Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Rastre
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 15:55, 29 Aug 2011
    unknown unknown

Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

PostitusPostitas Rastre » 17:40, 11 Dets 2011

Okei, lugu siis selline, et elan Soomes ning vaatan Eesti kanaleid tavalise õue antenniga ( DVB-T ).
Kõik oli ilus kuni tuli digiboks välja vahetada. Ostsime siis Euronicsist uue digiboksi ( TV star T1000 ).
Nüüd reklaamipauside ajal lihtsalt muudab resolutsiooni koguaeg telekas(paariks sekundiks pilt mustaks ka). Olen püüdnud nii teleka kui digiboksi seadmetes asju korda teha
kuid ei õnnestu kuidagi. Korra proovisin ka HDMI kaablit kuid siis jooksis üldse terve pilt suht kokku.
Olen suht võhik selle alal, ehk keegi oskab aidata?

Digiboks: Tv Star T1000
Telekas : Panasonic TH- 42PV70P 42"

Tänades,
Rasmus

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

PostitusPostitas mesilane » 17:43, 11 Dets 2011

Rastre kirjutas:Korra proovisin ka HDMI kaablit kuid siis jooksis üldse terve pilt suht kokku.
Olen suht võhik selle alal, ehk keegi oskab aidata?

HDMI kaabel ongi ainus mõistlik viis selliste asjade ühendamiseks.
Mis tähendab "jooksis kokku" ?

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

PostitusPostitas faas » 17:58, 11 Dets 2011

Rastre kirjutas:Okei, lugu siis selline, et elan Soomes ning vaatan Eesti kanaleid tavalise õue antenniga ( DVB-T ).
Kõik oli ilus kuni tuli digiboks välja vahetada. Ostsime siis Euronicsist uue digiboksi ( TV star T1000 ).
Nüüd reklaamipauside ajal lihtsalt muudab resolutsiooni koguaeg telekas(paariks sekundiks pilt mustaks ka). Olen püüdnud nii teleka kui digiboksi seadmetes asju korda teha
kuid ei õnnestu kuidagi. Korra proovisin ka HDMI kaablit kuid siis jooksis üldse terve pilt suht kokku.
Olen suht võhik selle alal, ehk keegi oskab aidata?

Digiboks: Tv Star T1000
Telekas : Panasonic TH- 42PV70P 42"

Tänades,
Rasmus


Ainuke lahendus on hankida korralik tuuner ja too võimalusel müüjale tagastada, tahad head ja odavat osta 2 tk. üks hea ja teine odav. :oops: ära solvu aga nii see on. Lähes kõik odavad tuunerid omavad sellist lisa :lol: mis vaatamise suht ebamugavaks teeb ehk siis pildi formaadi ringi lülitamist teatava viivitusega mida täidab must ekraan. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

PostitusPostitas pelmeen » 20:31, 11 Dets 2011

Teine võimalus on veel kannatada kuni kunagi enam 4:3 formaadis reklaamiklippe, saateid ei ole. :mrgreen:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

PostitusPostitas Sombi » 23:18, 11 Dets 2011

Mul on Jacobson's T6 CX A kast, üks esimestest, mis ei tea peale Letterboxi muudest ümberlülitustest sit*agi. Mul on valitud 16:9 ja telekast lülitan ise manuaalselt ümber. See on võimalik tänu sellele, et kasutan RCA-kaablit, sest peale tavalise PAL-i sealt targemat CRT-telekale ei tule kuna RGB kastil puudub ja HD-d ei tunnista jällegi telekas.
Rastre, sul paistab olevat uuem telekas, sest kuidas muidu oleksid saanud ühendada HDMI kaudu. Soovitus on sama nagu faasil: Osta asjalikum box!

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Resolutsiooniga jamad uue digiboksiga

PostitusPostitas Opo » 08:52, 12 Dets 2011

Rastre kirjutas:Korra proovisin ka HDMI kaablit kuid siis jooksis üldse terve pilt suht kokku.
Vali boksi väljastuseks v-format 720p ja PAL, peaks pilt ette tulema, aga see ei aita musta ekraani vastu pidisuhte muutuse ajal. Võimalusel oleks tõesti targem Euronicsisse tagastada ja kas või uuema T1010 vastu (hind sama) vahetada. Teine võimalus on tarkvara uuendada.
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist