Aeg maha Xh

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Aeg maha Xh

PostitusPostitas ice » 07:04, 04 Okt 2005

Lugupeetud digi-tv.ee foorumi funktsionäärid,

Teen siinkohal ettepaneku maha viksida hv.ee foorumi funktsionaalsust ja tuua siia foorumisse sisse postitamispiirangud ehk teisisõnu eraldi määratava klassi (x postitust y aja jooksul). Tavaliselt lööb kohalikel skisodel verbaalne kõhulahtisus välja just ridamisi asjasse puutumatuid postitusi tehes ja selline lisapiirang eh aitaks seda foorumit veidi puhtamana hoida. Samas poleks paha lisada juurde ka üks kaust, kuhu saaks suunata modede tähelepanu vajavaid teemasid. Oleks kõigil kergem, puhtam ja kuivem tunne ;)

Tänud,
iCE

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 07:58, 04 Okt 2005

ice kirjutas:
Teen siinkohal ettepaneku maha viksida hv.ee foorumi funktsionaalsust ja tuua siia foorumisse sisse postitamispiirangud ehk teisisõnu eraldi määratava klassi (x postitust y aja jooksul). Tavaliselt lööb kohalikel skisodel verbaalne kõhulahtisus välja just ridamisi asjasse puutumatuid postitusi tehes ja selline lisapiirang eh aitaks seda foorumit veidi puhtamana hoida. Samas poleks paha lisada juurde ka üks kaust, kuhu saaks suunata modede tähelepanu vajavaid teemasid. Oleks kõigil kergem, puhtam ja kuivem tunne


Tõepoolest.

Liitusin selle foorumiga siis kui Dreami omanikuks sain, lootes asjalikke näpunäiteid leida. Leidsin ka. Mõne aja pärast aga üllatas mind see, mida esialgu nagu ei märganudki: tühipaljas vaht, millel pole mingit pistmist foorumi teemadega.

Asjalik mõte, ice.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 08:44, 04 Okt 2005

Muuhulgas ka HV-s pikemat aega liikmestaatust omanuna olen sellise ettepaneku poolt.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 13:40, 04 Okt 2005

Olen enda jaoks jaganud foorumis osalejad kahte gruppi:
1. Need, kellel on foorumi temaatikasse midagi asjalikku lisada, ja
2. need kes ajavd ajaviiteks lihtsalt vahtu, sest midagi kasulikku teha lihtsalt ei tule pähe.
Ega neist vahutajatest päris lahti ei saa kunagi, arvan aga, et vahtu saaks vähendada küll siis kui sellele ei reageeri, isegi siis kui ta pisut solvav on.
Pidage meeles, et ründavast koerast, kui ta ei ole marutaudis, saab pea alati lahti siis kui jääd kohale sisma ja ei tee ühtegi liigutust.
Mõelge, keda meil siin rohkem vaja on!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 18:53, 04 Okt 2005

Vaadake, kõik kes siin vähegi kaua liikmed on olnud peavad ennast teistest targemateks. SEalt ka need enese ülehinnangud, teistele ülevalt alla vaatamisega stiilis vastused. Aga sellistest ei mõtle selle peale et alati on midagi teistest õppida. Kas mina näiteks ajan vahtu, kui ma soovitan DVB kaardi jooksutamise ajal protsessori koormust vähendada teiste programmide arvelt??!? Inimene kes ostab omale satikaardi arvutisse, peab arvestama sellega et masin ei pruugi toime tulla. Aga ta ei arvanud kaarti arvutisse ostes et see tõesti nii määrav on. Sealt ka tõsiasi, et arvutile jäägu arvuti funktsioonid ja satitüünerile sati vastuvõtu funktsioon. Siinkohal, ma ei hakanud ICE-ga enam vaidlema selle "laheda pirni" teemal sest see on mõttetu. KUi mees on endast nii heal arvamusel, lasku olla, minu asi oli algppostitajat oma nõuannetega aidata. Isegi siis kui need nõuanded ei pruugi kuigi kasulikud olla. SAmamoodi on siin teisigi vaidlusi olnud, mida ma kõrvaltvaatajana lugenud olen, lisamata piiksugi, sest mõned vaidlused on mõttetud. Need kes vaielda tahavad, koligu minu pärast kasvõi Võitlustanneri sektsiooni üle ja lahmigu teineteist seal palju tahavad. 100% head lahendust pole kunagi olemas olnud.
Ma olen enesele tunnistanud et satiteemadel on siin minust targemaid mehi küll ja küll, nendega vaielda pole mõtet, aga kui iga algaja aitamise peale hakatakse oma "kõiketeadva" üleoleva suhtumisega maha tegema, siis minu meelest jääb taktitundest ja headest tavadest selline foorumi kasutamnie küll kaugele-kaugele, kusagile teismeliste läbu IRC kanali tasemele. Tark on see kes järele annab mitte see, kes ennast "rusikaga rinda tagudes" esimeseks peab. Jutt siinkohal ei käi ainult Ice kohta, siin on teisigi. Ma ei tea mida minust arvatakse, aga ma ei pea oma tõekspidamisi ainuõigeteks. SAmamoodi olen loobunud teiste kasutajate pidevast tsiteerimisest. igaühel on õigus oma arvamusele.
MIs puudutab postituste piiramisse, siis minu pärast tehke seda, kuid samahästi võib ka lihtsalt algajatele ja edasijõudnutele eraldi foorumi osad teha. Siis vihastavad mõned Õpetajad ja edasijõudnud-satifännid ennast vähem välja. Algajatele soovitaks enne foorumisse postitamist googeldada, teha otsinguid. MInu pärast pangu moded kasvõi filter vahele, et see kes on algaja, saab teha esimesel nädalal ainult teda huvitatavatele teemadele otsingu. Jääb nõuandeid, stiilis "KASUTA OTSINGUT :evil: " vähemaks. MUidu tekib arusaam algajale, et teda peetakse lolliks väärakaks, kes vihastab oma algajalike küsimustega igaühte välja. MIda teha läbustajatega siis selle kohta on juba palju nõuandeid tulnud, et modedel ja adminnidel jääb üle vaid käepärasem lahendus välja valida ja seda rakendada kui võimalik. Ja läbu tuleb enne kasutamise karmistamist kindlasti defineerida, et kasutajad teaksid mis on läbu selle foorumi teemade kontekstis. Siis jääb läbustamine ka läbustaja vastutusele ja ta ei saa pretendeerida vastulausele "Aga ma ei teadnud..UPS, sorry"

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 20:04, 04 Okt 2005

To Energizer: Asi ei ole mitte vastu rinda tagumises vaid paljude KOGENEMATUTE kasutajate MITTEKOMPETENTSETE VASTUSTE ANDMISES. Just uued tulijad on "targad". Arvan, et paljud on nõus sellega, et "tahaks karjuda" mõne tragutaja kommide peale, kes lahmib lihtsalt tühja, omamata ENDA kogemust asjas. Olen isiklikult satindusega tegelenud 1988-aastast saadik aga sageli olen vait, sest mõnede jaoks ongi kellegi adekvaatsema "suu lahti tegemine" juba marutaudi põdeva koera sündroomiks :wink:
Mis muusse puutub, siis eks me sedaka kunagi arutame.

Kahjuks on satindus selline asi, et ei soovita oma nägu ja nime kokku viia, kuigi eestimaa on nagunii nii tilluke nagu ta on ja asjasse võiks ka selgust tuua näiteks mingi väiksema kogenenuma ringkonna mingi väike "beer" kogunemine kunagi või mida iganes..... :wink: vähemalt oleks lahmimist vähem kui kõik ei oleks üleliia anonüümne, selles olen küll kindel :wink:
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 23:57, 04 Okt 2005

truffi kirjutas:Kahjuks on satindus selline asi, et ei soovita oma nägu ja nime kokku viia, kuigi eestimaa on nagunii nii tilluke nagu ta on ja asjasse võiks ka selgust tuua näiteks mingi väiksema kogenenuma ringkonna mingi väike "beer" kogunemine kunagi või mida iganes..... :wink: vähemalt oleks lahmimist vähem kui kõik ei oleks üleliia anonüümne, selles olen küll kindel :wink:


Aga võtaks selle asja siis lõpuks ometi kätte ja teeks ära? Kuna meil seltskonda üle vahva koduvabariigi, siis võibolla olekski selline kirik-keset-küla asukoht veel kõige vahvam? Hei kesk-eesti omad! On kellelgi ettepanekuid? Paneks mingi turismitalu/kõrtsi kinni koos saunaga ja olekski olemas. Kambapeale see maksta pole ka teab mis väljaminek? Aga selleks, et see jälle 'ohh-teeme-ära' teemana ei vaibuks peaks kokku panema org-komitee, kes viitsiks asja vedada ja osalistelt kinnitused/papi kokku korjaks... Kes on nõus selle enda peale võtma?

iCE

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 19:50, 05 Okt 2005

Huvitav, kuidas hakatakse välja filtreerima, kes saab osaleda ja kes ei saa. On näha, et ei suudeta siinses virtuaalses keskkonnasgi ärplejaid üksteise küljest lahti saada, mis siis füüsilise kokkusaamise korral veel juhtuda võib? Tõeliselt pull oleks kõrvalt vaadata kui siinsed kõvad mehed kokku sõidavad madzdade-, ladade- ja muude liikuritega ja peavad üksteisele silma vaatama.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 20:47, 05 Okt 2005

Polegi midagi filtreerida...lihtsalt need kes kehkadiveid ei tulegi ju nagunii kohale, sest siis :
1) kõik näevad ja teavad edaspidi kellega tegemist
2) nad ise ei taha ennast nagunii avalikustada, sest siis poleks nad enam anonüümsed :wink:
3) nagunii ei saa kõik tulla....ei sobi aeg, koht jne....sellega filtreerukski juba "midagi" välja ju :wink:
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 20:55, 05 Okt 2005

Ma juba korra ütlesin-
MINA TULEN kui pisike SPÄMMAR (või on juba keskmiseks/suureks saanud?) EI TULE.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 22:12, 05 Okt 2005

:? et siis tuled või ei tule :?:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 22:16, 05 Okt 2005

:lol: Ah p****, tuleb see spämmar või ei tule, ma tulen ikka! :lol:

Kasutaja avatar
j2nesh
Entusiast
Postitusi: 215
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Pernau
    unknown unknown

PostitusPostitas j2nesh » 23:37, 05 Okt 2005

Ma millegi pärast kaldun ka arvama et mõned kodanikud (nimesid nimetamata) jätavad vabatahtlikult sellele üritusele tulemata. Pärast kõike seda mis nende pihta öeldud ja mida kõike nendega teha lubatud.

Et või kuidas seda ette kujutada. Et tuleb vend üritusele ja teatab, "hei poisid, mina olengi Trash. no teate küll, see kes pidevalt jauras ja p****e saatis kõiki..."

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 03:05, 06 Okt 2005

Ei tea kas see asi nii hull oń aga kes nt ei ilmu ... siis selle enda asi
no teate küll, see kes pidevalt jauras ja p****e saatis kõiki...", vabalt võin nt seda üks kõik kellele ja kus öelda kui asi seda väärt on. (võtan vabalt mõned saadetised omaks) vat nüüd seee asi kas see kellele see öeldi meeldib. Ma isegi ei usu et asi läheb kätega rääkimiseks (kui just mõni labiilik ei leidu) aga kindlasti saab mõnedki asjad selgeks räägitud kuna siin tõesti on kõik pärlikuked aga silmast silma hakkavad inimesed natukenegi arutlema mis nad suust välja ajavad. aga fakt on see et kui keegi selle asja korraldabki siis osavõtt max 5 inimest kui niigi palju.
Nüüd siis närimiseks kah teile. ees pool nagu juba pakuti sauna jne. noh sellele järgneb õlu viin jne, seda võib kodus ka teha. selleks ei pea kuhugi kaugele sõitma

Teen ettepaneku lisada mulle SUUR spämmer sest väike on solvav :evil: :twisted:

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 06:59, 06 Okt 2005

Kõik aunimetused, tärnid, lambukesed saab vastavalt teenetele ja postituste hulgale :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist