Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1671
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas kokku123 » 20:09, 29 Nov 2015

goldenmedia boksidega kes viasati vahivad (mõni ehk näeb siin), kuidas tel ETV ja ETV2 on? Hetkel mul teada 2 boksi (mõlemad gm) kus etv pilt on mingi sekund korras ja teine sekund selline ruuduline vms ning järgmine sekund taas korras. Olevat pihta hakanud kui transporter ära muudeti. Ning konkreetselt vaid ETV-ga jama, Kanal 2 näiteks korras.

Kasutaja avatar
Raivo M
Edasijõudnu
Postitusi: 94
Liitunud: 20:19, 05 Veebr 2011
Asukoht: Sõmeru/Tudu
    Windows 8 Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Raivo M » 23:17, 29 Nov 2015

Ei ole küll kummalgi transponderil ruudutamist märganud.

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1671
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas kokku123 » 23:55, 29 Nov 2015

ta otseselt ei ruudutagi vaid tõmbab selliseks pixliseks vms. Ei oska täpset väljendit kasutada. Teiste boksidega ei pidavat olema nii palju kui kuulsin. Vaid golden media omad pidid sellist trikki tegema :roll:
Üritan miski video saada miski päev.
Salvestada kettale ja arvutist vahtida siis on kõik korras.

Bushido
Digivanake
Postitusi: 1058
Liitunud: 13:23, 11 Mai 2009
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Bushido » 23:58, 19 Jaan 2016

Viasat Sport Balticu sisujuht Kalev Kruus: ,,Meie spordifännidel on, mida oodata, kuid mitte väga kaua – Rio suveolümpiamängudeni on jäänud veel vaid 200 päeva. Viasat on Eestis ainus teenusepakkuja, kel on õigus näidata kõiki suveolümpia alasid. See tähendab üle 300 tunni sporti, millest üle poole on otseülekanded ja seda koos eestikeelsete kommentaaridega vastava spordiala ekspertidelt. Lisaks näitame olümpiaülekandeid ka Viasati kuuelt lisakanalilt, mis toovad koos Viasat Sport Balticuga Eesti televaatajateni ühtekokku 966 tundi sportlikku meelelahutust Rio de Janeiro olümpiaareenidelt."
Viasati turundus- ja kommunikatsioonijuht Tanel Taal: ,,Suvised olümpiamängud annavad ettevõttele hea võimaluse näidata, et Viasati eesmärgiks on pakkuda televaatajatele ja spordisõpradele vaid parimat meelelahutust. Juba praeguseks on teada 18 Eesti sportlase osalemine Rio olümpiamängudel, kuid Eesti olümpiakoondisele tuleb järgnevate kuude jooksul kindlasti tublisti täiendust. Näitame seitsmel telekanalil ära kogu Rio olümpia ajal toodetava rahvusvahelise telepildi, et kõik spordisõbrad saaksid otsepildis kaasa elada ka Eesti sportlaste esinemistele."
http://sport.postimees.ee/3474431/viasa ... elekanalit

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


jaank
Entusiast
Postitusi: 112
Liitunud: 14:19, 01 Aug 2008
    Linux Chrome
On tänatud: 1 kord

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas jaank » 20:12, 20 Jaan 2016

Kui nagu Viasat Extra, siis DVB-S2 transpondritelt :roll:

p2rdik
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 12:28, 26 Nov 2008
Asukoht: Luunja, Tartumaa
    Windows 7 Firefox
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas p2rdik » 22:51, 20 Jaan 2016

kokku123 kirjutas:ta otseselt ei ruudutagi vaid tõmbab selliseks pixliseks vms. Ei oska täpset väljendit kasutada. Teiste boksidega ei pidavat olema nii palju kui kuulsin. Vaid golden media omad pidid sellist trikki tegema :roll:
Üritan miski video saada miski päev.
Salvestada kettale ja arvutist vahtida siis on kõik korras.

olen sama asja täheldanud etv ja etv2-ga, mõtlesin korra et bitrate on nii madalaks tõmmatud aga ju siis mingi muu onkelma.
mis tarkvara kasutad?
kasutusel openATV 5.1 . pole viitisinud sparkiga ja mingi muu softiga proovida.

Ymmi
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 13:57, 23 Jaan 2016
    Android Safari

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Ymmi » 19:24, 23 Jaan 2016

Tere. Kas keegi oskaks aidata. Millised salvestavad digibox-id sobivad viasatile. Ise elan soomes ja sooviks soetada siit mingisugust . Mis näitajad peavad olema digibox-il.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas 0000 » 21:59, 23 Jaan 2016

Viasatil on Superbox, uuri seda!?
https://m.youtube.com/watch?v=RytEMQFyvlU

vonmyrtsi
Entusiast
Postitusi: 185
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2006
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 93 korda
On tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas vonmyrtsi » 02:14, 24 Jaan 2016

Ymmi kirjutas: Ise elan soomes ja sooviks soetada siit mingisugust . Mis näitajad peavad olema digibox-il.

:D
Ilmselt sellised näitajad.
https://tilaa.viasat.fi/antennitarjous/
HD boxi saad niisama, tahad salvestavat siis lased veel 199 ege igaks juhuks välja

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14399
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 103 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 09:34, 02 Veebr 2016

Pilt

Mul on heameel teavitada, et kujundasime ümber Viasati tooteportfelli ja toome turule keskmisest nõudlikumale televaatajale
mõeldud teleteenuse paketi Viasat Teemant.
Viasat Teemant sisaldab kõiki Viasati poolt pakutavaid telekanaleid ja lisateenuseid.
Kanalivalikus on Eesti, tõsielu-, uudiste-, spordi-, laste-, filmi-, meelelahutus-, Vene, täiskasvanute ja HD-kanaleid.
Paketti täiendavad järelvaatamis- ja salvestamisteenus.
Järelvaatamisteenuse valikus on rohkem kui 400 erinevat filmi ja saadet kodumaistelt telejaamadelt ning filmi- ja tõsielukanalitelt.
Salvestamisteenus võimaldab kõiki telekanaleid kuni 160 tunni ulatuses salvestada ning hetkel vaadatavat saadet tagasi kerida
või pausile panna.
Kõikide vahel, kes tellivad Viasati Teemantpaketi kuni 14.02.2016 (k.a), loosime välja kolm õnneliku,
kes saavad teleteenuse koos paigaldusega jaanipäevani tasuta.

Aet Viira
Viasati ärijuht
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    Macintosh Safari
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas rait01 » 11:30, 02 Veebr 2016

kas mooduli saab viasati jaoks kui soovit teleka tuuneriga vatata dvb-s2? Ei soovi lisa boxi
SD vabalevi err kanalid tuleb kinni panna esimesel võimalusel. FM raadio tuleb ka kinni panna ja üle minna DAB + raadio peale.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8094
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 169 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas peeter3000 » 12:02, 02 Veebr 2016

nagu siin on ka varem räägitud, siis ÜLDJUHUL ei saa.
siiski on selline moodul viasatil olemas (?) ja kui Sa väga tahad, võibolla isegi saab..kuidas, seda ma täpselt ei oska soovitada..

Triin Nõmm, Viasat:
Hetkel ei ole, loodame, et tulevikus tuleb selline võimalus, et mooduli kaudu vaadata Viasati.
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Linux Iceweasel
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas xxmen » 19:54, 02 Veebr 2016

Möödunud nädalal haaras üks noorsand mul hõlmast ja tahtis telepilti pakkuda.
Ma ei ole nende pakkumisest huvitatud, kuid olen neid aegajalt narritanud, et nõustun lepingu tegema ainult kaardile.
Selle peale on seni jutt otsa saanud, kuid mitte seekord.
Noorsand nimelt väitis, et täitsa võimalik, ainult miski nende vahetükk tuleb vahele panna.
Kui üritasin välja uurida, mis tükiga tegu on ja kas see käib nt. teleri CI pessa, jäi noormees vastuse võlgu, väitis vaid, et käib kaardipessa ja kaart käib sinna sisse. Ilmselgelt polnud teda tehniliste küsimuste jaoks ette valmistatud.
Sogas seal midagi veel, et nende pilt kaablit mööda ei tule, et on hoopis teine süsteem, jne.

Ilmselt on nad klientide võitmiseks valmis siiski ka dekrüptimismoodulit ja kaarti ka ilma üüüber/super/megatüüünerita andma.
Ehk siis, kui keegi neist kaubanduskeskuses hõlma hakkab ja nende teenusest huvitatud olete ja lisaseadmeid SAT-võimelisele telerile ei soovi, tasub uurida.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14399
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 103 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 20:30, 02 Veebr 2016

xxmen kirjutas:Möödunud nädalal haaras üks noorsand mul hõlmast ja tahtis telepilti pakkuda.
Kui üritasin välja uurida, mis tükiga tegu on ja kas see käib nt. teleri CI pessa, jäi noormees vastuse võlgu, väitis vaid,
et käib kaardipessa ja kaart käib sinna sisse. Ilmselgelt polnud teda tehniliste küsimuste jaoks ette valmistatud.
:smile174 Lausa kõik Viasati klienditeenindajad väidavad - et telekas peab ka sisse lülitatud olema kui vaatajakaarti
Viasati ametlikus eraldiseisvas satituuneris aktiveeritakse või uuesti aktiveeritakse...
Kuidas ja millise põhimõtte alusel neid Jaan ja/või Jaanika Tatikaid sinna tööle valitakse - mina küll ei tea :smile119
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Foorumil
hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas hexman » 21:15, 02 Veebr 2016

Sekkun ka külajutu tasemel mida kuulnud olen. Seega ärge võtke väga tõe pähe kuid siiski. Nimelt minu andmetel on via välja töötamas CI moodulit mida hakatakse ka soovijatele levitama, kuid seal on selline konks, et kui see moodul sisestada ja aktiveerida siis muutub ka sinu telekas täielikult nn viasati tuuneriks ehk muutub user interface samasuguseks nagu on viasati tuuneril. Põhjenduseks on toodud, et nad soovivad, et säiliks nö nendepoolsete pakutavate teenuste sisu. Eelnev info siis see mida olen kuulnud ja kindlasti saan ma palju vastuväiteid kuid ma vaielda ei oska. Loota on seda moodulit veel sellel aastal eks näha on. Kas see ka tehniliselt nii võimalik on (mõtlen user interface muutmine) ma väga juurelnud pole. Teadjamad mehed võivad põhjendatult väidelda.

Terv
Hex

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist