Gemini image'id

Kasutaja avatar
kapa
Entusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puravere
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas kapa » 20:24, 12 Dets 2010

paki haldurist sikutsin dib0700 moduli driveri huvitav,et lataamo seda ei leia

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 20:31, 12 Dets 2010

Mul läksid draiverid kohe peale. Image ise töötas kiire katsetuse aja ilusti, aga subtiitri värvi muuta tõesti ei saanud. 2SUB toimib. Aga kuna pärast LT imaget tundub iga teine ajas tagasi minekuna, on jälle LT6 1/2 sp2 peal. 8)

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas seston » 21:13, 12 Dets 2010

rimas : lt-l töötab ilusti skai kanalite epg ?
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas sniff01 » 21:43, 12 Dets 2010

rimas kirjutas:
sniff01 kirjutas:asi pole uhkustamises vaid kogemused näitavad, et kui igav on siis võib millegi sellisega tegeleda aga kui asi vaja kiirelt ära fiksida siis.. hoian eestikeelsest (samuti ükskõik mis keelsest v.a. inglise) vigurist eemal. Sry aga see eestindatud arvutiasjadega piisavalt jamanud, et end lisaks piinata.
Aga mul pole selle vastu midagi kui sajad ja tuhanded seda teevad. See igaühe vaba valik.

Oled vist mingi kehva pilli saanud, mida pidevalt vaja parandada. :( Või äkki kasutad vale tarkvara? :roll:
Mul õnneks selliseid muresi ei ole. Kõik töötab nii stabiilselt, et võib tõesti igav hakata.
Kui oma boksi korda saad, võid ju veel korra katsetada.

rimas, lugeda oskad aga taibata err vist mitte eriti.
Ok tõlge: kõik arvutitesse või suht samasse aukudesse kukkuvate teemade puhul eelistan inglise keelt, kuna senised kogemused on näidanud eestikeele nõrkust (ei viitsi jamada mingite tüürelite ja krt teab millega veel, käivad driverid küll).
See mida enne mainisin käbi erinevate tarkvarasliste vigurite kohta, mis on eestindatud (windowsid, officid, openofficid ja mida iganes proged veel, kuhu on mingil põhjusel tekitatud ka eesti keelne tugi). Ka millalgi DM 500 eesti keelne liides oli minu jaoks BS, mida näppsin ca 5 min ja rohkem pole puutnud. Antud teemas oleva asjast ei tea midagi (lihtsalt kuna henkka väitis koos VIST lisamisega, et pea kõik seda kasutavad siis lihtsalt panin et ei kasuta) ja võimalik, et igati asjalik vidin. Kui nii siis müts maha aga see ei tähenda veel, et mina seda kasutama hakkan.

PS: minu driim seisab koos pikemat aega ja ei vaja pidevat jooksmist kõige uuemate geminite ja muu sellise järele.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas seston » 21:49, 12 Dets 2010

kussjuures ma ka inglise keele kasutaja driimis ja ei tunne puudust emakeelest selles.Aeg oleks äkki ümber õppida aga vanale koerale uusi trikke on raske õpetada.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
kapa
Entusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puravere
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas kapa » 22:00, 12 Dets 2010

kapa kirjutas:paki haldurist sikutsin dib0700 moduli driveri huvitav,et lataamo seda ei leia


sikutasin uuesti netist selle iCVS DM800 image ja nüüd andis kohe Nova-T driverid
huvitav kas esimene image oli vähe tõbine.
nii,et asi korras!

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 22:03, 12 Dets 2010

sniff01 kirjutas:
rimas kirjutas:
sniff01 kirjutas:asi pole uhkustamises vaid kogemused näitavad, et kui igav on siis võib millegi sellisega tegeleda aga kui asi vaja kiirelt ära fiksida siis.. hoian eestikeelsest (samuti ükskõik mis keelsest v.a. inglise) vigurist eemal. Sry aga see eestindatud arvutiasjadega piisavalt jamanud, et end lisaks piinata.
Aga mul pole selle vastu midagi kui sajad ja tuhanded seda teevad. See igaühe vaba valik.

Oled vist mingi kehva pilli saanud, mida pidevalt vaja parandada. :( Või äkki kasutad vale tarkvara? :roll:
Mul õnneks selliseid muresi ei ole. Kõik töötab nii stabiilselt, et võib tõesti igav hakata.
Kui oma boksi korda saad, võid ju veel korra katsetada.

rimas, lugeda oskad aga taibata err vist mitte eriti.
Ok tõlge: kõik arvutitesse või suht samasse aukudesse kukkuvate teemade puhul eelistan inglise keelt, kuna senised kogemused on näidanud eestikeele nõrkust (ei viitsi jamada mingite tüürelite ja krt teab millega veel, käivad driverid küll).
See mida enne mainisin käbi erinevate tarkvarasliste vigurite kohta, mis on eestindatud (windowsid, officid, openofficid ja mida iganes proged veel, kuhu on mingil põhjusel tekitatud ka eesti keelne tugi). Ka millalgi DM 500 eesti keelne liides oli minu jaoks BS, mida näppsin ca 5 min ja rohkem pole puutnud. Antud teemas oleva asjast ei tea midagi (lihtsalt kuna henkka väitis koos VIST lisamisega, et pea kõik seda kasutavad siis lihtsalt panin et ei kasuta) ja võimalik, et igati asjalik vidin. Kui nii siis müts maha aga see ei tähenda veel, et mina seda kasutama hakkan.

PS: minu driim seisab koos pikemat aega ja ei vaja pidevat jooksmist kõige uuemate geminite ja muu sellise järele.

Paistab, et sa oskad ka lugeda, aga aru ei saa. Ma sulle siiski tõlget panema ei hakka. :wink:
Aga tee loomulikult ikka nii, nagu sulle meeldib. :lol:
Imaget tuleb siiski aeg-ajalt uuendada. Uued ajurid ja ka muu areneb ikka paremuse poole.

@seston
Kõik toimib, aga image on alguses keeruline. Kui on viitsimist süveneda, siis midagi paremat ei leia.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas Henkka » 23:23, 12 Dets 2010

sniff01 kirjutas:... Ka millalgi DM 500 eesti keelne liides oli minu jaoks BS, mida näppsin ca 5 min ja rohkem pole puutnud. Antud teemas oleva asjast ei tea midagi (lihtsalt kuna henkka väitis koos VIST lisamisega, et pea kõik seda kasutavad siis lihtsalt panin et ei kasuta) ja võimalik, et igati asjalik vidin. Kui nii siis müts maha aga see ei tähenda veel, et mina seda kasutama hakkan.

PS: minu driim seisab koos pikemat aega ja ei vaja pidevat jooksmist kõige uuemate geminite ja muu sellise järele.


Ja ei peagi kasutama, igaühele tema soovide ja vajaduste järgi... :mrgreen:
Kui mõni pereliige peaks tahtma e2 tarkvaraga asjandust juhtida, võib meie eesti keele tõlge (võib-olla) abiks olla.
Aga muidu kindlasti: Arbeit macht frei

Kasutaja avatar
kapa
Entusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puravere
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas kapa » 00:28, 13 Dets 2010

kapa kirjutas:
kapa kirjutas:paki haldurist sikutsin dib0700 moduli driveri huvitav,et lataamo seda ei leia


sikutasin uuesti netist selle iCVS DM800 image ja nüüd andis kohe Nova-T driverid
huvitav kas esimene image oli vähe tõbine.
nii,et asi korras!


see gp3 on momendil suht tõbine.
vahest restartidega kaotab Nova-T ära.
hetkel Nova-T jälle kodus tagasi ja näitab pilti,suht kahtlane on see image

Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas satitaevas » 12:15, 13 Dets 2010

Küsiks vahele :) dreambox-image-dm7020-20101113021144.nfi(E2) kuidas teha DB-ga gemini_backup?
Mis progega Dreambox Screenshot saab E2-l teha,mis toimib E1-l ei toimi-hall pilt vaid.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 13:51, 13 Dets 2010

Ei viitsi enam ise proovida, aga tuli mõte subtiitrite värvi kohta. Kuna Gemini3 ei ole enam "päris" image vaid plugin, mille võib suvalisele imagele peale lasta, tuleks ilmselt subtiitri värv enne seda ära muuta.
Paned peale näiteks soovitatud iCVS image ja muudad subtiitri värvi enne GP3 plugina paigaldamist.

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas kain » 14:28, 13 Dets 2010

Pole ise veel GP3'e aldis proovima aga subtiitrimure puhul spekuleerin, et skin.xml faili hoiab lukus Enigma2.
Kui keegi viitsib, siis võiks ssh või telneti kaudu sisse logida ja katsetada järgmist, äkki toimib:

1. Peatada Enigma2 käsuga:

Kood: Vali kõik

init 4

2. Teha soovitud muudatused skin.xml failis, salvestada.

3. Käivitada Enigma2 uuesti käsklusega:

Kood: Vali kõik

/usr/bin/enigma2.sh &

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas rimas » 14:46, 13 Dets 2010

Kahtlen natuke. Pole varem sellist asja vaja olnud. Aga ma proovisin ka nii. Käsud olid natuke teised, aga see teeb sama välja

Kood: Vali kõik

init 5
enigma2 peatamiseks, muudatused skin.xml'i

Kood: Vali kõik

init 3
enigma2 käivitamiseks. Roosad subtiitrid ekraanil.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas kamm » 15:57, 13 Dets 2010

Sain lõpuks mahti vaadata kuidas mul on.
skin. xml-s ja skin_default.xml-s ühte moodi:

Kood: Vali kõik

<!-- Subtitle effects -->
<subtitles>
<sub name="Subtitle_TTX" font="Regular;30" shadowColor="#40101010" shadowOffset="3,3" />
<sub name="Subtitle_Regular" font="Regular;30" foregroundColor="#DCDCDC" shadowColor="#40101010" shadowOffset="3,3" />
<sub name="Subtitle_Bold" font="Replacement;30" foregroundColor="#DCDCDC" shadowColor="#40101010" shadowOffset="3,3" />
<sub name="Subtitle_Italic" font="Regular;30" foregroundColor="#DCAAAA" shadowColor="#40101010" shadowOffset="3,3" />
<!-- omitting foregroundColor attribute will enable auto-assignment of color -->
</subtitles>

Värvikoode võib näha nt http://www.somacon.com/p142.php

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Gemini image'id

PostitusPostitas faas » 21:24, 13 Dets 2010

Äkki oskab keegi komenteerida kust krt. need roosad tulevad :twisted: Siin foorumis varem mainitud lahendus toimib vanema Geminiga ja vahet pole mis välimusega(skiniga).Krt. jonni pärast ei jätta asja pooleli :lol:
Kuigi on kah teisi tõsiseid probleeme GP3-ga mida ei komenteeriks :oops: kuna pole veel kindel mis süüdi.Sellest hiljem :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 95 külalist