DM800 HD se ei boodi

Kasutaja avatar
valdemar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kagu - Eesti
    unknown unknown

DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valdemar » 22:47, 08 Apr 2011

Sai endale ka 800 HD SE soetatud ja rõõmu jätkus kuni hommikuni. Orginaalimagega jäi box ööseks tööle ja hommikul oli pilt kinni jooksnud. Puldile ei reageerinud, power nupp ei toiminud. Tõmbasin voolujuhtme välja, uuesti järgi pannes jäi bootima. Siis hoidsin power nuppu peal ja voolujuhe järgi, sain korraks displeile DHCP, kuid IP aadressi 10 minutiga ei määranud. Nüüd olen proovinud DreamUP-iga, kuid ka DreamUP-iga ei saa box-iga ühendust. Kusjuures korraks poiss sai DreamUP-iga box-iga ühenduse, aga flash käsu ajal viskas errori ette. Nüüd dreamUP-ile box enam ei reageeri. Kas on kellelgi mõtteid, mida teha või viin boxi müüjale tagasi ümbervahetamiseks. :?: :(
Viimati muutis valdemar, 08:51, 09 Apr 2011, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valgekotkas » 23:03, 08 Apr 2011

DreamUP-iga oli kasutusel USB-service port? Ega kasutusel olev kaabel liiga pikk ei ole?
http://www.dream-multimedia-tv.de/en/dm ... nformation
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
valdemar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kagu - Eesti
    unknown unknown

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valdemar » 23:36, 08 Apr 2011

Kaabel on 1,5 m. Ei meeldi mulle need USB - pordid ja virtuaalsed com- pordid. Vanasti oli com-port niii arvutil kui ka dreamil ja DreamUP töötas alati laitmatult. Nüüd kui tekib probleem, siis ei saa aru, kas probleem on kaablis, pordis, draiverites või kahe kõrva vahel :?

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valgekotkas » 23:46, 08 Apr 2011

valdemar kirjutas:Kaabel on 1,5 m.
see võib aga ei pruugi olla üks põhjus ... iseasi on muidugi see miks ta sul originaalimagega öösel ära "hangus" smile11 ... välised kettad ja muu kraam ikka USB-st eemaldatud kui buutida proovid?
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas Energizer » 23:52, 08 Apr 2011

valdemar kirjutas:Kaabel on 1,5 m. Ei meeldi mulle need USB - pordid ja virtuaalsed com- pordid. Vanasti oli com-port niii arvutil kui ka dreamil ja DreamUP töötas alati laitmatult. Nüüd kui tekib probleem, siis ei saa aru, kas probleem on kaablis, pordis, draiverites või kahe kõrva vahel :?


Kui flashimise ajal errori viskas siis kardetavasti dreami mäluga midagi lahti.
Mina olen alati lollikindlamaiks režiimiks pidanud üle etherneti flashimist, aga see kehtib reeglina korras bokside kohta DreamUP on tõsisem "paanikanupp" olukorades kus dream absoluutselt millelegi ei reageeri, peale USB "service režiimi".

Ahjah, kui kaablit kahtlustad, võid alati proovida mõnda muud kaablit mis on 100% töökorras. DReamUP peab loomulikult ka olema töötav, mitte vigane. Installi see igaks petteks üle. JA USB port vali ka dreamupil õige, sinna kuhu dreami ühendasid.

Kasutaja avatar
valdemar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kagu - Eesti
    unknown unknown

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valdemar » 00:12, 09 Apr 2011

välised kettad ja muu kraam ikka USB-st eemaldatud kui buutida proovid?

kõik on eemaldatud, aga ei reageeri enam millelegi. Ma olen aru saanud, et kui läbi võrgu ligi ei pääse, siis ei ole võimalik ka IP aadressi panna, nii et DreamUP on ainus võimalus.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas faas » 00:20, 09 Apr 2011

Hm. kui Su jutt tõele vastab 100% siis raud on tuksis ma arvan. Ja väljamaa foorumitest on silma jäänud siis peeti keerab asja kui üle usb kabla üritatakse softi selga ajada ja midagi on valesti.Toda USB-d(mini) ei soovitata üldiselt kasutada. :oops:
Võimalik lolljutt aga ....
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
valdemar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kagu - Eesti
    unknown unknown

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valdemar » 00:34, 09 Apr 2011

Energizer kirjutas:
valdemar kirjutas:Kaabel on 1,5 m. Ei meeldi mulle need USB - pordid ja virtuaalsed com- pordid. Vanasti oli com-port niii arvutil kui ka dreamil ja DreamUP töötas alati laitmatult. Nüüd kui tekib probleem, siis ei saa aru, kas probleem on kaablis, pordis, draiverites või kahe kõrva vahel :?


Kui flashimise ajal errori viskas siis kardetavasti dreami mäluga midagi lahti.
Mina olen alati lollikindlamaiks režiimiks pidanud üle etherneti flashimist, aga see kehtib reeglina korras bokside kohta DreamUP on tõsisem "paanikanupp" olukorades kus dream absoluutselt millelegi ei reageeri, peale USB "service režiimi".

Ahjah, kui kaablit kahtlustad, võid alati proovida mõnda muud kaablit mis on 100% töökorras. DReamUP peab loomulikult ka olema töötav, mitte vigane. Installi see igaks petteks üle. JA USB port vali ka dreamupil õige, sinna kuhu dreami ühendasid.

Ma ise olen arvuti alal tugev keskmine, aga oma poeg, kes jagab teemat, arvas samuti, et mälu probleem võib olla. Sain tema jutust aru, et teoreetiliselt peaks olema mälu vahetatav. Kaablit ei oska kahtlustada, sest sai alles täna uus soetatud. Proovisin mitut DreamUP-i versiooni. Ja kõik võimalikud pordid läbi, aga hetkel ei midagi. Mõtisklen edasi. Hetkel tõmbasin boxi toitejuhtme tagant, las "jahtub" hommikuni ja ka vanasõna ütleb, et hommik on õhtust targem ... või oli see vastupidi :)

Kasutaja avatar
valdemar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kagu - Eesti
    unknown unknown

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valdemar » 00:44, 09 Apr 2011

faas kirjutas:Hm. kui Su jutt tõele vastab 100% siis raud on tuksis ma arvan. Ja väljamaa foorumitest on silma jäänud siis peeti keerab asja kui üle usb kabla üritatakse softi selga ajada ja midagi on valesti.Toda USB-d(mini) ei soovitata üldiselt kasutada. :oops:
Võimalik lolljutt aga ....

Su jutt võib õige olla, aga mida teha, kui box ära "hangub" ja enam kuidagi talle ligi ei pääse. Muidugi nüüd tagantjärgi tark olles oleks pidanud proovima kõigepealt läbi veebibrauseri ligi pääseda, sest et IP aadress oli teada ja ma arvan, et pidi alles olema. Kui nüüd läbi "deep standby" asjale sai lähenetud, siis hakkas DHCP server uut IP-d panema ja selle käigus süsteem kokku jooksiski. Nüüd aga vist ei olnud enam muud varianti, kui läbi selle paha USB üritada. :?:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas Energizer » 02:52, 09 Apr 2011

valdemar kirjutas:
Energizer kirjutas:
valdemar kirjutas:Kaabel on 1,5 m. Ei meeldi mulle need USB - pordid ja virtuaalsed com- pordid. Vanasti oli com-port niii arvutil kui ka dreamil ja DreamUP töötas alati laitmatult. Nüüd kui tekib probleem, siis ei saa aru, kas probleem on kaablis, pordis, draiverites või kahe kõrva vahel :?


Kui flashimise ajal errori viskas siis kardetavasti dreami mäluga midagi lahti.
Mina olen alati lollikindlamaiks režiimiks pidanud üle etherneti flashimist, aga see kehtib reeglina korras bokside kohta DreamUP on tõsisem "paanikanupp" olukorades kus dream absoluutselt millelegi ei reageeri, peale USB "service režiimi".

Ahjah, kui kaablit kahtlustad, võid alati proovida mõnda muud kaablit mis on 100% töökorras. DReamUP peab loomulikult ka olema töötav, mitte vigane. Installi see igaks petteks üle. JA USB port vali ka dreamupil õige, sinna kuhu dreami ühendasid.

Ma ise olen arvuti alal tugev keskmine, aga oma poeg, kes jagab teemat, arvas samuti, et mälu probleem võib olla. Sain tema jutust aru, et teoreetiliselt peaks olema mälu vahetatav. Kaablit ei oska kahtlustada, sest sai alles täna uus soetatud. Proovisin mitut DreamUP-i versiooni. Ja kõik võimalikud pordid läbi, aga hetkel ei midagi. Mõtisklen edasi. Hetkel tõmbasin boxi toitejuhtme tagant, las "jahtub" hommikuni ja ka vanasõna ütleb, et hommik on õhtust targem ... või oli see vastupidi :)

ehk natuke loll küsimus, aga kas .nfi image oli ikka õige mida selga proovisite ajada?

Omast kogemusest tean, et ka DM7025+ originaalimage polnud just kõige stabiilsem (see millega kodus boksi esimest korda käima ajasin), kui hakkasin otsima alternatiive siis ajasin näpuga järge et uus image oleks ikka minu boksi mitte nt 7020-da oma. Teine loll küsimus, kas on kindel et antud Dream on ikka originaal ja mitte kloon???
Klooni puhul poleks sellised tagajärjed just kuigi üllatavad.

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas ziege » 08:42, 09 Apr 2011

Parandage mind aga kas DM800SE klooni üldse olemas on?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas tigekala » 08:42, 09 Apr 2011

Energizer
Kui see on ikka nagu pealkirjas - DM800HD PVR Second Edition, siis sellele veel kloone pole.
Hiljuti tuli välja DM500HD kloon.

Ma pakun, et Sa, valdemar, pead selle isendi garantiikorras ringi vahetama.
Selliste sümptomitega, üksikuid isendeid, on varemgi olnud.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
valdemar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kagu - Eesti
    unknown unknown

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valdemar » 11:39, 09 Apr 2011

HyperTerminali ja PuTTY abil sain Dreamiga ühenduse.

Andis sellise teate:
BCM74130011
012
K1
K2

K3

K4

K5

Shmoo Version=3.8
DDR Freq=0x0000018C
%00000001%
G=00000000 R=00000000 W=00000000 00000020
K6
F

Kas sellest infost on võimalik midagi välja lugeda

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas valgekotkas » 12:08, 09 Apr 2011

kisub sinnapoole, et flash on vigane - pigem soovitaks pöörduda müüja poole smile11
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: DM800 HD se ei boodi

PostitusPostitas Energizer » 15:31, 09 Apr 2011

tigekala kirjutas:Energizer
Kui see on ikka nagu pealkirjas - DM800HD PVR Second Edition, siis sellele veel kloone pole.
Hiljuti tuli välja DM500HD kloon.

Ma pakun, et Sa, valdemar, pead selle isendi garantiikorras ringi vahetama.
Selliste sümptomitega, üksikuid isendeid, on varemgi olnud.

Mis takistab kloonide müüjatel/tegijatel boxi esipaneelile kleepimast silti DM 800 PVR SE? 800 -seid kloone pidavat ju ka liikuma:

http://wiki.blue-panel.com/index.php/Di ... Cloneboxes
Panevad ühele sellisele esipaneelile juurde tähed S ja E ning ongi "valmis"... smile36

Minu meelest on olulisem hoopis see kust boks ostetud sai. Kui ametlikult maaletoojalt siis loomulikult pole küsimust, kui ostetud jumal teab kust, siis pole midagi imestada...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 113 külalist