TS-Doctor ja subtiitrite konvertimine

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

TS-Doctor ja subtiitrite konvertimine

PostitusPostitas sanders » 22:38, 26 Dets 2016

Tõmbasin TS-Doctori 30 päevase prooviversiooni, tegi kenasti ja kiirelt ts failist mp4, aga subtiitreid konvertida ma ei oska.
Leidsin programmi tutvustusest järgmise jutu:
"Conversion of DVB subtitles into SRT text format
New features include the conversion of DVB subtitles into the more widely-used SRT text format. This makes TS Doctor one of the few programs that can convert DVB subtitles, including the colour information, into a text format."

Kahjuks ma ei leia jutu kõrval oleval pildil kujutatut programmi menüüdest
http://www.cypheros.de/img/ocr.png
Tea kas olen pime või muidu loll, aga sellist kohta ma ei näe, kus oleks võimalik DVB-subtiitreid SRT-ks teha. Ehk mõni TS-Doctori kasutaja on teravama silma või mõistusega ja annab nõu.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    Windows XP Firefox
On tänatud: 15 korda

Re: TS-Doctor ja subtiitrite konvertimine

PostitusPostitas siil udus » 00:03, 27 Dets 2016

Võibolla peaks kuskile sinna linnukese ette panema Settings->Preferences->Teletext/Subtitles->DVB subtitles.
Samas trial võib ka mingite pooletoobiste võimalustega olla.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    Windows 8.1 Chrome
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: TS-Doctor ja subtiitrite konvertimine

PostitusPostitas dreamants » 06:45, 27 Dets 2016

Pole ise proovinud aga ma arvad, et see asi tuleb seadete alt eelnevalt paika panna. Seaded-eelistused-tekst/subtiitrid ja võibolla striimi komplekteerimine. Hetkel pole aega proovida. Kui päeval aega leian võin proovida. Mul muidugi litsentsiga proge.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    Windows 8.1 Chrome
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: TS-Doctor ja subtiitrite konvertimine

PostitusPostitas dreamants » 09:14, 27 Dets 2016

DVB to SRT, sellest on juttu siin: http://forum.cypheros.de/index.php?topic=3761.0
Proovisin järgi. Nii nagu märkis siil udus, tuleb seadete alt aktiveerida DVB subtiitrid: rist ruutu tekstiga Extract DVB subtitles (SRT format).
Oma katsete tulemusena võin öelda, et .ts konverteerimisel SRT subtiitrei ei eraldata. SRT saab .ts-le lisaks kui salvestada uus fixed file. Ehk siis mina oma katsel sain järjmised: 20160807 - Hercule Poirot_fixed.[165].srt, 20160807 - Hercule Poirot_fixed.log, 20160807 - Hercule Poirot_fixed.ts ja 20160807 - Hercule Poirot_fixed.txt. Millegipärast oli 20160807 - Hercule Poirot_fixed.[165].srt kaks, võib olla jäi seadete all midagi kahe silma vahele. Saadud .ts video sisaldas muidugi ise ka DVB subtiitreid. Ja veel, kiirel ülevaatamisel märkasin, et l tähe asermel oli I.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: TS-Doctor ja subtiitrite konvertimine

PostitusPostitas sanders » 09:38, 27 Dets 2016

dreamants kirjutas:DVB to SRT, sellest on juttu siin: http://forum.cypheros.de/index.php?topic=3761.0
Proovisin järgi. Nii nagu märkis siil udus, tuleb seadete alt aktiveerida DVB subtiitrid: rist ruutu tekstiga Extract DVB subtitles (SRT format).
Oma katsete tulemusena võin öelda, et .ts konverteerimisel SRT subtiitrei ei eraldata. SRT saab .ts-le lisaks kui salvestada uus fixed file. Ehk siis mina oma katsel sain järjmised: 20160807 - Hercule Poirot_fixed.[165].srt, 20160807 - Hercule Poirot_fixed.log, 20160807 - Hercule Poirot_fixed.ts ja 20160807 - Hercule Poirot_fixed.txt. Millegipärast oli 20160807 - Hercule Poirot_fixed.[165].srt kaks, võib olla jäi seadete all midagi kahe silma vahele. Saadud .ts video sisaldas muidugi ise ka DVB subtiitreid. Ja veel, kiirel ülevaatamisel märkasin, et l tähe asermel oli I.

Tänud abistajatele. Linnuke on mul õiges kohas olemas, eks ma katsetan uue fixed failiga. Selles filmis on saksa ja prantsuse DVB subtiitrid, mul oleks vaja ainult saksa omi, et siis see eesti keelde tõlkida.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist