VU+ Zero

Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 392
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 4 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas Dijital » 10:30, 03 Juul 2015

Mul näiteks TV-pulga probleem just Black Hole'iga. Terratec Cinergy pulgad muutuvad peale restarti/sleepi Dummy Tuneriks (Not supported) ja tagasi ei saagi. Vahel harva peale n+1 restarti muutub jälle kasutatavaks, kuni järgmise puhkeolekuni. Samas OBH, ATV, VTI, ViX sellist nalja ei tee. Hetkel jäingi ViXi peale.

Ning teine probleem, mis mul nii Black Holeiga kui OBH'ga oli, oli see, et kui vaadata pikemat aega mingit 16:9 formaadis pilti ja siis minna kanalile, kus on 4:3 pilt, siis ta ei oska seda infi üle HDMI ekraanile saata ja pilt jääb üle ekraani venitatuks. Kui menüüs minna seadetes Pillarbox/Letterbox seadetesse ja siis midagi muuta (isegi ilma salvestamata), siis kohe muutub pilt õigeks. Ning peale seda mõnda aega kui kanaleid vahetada, siis töötab ilusti. Aga pikema aja jooksul 16:9 pilti vaadates ta hiljem 4:3 peale minnes enam ära ei muuda. ViXil tuli see ainult ühe korra.
Soovin saada (sümboolse tasu eest) väikest SAT-TV offset antenni

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas rimas » 11:08, 03 Juul 2015

BlackHole ja VTi põhinevad Vu originaalimagel ja loovad oma tarkvara ainult Vudele.Tõenäosus, et seal asjad töötavad peaks olema kõige suurem. Samas Vu enigma on ikka väga vana, seetõttu ei ole õ-d jne.
Ka minu usb tuuner ei ole BH ja VTiga väga stabiilne. ViXiga on see aga võrdväärne sisemise tuuneriga. Ei mäleta, millal viimati tagant ära kukkus. Sel aastal seda (vist :mrgreen: ) juhtunud ei ole.
Ja mul on boks raskes kasutuses. Kattuvad salvestused erinevate tuuneritega, meediafailide esitamine salvestamise ajal, voogesitus salvestamise ajal. Otse ei vaata ma praktiliselt midagi, eriti nüüd suvel. Korralikult seadistatud autotaimer teeb salvestamise vaevatuks. Teenib sind kenasti kasvõi viie aasta pärast edasi.

Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 392
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 4 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas Dijital » 11:39, 03 Juul 2015

Ahjaa, kui selle pilli kätte sain, siis tegin ka ühe tagasihoidliku ülevaate oma esialgsetest katsetustest:
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=647116
Soovin saada (sümboolse tasu eest) väikest SAT-TV offset antenni

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas tigekala » 16:46, 03 Juul 2015

rimas kirjutas:Mõni on lihtsalt teisest parem, aga seda teab siis, kui oled teisi proovinud. Ei mäleta, millal viimati tagant ära kukkus.
Sel aastal seda juhtunud ei ole.

Väga tähelepanuväärsed ja tänuväärsed tähelepanekud... smile115
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas rimas » 17:21, 03 Juul 2015

tigekala kirjutas:
rimas kirjutas:Mõni on lihtsalt teisest parem, aga seda teab siis, kui oled teisi proovinud. Ei mäleta, millal viimati tagant ära kukkus.
Sel aastal seda juhtunud ei ole.

Väga tähelepanuväärsed ja tänuväärsed tähelepanekud... smile115

Ma olen ikka veel sõnu kirjutanud. Pane ikka need ka kirja, seekord muuda juba sõnade järjekorda. Praegu jäi asi poolele teele. :mrgreen:
Viimati muutis rimas, 17:33, 03 Juul 2015, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas tigekala » 17:32, 03 Juul 2015

Rahune maha, mu DM820HD-l OE2.2 ja GP3.3 tagasi, kuna see OpenATV2.0 skriine teha ei lasknud.
Sellel oli veel ka muid kosjakke... Samas - OE2.2/GP3.3 ei võta omaks skin-i HD Glass...
Nii, et - Olgu jääv meile päike, isa, ema, Sina, mina ja närimiskummi ! smile140
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas 0000 » 18:09, 04 Juul 2015

Ametlikult see isegi ei ole võimeline salvestama.

Sellest ma küll aru ei saa, see on täitsa vale info. Salvestab nii, et mühiseb, sellega probleeme pole. Kirjutasin PLi foorumisse õienduse- mis nad levitavad valet ja eksitavat infot. HD Glass töötab samuti väga hästi. Kuna Vu+Zero on tiba võimsam, kui minu dreambox, siis käib selles osas asi veidi kiiremini. Tundub, et sain ka DVB-T asjale jälile ja asi on ikkagi uuendamata draiverites (OpenATV serveris on uuendamata draiverid). Hetkel pole aega väga tegeleda, võib-olla proovin homme ikkagi PLi ka järele. Katsetasin nano stickiga ka, aga selle draivereid ei lasknud üldse paigaldada, sest draiverid, mis serveris on, on liiga vanad sellele uuendustasemele, mis mu boxil on.

Dijital, lugesin Su teema läbi, väga tubli! Korralik ülevaade alustuseks.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas tigekala » 19:39, 04 Juul 2015

0000 kirjutas:
Ametlikult see isegi ei ole võimeline salvestama.
Dijital, lugesin Su teema läbi, väga tubli ! Korralik ülevaade alustuseks.

Kas ikka lugesid Dijitali teema/ülevaate läbi ?
Dijital kirjutas:Üks oluline asi, mida teada, on see, et originaalsoftiga salvestusvõimalus puudub.

Ja kuidas sellest jutust üldse aru saada ?
0000 kirjutas:Kirjutasin PLi foorumisse õienduse - mis nad levitavad valet ja eksitavat infot.
Hetkel pole aega väga tegeleda, võib-olla proovin homme ikkagi PLi ka järele.
Ma arvan, et nii smile125
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas 0000 » 21:32, 04 Juul 2015

Olgu pealegi, sellega on sedapsi, et tegu on niiöelda häkiga ja ametlikult ei tohiks see pill ikkagi ei salvestamist osata, ega ka PiP tegemist. Kuna tegu on häkiga, siis me rohkem sel teemal siin ei räägi.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas rimas » 07:54, 05 Juul 2015

tigekala kirjutas:see OpenATV2.0 skriine teha ei lasknud.

Kasutuses DM820HD, openATV ja HdGlass
rootsikunn kirjutas:pliiga näiteks ei saa screenshoti teha

Kasutuses Vu+ Zero, OpenPLI ja kujundust ei mainitud, aga teades rootsikunni hdglassilembust võib uskuda, et see asi oli paigaldatud.
Ja asi hakkab selgust võtma. Pärast HdGlassi paigaldamist ei ole vastuvõtjas enam PLi või ATV, vaid mingi hübriid. Ja keegi ei oska ennustada, mis hakkab juhtuma.

Ma muidugi saan aru, et tõsiusklikke ei veena miski. :mrgreen:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas tigekala » 09:44, 05 Juul 2015

Heh, nii minu kui ka Kunni puhul kehtib - OLI / OLID smile118
Sa ise ju kirjutasid ka - "Mõni on lihtsalt teisest parem, aga seda teab siis, kui oled teisi proovinud."
Kuigi vana DM800SEga + OpenPLi/HD Glass, lasi screenshoti teha. Aga seal oli mul muldvana OpenPLi2.0 ja mis versiooni HD Glass,
ei mäletagi enam...
Tegelikult häirib mind HD Glassi juures kõige rohkem see päikseliselt särav NET ikoon smile193

Ja seda, milline konkreetne tuuner Kunnil praegusel hetkel ja, millise kooslusega on, ma tegelikult ei teagi.
Ta vahetab ju tuunereid nagu naised käekotte ja sõrmkindaid.
Ehk siis umbes sama teema nagu daamidel - Daam ise, riietus ja sinna juurde kingad, käekott ja sõrmkindad.
Valikut on lõpmatuseni... smile174
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas rimas » 10:24, 05 Juul 2015

HdGlassi ei saa siiski teistega võrrelda. Probleem on ju see, et üks installer peab sobima kõigi E2 imagetega. Selleks on tal kaasas hunnik kraami ja kui veel midagi konfima hakata, tõmmatakse netist eiteamispahna veel juurde. Kokkuvõttes on igaühel koos oma paigaldatud laienduste, emulaatorite, veel mõne kolmanda partei skiniga jne selline keskkond, mida keegi korrata ei suuda. Ja tagajärjeks võivad olla väga erinevad jamad igal erineval kasutajal. Võib ka juhtuda, et läheb hästi ja väliselt probleeme välja ei näita.
See, et skin võtab palju ressurssi, ei ole nii oluline. Halva koodiga skinne on küll ja veel, aga need ei tee muud, kui võivad boksi lihtsalt aeglasemaks võtta. Kujunduse vahetus ravib asja. HdGlassi puhul ei aita isegi selle eemaldamine.
Siin millalgi näiteks Mustkass kurtis probleemidest EMU majanduses OpenPLis. Loomulikult süüdlane oli PLi, mitte HdGlass, mis oli kasutuses. :mrgreen:

0000 kirjutas: Tundub, et sain ka DVB-T asjale jälile ja asi on ikkagi uuendamata draiverites (OpenATV serveris on uuendamata draiverid.

0000 kirjutas:PLi serveris on olemas drivers all
dvb-usb-it913x (1.0-r0.11)
Minul openATV aga on
dvb-usb-it913x (1.0-r2)

OpenATV ajurid on uuemad. :wink:

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas 0000 » 11:26, 05 Juul 2015

Jah, ma väljendasin valesti, aga need uuemad draiverid EI Tööta korralikult, samas vanemad on igati OK, vähemalt dreamboxiga on kõik korras. Täna proovin PLi'ga, paraku on Elion mul interneti ühenduse ära võtnud, lubatakse, et taastub alles kell kolm. Muidu juba kirjutaksin, kas PLiga töötab , või mitte. PLi on juba peal, aga ilma ühenduseta ei saa draivereid installida... Mobiilne nett muidugi töötab, aga ootan Elioni ühenduse taastumist.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas rimas » 12:14, 05 Juul 2015

0000 kirjutas:Jah, ma väljendasin valesti, aga need uuemad draiverid EI Tööta korralikult, samas vanemad on igati OK, vähemalt dreamboxiga on kõik korras. Täna proovin PLi'ga, paraku on Elion mul interneti ühenduse ära võtnud, lubatakse, et taastub alles kell kolm. Muidu juba kirjutaksin, kas PLiga töötab , või mitte. PLi on juba peal, aga ilma ühenduseta ei saa draivereid installida... Mobiilne nett muidugi töötab, aga ootan Elioni ühenduse taastumist.

Su driimil jookseb kernel 3.2, zerol 3.13. Kardan, et ka PLis on need ajurid zero jaoks uuemad.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: VU+ Zero

PostitusPostitas 0000 » 13:29, 05 Juul 2015

Internetiühendus juba taastus, optika Ruby-konverteri toiteplokk oli ära minestanud, Elion mõni aeg tagasi lahkus, aga mina hetkel juba rannas. Annan õhtul teada, kas ja kuidas asi PLi-ga funkab. Vu+Zeroga üks uutmoodi asi ka, mida dreambox ei toeta- 'Ekraanigraafika asetuse seadistus'. See tuleb by-default vaikimisi seadistusega.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist