Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Schumi
Entusiast
Postitusi: 143
Liitunud: 03:00, 06 Apr 2007
Asukoht: Valgamaa
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Schumi » 17:51, 07 Jaan 2009

Tohoh, leida Kanal 11 oli mulle parajaks üllatuseks. Ja igati meeldiv üllatus.

Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 17:52, 07 Jaan 2009

Schumi kirjutas:Tohoh, leida Kanal 11 oli mulle parajaks üllatuseks. Ja igati meeldiv üllatus.


Tõesti. See kanal tuli nagu välk selgest taevast, minu jaoks vähemalt küll.

Kasutaja avatar
astra hd
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 16:34, 07 Jaan 2009
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas astra hd » 18:37, 07 Jaan 2009

EI sobi küll teemasse, kuid minu üllatuseks olid alates 5 jaanuarist 2009 need super HD kanalid conax-iga krüpteeritud(niipalju saingi siis HD-d nautida). :cry:

Pilt

Sihi
Entusiast
Postitusi: 467
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Sihi » 18:58, 07 Jaan 2009

Kanal 11-st endast täiesti savi sest vaadata pole seal essugi. Ainult ressursi raiskamine.
Aga ikkagi eestikeelne ja oma s...a vaatad ikka potist alla lastes.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 19:10, 07 Jaan 2009

kareHD kirjutas:Kanal 11-st endast täiesti savi sest vaadata pole seal essugi. Ainult ressursi raiskamine.
Aga ikkagi eestikeelne ja oma s...a vaatad ikka potist alla lastes.


Kuid siiski rahvas tahtis ja rahvas sai, nüüd loodavad ka hinda tõsta ma arvan.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas binsat » 19:39, 07 Jaan 2009

kareHD kirjutas:Kanal 11-st endast täiesti savi sest vaadata pole seal essugi. Ainult ressursi raiskamine.

Kogu see Viasat Baltic on ju üks suur ressurssi raiskamine ning eks see nõudlus üks müstika ole. Ausaltöelda hakkas ka juba ära tüütama see "millal tuleb kanal 11?", "peab ikka zoomboxi ka võtma, muidu kanal 11 ei näee juu" jmt.. Seega igati tore, et need kanalid nüüd kohapealsega olemas. Las nad siis olla.. aga kohe hakkavad kisama "miks etv2-te pole?" jne. Saaga läheb edasi.. :lol:
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

henry1981
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 19:03, 03 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas henry1981 » 19:48, 07 Jaan 2009

nuh minumeelest eesti kohalikud kanalid võiks olemas olla by default.... need ju vabad kanalid ja võiks olla kõigile kätte saadavad

Kanal 11 näitab Kanal 2 kordusi... aegajalt võib see päris hea olla... kuigi enamasti ei ole kummagi kanali pealt midagi vaadata... samuti ei ole ei kalev sportis ega etv2'es

Kasutaja avatar
danton80
Edasijõudnu
Postitusi: 56
Liitunud: 03:00, 28 Aug 2005
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas danton80 » 19:53, 07 Jaan 2009

lugedes viasati kodulehelt uudist ,et kanal 11 lisati jäi silma sealsest jutust üks lause

Uus kanal on hõlpsasti leitav ja Viasati digi-tv klientidel tuleb oma teleritele teha vaid automaathäälestus.

no proovisin telerit häälestada aga ei saa mina seda pilti ette :lol:

Kasutaja avatar
pannkook
Entusiast
Postitusi: 168
Liitunud: 13:28, 21 Sept 2008
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas pannkook » 23:38, 07 Jaan 2009

aidake mul häälestada, vaatan DB500'ga.

Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 17:23, 08 Jaan 2009

danton80 kirjutas:lugedes viasati kodulehelt uudist ,et kanal 11 lisati jäi silma sealsest jutust üks lause

Uus kanal on hõlpsasti leitav ja Viasati digi-tv klientidel tuleb oma teleritele teha vaid automaathäälestus.

no proovisin telerit häälestada aga ei saa mina seda pilti ette :lol:



Hehh, tundub et viasat peab tuunerit juba telekaks...

Sihi
Entusiast
Postitusi: 467
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Sihi » 17:34, 08 Jaan 2009

Zuum muidugi etem. Ja areneb iga päevaga.
Viasat püüab tegeleda kõigega samal ajal õieti mitte millegagi. Kuida muidu seletada, et TV3 on vaadatavuselt jäänud juba kolmandal kohale. Raha arenduseks ei jäeta. Kohe-kohe tulemas on uus spordikanal, mida püütakse filmikanali hinnaga müüma hakata. Samal ajal TV1000 filmid VHSi tasemel. Pole sõnu...

Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 18:04, 08 Jaan 2009

kareHD kirjutas:Zuum muidugi etem. Ja areneb iga päevaga.
Viasat püüab tegeleda kõigega samal ajal õieti mitte millegagi. Kuida muidu seletada, et TV3 on vaadatavuselt jäänud juba kolmandal kohale. Raha arenduseks ei jäeta. Kohe-kohe tulemas on uus spordikanal, mida püütakse filmikanali hinnaga müüma hakata. Samal ajal TV1000 filmid VHSi tasemel. Pole sõnu...


Jälle uus spordikanal??
No andke andeks, kuhu me sellise käitumisviisiga jõuame?
Kui palju neid lisatasu kanalite vaatajaid ikka on?
Huvitav, eile leidsin oma kanalilistist ka multimania, mis minu varastematele ponnistustele ei allunud.

serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas serxx » 21:29, 08 Jaan 2009

Jõuame sinna kuhu juba ammu oleks võinud jõuda, nn. "põhipaketti" polegi, kõiki kanaleid tellid üksikult, paned kokku oma paketi.
Ei ole mina nõus maksma idanaabritele suunatud kanalite eest ega ka mitte eesti kommertskanalite eest, kus peale reklaami midagi ei näegi.

Valiks umbes 5 kanalit välja ja oleks väga rahul, kui tekib tunne laristada, valiks kuni 10 kanalit, rohkemat jälgida ei suudakski.

Kui viasat lõpuks sellise lahenduse ära teeb ja midagi nende kanalivalikus ka vaadata on, siis hakkan kohe nende kliendiks.

Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 19:32, 09 Jaan 2009

Leidsin järgneva artili Õhtulehest. Täitsa õige suhtumine.

Klient on kuningas. Ja kuningas ei tohi kaotada. Just sellise sõnumi tahaks saata Viasati uue spordikanali austet tootjatele ja levitajatele.

Kes veel ei tea: kuni üleeilseni jõudis valdava osa Eesti televaatajateni Viasati kaks spordikanalit, Viasat Sport 2 ja 3. Siis kadusid need valikust ja asemel tuli... Jah, enamikel ei tulnud mitte midagi. Kauaoodatud ja laialt reklaamitud eestikeelsete kommentaaridega Viasat Sport Balticuga õnnistati üksnes Viasati kuld- ja osa STV kliente. (Muide, kogu Baltikumis on Viasati kuldkliente vaid 190 000).

Elioniga maadleb Viasat juba jupp aega, nüüd lõppes (või katkes?) ka koostöö Starmaniga. Ehk: Viasat on kuluka vangerdusega kaotanud märkimisväärse osa vaatajaskonnast. Andres Sõber, Heino Enden, Marek Lemsalu ja Janno Kivisild räägivad stuudios justkui eikellegagi.

"Kanali õiguste ostmisse, programmi koostamisse, kommentaaridesse ja tehnilisse lahendusse oleme teinud väga tõsise investeeringu. Seetõttu on loomulikult meie huvides pakkuda kanalit erinevatele operatooritele ja võimalikult paljudele vaatajatele," kommenteeris Viasati tegevjuht Krista Leppiko eile.

Ta lisas: läbirääkimised käivad ka teiste kaabellevi operaatoritega ja avaldas lootust, et kokkulepetele jõutakse võimalikult kiiresti. Aga millal? "See on nende endi otsus, meie oleme koostööst väga huvitatud." Lootus, aga kindlasti mitte eriti veenev.

Kuni lõviosa spordihuvilisi on jäetud pimeda ekraaniga, on Viasat teinud lihtsalt lose-lose tehingu. Või tahetakse vaatajate kaotamise eest veel ka peale maksta? Ja loomulikult: võib ette kujutada, et isand Kruuda ja teised Kalev Spordi majandajad võivad seepeale vaid käsi plaksutada.

Et ei tekiks vääritimõistmist, lihtsalt teadmiseks: olen Viasati kuldpaketi omanik.

Kuidas nad seda saavad seda kanalit edastada võimalikult paljudele klientidele, kui see nähtav ainult kullas?

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas xxmen » 20:11, 09 Jaan 2009

matles kirjutas:Et ei tekiks vääritimõistmist, lihtsalt teadmiseks: olen Viasati kuldpaketi omanik.


Aga omanik tohib oma varaga talitada oma äranägemist mööda, või ......

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist