Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

motomees500
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 16:56, 03 Nov 2012
    unknown unknown

Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas motomees500 » 17:11, 03 Nov 2012

Tere!
ehk on siin targemaid inimesi ja oskab mu rumalale küsimusele vastata. Nimelt ostsin mõni päev tagasi siis sellise teleka [url][/url] http://www.euronics.ee/tootekaart/46637 ... ES8000SXXH
ja nüüd smart tv s ringi kolistades on neti tuge vajavad rakendused ikka meeletu aeglased. Youtube vaevu käib, aga iga 20 sek. tagant laadib ennast. No mina ei suuda igatahes seda taluda eriti. Kas on viga telekas endas või netiühenduses? Mul nett allalaadimiskiirusega kuni 4 mega , (tavaliselt 3 mega ringis) ja tuleb ruuterist kaabliga kohe telekasse sisse. Oskab äkki keegi midagi kosta ?

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas humanoid » 19:59, 03 Nov 2012

Võiksid täpsustada mis teenusepakkuja netipulk sul on ja mis ruuter sul on. Sul võib ju kaabel teleril taga olla, kuid kontrolli igaksjuhuks üle äkki on neti edastus hoopis traadita wifi kaudu. Vaata oma võrgu olek üle. Võrguseadmeid seal rohkem kui üks. Ühendused: Kaabel / Traadita /WPS(PBC) /One Foot Connection

3-4 Megast peaks piisama küll, kui siis HD´ga võib puhverdama hakata. Minul samuti netipulk ( 3,5G emt), keskmine kiirus 4-5 mega. HD ´ga kipub ikkagi aegajalt puhverdama :!:

Samas, selline uhke teler võib tahta ikkagi paremat/stabiilsemat netti :idea:
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

motomees500
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 16:56, 03 Nov 2012
    unknown unknown

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas motomees500 » 09:51, 04 Nov 2012

Oh kui lahe et keegi viitsib vastata kah :) Aga mul teenusepakkujaks Kernel as. See siis nii, et mobiilimastiga otsenähtavus ja selline rombikujuline antenni käraks katusel. Kerneli poisid väidavad, et allalaadimise kiirus on ok. Teleka setingud on timmitud nii et ei rebiks wifi kaudu signaali. Arvasin, et vb jääb tolle taha kinni kusagile. Aga eks ma tõesti olen ikka nii suure telekaga tahtnud eelkõige HD videosid vaadata, või lausa 3D. ehk siis ongi nii et keskmisest 3megast jääb väheks selliseid asju näha tahtes.
2 küs. oleks veel, et kuna telekal on sat. tuuner sisse ehitatud, siis kas kusagilt võiks saada ka tasuta HD kanaleid näha? Mul 3 pead antenni küljes ja no omameelest scannisin telekaga kõik läbi ja sain igavese hulga sodi telekasse, aga mu arust midagi normaalset küll mitte.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas tigekala » 10:01, 04 Nov 2012

motomees500 kirjutas:2 küs. oleks veel, et kuna telekal on sat. tuuner sisse ehitatud, siis kas kusagilt võiks saada ka tasuta HD kanaleid näha ?
http://www.lyngsat.com/hd/Astra-1KR-1L-1M-2C.html
http://www.lyngsat.com/hd/Eutelsat-Hot- ... B-13C.html
halli värvi
motomees500 kirjutas:ja sain igavese hulga sodi telekasse, aga mu arust midagi normaalset küll mitte.
FTA kanalid ongi sodi, olenemata, kas HD või SD.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas elit » 10:28, 04 Nov 2012

motomees500

Kirjuta, mida peaksid vaatamisväärseks ja uuri põhjalikumalt sattide tabeleid (SD, HD, vabu, kodeeritud, mis keeltes jne.)
http://en.kingofsat.net/satellites.php
http://www.lyngsat.com/

Sealt selgub karm tõde ...

Vast siiski leidub ka vabu teenuseid, mida on talutav vaadata.
Head nõuavad aga raha (mistahes meetodil) või ei näe neid üldse.
Ühes oled õigel meelel, et nii suur paneel lausa nõuab HD-d, millele on korduvalt viidanud tigekala. Sellega saab ainult ühineda.

motomees500
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 16:56, 03 Nov 2012
    unknown unknown

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas motomees500 » 11:22, 04 Nov 2012

Noh õnneks on juba tulnud asjalike vastuseid mu vb rumalatele küsimustele, aga ütlen siis et telekas on mu jaoks suhteliselt vähetähtis asi, aga kui vahel tõesti igavaks läheb või rahvast rohkem külas, tahaks head pilti siiski näha. Mida vaataks hea meelega oleks eelkõige muusika ja sport ka, filmid nii tähtsad pole, aga mida rohkem kanaleid seda uhkem :) Nagu aru saan siis tasuta normaalseid asju ei saa, aga noo ega väga ei viitis maksta ka igasugu tilu-lilude eest. Niigi starmani zuum tv on ühel telekal järel. Ja kuna sat tuuner telekal sees siis ei taha ka veel lisa tuunerit lauale osta.Just selllepärast et neid kuradi tuunereid ja pulte vähemaks saada ostsingi säänse teleka, milles kõik sees juba :)

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas gasth404 » 11:24, 04 Nov 2012

motomees500 kirjutas:... Kas on viga telekas endas või netiühenduses? Mul nett allalaadimiskiirusega kuni 4 mega , (tavaliselt 3 mega ringis) ja tuleb ruuterist kaabliga kohe telekasse sisse. Oskab äkki keegi midagi kosta ?

Vaata mis su tegelik neti kiirus telekas on käivita nt. ruuter.ee kiirustest telekas. Nad on suutnud sellesse Samsungi telekasse mingi täieliku saasta sisse toppida. Mul näiteks lapakas wifi ruutetriga 5MB samal ajal Samsungi telekas sama ruuteri taga 0,8MB. Kui telekale kaabli külge panen tuleb 4MB välja aga isegi sellega neti tv jääb vahepeal seisma. Sama jama ka Samsungi SAT tuuneriga tahab ikka väga head signaali et pilti näidata.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

motomees500
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 16:56, 03 Nov 2012
    unknown unknown

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas motomees500 » 11:27, 04 Nov 2012

OK, kohe löön telekale tule alla ja tsekin siis seda telekasse jõudvat tegelikku kiirust, siis kaeme, mis saama hakkab. Krt kadestan tegelasi kellel võimalus saada elioni kiirele netiühendusele ligi :) Aga noh vinguda ka ei tohi, hea et seegi nett paraja kirvega muidugi, aga ikka olemas :)

motomees500
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 16:56, 03 Nov 2012
    unknown unknown

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas motomees500 » 11:41, 04 Nov 2012

Nagu võluväel näitab telekast testi tehas lausa 4,2 mega alllalaadimist, aga mure on hoopis see et kiirus kõigub jäledalt. Vahemik 2,5 mega kuni 4 ,5 mega. Tester näitab kõikumise % lausa 120. Kas selline jant vist tingibki selle pideva puhverdamise?

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Samsung 8000 seeria 55 " netiühenduse mure

PostitusPostitas humanoid » 11:50, 04 Nov 2012

motomees500 kirjutas:Nagu võluväel näitab telekast testi tehas lausa 4,2 mega alllalaadimist, aga mure on hoopis see et kiirus kõigub jäledalt. Vahemik 2,5 mega kuni 4 ,5 mega. Tester näitab kõikumise % lausa 120. Kas selline jant vist tingibki selle pideva puhverdamise?


Teretulemast TRAADITA INTERNETI maailma. Selline see õhukaudu leviv nett ongi, kord on ja kord ei ole.
HD puhverdab minulgi ,võibolla päästab 4G - tegelikult peakski päästma, vaja olla ainult levialas, mida minul jällegi ei ole :shock: :lol: :shock:
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist