UHD filmide subtiitrite seadistamine

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 18 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas Sihi » 19:19, 19 Apr 2021

Jäin mõttesse kuidas saan vaadata miniseeriatest koosnevat filmi subtiitritega? Faili suuruseks 174GB (2160p) ja kogu filmi kestvuseks 2h 37min. Subtiitrid on saadaval iga seeria kohta eraldi. Kas keegi ütleb kohe kuidas toimima peaksin? Kuidas saaksin mahamängimise ajaks iga seeria külge pookida tema subtiitrid?

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    Ubuntu Firefox
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas Opo » 20:42, 19 Apr 2021

Ega vist muud üle ei jää, kui kasutada mõnd subtiitri tarkvara ja seal need kokku liita, tavaliselt "Append" käsuga, ning siis liitekohtade ajastus filmiga ülekontrollida.
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 18 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas Sihi » 20:48, 29 Okt 2021

4K filmi subtiitrite kokku sobitamiseks kõige parem viis on ikkagi filmi jälgimise võimalus. Minul paraku ükski arvuti seda formaati ei suuda jooksvalt esitada. Tõnkab ja kõik!
Küsimus: millised näitajad peaksid arvutil olema täidetud et 4K complete blueray jookseks vabalt? Palun teemas kogemusi omava soovitust.

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 18 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas Sihi » 14:02, 13 Nov 2021

Sihi kirjutas:4K filmi subtiitrite kokku sobitamiseks kõige parem viis on ikkagi filmi jälgimise võimalus. Minul paraku ükski arvuti seda formaati ei suuda jooksvalt esitada. Tõnkab ja kõik!
Küsimus: millised näitajad peaksid arvutil olema täidetud et 4K complete blueray jookseks vabalt? Palun teemas kogemusi omava soovitust.


Ise küsin, ise vastan. Arvuti peab korras ja tänapäevane olema! :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas 0000 » 20:58, 30 Juun 2022

Vahepeal on vett kõvasti merre voolanud ja kui tahate Netflixi vaatamist Kodiga jätkata, siis kiigake siia:
Login autentimise võtmega:
https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/wiki/Login-with-Authentication-key
Vastasel juhul vanal viisil sisse logides saate autentimise probleemi, millest ei saa muul moel üle. Maadlesin sellega veidike ja lahenduseks on võtta kasutusele Login audentimise võtmega, mille õpetuse lingi ma siia panin.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas 0000 » 16:01, 09 Juul 2023

Jälle on kõvasti aega edasi läinud ja tahaks Nõiduri kolmanda hooaja ära vaadata koos eesti keelsete subtiitritega. Olen seisus, et RPi4 on uuendatud ja ka kõik muu, aga kui Nõiduri video käima panen Netflixis, siis jäävad need kaks ratast keerlema ja midagi ei juhtu. Veateadet ka ei tule. Paljud teised Netflixi videod mängivad kenasti. Kas on soovitusi, mida proovida? Mulle omale tundub, et võib-olla on see seotud kuidagi 4K mängimisega, aga kindel ma selles ei ole. Vanasti ju mängis kenasti, mis siis nüüd jälle juhtus. Vanasti, see tähendab ca aasta aega tagasi.
Enam-vähem selle õpetuse järgi käisin kõik sammud kenasti läbi ja RPi on samuti ära uuendatud:
https://pimylifeup.com/raspberry-pi-netflix/
Manused
IMG_5775.jpeg

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas bljumkin » 20:13, 09 Juul 2023

0000 kirjutas:Jälle on kõvasti aega edasi läinud ja tahaks Nõiduri kolmanda hooaja ära vaadata koos eesti keelsete subtiitritega. Olen seisus, et RPi4 on uuendatud ja ka kõik muu, aga kui Nõiduri video käima panen Netflixis, siis jäävad need kaks ratast keerlema ja midagi ei juhtu. Veateadet ka ei tule. Paljud teised Netflixi videod mängivad kenasti. Kas on soovitusi, mida proovida? Mulle omale tundub, et võib-olla on see seotud kuidagi 4K mängimisega, aga kindel ma selles ei ole. Vanasti ju mängis kenasti, mis siis nüüd jälle juhtus. Vanasti, see tähendab ca aasta aega tagasi.
Enam-vähem selle õpetuse järgi käisin kõik sammud kenasti läbi ja RPi on samuti ära uuendatud:
https://pimylifeup.com/raspberry-pi-netflix/


Ega see juhuslikult mingi Dolby Vision ole?
Teatud Dolby Vision profiilid on väga nõudlikud raua suhtes.
Pilt

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: UHD filmide subtiitrite seadistamine

PostitusPostitas 0000 » 21:17, 09 Juul 2023

Uurin, aga midagi sellist võib olla küll. Mul on nüüd kaks esimest episoodi juba inglise keeles ära vaadatud, aga see tekst seal on kaunis raskesti jälgitav / keeruline. (Vaatasin oma “ametliku” Netflixi mängijaga, kuhu subtiitreid muidugi alla panna ei saa). Võib-olla saaks uuesti nullist pannes RPi-ga asja tööle, aga võib-olla ka mitte. Imelik on, et osad Netflixi asjad töötavad. Küsin vb Pi foorumist, kui miskit muud mõtet ei teki. Lihtsamad guugeldatud asjad on tulutult juba ära proovitud. Dolby asi võib olla küll, aga eelmise hooaja puhul see töötas!?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist