Midagi lõbusat

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas karla » 17:49, 05 Juun 2011

Vaat sedasi, nüüd on teada miks venelased on võitmatud ja kelle õlul riik seisab:
Pilt
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas karla » 17:52, 05 Juun 2011

Eilne pidu...
Pilt
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas martinj » 22:41, 20 Juun 2011

LOENG ALKOHOLI KAHJULIKKUSEST

(Estraadile tuleb lektor, portfell kaenlas. Võtab portfellist paki pabereid, vaatab siis ringi ja paneb portfelli lava eesriide taha maha ja alustab loengut.)

Kallid seltsimehed! Mul paluti siin teile pidada loeng teemal... (uurib pabereid) "Mis on alkohol ja selle mõjust homo sapiensile... ehk inimesele."... See loeng ei ole pikk... nii orienteeruvalt kaks ja pool tundi... ma arvan, et koos küsimustega mitte üle kolme tunni...
Ja kui te lubate, siis teie lahkel loal ma alustaksin...

Nii-siis seltsimehed! Naise ja mehe organismis toimub elu erinevatel perioodidel terve rida loomulikke muutusi... Ühe tahu sellest moodustavad seksuaalse sobimatuse probleemid...(jääb vait ja uurib paberit) Kurask... see pole see tekst... (rahva poole) Vabandust... seda teemat ma lugesin täna vanurite kodus... (läheb portfelli juurde ja toob sealt uue pabaeripaki)

Ah vot... see on alkoholi tekst... Nii-siis, mis on alkohol? Alkohol on pärmi seente ja suhkru kääritamise produkt, mis aetakse läbi kõverate vasktorude, kus toimub suri-muri, millest me täna teiega ei räägi ja... ongi käes alkohol.

Nüüd, seltsimehed, vaatame teiega koos, millised on alkoholi tunnused?

Esiteks ma tahaksin siin toonitada, alkohol esineb meil praegu veel ainult vedelas olekus. See tähendab, et nii nagu võid või margariini seda leivale ei määri. Ma tahaksin aga kohe lisada, et praegu uuritakse intensiivselt seda, kuidas alkoholiga asendada mitmesuguseid teisi aineid... Selles osas on meil juba nii mõndagi saavutatud. Nii võime me juba praegu leida alkoholi leiva ja kulinaaria kauplustest. Juurutamisel on alkoholi viimine jalatsi ja riidepoodidesse.

Edasi vaataksime sellist alkoholi tunnust kui lõhn... Seltsimehed... Siin tahaksin ma teie tähelepanu juhtida sellele, et alkohol on kahelõhnaline aine. Enne tarbimist on temal meeldiv lõhn, ehk nagu me ütleme - aroom. Peale tarbimist on temal aga juba teine lõhn, ehk nagu me ütleme - hais... Ja veel üks huvitav tähelepanek... tarvitatud alkoholi haisu tihedus on võrdeline tema tarbimise kogusele... Selle valemi õigsuses, seltsimehed... pole teil mõtet kahelda, sest see on minu, kui staažika lektori poolt tõestatud...

Edasi ,seltsimehed, pean mainima, et alkohol on meie sotsiaalse olukorra uurimisel väga vajalik tegur. Kui te lubate, siis ma selgitaksin seda teile mõne näite abil.

Ütleme, et lähete kulinaariasse ja vaatate - tuleb kodanik ja küsib: "Palun mulle üks 6.20-ne." Ja te võite kohe öelda... seltsimees töötab ehitusel. Või siis ütleme, et küsib: "Palun mulle see 2.80-ne." Ja teile on selge - kodanik on sidetöötaja. Sest vaadake... meditsiin ei tule kulinaariasse, sest nemad pruugivad spiritus vini... Või ütleme nii... Tuleb seltsimees ja... (väristab kätt) küsib: "Palun mulle üks kolmekordne!"... ja teil on asi klaar... see on veteran... Või siis küsitakse näiteks: "Palun mulle üks "Vana Tallinn"... ja teil on selge, et tegemist on direktoriga, kes ootab revidenti... Või ütleme... tuleb kitlis kodanik ja küsib "Palun see riiuli keskelt!"... noh...Napoleon tähendab... ja pilt on selge - mees töötab importkaupade laos või siis äärmisel juhul autopoes...

Seltsimehed... need on alkoholi põhitunnused. Peale nende on alkoholil veel mitu teist tunnust nagu - värvuste suur gamma, kaunid nimed ja nii edasi... Aga sellest räägime järgmine kord...

Nüüd aga vaataksime, kuidas mõjub alkohol inimesele...(vaatab portfelli, siis rahva poole) Teie lahkel loal... Vabandage.. üks hetk...olen kohe tagasi. (läheb, eesriide tagant kostab klaasi kõlinat ja valamise solinat)


Head jaani smile58 smile15
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
laika
Entusiast
Postitusi: 216
Liitunud: 16:56, 11 Juun 2008
Asukoht: mudapealinn
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas laika » 23:28, 20 Juun 2011

Rääkides jaanipäevast - müüt ja tegelikkus...
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas karla » 23:36, 20 Juun 2011

martinj kirjutas:
LOENG ALKOHOLI KAHJULIKKUSEST

(Estraadile tuleb lektor, portfell kaenlas. Võtab portfellist paki pabereid, vaatab siis ringi ja paneb portfelli lava eesriide taha maha ja alustab loengut.)

Kallid seltsimehed! Mul paluti siin teile pidada loeng teemal... (uurib pabereid) "Mis on alkohol ja selle mõjust homo sapiensile... ehk inimesele."... See loeng ei ole pikk... nii orienteeruvalt kaks ja pool tundi... ma arvan, et koos küsimustega mitte üle kolme tunni...
Ja kui te lubate, siis teie lahkel loal ma alustaksin...

Nii-siis seltsimehed! Naise ja mehe organismis toimub elu erinevatel perioodidel terve rida loomulikke muutusi... Ühe tahu sellest moodustavad seksuaalse sobimatuse probleemid...(jääb vait ja uurib paberit) Kurask... see pole see tekst... (rahva poole) Vabandust... seda teemat ma lugesin täna vanurite kodus... (läheb portfelli juurde ja toob sealt uue pabaeripaki)

Ah vot... see on alkoholi tekst... Nii-siis, mis on alkohol? Alkohol on pärmi seente ja suhkru kääritamise produkt, mis aetakse läbi kõverate vasktorude, kus toimub suri-muri, millest me täna teiega ei räägi ja... ongi käes alkohol.

Nüüd, seltsimehed, vaatame teiega koos, millised on alkoholi tunnused?

Esiteks ma tahaksin siin toonitada, alkohol esineb meil praegu veel ainult vedelas olekus. See tähendab, et nii nagu võid või margariini seda leivale ei määri. Ma tahaksin aga kohe lisada, et praegu uuritakse intensiivselt seda, kuidas alkoholiga asendada mitmesuguseid teisi aineid... Selles osas on meil juba nii mõndagi saavutatud. Nii võime me juba praegu leida alkoholi leiva ja kulinaaria kauplustest. Juurutamisel on alkoholi viimine jalatsi ja riidepoodidesse.

Edasi vaataksime sellist alkoholi tunnust kui lõhn... Seltsimehed... Siin tahaksin ma teie tähelepanu juhtida sellele, et alkohol on kahelõhnaline aine. Enne tarbimist on temal meeldiv lõhn, ehk nagu me ütleme - aroom. Peale tarbimist on temal aga juba teine lõhn, ehk nagu me ütleme - hais... Ja veel üks huvitav tähelepanek... tarvitatud alkoholi haisu tihedus on võrdeline tema tarbimise kogusele... Selle valemi õigsuses, seltsimehed... pole teil mõtet kahelda, sest see on minu, kui staažika lektori poolt tõestatud...

Edasi ,seltsimehed, pean mainima, et alkohol on meie sotsiaalse olukorra uurimisel väga vajalik tegur. Kui te lubate, siis ma selgitaksin seda teile mõne näite abil.

Ütleme, et lähete kulinaariasse ja vaatate - tuleb kodanik ja küsib: "Palun mulle üks 6.20-ne." Ja te võite kohe öelda... seltsimees töötab ehitusel. Või siis ütleme, et küsib: "Palun mulle see 2.80-ne." Ja teile on selge - kodanik on sidetöötaja. Sest vaadake... meditsiin ei tule kulinaariasse, sest nemad pruugivad spiritus vini... Või ütleme nii... Tuleb seltsimees ja... (väristab kätt) küsib: "Palun mulle üks kolmekordne!"... ja teil on asi klaar... see on veteran... Või siis küsitakse näiteks: "Palun mulle üks "Vana Tallinn"... ja teil on selge, et tegemist on direktoriga, kes ootab revidenti... Või ütleme... tuleb kitlis kodanik ja küsib "Palun see riiuli keskelt!"... noh...Napoleon tähendab... ja pilt on selge - mees töötab importkaupade laos või siis äärmisel juhul autopoes...

Seltsimehed... need on alkoholi põhitunnused. Peale nende on alkoholil veel mitu teist tunnust nagu - värvuste suur gamma, kaunid nimed ja nii edasi... Aga sellest räägime järgmine kord...

Nüüd aga vaataksime, kuidas mõjub alkohol inimesele...(vaatab portfelli, siis rahva poole) Teie lahkel loal... Vabandage.. üks hetk...olen kohe tagasi. (läheb, eesriide tagant kostab klaasi kõlinat ja valamise solinat)


Head jaani smile58 smile15


Monoloog 1957 aasta vene filmist "Karnevaliöö" smile85
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Sombi » 18:23, 30 Juun 2011

Kes selle tõlke autor on? smile20 smile11
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas raivo » 16:51, 03 Juul 2011

Vajalik on vene keele oskus ...

Esimene osa : http://www.youtube.com/watch?v=oLQoxS4YORE
Teine osa : http://www.youtube.com/watch?v=8uAe4-DdOn4
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Sombi » 23:17, 20 Juul 2011

Just nüüd tehtud test. Ma ei oska kommenteerida:
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas tigekala » 12:46, 22 Juul 2011

Pilt
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas martinj » 08:06, 16 Aug 2011

No ei saa seda siia postitamata jätta.
Meenutus lapsepõlvest. Ka idas osati häid multikaid teha.
http://www.youtube.com/watch?v=Yt_BnipHx2c
smile20 smile58 smile15
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas haljazme » 10:16, 16 Aug 2011

DM7000s & DM500s @ 5E

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Sombi » 14:23, 16 Aug 2011

Eilne müügikuulutus:

" http://www.vello42.com soovitab, Vello Nelikendkaks müüb:

Mainstream homo, kes sa unistad uuest bemmist, mersust, mõnest riisiraketist või tahad liisingusse võtta mingit muud perverssust... ära ole pede ja unusta kõik see pask ning osta endale hoopis korralik vanakooli püss, tänane moodne klassika, mega naistemagnet AUDI 100 ehk sigar.

See on jõhker, R5 mootoriga 101 kilovatine Saksa maanteemürsk, reaalsest rauast auto, millega paugutad stiilselt mööda igast tropist. Lisaks viskavad tee ääres seisvad tšikid kohe “sieg heil” oma errekteerunud rinnanibudega, kui sa neist mööda kruiisid - sa oled nende führer. Sa ei pea enam iialgi hakkama ühtegi hääletajat autos ära moosima või vägivaldselt väänama - ta tahab sind ise, sest et sa oled cool... ja sa oledki, sest sul on AUDI 100

Mobiilse seksodroomi spetsifikatsioonid:

*tümm on sees jõhker nagu Sunsetis
*klaasid coolilt toonitud nagu Arnoldi prillid Terminaator 2's
*bling-bling “ASTRI 1“ numbrimärk kärab efektselt nagu juudi jõulupuu
*ülimalt erilised 15 tolli “History” seeria valuveljed. X-Zibit sulle neid sebida ei suuda
*mootori hääl on naiste arvates sama seksikalt käre nagu 3 päeva joonud Vin Diesel'il
*mootor ideaalses konditsioonis – tarvitab kõiki vedelikke sama rõõmsalt nagu parimas eas poissmees
*tagaiste on korralikult lai, garanteerin, et seal saab vähemalt kahte naist korraga rautada – võta ette nii ema kui ka tütar, sa ei pea kunagi enam valima! (kui proovisõidule tuled, siis orgunnin ka selle katsetuse sulle).

Selle killer-masina sünniaasta on ülimalt meeldejääv 1983. See on sama aasta millal:

*William Alfred Fowler võitis füüsikas Nobeli preemia ja ega see Audi 100 ka sitem teadussaavutus ole
*Rauno Pehka pani esimest korda ilma Margus Metstaki abita korvil pealt
*sündis Katrin Siska – kuum vanillimaitseline ninja ning vihmavarjur
*Red Hot Chilli Peppers avaldas oma esimese albumi
*Ronald Reigan kuulutas GPS süsteemi tavakasutajatele kättesaadavaks
*Giovanni Vigliotto läks polügaamia eest kohtu alla, 105 naist... respect Giovanni... aga oleks sul Audi 100 olnud, oleks sul see number 1500.


No nii, kuidas tundub, viskas tüki sisse juba ve?

NB! Ja see on ainus auto maailmas, mille peale linnud kunagi ei situ... ka nemad austavad autotootmise kuldajastu kõige coolimat püssi. Ka üksi koer ei kuse selle masina peale... nad pigem teevad sellele topless pesu.

Ja seda kõike saad sa endale lubada vaid 500 euro või veidi vähema eest. Ja mine pe*se mees (või naine) kui sa seda ei osta, siis sa kahetsed oma otsust elu lõpuni ning sured üksi kusagil vanadekodus, kaaslaseks vaid k*sehais ja üleeilne Kesknädal.

See siin on praegu sinu võimalus oma eluga midagi teha, midagi kogeda, karmilt kütta... PÕMM!!!

Istu sisse, keera võtit... ELA!

**************************​***

AUDI 100 – naised taha, tümm peale, lapats põhja ja minek."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas tigekala » 13:02, 30 Aug 2011

Grupp Venemaa gay'sid keeldus astumast hr. Putini parteisse "Ühinenud Venemaa".
Motiveerides oma mitteastumist - Me ei ole niivõrd pederastid.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas peeter3000 » 19:07, 30 Aug 2011

Bonniin on pystytetty parkkimittarin tapaisia automaatteja, joista prostituoidut voivat tulostaa vuorokauden voimassa olevan verotodistuksen.

http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2011/08/ ... 31315.html

Pilt

6.-eur/öö
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Sombi » 13:36, 15 Sept 2011

Mul oli suvilas täna hommikul igav ja otsustasin natuke sativärgiga tegeleda smile255 :
http://www.youtube.com/watch?v=QcFwOAyclkg

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 90 külalist