Manhattan Plaza 3300CI

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Manhattan Plaza 3300CI

PostitusPostitas Energizer » 01:02, 29 Sept 2004

Tere!
Olen värske ja algaja sativaataja. Omandasin Subjektis märgitud tuuneri. Selle tuuneri kasutamisega on natuke imelikud lood. Tegin soft OTA upgrade (lootsin et upgradega saan parema ekraanimenüü), aga tegelikult on asjad nüüd raskemad. Tuuneri kella seadistamine toimub tavapärase numbriklahvide asemel GMT xxxxxx formaadis.OK sekundeid/tunde mis iganes see ka ei arvesta, ei saa kella paika (GMT kella saab seadistada ainult ühikuid tagasi kerides).
Teine imelik asi on subtiitrite tellimine: Kuigi Hotbird 13¤E peal on subtiitreid pakkuvaid kanaleid vähe, ei saa ma RAI 1,2,3 pealt muud kui itaaliakeelseid subtiitreid (tahaks inglisekeelseid aga ka). Audio keele valikuga ei ole probleeme (EuroNews töötab lubatud 7-s keeles) Kas subtiitrite tellimine ja kättesaadavus sõltub kanalist (mis tiitreid kindlatele telesaadetele saadab) või ka tuunerist, mis tiitreid peale laadida ei oska/ei suuda?!? Proovisin muuta default menüü keelt nii ühte kui ka teistpidi, aga see asja ei paranda.
Kas ma saan õieti aru et sellesse tuunerisse ei ole sisse ehitatud moodulit vaid mul tuleb nii moodul kui ka vaatajakaart osta?
Pärast softi upgrade näitab System Information et tegu on KSC 560 mudeliga. See on selge viide sellele et tegu on KAON tootega. Samas, kui netis on näha ka teisi KAON-i kloone, nagu Digiquest, ei saa ma aru, mis pull nende brandidega on?
Kõik Manhattan PLAZA 3300CI (KAON) kasutajad kes oskavad oma kogemusi selle tuuneri suhtes jagada, oleksin tänulik.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist