Jube pildikvaliteet filmidel

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
pork
Edasijõudnu
Postitusi: 49
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Jube pildikvaliteet filmidel

PostitusPostitas pork » 22:04, 27 Nov 2007

Huvitav ikka, millega me selle needuse ära oleme teeninud?
Kas vanade filmide hinnad on tõesti niipalju odavamad, kui neid näitamiseks võtta VHS-i vms. lindiformaadis ja 4:3 küljesuhtega?
Juhtusin üle hulga aja vaatama telekaekraanilt 640x360 divx-i ja üllatuseks oli see oluliselt parema kvaliteediga kui nädalavahetusel kõikidelt eesti kanalitelt tulnud filmid. Masendav.

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1677
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

PostitusPostitas kokku123 » 19:59, 28 Nov 2007

Kuhu meilile ma tv3le kirja teele pean panema? Küsiks kohe et kaua nad kavatsevad oma kuramuse beta majandust aretada.

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas Sombi » 22:40, 28 Nov 2007

kokku123 kirjutas:Kuhu meilile ma tv3le kirja teele pean panema? Küsiks kohe et kaua nad kavatsevad oma kuramuse beta majandust aretada.

Saadaks isegi, aga kuuldavasti TV3 ei vasta meilidele :(
On ikka si**arattad küll. Teleteksti neil ju ka enam ei ole - VIAS*TT :evil:
Äkki peaks tegema "liikumise", mis edastaks probleemid telekanalitele, kasvõi jõuga!!! :D

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 23:05, 28 Nov 2007

Sombi kirjutas:
kokku123 kirjutas:Kuhu meilile ma tv3le kirja teele pean panema? Küsiks kohe et kaua nad kavatsevad oma kuramuse beta majandust aretada.

Saadaks isegi, aga kuuldavasti TV3 ei vasta meilidele :(
On ikka si**arattad küll. Teleteksti neil ju ka enam ei ole - VIAS*TT :evil:
Äkki peaks tegema "liikumise", mis edastaks probleemid telekanalitele, kasvõi jõuga!!! :D


:) vastavad küll.Kunagi saatsin kirja tuli ilus vastus kontrollida oma vastuvõttu süsteem üle nemad edastavad kvaliteetset pilti :D vot nii on lood siin.Ja enamus vaatab oma 21 tollistega ja on rahul.Mina rahuldan oma filmi vajaduse DVD ja satilt õigete filmi kanalitega :wink: .Kui isegi siinse foorumi 2000 liiget saadaksid kirja ei muudaks see midagi(ilmselt eesti tv jaamade tehnika kuskilt ostetud maha kantud saast)imestama paneb see,et kas härrased tv juhtkonnas vaatavad oma kanaleid 21 tollistega või kah sati ja dvd oma suurte paneelidega,või arvamus matsidele käib kah(tundub vähemalt).

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
mĆønster
Edasijõudnu
Postitusi: 95
Liitunud: 03:00, 23 Apr 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mĆønster » 09:55, 29 Nov 2007

Ma suhtuks asja nii:
1. Antud teenus on tasuta;
2. Teenuse kasutamine pole tehtud kohustuslikuks.
Järelikult keegi filmide zita kvaliteedi tõttu kahju pole saanud. Kui kvaliteediprobleemide tõttu vaatajate hulk oluliselt väheneb ja sellega seoses reklaamitulud vähenevad, siis nad hakkavad liigutama.
Filmide kvaliteedi kohta ma ise ei oska midagi kosta, ma ei vaata TV-kanalitelt mängufilme, ok, ETV-st mõnda olen vaadanud. ETV näitab aegajalt ka mitte-ameerika filme, selliseid mida netist ei leia.

Kasutaja avatar
rosoft
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 02:00, 18 Veebr 2007
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas rosoft » 00:47, 30 Nov 2007

võrrelge TV1000 east ja Canal+ filmi kanaleid. Üks neist oleks nagu läbi marli lastud.Kordi kopeeritud filmid või..., Tv3 ka ju viasat.Põhjamaade Tv1000 nded OK!

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6965
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

PostitusPostitas mustkass » 16:29, 01 Dets 2007

TV 3-s käib praegu mängufim kõvad kutid,vaadake filmikvaliteeti ja kommenteerige,no see pildikvaliteet mis sealt praegu tuleb on igatepidi
allapoole igasugust arvestamist,teleriks Philips 100hz LCD,proovisin ka Finluxi kooptelekast,no ei kannata kriitikat,kusjuures ETV ja K 2 normaalsed.Olemas Elioni digi tv ja analooglevi. :evil: :evil: :twisted:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 17:29, 01 Dets 2007

Ei ütleks... Viasat ja 9 tuhande seeria Philipsi plasma. Aga nüüd on juba teine film kah, "Seitsmes taevas".

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6965
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

PostitusPostitas mustkass » 17:38, 01 Dets 2007

Huvitav,miks eesti kanalid ei suuda pakkuda hea kvaliteediga filme,samas sati pealt kanalid väga hea kvaliteediga,telekas peaks ka enam vähem olema 9 seeria 100hz Lcd.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 17:43, 01 Dets 2007

marek kirjutas:9 seeria 100hz Lcd.


Milleks küll LCD'le neid Hz'e vaja märkida ja arvestada? Selle tehnoloogia juures neid ju pole. Uuendatakse ainult muutunud piksleid mitte kogu pilti ja see Hz'i teema peaks olema jäänud koopide maailma, kus kiirega kogu pilti üle kirjutati...

Ma saan aru küll, et tootjad reklaamivad sellega, et nende DSP skännib muudatusi pildis 100x sekundis aga noh, keda see kotib? Ma pole veel märganud, et külmkapitootjad kirjutaks, et nende kompressor teeb n rpm'i.

:?:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 19:52, 01 Dets 2007

Ma nagu aru saanud,et LCD ja plasma teleritel need HZ selle pärast kirjas kas suudavad sisendist näiteks 100HZ signaali sisse võtta(minu omal terve pikk tabel kaasas mis resoga mis sagedust suudab näitata)võin eksida muidugi.
Aga üldiselt tv3 saadab kõige jubedamaid filme sihuke tunne,et video laenutusest 10 eegused läbikäiatud jäägid(kindlasti olete kohanud ukse taga korve 10-25 eeku tk)Kas keegi tvga seotud inimene võiks seletada palju siis kallim dvd film osta kui need beeta vhs-id,reklaamid paistab dvd-l tavaliselt hea pildiga.Abi vist pole selles probleemis kuskilt otsida :) Võtke või meie uus tv kanal peaks nagu uus korralik tehnika olema aga pilt .... :) samas kodu kasutajale müüakse sihukesi kaameraid,et vaatad pisar tuleb silma.Isegi meie dvd kehvema kvaliteediga kui läänest toodud(siin valmistajaid ei tahaks välja tuua) tegelikul võiks sellest kirjutada lõpmatuseni.Uhke ja hää on olla eestlane :(

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 20:21, 01 Dets 2007

kokku123 kirjutas:Kuhu meilile ma tv3le kirja teele pean panema? Küsiks kohe et kaua nad kavatsevad oma kuramuse beta majandust aretada.

[email protected], kahjuks on nad endast nii heal arvamisel, et pole suvatsenud ühelegi mu meilile vastata.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 04:51, 02 Dets 2007

kokku123 kirjutas:Kuhu meilile ma tv3le kirja teele pean panema? Küsiks kohe et kaua nad kavatsevad oma kuramuse beta majandust aretada.


beta on ju ikka hea kvaliteediga, jamad tekkivad kui seda hakatakse digisse pakkima ja veel kordualt ümber pakkima.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

PostitusPostitas roska » 14:16, 02 Dets 2007

Ma selles Beta kvaliteedis eriti kindel ei oleks, eriti kui makid on 10 aastat vanad ja kes teab kui vanad need SP lindid veel on.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 17:37, 02 Dets 2007

roska kirjutas:Ma selles Beta kvaliteedis eriti kindel ei oleks, eriti kui makid on 10 aastat vanad ja kes teab kui vanad need SP lindid veel on.


Analoogis pole TV3-es eriti viletsa kvaliteediga filme näinud,
kole ruudutamine ikka puha digiajastu saavutus.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist