Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
soul
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Lõuna
    unknown unknown

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas soul » 00:31, 11 Mär 2015

Kas HbbTV vaatamise ajal pildi tonaalsust telekal muuta ei saa?
Vaatan telekat filmi seadistuses, HbbTV sisselülitamisel läheb pilt silmale väga nn heledaks, samas seadistada enam ei lase. Telekas on LG.

LG magic pult on paras nikastus, milline oleks hea alternatiiv?

Kasutaja avatar
ragnar
Entusiast
Postitusi: 285
Liitunud: 15:28, 26 Juul 2003
Asukoht: TLN Pääsküla
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas ragnar » 09:24, 11 Mär 2015

soul kirjutas:Kas HbbTV vaatamise ajal pildi tonaalsust telekal muuta ei saa?
Vaatan telekat filmi seadistuses, HbbTV sisselülitamisel läheb pilt silmale väga nn heledaks, samas seadistada enam ei lase. Telekas on LG.

LG magic pult on paras nikastus, milline oleks hea alternatiiv?

Tere.Milline LG telekas sul on?Minu 42LB671V laseb küll vaatamise ajal kõike pildi settinguid muuta. Magic pult AN-MR500 https://www.diil.ee/sisu/-/pood/avtarvi ... tAodqioA5Q on mu meelest küll üks paremaid pulte mida olen käes hoidnud.Juhib kenasti ka Dreami. :) Dreami pulti,aga ei saa kuidagi juhtima seda telekat,kuigi olen kõik koodid ära proovinud,aga see juba teine teema.

Kasutaja avatar
Ulkesh
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
    unknown unknown

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas Ulkesh » 09:58, 11 Mär 2015

Kas sa juhid selle AN-MR500 abil Dreami otse (IR-koodidega) või läbi HDMI-CEC? See küsimus tekkis, kuna otsin head universaalpulti, mis lisaks LG teleka juhtimisele saaks hakkama ka näiteks Elioni digiboxi (Motorola) juhtimisega, see aga teadupärast läbi CEC ei funka.

Minu praegune LG teleka pult on selline: http://www.lg.com/uk/tv-accessories/lg-AN-MR400
Mis on peaaegu sama mõttetu kui Elioni uus digi-tv pult, kuna sel puudub isegi "punane" nupp hbbtv juhtimiseks ....

Kasutaja avatar
soul
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Lõuna
    unknown unknown

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas soul » 11:05, 11 Mär 2015

ragnar kirjutas:
soul kirjutas:Kas HbbTV vaatamise ajal pildi tonaalsust telekal muuta ei saa?
Vaatan telekat filmi seadistuses, HbbTV sisselülitamisel läheb pilt silmale väga nn heledaks, samas seadistada enam ei lase. Telekas on LG.

LG magic pult on paras nikastus, milline oleks hea alternatiiv?

Tere.Milline LG telekas sul on?Minu 42LB671V laseb küll vaatamise ajal kõike pildi settinguid muuta. Magic pult AN-MR500 https://www.diil.ee/sisu/-/pood/avtarvi ... tAodqioA5Q on mu meelest küll üks paremaid pulte mida olen käes hoidnud.Juhib kenasti ka Dreami. :) Dreami pulti,aga ei saa kuidagi juhtima seda telekat,kuigi olen kõik koodid ära proovinud,aga see juba teine teema.


Telekas on LG LG 55LA660S-ZA ja pult on sama mis Ulkesh-e viitel.
Kui olen Tasuta TV HbbTV lehel laseb seadeid muuta, nii kui mingi kanali ära valin ja neti ühenduse peale lülitab, muutub pildi tonaalsus ära. Ja kui siis proovida minna seadistuste alla, lülitub HbbTV välja ja läheb Tasuta TV lehe peale kohe tagasi. :?:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Foorumil
Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas gasth404 » 16:20, 11 Mär 2015

Ulkesh kirjutas:Kas sa juhid selle AN-MR500 abil Dreami otse (IR-koodidega) või läbi HDMI-CEC? See küsimus tekkis, kuna otsin head universaalpulti, mis lisaks LG teleka juhtimisele saaks hakkama ka näiteks Elioni digiboxi (Motorola) juhtimisega, see aga teadupärast läbi CEC ei funka.

Minu praegune LG teleka pult on selline: http://www.lg.com/uk/tv-accessories/lg-AN-MR400
Mis on peaaegu sama mõttetu kui Elioni uus digi-tv pult, kuna sel puudub isegi "punane" nupp hbbtv juhtimiseks ....
Mul oli LG Ultra HD 4K teleriga kaasas sama MR-400, punane nupp on olemas küll aga Q-menüüs avataval ekraanipildil, mis on suht tüütu hiirega pihta saada, nii et kogemata kanalit ei vaheta :) IPBox-i mis mul LG teleka küljes see pult läbi HDMI-CEC i juhtida ei oska. Õnneks mul olemas ka logitech harmony universaalpult, mis küll tegelikult üks paremaid pulte mis välja mõeldud on :D
Sellele teleri mudelile 55LA970, eesti jaoks HbbTV toetavat softi ka pole, peab koduriigiks saksamaa valima et üldse kasutada saaks. Huvitav kas selleks peaks nad täiendama teleri softi või HbbTV -d , et saaks ekraanil meenüüdest otse teleripuldi hiirega valida.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas renee » 19:32, 11 Mär 2015

mul 1 ostetud 2011a mudel SONY KDL 32 EX720, töötab - st etv2 peal kõik ilusti, puanne nupp, menüü err järelvaatamine, avaneb kiiresti kõik töötab, etv peal punasele vajutades menüü ei avane.
teine ostetud 2012 SONY KDL 46EX721, sama etv2 peal menüü ja err järelvaatamine kõik töötab ilusti.
etv peal puanne nupp ei reageeri, kanal2 peal tuleb menüü, kanal2 järelvaatamine, aga jääb kiri ette loading ...
tv3 peal punasele vajutades avaneb menüü, vajutan tv3 järelvaatamine, aga midagi ei juhtu.


selleks, et seda teenust aktiveerida, keerasin teleka algseadetesse, valisin eesti keel, maakssaksamaa, ja sisi sain digitv seadetes kõige viimase asjaaktiveerida.

err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas err23 » 00:30, 22 Mär 2015

Xtrend ET10000 + OpenOpera HbbTV 1.0-r0

Järelvaatamine ETV ja TV3 kanalitel töötab
K2-l jääb järelvaatamine "laadima"

LG 55LB670V-l toimivad kõik järelvaatamised.
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Kasutaja avatar
soul
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Lõuna
    unknown unknown

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas soul » 11:34, 26 Mär 2015

soul kirjutas:Kas HbbTV vaatamise ajal pildi tonaalsust telekal muuta ei saa?
Vaatan telekat filmi seadistuses, HbbTV sisselülitamisel läheb pilt silmale väga nn heledaks, samas seadistada enam ei lase. Telekas on LG.

LG magic pult on paras nikastus, milline oleks hea alternatiiv?

Kui olen Tasuta TV HbbTV lehel laseb seadeid muuta, nii kui mingi kanali ära valin ja neti ühenduse peale lülitab, muutub pildi tonaalsus ära. Ja kui siis proovida minna seadistuste alla, lülitub HbbTV välja ja läheb Tasuta TV lehe peale kohe tagasi.


Ostsin LG AKB73756502 puldi, nüüd kõik töötab, sellega võrreldes ei kõlba magic pult mitte kuhugi.
Laseb nüüd ka Solo 2-l kanaleid vahetada, lülitab ka välja, kuigi sisse millegi pärast ei lülita.

Kasutaja avatar
tigu
Edasijõudnu
Postitusi: 66
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas tigu » 15:27, 16 Apr 2015

brown kirjutas:
delon kirjutas:Kas keegi on proovinud Samsungi TV peal seda õpetust http://www.alobits.de/hbbtv-auf-samsung-tvs-aktivieren? Milliste tulemustega?


Toimis. Maakood tuli vahetada EU pealt EU_GER peale ja teenusemenüüd, kus võimalik, olemas. (HU 8500)


Samsung UE46D8005 (2011) õnnestus HbbTV aktiveerida (regioonikoodi vahetus NORDIC -> EU_GER). Eelnevalt tuli veel teleka firmware downgrade'da, sest uuematel FW versioonidel on regioonikoodi muutmine blokeeritud.
Aga HbbTV sisu ikka ei näe. On olemas vaid menüüd ja nupud aga content puudub. TasutaTV kanalile minnes viskab pildi valgeks ja ei muud. Kuskilt Taani foorumist lugesin, et seal oli sama probleem. Algul olevat töötanud korralikult aga pärast DR HbbTV platvormi uuendust enam mitte (2011 Samsungi mudelitel siis).
Kui keegi oskab nõu anda, oleksin väga tänulik.
P.S. Regioonikoodi muutmisega kadus ära ka DVB-T2 ...

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas canman » 15:09, 17 Apr 2015

tigu kirjutas:
brown kirjutas:
delon kirjutas:Kas keegi on proovinud Samsungi TV peal seda õpetust http://www.alobits.de/hbbtv-auf-samsung-tvs-aktivieren? Milliste tulemustega?


Toimis. Maakood tuli vahetada EU pealt EU_GER peale ja teenusemenüüd, kus võimalik, olemas. (HU 8500)


Samsung UE46D8005 (2011) õnnestus HbbTV aktiveerida (regioonikoodi vahetus NORDIC -> EU_GER). Eelnevalt tuli veel teleka firmware downgrade'da, sest uuematel FW versioonidel on regioonikoodi muutmine blokeeritud.
Aga HbbTV sisu ikka ei näe. On olemas vaid menüüd ja nupud aga content puudub. TasutaTV kanalile minnes viskab pildi valgeks ja ei muud. Kuskilt Taani foorumist lugesin, et seal oli sama probleem. Algul olevat töötanud korralikult aga pärast DR HbbTV platvormi uuendust enam mitte (2011 Samsungi mudelitel siis).
Kui keegi oskab nõu anda, oleksin väga tänulik.
P.S. Regioonikoodi muutmisega kadus ära ka DVB-T2 ...


Tundub, et lähiajal peaks Samsungi omanike elu ka vähe kergemaks minema:
http://tasutatv.ee/hbbtv-standardile-va ... ite-loend/

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas xxmen » 18:11, 17 Apr 2015

Kanal8 olla HBBTV-sse lisatud.
http://tasutatv.ee/uudiskiritasutatv.html

rootsikunn
Digivanake
Postitusi: 1299
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 201 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas rootsikunn » 18:26, 17 Apr 2015

xxmen kirjutas:Kanal8 olla HBBTV-sse lisatud.
http://tasutatv.ee/uudiskiritasutatv.html
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas 0000 » 11:01, 18 Apr 2015

ETV on lisanud oma osadele saadetele järelvaatamisel vene keelsed subtiitrid. Kas neid maha ka võtta saab, seda ma esimese hooga leidnud ei ole.

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas sanders » 14:36, 18 Apr 2015

xxmen kirjutas:Kanal8 olla HBBTV-sse lisatud.
http://tasutatv.ee/uudiskiritasutatv.html

On jah, aga mul ta mängima ei hakka, muudkui ketrab ja ketrab, aga ühendust ei saa, proovin juba teist päeva.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Hübriidtelevisioon ehk HbbTV

PostitusPostitas 0000 » 17:25, 18 Apr 2015

Kanal8 olla HBBTV-sse lisatud.

Sony näitab kenasti.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist