Elioni uus Nuti TV

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas bljumkin » 18:48, 19 Nov 2013

sanders kirjutas:Paraku ei ole mul muud võimalust vähegi kiirema ja väga stabiilse interneti saamiseks kui Elioni kaabel, mida jälle ilma tv-ta ei anta, kui see 5 Mbit/s alla 1 Mbit/s üles välja arvata.

Oled ikka kindel?
Minu arust on nood kolmikpaketi-ajad Elionis juba ammu ajalugu.
Pilt

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas satik » 20:15, 19 Nov 2013

Sandersiga sama meelt olen. ja vähemalt kevadel oli küll kolmik-pakett täiesti elus. Mind see eljoodikute telepilt ka ei huvita, tegelgu parem kvaliteetse kommunikatsiooniga kui mõtlevad "nutikusi" välja.
Tehku vahelduseks ka midagi kasulikku ja ennetavat, näiteks saagigu liinialused uuesti puhtaks et tormid ei pääseks lõhkuma. Praegu on nii et mulle valetati suud silmad siniseks et "kaks aastat tagasi käis tehniline komisjon ja kiitis liini seisundi väga heaks" aga pajupask on ÜLE liinijuba kohati kuus meetrit (paju viskab teatavasti aastas julgelt meetri pikkuses otsa) seega oli kokku juba kaheksa meetrit ( aastat) liin hooldamata... Ei saa ju saagida, peab "nutikalt" neid nuppe kokku lugema mis kõlbmatuks muudetud S2 pultidest üle jäid... Terve esimese suurema tormi oli side korras aga pärast tormi kadus teenus ära, kui uurima hakkasin siis öeldi et mehed on valmis kohe tulema aga enne ei tule kui elektrikud voolu tagasi panevad... aga vool ei läinudki kordagi ära, ei mul kodust ega nende sidejaamast :? .

inderkp, ma räägin seda seepärast et olete käpardid oma töö lihtsaimates küsimustes ning ignoreerite kliente kes sellele tähelepanu juhivad. Mida "nutikat" on selles kui liin katkeb tegemata töö pärast, jättes samas kliendid ilma teie "nutikustest"? Siis ka veel jätkub "nutikust" klientidele seletada krt teab mida, peaasi et kõrvalt paistaks jutt asjalik...

Head "nutikat" õhtut.

indrpo
Entusiast
Postitusi: 210
Liitunud: 02:00, 22 Jaan 2006
    unknown unknown
On tänatud: 16 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas indrpo » 20:36, 19 Nov 2013

Satik ära vestle minuga nimepidi, ma ei tunne ega tea sind, ja sina mind ka mitte. Mina ei ole sinu liini pooleks saaginud.
Pealegi ei puutu viimane postitus üldse teemasse, internetti saab siiski ka ilma nutitv teenuseta.

Küsimus oli võrdlevas postituses, nutikas televisioon on halvem kui tavaline televisioon aga arvestades siinseid satikasutajaid pole mõtet sel teemal arutledagi. Teil ju foorumis ka sisefoorum kus igasugusest "heast" tavatelevisioonist juttu.
Vähemalt ei pea mingile "mõtetule" Elionile või Starmanile kuutasu maksma eks :)

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas faas » 21:07, 19 Nov 2013

indrekp miks ei ole mõtet arutleda? Igal inimesel on õigus oma arvamusele, seda kah avaldada ja selleks see foorum kah on :)
Ära kohe kastidesse inimesi lahterda :)
Paljudel siin tiksub Elioni TV kodus ja täiendab ilusti õhust ja satilt tulevat :)

edit.
NB! rait01 ei ole eesti keelne inimene ja ilmselt jääb tiba jänni seletamisega miks just nii otsustas. :oops:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas satik » 21:20, 19 Nov 2013

indrekp kirjutas:Satik ära vestle minuga nimepidi, ma ei tunne ega tea sind, ja sina mind ka mitte. Mina ei ole sinu liini pooleks saaginud.
Pealegi ei puutu viimane postitus üldse teemasse, internetti saab siiski ka ilma nutitv teenuseta.

Kui sa seda vestluseks nimetad siis "vestlen" siin sinuga just selle nime all millega sa foorumites käid. Sina personaalselt oled Elioni kehastus igal pool kus aga sõna võtad ja seepärast pead ära kannatama - ise valisid endale selle "rolli". Ja "saagimine" on vägagi teemasse, sest Elion saeb jätkuvalt seda liini kus tema kliendid seda va "nutiteenust" kasutavad. Tagage olemasolevad kohustused klientide ees, olge tänulikud kui kliendid teie eest probleeme märkavad ja teatavad, ärge oodake kuni midagi ära laguneb... aga teie panete "nutikat" edasi ja ainult... siis leidub veel keegi kes julgeb keelata enda foorumi kasutajanime poole pöördumise??? Kas olen sinu poole isklikult pöördunud süüdistusega et "sina saagisid minu liini pooleks"? Ei, kui lugeda oskad. Sina foorumikasutajana tulid mängu seetõttu et oleksid ka ilma kasutajanimepidi pöördumata "dzotile viskunud". Ja nii läkski sellegipoolest...

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas Plinn » 00:01, 20 Nov 2013

faas kirjutas:NB! rait01 ei ole eesti keelne inimene ja ilmselt jääb tiba jänni seletamisega miks just nii otsustas. :oops:

Kahju. Oleksin just tema ja võimalikult argumenteeritud vastust soovinud. Kuna, nagu eespool kirjutasin, olen mõlema teenuse klient olnud ja oman ka isiklikku seisukohta kummagi kohta.
Lisaks kasutan nutitelerit, mille menüüdes/rakendustes liikumiseks saan oma suva või meeldimise järgi kasutada ühte kahest, telekaga juba originaalis kaasas olnud, täiesti erinevast puldist. Ühel on poolesaja nupu ringis ja teisel ehk kümmekond. Igatahes numbriklahve ei ole.
Nii, et ma ei saa päris tõsiselt võtta mingeid jutte "harjumuspärasest", samuti ka lillast värvist (mul lihtsalt puudub foobia või ka maania mistahes värvi suhtes - olgu või "kanapasakollane"), või et peab kasutama "lausa kahte pulti" vms...
Mind paneb aga ikka imestama, et kuna kõikvõimalikes kommentaariumides ja teemakohastes foorumites on selle "uue nutiTV" kohta valdavalt negatiivne ja halvustav hinnang koos paljude näidetega, ja hoiatatakse, et kes kord ära muudab - see tagasi vana teenust enam ei saa, siis mis pagana jõud või põhjus see on, mis teenuse pikaajalisi kasutajaid sunnib vanast "heast" loobuma ja uue ja peessekeeratuga liituma? Kas tõesti polnud omal ajal oidu teha see üks ja õige valik kanalite ja lisateenuste osas ja kas tõesti oli just nüüd nii möödapääsmatu teha muudatusi, mis tõid kaasa "kohustusliku" liitumise uue teenusega, mille kohta tuleb uksest ja aknast juttu, et see on sitt ja pask ja lilla ja mis veel.
Ja nii vaatan ja imestangi, et inimene, kes on kaua teemakohase foorumi liige, peaks olema igati eelnevalt informeeritud, teeb läbi kogu kammajaa ja siis "pettub" sedavõrd, et vahetab isegi teenusepakkujat. Ulme!
Tervitused trumpistadele ja muudele kodumaistele Kremli käpikutele: https://www.youtube.com/watch?v=EPZ8hdxc9UI&app=desktop

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas seeru » 01:25, 20 Nov 2013

Elion peaks siiski tõsiselt mõtlema sellele, et võiks siiski pakkuda kahte erinevat televisiooni teenust.
Tavalist TV teenust ilma vidinateta ja siis seda Nuti TV teenust (ise ma pole küll aru saanud, mis asi seal nuti on aga see selleks).
Kui saab teha eraldi eestlaste ja venelaste televisiooni, siis ei tohiks tehniliselt mingi probleem olla.
Ma tean et on palju inimesi, kes heameelega kasutaks tavalist Elioni TV teenust. Ei ole nad huvitatud mingist kordus tvst, pilvesalvestusest ega mingist videolaenutusest või filmiriiulist. Ise kuulun ka nende hulka.

Kasutaja avatar
valzz
Entusiast
Postitusi: 141
Liitunud: 15:13, 30 Jaan 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas valzz » 09:24, 20 Nov 2013

Ma olen osati nõus Indreku jutuga (see on sul ju kasutajanimi, ära peenutse, keegi siit ei hakka seajahile minema, et saaks viidata teise nimega :) )
Kui panna nüüd ritta a-la Tallinna kortermaja võimalused, siis kindlasti valiksin Elioni teenuse (küll aga ei hüppaks ma kohe uue teenuse peale, pole lihtsalt kalduvust olla beetatester), sest tv pakett on enamasti ju seotud netiga ja see on Elionil oma kogemusest parim. Zoom ei kannata lihtsalt võrdlust ja veel vähem on tarvilik laiatarbe teenuseid võrrelda selle teatud halli alaga ;)
PS. Tore on tegelikult vaadata kuidas dehumaniseeritud suurorganisatsioon oma klienditeenindusega on nii kaugele jõudnud, et vähegi inimese moodi tegelene seosega organisatsiooniga saab uksest ja aknast hala ja peksu :)

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas muhlui » 12:12, 20 Nov 2013

OT: aga tuli lihtsalt vana asi meelde :wink: http://youtu.be/xoWj2guskUU
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas tigekala » 00:07, 21 Nov 2013

sanders kirjutas:Paraku ei ole mul muud võimalust vähegi kiirema ja väga stabiilse interneti saamiseks kui Elioni kaabel,
mida jälle ilma tv-ta ei anta, kui see 5 Mbit/s alla 1 Mbit/s üles välja arvata.
satik kirjutas:Sandersiga sama meelt olen. ja vähemalt kevadel oli küll kolmik-pakett täiesti elus.
Ma ei või... Normaalsed inimesed justkui, aga sellist naistesauna juttu siin suust välja ajada...
See lillade kolmikpakett muudeti juba 2,5 aastat tagasi lillade poolt ära. 2011, 1. juulil muudeti.
Ise olete Sandersiga lollid kui, seda ei tea ja kui maksate edasi, kolmikpaketi eest.
Mul on Rakveres, kortermajas optika otsas 50 Mbit/s alla, ilma igasuguse TV-ta ja lauatelefonita.
Iseenesest pole mul Elioni vastu midagi, peale selle, et see nende Thomson, kaotab 2-3 korda aastas, iseenesest nimeserverid ära.
Kusjuures, Skype ja nn. sati/telekateenus, töötavad edasi, ainult arvutiga netti sisse ei saa.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas satik » 01:05, 21 Nov 2013

Nujah, eks ole tore küll kui istud optika otsas... Paraku me kõik ei ela kohtades kus optikakaablites võib jalad murda.
Seal kus on võimalik ainult ADSL, polnud muud lahendust võimalik saada kui ainult net, phone ja tv koos, nimetati seda küll viimati kodulahenduseks, mitte kolmikpaketiks. Ok, võisid valida sitemat kiirust kui 12/1, oli vist 5/1. Ja siis võisid leppida põhikanalitega. Valik missugune! Ja üle ühe vaatajakoha ei saanud võtta.
Elion pani soovijad lihtsalt fakti ette - kas kasutate ainult analoogtelefoni (!) ja dialup netti või kui tahate PÜSIÜHENDUST siis PEATE võtma kodupaketi.
Nii et oleme lollid või mitte ei muuda midagi, lillad on oma tahtmised nii seadnud ja kõik. Kas nõustusid või läksid uksest välja, need olid valikud. Minul oli ka paralleelselt Televõrgu sünkroonühendus õhust, kuid kiirused olid ühekohalise numbriga ja hind peaaegu neljakohaline, nii et alternatiiv missugune :wink:

Kui oli võimalus vahetada ADSL ümber VDSL ühenduseks, oli vältimatu eeltingimus et PEATE liituma e-koduga: "eKodu koondab kokku kõik erakliendile pakutavad interneti-, nutiTV- ja telefoniteenused. Tellides mistahes teenuse, liitud automaatselt eKoduga"
Kes siin nüüd loll on?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas aandra » 09:17, 21 Nov 2013

Su jutt jumala öige, Satik. Ka Edgargradis on palju kohti, kus vaid Elioni paari otsast vöimalik pilti, internetti ja telefoni saada. Eriti puudutab see körghaljastusega eramajade vanu piirkondi, kus suured puud vöi mets sati ees.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas tigekala » 09:48, 21 Nov 2013

OK, satik
Eks siis minul, kui kohalikul VanaJumalal, oleks tulnud lihtsalt oma registritest järgi vaadata - kes, kus pärapõrgus elab.
Või võtta isegi ühendust oma parima sõbra, VanaKuradiga ja vaadata sama asi järgi tema registritest.
Aga kuna ma seda oma laiskusest ei teinud, siis palun oma laiskuse eest, vabandust.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas meremees2 » 14:07, 21 Nov 2013

Mul on 12/1 Elioni net ja telefon. TV osa lasin ammu välja võtta,. Seega saab küll ainult netti.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Elioni uus Nuti TV

PostitusPostitas sanders » 16:39, 21 Nov 2013

meremees2 kirjutas:Mul on 12/1 Elioni net ja telefon. TV osa lasin ammu välja võtta,. Seega saab küll ainult netti.

Nojah, siis on vahepeal ära muudetud. Mul oli 5/1 ilma tv-ta, kui tahtsin 2012 juulis 12/1 peale üle minna, anti ainult koos tv-ga. Ka praegu näitab e-kodu ilma tv-ta internetivõimalusena ainult 5/1

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist