Millist telekat soovitate osta 600 kuni 800€ eest

Käesolev foorum on mõeldud vaid ostuabi saamiseks ja hinnapäringute tegemiseks.
Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist telekat soovitate osta 600 kuni 800€ eest

PostitusPostitas dreamants » 07:54, 22 Apr 2012

mustkass kirjutas:
dreamants kirjutas:Kas LG uute mudelitga ka keegi kokku puutunud on? Mul üks tuttav asjamees kiidab kõvasti LG'd. Mida arvata?


Mida LG-st teada tahad täpsemalt?Matt ekraan peegeldusi ei teki,vaatenurk on 178 kraadi vaata või selja tagant :mrgreen: midagi ei muutu pilti ei moonuta,passiivprillidega 3D sama lugu mingeid peegeldusi,cloustingut pole,vaata püsti või pikali,prillid laadimist ei vaja.
mis veel,ühendusi küllaga,pult mugav (valgustatud klahvid),pilt minu meelest väga ilus,heli üllatavalt normaalne,ruumiline 3D infinite surround annab samuti üllatavalt hea ruumilise efekti.Kõik oleneb ju mudelist millist silmas peetakse.

Kuna olen ootamatult sattunud sundolukorda, nimelt andis mu 40"-ne ilma etteteatamatta otsad, sooviks midagi kaasaesemat asemele leida. Ja eks see vana üks põdur isend oli ka, sai kunagu ostetud seetõttu, et oli oli võimalik üsna hea hinnaga saada. Kuigi rahakoti paksus seab piirid, kummitab mind tagant järele tarkus: ära osta odavat, osta hea. Et aga ootamatu olukorra tõttu on mul eeltöö täielikult tegematta, loodangi leida häid soovitusi.
Otsisin Philipsi 46PFL5507T'd voi 46PFL5507K'd aga eestisse pole need veel vist jõudnud. Philipsi just seetõttu, et tütreperel on mingi vanem 46"-ne ja mina oleks selle pildiga rahul küll. LG 47LM620S CINEMA 3D Smart TV oleks aga kohe saadaval http://www.digikaubamaja.ee/electronics ... rt-tv.html. Nii ma siis küsingi, et mida arvata. Hinna poolest läheb küll antud teemast välja, sorry.
Igatahes tänud vastamast. Ettevalmistamatta võhikule sutsu abiks ikkagi.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6961
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Millist telekat soovitate osta 600 kuni 800€ eest

PostitusPostitas mustkass » 10:24, 22 Apr 2012

Need on uued LG-d,tundub et täiustatud Smart TV osa,juba 4 1.4 versiooniga HDMI-d+DVB/T2 tüüner juba sees see on hea,mulle see uuem disain ei istu,maitse asi muidugi,kindlasti on nad hea pildiga,Philipsi koha pealt ei oska sõna võtta enam,sest nüüd on nad hiinakate käes,samas vanemad 8-9 seeria omad on kindlasti superhea pildiga,ainuke häda Philips jääb oma telekatega teistest ajast maha,Net TV osa on nõrgem ja usb pealt subtiitritega filme (divx) pole ta kunagi näidanud,aga muidu noh maitse asi,ega neil uuematel suurt seda pildivahet ei tunneta,mina isiklikult kui valida ostaks LG siis saab telekast maksimumi välja pigistada...kui sind Philipsi juures need väikesed nüansid ei heiduta siis võd ka Philipsi osta...maitse asi nagu rohkem...
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist telekat soovitate osta 600 kuni 800€ eest

PostitusPostitas dreamants » 11:15, 22 Apr 2012

mustkass kirjutas:Need on uued LG-d,tundub et täiustatud Smart TV osa,juba 4 1.4 versiooniga HDMI-d+DVB/T2 tüüner juba sees see on hea,mulle see uuem disain ei istu,maitse asi muidugi,kindlasti on nad hea pildiga,Philipsi koha pealt ei oska sõna võtta enam,sest nüüd on nad hiinakate käes,samas vanemad 8-9 seeria omad on kindlasti superhea pildiga,ainuke häda Philips jääb oma telekatega teistest ajast maha,Net TV osa on nõrgem ja usb pealt subtiitritega filme (divx) pole ta kunagi näidanud,aga muidu noh maitse asi,ega neil uuematel suurt seda pildivahet ei tunneta,mina isiklikult kui valida ostaks LG siis saab telekast maksimumi välja pigistada...kui sind Philipsi juures need väikesed nüansid ei heiduta siis võd ka Philipsi osta...maitse asi nagu rohkem...

Tänan. Sain kinnitust sellele mida kuulsin ühelt tuttavalt. LG disain mind ei häiri. Võibolla seetõttu, et Philipsi uute disain tundub koledam. Aga noh maitse asi ja selle üle ilmselt ei vaielda. Igal juhul veel kord tänud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist