Online kaubandus

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: LLMerge lõpetab meie portaali toetamise

PostitusPostitas peeter3000 » 22:16, 14 Okt 2012

Siidiuss kirjutas:Mina mõtleb vaatab veel. Ehk jõuab selline asi ka kunagi Euroopasse ja lõpuks isegi Eesti? :mrgreen: Tavaline 27 tolline LG ips on isegi Eestis müügil aga ma ei näe mõtet seda osta kui 3D toe saaks arvatavasti sama raha eest kauba peale.


LG DM2752D-PZ 27" MFM IPS 3D 1920x1080 / 250cdqm / 5M:1 (DFC) / 14ms GTG / H=178, V=178 / HDMIx2 / D-Sub / SCART/ Composite/ USB/ DVB-T/DVB-C / Speakers 5Wx2ch/ Black

selline ei sobi?
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: LLMerge lõpetab meie portaali toetamise

PostitusPostitas Siidiuss » 12:30, 15 Okt 2012

See hästi ei sobi mulle. See on teler/monitor. Samas enamvähem kõiki telekaid saab ka monitoridena kasutada ka jah. Aga vaja oleks just monitori ilma tuuneri ja kõlariteta. Seda telekas/monitor mudelit on küll päris palju saada aga tavalist LG D2743P-BN mudelit ei ole minu arvates mitte kusagil Euroopas. On ainult Hiinas ja koreas, usa poodides ka. Imelik lugu , et LG 3D ips monitore Euroopas
saada ei ole. Turgu oleks. Lg 27 tollised 2D led ips monitorid lähevad nagu soojad saiad. 3D toega läheksid samamoodi aga neid telli kusagilt vääga kaugelt. Ja ma ei tea kas e-bayst tellides käibemaksu ei tule maksta või tuleb. Ühed räägivad, et tuleb ja teised räägivad, et ei tule. Veebipoest tellides ilmselt tuleb maksta ka käibe ja tollimaks.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: LLMerge lõpetab meie portaali toetamise

PostitusPostitas truffi » 15:45, 15 Okt 2012

Ma just soetasin endale selle molu 2752D ja olen küll rahul. Kas sind häirib hind või midagi muud, et asi on TV-ga ühes kestas? Ei tohiks ju segada. Samas loe ka selle Kall-i kirjeldust/arvamust sellele molule. See on minu tekst seal elioni lehel kuhu sa postitasid oma soovi. Elioni kirjeldus kubiseb vigadest ja asi on edevam kui nende kirjelduses. Ja päris sama tulemust paneelid ikka ei anna kas TV moluna või eraldi molu, mille lisaks on TV, need paneelid ikka nats erinevad. Vähemalt minul haakus asi HDMI-ga küll kohe 1920x1080-ga järgi, pilt ilus puhas, värvid ka paigas ja mina praegu küll rahul, surnud pixeleid ka nagu ei paista esialgu olevat. Võin soovitada. 2 paari prille ka 3D-jaoks kaasas (passiivid) ja effekt täitsa ok.
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: LLMerge lõpetab meie portaali toetamise

PostitusPostitas Siidiuss » 20:44, 15 Okt 2012

Mida sa sellega öelda tahad, et sama tulemust monitorid ja telerid ei anna? Mismõttes need paneelid erinevad on? Kumb siis monitorina parem kasutada kas tuuneriga mudel või ilma? Minu arust mõlemad on ips molud ja vahet ei tohiks olla kas tuuner sees või mitte. Kui me räägime neist kahest mudelist.

Hind ei häiri. Häirib see, et Eestis on suurel hulgal erinevaid Lg monitore ja telereid saada. Ja just see monitori mudel mida ma tahaksin osta, seda ei ole Eestis saada ja seda peaks tellima vääga kaugelt. Mul ei ole väga vaja seda sisemist tuunerit ja kõlareid. Samas ega nad leiba ei küsi :) Mis kvaliteediga heli need kõlarid ka teevad? Mina mõtleb veel. Võibolla kui välismaalt tellida ei viitsi siis võtan ka selle tuuneriga monitori ehk sisuliselt väiksemat sorti teleka ära.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

Re: LLMerge lõpetab meie portaali toetamise

PostitusPostitas dreamants » 20:58, 15 Okt 2012

mustkass kirjutas:Eks sa ise tead,vaata kommentaare ka liiga palju negatiivseid mina pole kunagi sellistest riikidest.

Kohe näha, et dissident, mõistukeel on neil käpas. Aga noh, mis see minu asi, peaasi, et ise aru saavad.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: LLMerge lõpetab meie portaali toetamise

PostitusPostitas faas » 21:21, 15 Okt 2012

Kogu mula läheb prükasse.


edit.
Urmas tegi selle asja ise vähe leebemalt korda. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist