ebaõnnestunud image upload: mis edasi?

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 23:17, 18 Aug 2004

Kas sul on ikka DreamUp214b programm .

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 23:34, 18 Aug 2004

To jnsaff:
Nüüd aitab com1 port arvutil. Ühenda see tüüneri com porti ja dreamup-ga lae uuesti see image sisse. Hoiatan, et see võtab hirmsasti aega!
Infi ja vajaliku tarkvara saad siit:
http://www.olmi.cz/dreambox
Jõudu!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Mudjamix
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 20:58, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas Mudjamix » 00:04, 19 Aug 2004

Njah olen ka täpselt sama asja läbi teinud.Et DreamUpLan-iga jäigi seda aega lugema kuigi progresbar kenasti lõpus.Aga jah nagu aandra juba kirjutas DreamUP ja nullmodem juhe aitavad sellest yle.Aega võtab kll jah oma 20 mintsa.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:17, 19 Aug 2004

Alustada võid ehk originaalimage laadimisest - saad rõõmu tunda, et aparaat ellu ärkas.
Viimati muutis joonas, 21:34, 14 Nov 2005, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Mudjamix
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 20:58, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas Mudjamix » 00:29, 19 Aug 2004

Ee see jäi ka mulle mystiliseks saladuseks miks ta nii rippu jäi.
Aga noh manual update st sis jah sealt tmp kaustast toimis kenasti.
Mis imagesse puutub siis julgeks kll Hydra soovitada ,kuna seal kõik eluks vajalik põhimõtteliselt kohe olemas.RuDreamil vist polnud emusid kaasas kui ma õigesti mäletan.Lihtsalt rohkem sebimist algul.Hydral setupist downloadid viimase control paneli ja peaksid sis saama kõik uued vidinad(emul-d key-d) tirida.

Kasutaja avatar
andresn
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas andresn » 11:09, 19 Aug 2004

Dreamuplaniga ei ole mul ka mitte kunagi õnnestunud. Ja sellisel juhul aitab alati pikk ja aeglane DreamUP. Aga sel hetkel on rõõm elluärkavast masinast suurem, kui viha pika ootamise pärast.

Samas /tmp > manual upload meetodiga ei ole kunagi ebaõnnestunud - v.a et kõik imaged selleks ei sobi, kuid sellises imagest annab ta minu mulje põhjal kohe teada, sest ta keeldub seda üle ftp vajalikku kataloogi kirjutamast. (Parandage, kui valesti arvan). PS! ühel imagel asus töötav "manul upload" funktsioon menüüs "internet upload" all. Mis image see oli, ei mäleta, kuid meeleshoidmiseks - ei tasu sattuda paanikasse, kui pärast root.cramfs faili üleslaadimist "manual uploadi" nuppu natuke otsima peab.

Ja hetkel jookseb mul peale Hydra Olympia image ning olen rahul. Kõik töötab ühe emuga, seega seda käppima igapäevasel vaatamisel ei pea. Ning ma olen suht rahulolematu teiste viimasel ajal tulnud imagetega, mida enne seda proovisin - küll jooksevad igal võimalusel kinni, küll tahavad iga paketi jaoks eri emu. Üks keeras ka kella igal võimalusel valeks. Ning on üks trilennium image, mis tegi suvalistel hetkedel, ka siis, kui ise pulti ei puutu ja vaatad rahulikult, restarte. Mis muidugi ei tähenda, et see oleks ainus korralik image - ega ma kõiki ka katsetanud ei ole. Ja nii naljakas kui see pole - ka imaged on maitseasi ning meeldimine oleneb ka sellest, kuidas keegi harjunud on. Seega soovitusi, et see ja see on parim, tuleb alati reservatsiooniga võtta.

Olympia minu jaoks hea v.a üks asi - DrTic subtiiritega on tal mingi jama. Aga sellest ma ei hakka praegu rääkima, enne kui ma olen 100% kindel, et ma ise kõik õigesti teen (osa kirjanduses toodust veel proovimata).

Lõpetuseks selle foorumi mitte dreamboxi omanikele või oma esimese tuuneri ostjatele - kogu eelnev jutt ei tähenda, et dreambox äärmiselt ebastabiilne ja keeruline on. On täiesti võimalik elada väga pikka aega ühe imagega ning asi on tegelikult ka arvutiasjanduses suht tumedale inimesele väga lihtne (internetiühendus ning arvuti on muidugi vajalikud, ilma nendeta siiski ei saa). Lihtsalt enamus dreamboxi inimesi on sellised oma loomuselt, et iga uue image peavad nad kohe järgi katsetama ning selliseid inimesi ajab ka hoobilt elevile teade, et mingid kreeka kanalid on lahti. Mis sest, et nad ei vaata neid kanaleid kunagi. Aga lihtsalt tore on katsetada.

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

PostitusPostitas kkrahv » 11:45, 19 Aug 2004

andresn kirjutas:Olympia minu jaoks hea v.a üks asi - DrTic subtiiritega on tal mingi jama. Aga sellest ma ei hakka praegu rääkima, enne kui ma olen 100% kindel, et ma ise kõik õigesti teen (osa kirjanduses toodust veel proovimata)

Kasutad kindlasti Olympiat 1.08 . Ükski 1.08 Image ei toimi DrTicuga normaalselt , sest nende "sisemine kell" ei lähe DrTic progega kokku . Sealt ka see vajadus subtiitrite kiirust kogu aeg korrigeerida . DrTic tegeleb sellega aga pole veel pihta saanud mida seal fixida tuleks . Nii , et 1kõik mis 1.07 Image (Olympial ka selline olemas) tuleks peale lasta (esialgu) , et DrTic toimiks korralikult . Endal RuCannon5 (1.07) ja kõik toimib .

Kasutaja avatar
tv
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas tv » 12:06, 19 Aug 2004

Sellel teemal on juba kirjutatud,vaata "dreambox ei boodi" teema alt :!:

Kasutaja avatar
satinohkar
Edasijõudnu
Postitusi: 68
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas satinohkar » 11:21, 20 Aug 2004

Tervitused!
Mul samad probleemid, mis eelnevas jutus.Üritasin uut imaget peale panna ja nüüd asi nii kaugel,et ilmselt olen Driimi tühjaks kustutanud ja ei saa kuidagi ühendust UPloadiga,et uut imaget selga ajada?Ostsin 0 modem kaabli ,kuid selgus, üks ots mamma teine aga papa. Lisasin papale ülemineku ja sain juhtme paika.Aga ühenduse samiseks ütleb ,et lülita DBox sisse.DBoxi saab sisse lültada küll,kuid edasi ei õnnestu enam midagi teha!? Kuidas edasi toimida?

Kasutaja avatar
tv
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas tv » 11:55, 20 Aug 2004

Kontrolli veelkord kaabli õigsust.Teoreetiliselt peaks üleviik ka toimima,aga praktiliselt?Minul igatahes üleviiguga kaabel tulemust ei andnud.Praegu kasutan 5m pikkust universaalkaablit,mille mõlemas otsas lisaks com port`i papadele,veel parallel port`i pistikud...Mäletavasti ostsin selle kaabli kuskilt Akadeemia tee poest(mitte A-Kaablist).DB taastamiseks võrguühendust pole vaja.Alguses ära lase peale uut imaget vaid "puhasta"DB "erase.img"ga.

Kasutaja avatar
tv
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas tv » 11:57, 20 Aug 2004

Kontrolli veelkord kaabli õigsust.Teoreetiliselt peaks üleviik ka toimima,aga praktiliselt?Minul igatahes üleviiguga kaabel tulemust ei andnud.Praegu kasutan 5m pikkust universaalkaablit,mille mõlemas otsas lisaks com port`i papadele,veel parallel port`i pistikud...Mäletavasti ostsin selle kaabli kuskilt Akadeemia tee poest(mitte A-Kaablist).DB taastamiseks võrguühendust pole vaja.Alguses ära lase peale uut imaget vaid "puhasta"DB "erase.img"ga.

Kasutaja avatar
tv
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas tv » 13:19, 20 Aug 2004

jnsaff,korraliku image saad alla laadida samast foorumist.
New Hydra Olympia Image 1.08
Muudad faili nime "root.cramfs"iks ning saadad ftp`ga DB`si.Edasi/setup/manual update...ja ära unusta vasakut ülemist nuppu!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist