Autonavigaator

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
seltsimees
Seltsimees
Postitusi: 314
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Autonavigaator

PostitusPostitas seltsimees » 23:39, 16 Sept 2008

laiskur kirjutas:selline vihje, et navi võiks omada tuge kiirusekaamerate asukohtade salvestamiseks

minu arust iGO 2008 seda vist võimaldab. Igatahes on iGO 8 nii paljude lisavõimalustega et lausa ära tüütab. Lihtsaks navigeerimiseks neid kellasid-vilesid pole ju vaja ja oma lihtsuse ja askeetlikusega on minu eelistus Tomtom. Ma pole kindel kas iGO 2006 mis sellel prestigio mudelil originaalis peal on seda teha saab aga sellel saab iGO 8 ilusasti käima ja töötab laitmatult ka heli mis muidu kipub millegipärast raginat andma selle 8 versiooniga.
aga jah - suur lai internet on abi täis.

Kasutaja avatar
officer
DigiTVfänn
Postitusi: 663
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: VIIMSI.
    unknown unknown
On tänanud: 62 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Autonavigaator

PostitusPostitas officer » 09:31, 17 Sept 2008

olen nüvi 250w omanik,enne seda oli nüvi 250.
tom-tom'iga võrreldes on nüvi'l päikesevalguses paremini nähtav ekraan(oma kogemus)
Nüvi'it soovitan,gps'idega igapäevane kogemus mingi 15 aastat juba :D
Viimsi poolsaare alguses,Triax100+antenni ajam RAK380;
TV'd: Sam. QE65-Q ja LE40D550 + Elion boxid ARRIS VIP1113 ja VIP5305
soundb:Sam.HW-K450
blue-ray: Sam.BD-J5500
Raadio: Yam. R-N303D ja Imperial DABMAN i200 + 9el.vert. DAB-yagi az.WE

Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Autonavigaator

PostitusPostitas sat-man » 08:34, 18 Sept 2008

samuti oman nüvi 250w-d kuskikl aastakese juba. Võib täitsa rahule jääda. Sai käidud sellega pool Euroopat läbi (11 riiki) Kuskil hätta ei jäänud sellega, nt. lõuna-prantsusmaal, marseille lähedal oli vaja 1 väike tänav üles leida, kui hakkasime marseille poole sõitma, kirjutasin selle tänava nime ja maja nr-i gps-i siis koheselt leidis üles ja isegi juhatas 100 m täpsusega õigesse kohta :) Muidugi aadressi otsingusse võiks saada maja numbrile lisada ka tähti kas A, B, C, D jne.
Eesti kaart on samuti garminil üpris täiuslik. Hääljuhised on tõesti sellised nagu nad on. Ala "keera viissada meetri pärast paremale" ... Ise ei kasuta hääljuhiseid :P Ära tüütas.
Mida mina veel täheldanud olen garmini puhul... Satelliidiga ühendus on vahest kuidagi aeglane, NT. kui kuskil suurelt maanteelt keeran kõrvalteele, siis esimese hooga näitab gps, et sõidan ikka möööda maanteed ja siis mõne sekundi pärast viskab kõrvalteele. Samas vahest on juhtunud ka seda, et näiteks täiesti lageda taeva all ei leia sattelliidi signaali üles...

Aga üldiselt olen rahul ja selle raha eest on ta end väga hästi teeninud!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 135 külalist