1W ja 5E

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: 1W ja 5E

PostitusPostitas elit » 09:39, 10 Okt 2008

Kui see on SHARP`i originaal LNB ofsettantennile, siis ei peaks olema põhjuseid kahtlusteks juhul kui LNB avanemisnurk sobib antenni nn. fookuskaugusega. Kui ei sobi, siis tekkib kadu.

Kasutaja avatar
tsaarsataan
Entusiast
Postitusi: 262
Liitunud: 17:55, 27 Aug 2008
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

Re: 1W ja 5E

PostitusPostitas tsaarsataan » 15:12, 10 Okt 2008

Mul istub see pea viasita panni küljes ja vaatab üksinda 0,8e poole keerata pead ei anna.Aint panni.Panni keeramisest pole kasu.nagu aru olen saanud peab see pea olema natuke fookusest väljas siis saab paremini kätte ja prosse juurde.Lihtsalt 1 lisa kinnitus ostmata,et panna teisele pannile pea juurde siis saaks igas asendis seda pead väänata.See ajutiselt mul pandud sinna.aga ilmad vihmased ei viitsi tuunida praega eriti.
110cm Triax 08W,5E,13E,19E Dreambox dm500-s..KWorld (DVB-T 380U).

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: 1W ja 5E

PostitusPostitas elit » 19:47, 10 Okt 2008

Aga proovi LNB hoidekonsooli kergelt painutada üles- ja allapoole (nii et ei jää deformatsiooni) ja jälgi, kuidas näidud muutuvad (paremaks või halvemaks). Kui mõlemas suunas liigutades muutuvad halvemaks, siis on antenni tõusunurk pandud õigesti. Kui mitte, siis korrigeeri tõusunurka antenni kinnitusklambril.

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: 1W ja 5E

PostitusPostitas raivo » 20:07, 10 Okt 2008

Kindlasti on vaja reguleerida/keerata LNB-d ümber oma telje, et leida ideaalne horisontaali/vertikaali nurk.See erinevatel sateliitidel erinev.Soovitavalt veel vaja pead fookuskauguse suhtes kontrollida, ehk nihutada taldrikule ligemale ja kaugemale.Ainult nii saad parima tulemuse.Ja tark tegu oleks ikka osta spetsiaalne kahe pea kinnitus.See maksab alla 100.- eek.

NB:Eeldan, et taldrik ikka sul algatuseks ilusti õiges kohas (0,8W)
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tsaarsataan
Entusiast
Postitusi: 262
Liitunud: 17:55, 27 Aug 2008
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

Re: 1W ja 5E

PostitusPostitas tsaarsataan » 20:22, 10 Okt 2008

nagu juba mainisin on vaja üks lisa kinnitus juurde osta vuntsidele teisel pannil on kolm pead juba küljes.neljas sinna lisaks.Seda mis praega üksi vaatab thori poole see ajutiselt ja seda ei anna hetkel mingit moodi paremaks väänata .Nii kui midagi liigutan ei näe enam midagi kaob üldse signaal ära.Muidu poleks nagu hullu see paar kanalit ,aga mulle need kanalid just meeldivad seal oleks mul palju vaadata.eks ma teen paar ringi sellele lnb peale ja väänan veel midagi.

Edit:keerasin tiba ringi ja sain signaali 70prossi peale vähemalt ei ruuduta enam.Homme proovin seda kaugust ka muuta kui õnnestub.Ei pääse ligi hästi selleks,et kaugust muuta pean panni paigast liigutama sest see pea ju kruviga kinni.

Sellega leidis 68 kanalit juurde.prima tv nt.Selle signaal 63 prossi.
110cm Triax 08W,5E,13E,19E Dreambox dm500-s..KWorld (DVB-T 380U).

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: 1W ja 5E

PostitusPostitas raivo » 22:39, 10 Okt 2008

tsaarsataan kirjutas:Edit:keerasin tiba ringi ja sain signaali 70prossi peale vähemalt ei ruuduta enam.


No näed - juba lähebki paremaks.Osta neljane "vunts" taldrikule ja saadki signaalid normaalseks.Ei ole ju mõtet jamada päevade kaupa ajutise lahenduse kallal.4 Pea hoidja maksab mingi 150 kuni 200 eek.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist