Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 14:40, 13 Jaan 2009

Täitsa lõpp, kui närvi see pildi hangumine eile ajas. Isegi pehmeid ja karvaseid ei lastud rahus vaadata. Pidi analoogi vaatama :oops:

Kasutaja avatar
mcm
Entusiast
Postitusi: 257
Liitunud: 03:00, 12 Juun 2006
Asukoht: Lääs
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas mcm » 15:39, 13 Jaan 2009

Mnjah, märkasin eile AK ja Ilmateate ajal kolme, 4-6 sekundi pikkust pausi, pilt jäi seisma ja heli kadus. Samas vaatasin et SNR oli normis ja BER oli null. Päeval jäi Kanal 2 pilt kah seisma. Eriti fun on kui mingi filmi ajal kõige põnevamas kohas seisma jääb...

rotciv
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 16:07, 14 Okt 2008
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas rotciv » 16:53, 13 Jaan 2009

Siiber jah sellest pildi seiskamisest aga jah, ega see vist paranegi, neil tundub sellest täitsa pohh olevat.

Kasutaja avatar
mcm
Entusiast
Postitusi: 257
Liitunud: 03:00, 12 Juun 2006
Asukoht: Lääs
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas mcm » 19:00, 13 Jaan 2009

Peaks vist klienditeenindusse emailima, vbolla kui nad mingi suurema hulga kaebusi saavad, hakkavad nad vast asja uurima.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas karla » 19:13, 13 Jaan 2009

Unusta see klienditeenindus ära, krt ma siin laupäeva hommikust saadik suhtlen nendega ja väga tihedalt. Probleem selles et reede öösel kell 00.00 lakkas mu kaart kanaleid avamast. Arvasin esmalt et millegipärast ei jõudnud uuendused kohale, aga võta näpust - klienditeenindaja (mitte ühe vaid nelja erineva kellega lähipäevil olen suhelnud) sõnul on rootsi pool minu kaardi sulgenud ja arvuti näitab kuskil miskit küsimärki mida nemad ära võtta ei saavat ja sellepärast ei saa saata ka uuendusi. Üks tark klienditeenindaja luges arvutiekraanilt välja miskise rootsi telefoninumbri kuhu olevat küsimuste korral vaja helistada, sealt vastas samasugune klienditeeninduse tädi kes kahjuks inglise keeles ei suhelnud aga mina rootslaste pudikeelest tean ainult ühte sõna "bro". Arved on tasutud (otsekorraldus) lepingut veel kevadeni aga pilti ei näe. Iga päev olen helistanud vähemalt viis korda, kogu aeg lubatakse tegeleda aga selleks et asi aetud saaks olevat vaja juhtkonda, kord on need veel tööle tulemata, kord on ülemused lõunal, kord tööpäev juba lõppenud. Lubatakse muudkui tagasi helistada, kuid tundub et neil seal telefoniarve maksmata ja väljuvad kõned on suletud. Avalikult on Viasatil kaks telefoninumbrit, mõlemad on miskipärast suunatud klienditeenindusse, faksidele ja mailidele ei vasta keegi, ei klienditeenindus ega Krista Leppiko. Ühesõnaga - sitavata on see firma!

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matu37 » 19:30, 13 Jaan 2009

Ma tahtsin eile lepingut ära õpetada, omaarus olin juba 1,5a tagasi oma tähtajalisest lepingust lahti saanud, aga väideti et olin juba uue sõlminud. Omateada ma küll midagi säärast teinud pole. Lubasid allkirju võrrelda.

Loomulikult sain meeletu sõimu osaliseks.

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas xxmen » 21:01, 13 Jaan 2009

matu37 kirjutas:Ma tahtsin eile lepingut ära õpetada, omaarus olin juba 1,5a tagasi oma tähtajalisest lepingust lahti saanud, aga väideti et olin juba uue sõlminud. Omateada ma küll midagi säärast teinud pole. Lubasid allkirju võrrelda.

Loomulikult sain meeletu sõimu osaliseks.

Kas Sa enne tähtajalise lepingu lõppu ette teatasid, et ei soovi lepingut pikendada?
Ilmselt mitte. Siis pikenebki leping uueks "srokiks".
Kui õieti mäletan, siis vähemalt 30 päeva oli see etteteatamise aeg.

Kui oled tähtajalise lepingu lõpetanud ja siis sõlminud uue mittetähtajalise, siis on etteteatamise tähtaeg 3 kuud.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas faas » 21:26, 13 Jaan 2009

Matu ja mis kõige naljakam sa oled 1,5 aastat soodustust saanud ja lõpetamisel enne tähtaega pead selle kinni maksma. :) Kui ma kaarti käisin ära viimas siis üks klient räuskas seal sarnase murega.Nagu ma eespool kirjutasin siis minul kõik tehtud tingimuste järgi aga nõuavad 2009 aasta kaardi hooldus tasu ja lubavad kaardi kinni panna(mis nende käes) ja inkasosse anda kui ma nende raha ära ei maksa.AU JA KIITUS VIASATILE nende arveldamise ja klinditeeninduse eest LUX värk. :lol: Igav ei hakka.

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matu37 » 21:36, 13 Jaan 2009

Jah sul on õigus, nad tahtsid mingisugust raha...aga ma pole seda teist lepingut näinud rääkimata sellele allakirjutamisest, ma arvasin, et asi jookseb ettemaksu pealt..aga vot sain ikkagi .........sse.

Kuna olen ise ka teenusepakkuja ei kujutaks ma kunagi ennast ette säärasel viisil klienti pe.... saatmas. Mul on selline tunne, et endised ühisteenuste mutid on sinna tööle läinud. eks tuleb märtsi oodata, siis on hea teeninduse kuu.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas aandra » 21:41, 13 Jaan 2009

Viasitt saatis mulle täna jälle 1,5 korda suurema arve kui lepingus ettenähtud. Seda juba jooksval aastal teist korda, eelmine kord võttis ta minult peaaegu poole aasta eest jälle 1,5 korda rohkem raha. Nüüd panin asja kohe tähele. Leping saab mul mai alul läbi, siis hüvasti see vanade kundede tagant varastamise firma. Olen klient 2001.a. detsembrist!

Kasutaja avatar
matles
Entusiast
Postitusi: 144
Liitunud: 17:48, 14 Aug 2008
Asukoht: Ida-Blokk
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matles » 12:31, 14 Jaan 2009

aandra kirjutas:Viasitt saatis mulle täna jälle 1,5 korda suurema arve kui lepingus ettenähtud. Seda juba jooksval aastal teist korda, eelmine kord võttis ta minult peaaegu poole aasta eest jälle 1,5 korda rohkem raha. Nüüd panin asja kohe tähele. Leping saab mul mai alul läbi, siis hüvasti see vanade kundede tagant varastamise firma. Olen klient 2001.a. detsembrist!


Pole hullu. Mind taheti täna JÄLLE viasati kliendiks teha, kuigi ma seda juba olen. Ja kui vastasin, et olen viasati klient küsiti, et kas ma olen pakutava teenusega rahul. Sai kiuste vastu siiski jah öeldud, muidu oleks jälle päev raisku läinud, selle mehega seal vesteldes.

Kasutaja avatar
mcm
Entusiast
Postitusi: 257
Liitunud: 03:00, 12 Juun 2006
Asukoht: Lääs
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas mcm » 15:50, 14 Jaan 2009

Mnjah, praegu TV3 on mõnusalt katkendlik, alates kella 15:12 - 15:48ni on pilt vähemalt 10x 5sek seisma jäänud.

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matu37 » 17:23, 14 Jaan 2009

kui helistad ja küsid, et milles probleem lükatakse viga tüüneri peale

Kasutaja avatar
mcm
Entusiast
Postitusi: 257
Liitunud: 03:00, 12 Juun 2006
Asukoht: Lääs
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas mcm » 18:13, 14 Jaan 2009

Vaatan oma DM800 cpu load'i ja mälukasutust, need nagu normis, ei tohiks probleemi olla. Muidu teoreetiliselt võiks olla asi selles, et cam ei saa kaardiga ühendust ja seepärast jääb pilt seisma.
Ei viitsi Pace kah taha ühendada, et vaadata kas sellega kah sama asi, eriti kuna see seismajäämine tundub juhtuvat suht randomly.

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matu37 » 18:14, 14 Jaan 2009

hetkel on mul mtv eesti viimase 20min jooksul rohkem seisnud kui liikunud

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 119 külalist