Jalgpalli kanalid

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
Kasutaja avatar
satfan
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 13:35, 14 Okt 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

PostitusPostitas satfan » 22:14, 04 Apr 2005

Vaata satfootball.com ja lj football site, sealt leiad kõik vajaliku. Aga praegu lahtiolevatest pakettidest näeb tv cabo pealt Inglise, Hispaania ja Itaalia liigat ning Tpsi pealt Inglise ja Prantsuse liigat. Kui tahad aga kindel olla et pilt ikka kindlalt ees oleks, soovitaks osta ntv ametlik kaart või siis odavam variant oleks art sport kaart, mis araabia pakett, kuid mitmel spordikanalil ingliskeelne audio. Lisaks on uus Albaania pakett digitalalb 16 e pealt, kust nii Inglise, Prantsuse kui Saksa liigat näeb. Igatahes need kaks viimast paketti on nt. mitmetes euroopa satipoodides väga kuum kaup, kui suht odav. 6 kuu kaart nt. digitalalb paketil 69 naela ja art paketil ühes poes 75 naela.

Kasutaja avatar
satfan
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 13:35, 14 Okt 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

PostitusPostitas satfan » 13:44, 05 Apr 2005

Tv cabo on portugali pakett, kus on selline kanal nagu sport tv, mis vutti näitabki. Aga kui sa suurt satist jaga, siis oleks sul just mõtekam ametlik kaart hankida, siis jääb ära see pidev lahtihäkitud pakettide rünnakute tulv ja sellega seonduv tihe pildi kadu. Cabo pole vist praegugi paljude emulaatoritega nähtav pärast viimast attacki. Ma siiski soovitaks sul ntv ametlik kaart osta, seal baaspaketis vist rtr sport ka sees ja lisaks saab osta spets spordi paketi, kus ntv futbol ka sees. Hinna klass on 6 kuu kaardil miskit alla 3000 tuhande, kui spordipakett ka baaspaketile juurde panna, lisaks veel liitumine, mis kroonides miski 800 kroonu kanti ja muu atribuutika. Kuid kõigepealt pead laskma mõnel asjamehel või siis ise veenduma, kas 36e suunal ja ka teistel suundadel saab sul panni üles lükata. Puud ja muu takistuse pead laskma üle vaadata.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 17:11, 05 Apr 2005

satfan kirjutas:..Hinna klass on 6 kuu kaardil miskit alla 3000 tuhande,.. .


:shock: :shock: :shock: 3 mega krooni :D :D

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 18:38, 05 Apr 2005

Freddy kirjutas:Hmm, no ma ostan selle Dreambox-500S, aga ametilikke kaarte ma ikka ostma ei hakka, liiga kalliks läheb. Üks tuttav soovitas sellised sateliidid võtta: Astar 19,2E ; Hotbird 13E ; Sirius 5E ; Thor 1W
Kas nendega näeb ikka suurema osa mängudest ära? Ja kui lähevadki mõned kanalid lukku, siis uusi ka ikka tekib või muugitakse vanad lahti jne? Sest ei tahaks, et juhtub nii, et ostan sati barsti ja kui kätte saan, siis ei näegi enam jalgpalli. :S


See tuttav pidas midagi muud silmas. Niisama sa Thor'i ja Sirius'e pealt ei näe mitte midagi. Muidugi kui sa ukraina, bulgaaria, tsehhi ja rumeenia keelt ära ei õpi. :lol: Aga jalgpallist on ka siis asi kaugel.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:01, 05 Apr 2005

Sa räägi oma tuttavaga pikemalt sellel teemal. Nendelt sattidelt on kõik näha selle tüüneriga. Ma ju ütlesin, TA PIDAS MIDAGI MUUD SILMAS.

Kasutaja avatar
satfan
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 13:35, 14 Okt 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

PostitusPostitas satfan » 19:44, 05 Apr 2005

Freddy kirjutas:Selge, aga kas siis keegi võiks soovitada millised sateliidid võtta.
Need paketid ja kanalid, neid olen ise ka mingitel saitidel märgand, aga ma ju ei tea mis sateliitidel needd asuvad jne.
Tahaks just teada, millistelt sateliitidelt näeb kõige rohkem tippjalgpalli ( eelnimetatud liigad ja CL )? Kui keegi teab, siis võiks mainida sateliidi ja sellel olevad kanalid, mis näitavad jalgpalli. Sest kui niisama mingeid kanalied ja pakette nimetada, siis ma eriti ei jaga :D Tahaks lähiajal ära osta kogu selle sati kupatuse, ja peamine põhjus, miks ma selle ostan, ongi, et näha jalgpalli. Euroopa suurliigasid. Ja koondiste valikmänge kah vast.



Ma juba oma esimeses kommis lugesin sulle pakette ette, mis häkituna nähtavad ja millel oleks soovitav ametlik kaart osta. Kusjuures ntv pakett on neist ainus kust kõiki euroopa suurliigasid-Hispaania, Itaalia, Inglismaa, Saksamaa ja Prantsusmaa näeb. Lisaks veel Vene liiga ja teatud hulgal ka Hollandi ja Portugali liigat. Lisaks palju Meistrite liiga mänge ning MM valikmänge. Kui ostad mõne suvalise viaccess mooduliga tuuneri ja ntv ametliku kaardi näed kindlasti rohkem ja pole põhjust karta musta ekraani kui hanlida dream ja loota et äkki midagi lahti tehakse kui vanad asjad kinni lähevad. Aga eks valik on su enda teha. Vaata ka llmerege ja satex firmade saite, seal ntv paketi hindade kohta täpsemalt. :roll:

Kasutaja avatar
lfc
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas lfc » 19:56, 05 Apr 2005

tigekala kirjutas:See tuttav pidas midagi muud silmas. Niisama sa Thor'i ja Sirius'e pealt ei näe mitte midagi. Muidugi kui sa ukraina, bulgaaria, tsehhi ja rumeenia keelt ära ei õpi. :lol: Aga jalgpallist on ka siis asi kaugel.


Kas bulgaaria omad on Thor'i peal lahti ?
Minu arust see väga ammu kinni

CL'i näed ka kaabli kaudu ,viasat sport2/3 suudavad enamuse ära näidata.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:17, 06 Apr 2005

Nii... vaata PM :lol:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 15:48, 06 Apr 2005

:shock:
Viimati muutis tigekala, 16:12, 06 Apr 2005, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist