Tasulised kanalid puuduvad

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6964
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas mustkass » 14:48, 06 Juun 2011

Vägisi tuleb meelde see aeg kui olid veel mpeg2 telekad ja suurem enamus ei saanudki neid korralikult koos neotion mooduliga tööle :roll:
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas buhh » 15:39, 06 Juun 2011

tigekala kirjutas:Siin on 2 erinevat kasutajat abi palunud.
Esimene ( unreal) on seda teinud ainult 27. veebruaril ja arvatavasti ammuilma oma või oma vanemate probleemile lahenduse leidnud.
Teisele ( monitor) need soovitused ei sobi, kuna eemaldades conax mooduli ja tagasi pannes, kõik töötab.

Tiegkalal seekord õigus.
Samas mingit uuendust moodulit välja-sisse toimetades sekundite jooksul vastu ei võta. Hetkel on uuenduste "ring" maksimaalselt 15 min. Seega kestab uuenduse saabumine minuteid. Kui varem sellised probleemid puudusid, siis peab olema põhjus füüsilises kontaktis või ülekuumenemises. Mina katsetaks esmalt teise mooduliga.

monitor
Uudistaja
Postitusi: 12
Liitunud: 10:18, 10 Mai 2009
    unknown unknown

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas monitor » 17:26, 06 Juun 2011

buhh kirjutas:
tigekala kirjutas:Siin on 2 erinevat kasutajat abi palunud.
Esimene ( unreal) on seda teinud ainult 27. veebruaril ja arvatavasti ammuilma oma või oma vanemate probleemile lahenduse leidnud.
Teisele ( monitor) need soovitused ei sobi, kuna eemaldades conax mooduli ja tagasi pannes, kõik töötab.

Tiegkalal seekord õigus.
Samas mingit uuendust moodulit välja-sisse toimetades sekundite jooksul vastu ei võta. Hetkel on uuenduste "ring" maksimaalselt 15 min. Seega kestab uuenduse saabumine minuteid. Kui varem sellised probleemid puudusid, siis peab olema põhjus füüsilises kontaktis või ülekuumenemises. Mina katsetaks esmalt teise mooduliga.

Ma ise kahtlustasin ka kuumenemist, sest mooduli momendiks eemaldamist ja kohe tagasi panemisel ei toimu uuendamist, peab ikka minuti vähemalt väljas olema, siis toimub, eks ma poovin järgmine kuu uue mooduliga.

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas Riho » 08:47, 07 Juun 2011

Mul juhtus veebruaris sarnane lugu. Elasin oma pahameelt siis siin viewtopic.php?f=44&t=6791&p=155993#p155993 välja.

Starman tegi oma süsteemis mingi muudatuse, mille tulemusena vana kaart enam uuendusi enam vastu ei võtnud. Sain uue kaardi. Uue kaardiga ei hakanud, aga enam moodul tööle, tuli see ka välja vahetada. Tunnused olid samad - kui moodul välja võtta ja tagasi panna näitas paarkümmend sekundit ja jälle kinni. Nüüd peale kaardi ja mooduli vahetust enam probleeme olnud ei ole.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valja
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 13:15, 23 Sept 2009
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas valja » 15:59, 15 Jaan 2013

Kas Zoom TV kaardile saab kuidagi uuendusi ka koosluses GigaByte U8000 (või Hauppauge HVR-930C) + DVB Viewer + NewCS + kaardilugeja? Zuumbox on mul maal, hetkel aga olen linnas, pole kaarti üle kuu aja kasutanud ja eelpoolmainitud kooslus loobus töötamast - tõenäoliselt ei saa selle kaudu kaardile uuendusi.

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas xxmen » 19:05, 15 Jaan 2013

Uuendused tulevad, kui kliendina kasutada acamd`i. Teiste kohta minul kogemus puudub, aga mäletamist mööda WinCSC ei toiminud.
Serveriks sobib nii NewCS, kui Oscam, mõlemad suudavad Zuumi kaarti uuendada.ID-kaardi lugejas.

Kasutaja avatar
valja
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 13:15, 23 Sept 2009
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas valja » 20:22, 15 Jaan 2013

xxmen kirjutas:Uuendused tulevad, kui kliendina kasutada acamd`i. Teiste kohta minul kogemus puudub, aga mäletamist mööda WinCSC ei toiminud.
Serveriks sobib nii NewCS, kui Oscam, mõlemad suudavad Zuumi kaarti uuendada.ID-kaardi lugejas.
Tänud, mul ongi just WinCSC. Koduse kaabliga sain acamd kohe käima. Homme proovin ka Zuumiga, loodetavasti uuendab kaardi ära.

Kasutaja avatar
valja
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 13:15, 23 Sept 2009
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Tasulised kanalid puuduvad

PostitusPostitas valja » 12:55, 16 Jaan 2013

acamd ja NewCSC kooslus uuendas kaardi paari minutiga. WinCSC-ga asi ei toiminud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist