Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matu37 » 16:30, 26 Mär 2009

ENSV kirjutas:oleksid võinud küsida ka mis aastast jutt käib :)




:lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
Schumi
Entusiast
Postitusi: 143
Liitunud: 03:00, 06 Apr 2007
Asukoht: Valgamaa
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Schumi » 19:31, 26 Mär 2009

matu37 kirjutas:See pole kuld ka mitte
On küll. 36 kuud, oli üks kampaania juunis 2007.

Aga nüüd on hirm, et millalgi tõstetakse hinda, sest lepingus on siiski punkt, mis lubab Viasatil omavoliliselt ükskõik millal teenuse hinda tõsta.:(

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 20:06, 26 Mär 2009

Hinda tõstetalksegi AINULT nendel kellel on mingid "sooduslepingud".
Need kes maksavad täna 299.- maksavad seda ka peale 1.maid, need kes täna maksavad sellest vähem hakkavad 20.- rohkem maksma ESIALGU.
Ükski vägi aga ei keela Sitavatal kehtestada näiteks kõigile hinnaks 399 või 499 või mis iganes neile seal pähe lööb.
Lepingu lõpetamine on äärmiselt kulukas ettevõrmine- sõltuvalt sellest kui suur "soodushind" sinna lahtrisse kirjutati N: (endal oli see mingi 8600.-).
Igatahes saatsin juba digiallkirjaga avalduse et nad mu lepingu 1,5 aasta pärast lõpetaks ja samas keelasin neil igasuguste telefonikõnede ja pakkumiste tegemise endale :lol:
Arvata võib et see ID allkirjaga dokument neile ei istu aga noh- aega ju veel on selle paberkujul esitamisega ka.
Ime et nad veel ei soovi et see avaldus oleks toodud neile roomates nelja tee risti täiskuu ajal -666 sekundit enne etteteatamistähtaja saabumist.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas peeter3000 » 20:31, 26 Mär 2009

"Ime et nad veel ei soovi et see avaldus oleks toodud neile roomates nelja tee risti täiskuu ajal -666 sekundit enne etteteatamistähtaja saabumist."
Auhinda väärt!
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas roska » 10:38, 27 Mär 2009

Mida nad seal HD-s pakkuma havvad siis? Viasat Sport HD, Baltikumi õiguste osas ma poleks väga optimistlik, kuid äkki pingutavad. TV2 Sport HD, TV1000 HD, SVT HD on välistatud. Ainukesed kindlad on siis MTVHD ja NGC HD. Pakett pole just kõige ahvatlevam.

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 11:36, 27 Mär 2009

See just asja jamaks teebki.
Kõigepealt reklaamitakse uskumatu pildikvaliteediga HD tuunereid mis kohe-kohe palju kõrgreso kanaleid näitma hakkavad.
Inimesed liituvad siis mingi müstilise soodushinnga (arvan et oma 10k saab selle soodustuse hind olema) lootuses et peatselt näeb HD pilti. Tegelikkuses on kaks kanalit mida näidatakse üksteise alla ja kasseeritakse selle eest veel 1/3 võrra kõrgemat kuutasu.
Lepingut aga üles öelda pole enam võimalik (kui maksad viasatile 10k siis palun) ja jälle hulk vihaseis kliente juures.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas truffi » 11:51, 27 Mär 2009

ziege kirjutas:Vahepeal oli vial küll mingi 149.- krooni kolmeaastase lepinguajaga kampaania- täitsa võimalik et see on kuldpakett


Jap, sai kah selline kirjake saadud maili teel et alates 1.mai on 20.- kallim ja viidati lepingupunktile 10 kus öeldud et võivad tõsta küll kui isu tuleb ühepoolselt...

Nats naljaks on muidugi, et tehakse üldse lepinguid kui need ei kehti, isegi siis kui nad on tähtajalised jne.... aga eks siis tuleb rohkem nüüd tööd teha prügikastides ja viia iga kuu taarasse 20 pudelit rohkem...
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3300
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 226 korda
On tänatud: 84 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas 0000 » 18:01, 27 Mär 2009

Huvitav miks Tv1000 Hd välistatud on?!

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas ziege » 18:56, 27 Mär 2009

Sest see kanal mõeldud valgetele inimestele Põhjamaades mitte neegritele Eestis.
_________________________________
DB8000HD DVB-S/C/T 1W/5E/13E/19E/
DVB-C, ZuumTV- Starman

Kasutaja avatar
wirx
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 11:53, 22 Okt 2008
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas wirx » 02:12, 28 Mär 2009

mina lõpetasin eelmise aasta novembri paiku lepingu ära, pidin veel maksma viimase kuu arve detsembris. Novembris pakkusid mulle TV1000 premiumi tasuta läbi telefoni kuuks ajaks, et kui ei soovi siis ütlen neile ja ei maksa...ma siis ütlesingi, et üldse ei soovi enam viasati...no pingutasid, mis nad pingutasid mind nõusse ei rääkinud, et nende orjaks jääksin. Siis tuli viimase kuu arve ja seal kenasti Premiumi tasu peal, saatsin nad kukele telefonis ja lubasid uue arve saata...arvet nad muidugi ei saatnud, saatsid hoopis märtsis kirja, et tasugu ma nendele võlgu olevad 60 vms krooni ära, muidu inkasso. Tasusing samal päeval kui kirja sain võla ära. Nädalakene hiljem kirjutas juba inkasso, et ma neile 600 krooni tasuksin :D....kulutasin jälle oma mobiili arvet viasati muusika kuulamisele ja sain kinnituse, et mul raha tasutud ja unusta inkasso. Läks veel üks nädalakene ja jälle inkasso kirjutab mulle...kiri saadetud välja peale telefoni vestlust :D
Aga ma ei viitsi enam enda moblale arvet teha nende saamatuse pärast, kui ma tõesti kuhugile black listi vms kohta inkasso pärast satun siis lähen räägin parem läbi võsapetsi vms nendega :evil:
Kingin igale sülearvuti ostjale äriklassi PC komplekti koos LCD monitoriga
www.laptopid.ee on täpsem info

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 09:10, 28 Mär 2009

Ega siin vist muud pole kui tuleb 3 kuud enne lepingu lõppu kasutada võimalust kaardi sulgemiseks- siis see kaart koos avaldsega neile läkitada ja valmistuda telefoni ja arveterroriks.
Wirx-i kogemus on enam kui õpetlik.
Ma tõesti poleks uskunud et sellise ideoloogiaga ettevõtetel on üldse mõni klient.
Seda kogemust peaks kohe eraldi veebilehel "http://www.enne-kui-liitud-viasatiga.ee" jagama et keegi vabatahtlikult endale jama kaela ei tõmbaks.


EDIT: tuleb välja et kaardi sulgemise võrra pikeneb jälle see neetud soodusperiood.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas roska » 12:47, 28 Mär 2009

Sest TV1000 HD on TV1000 Nordic-u, HD versioon, edastades 100% samu filme. Millest küll pooled on ilmselt upcoverditud, sest kõiki neid filme HDs pole võimalik kätte saada lihtsalt.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas faas » 13:12, 28 Mär 2009

wirx kirjutas:mina lõpetasin eelmise aasta novembri paiku lepingu ära, pidin veel maksma viimase kuu arve detsembris. Novembris pakkusid mulle TV1000 premiumi tasuta läbi telefoni kuuks ajaks, et kui ei soovi siis ütlen neile ja ei maksa...ma siis ütlesingi, et üldse ei soovi enam viasati...no pingutasid, mis nad pingutasid mind nõusse ei rääkinud, et nende orjaks jääksin. Siis tuli viimase kuu arve ja seal kenasti Premiumi tasu peal, saatsin nad kukele telefonis ja lubasid uue arve saata...arvet nad muidugi ei saatnud, saatsid hoopis märtsis kirja, et tasugu ma nendele võlgu olevad 60 vms krooni ära, muidu inkasso. Tasusing samal päeval kui kirja sain võla ära. Nädalakene hiljem kirjutas juba inkasso, et ma neile 600 krooni tasuksin :D....kulutasin jälle oma mobiili arvet viasati muusika kuulamisele ja sain kinnituse, et mul raha tasutud ja unusta inkasso. Läks veel üks nädalakene ja jälle inkasso kirjutab mulle...kiri saadetud välja peale telefoni vestlust :D
Aga ma ei viitsi enam enda moblale arvet teha nende saamatuse pärast, kui ma tõesti kuhugile black listi vms kohta inkasso pärast satun siis lähen räägin parem läbi võsapetsi vms nendega :evil:

Ma soovitaks suhelda kirja teel ja saadedud kirjad(mailid) välja printida(kõned küll salvestatakse Viasati poolt) ma sõdisin nendega kah ja alla ei andnud ja sain õigust.Krt.kuidagi haigelt on see süsteem ehitatud neil kuna loen palju kah väljamaa foorumeid ja uudiseid siis sihukesi probleeme pole silma jäänud teistes riikides Viasatiga.Sitt vist see asjaajamine meil.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas humanoid » 21:59, 28 Mär 2009

Rõõm teatada üks viasati klient jälle vähem. lõpetasin lepingu sest midagi ei muutunud ,aasta aega röökisin viale et pilt seisab :arrow: :lol: .hiljem selgus et klienditeeninduses töötasid LAMBAD- no mida ma neile määgin. oma tutvusringkonnast on juba pooled lepingud lõpetanud. kaua sa ikka viitsid määgida kui sein ees on...
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas faas » 00:30, 29 Mär 2009

Ärge pahandage klienditeeninduse peale :) nad on lihtsalt teenindajad ja tea midagi asjast kahjuks :D
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 92 külalist