abi televiisori valikul

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 01:10, 28 Juul 2005

MYYQ kirjutas:see 17" mõõt on telekati erinev , mul siinsamas laual üks LCD mille diagonaal 15" on 32!! cm. Philips muide. Täielik rämps.


Ja seda sa ostes tähe ei pannud, et ca 5 cm kadunud on? LCD puhul ei näidata suuremaid numbreid, kuna ekraan ei jää raami taha. Aga võib-olla on su monitor tõesti unikaalne ebard :lol: Tõenäoliselt said petta, kui sulle 13" monitor 15"-tollise pähe maha müüdi. Kuigi pole kuulnud, et keegi 13"-seid üldse valmistaks.

MYYQ kirjutas:See samanegi "native" resolutsioon on veel vaata et kõige suurem puudus LCD juures, kui mul on 13" läppar ees, mille native laotus on 1024*768 siis minu silmad on pärast ikka hullusti verised, alternatiiv keerata laotus 800*600 peale. ÖÄKK
ja ärme üldse räägi sellest kui ma tahan ntx 17" LCD-ga 1600*1200 laotust. (tutikad samsung SM 710 N näiteks)


Selle peale pole tulnud, et häälestaks op.süsteemi hoopis, et see näitaks native reso juures 15%-20% suuremat pilti? Imesta nüüd, et arvutit on võimalik häälestada ja seda iga op.süsteemi puhul. ;)

Kasutaja avatar
TarmoS
Entusiast
Postitusi: 132
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas TarmoS » 07:56, 28 Juul 2005

mul on ibm läppar 13" ekraaniga aga sellepärast on ka läpakas väike mitte kuradi 15" wide või isegi 17" wide koos oma 4 kilo kaaluga. mul on läppar kaasavedamiseks mitte ei asenda lauaarvutit

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 10:45, 28 Juul 2005

MYYQ kirjutas:Mina ei osta neid, minule tuuakse neid partiidena


Ja sina, tobuke, võtad kõik sellisena nagu tuuakse vastuvaidlemata vastu!? Äkki ma tooks kaa sulle midagi? 42" plasma hinnaga 37"se näiteks?! Anna teada...

iCE

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 11:11, 28 Juul 2005

MYYQ kirjutas:See et mingisugune rauavoog mul kõrvalt mööda voolab, mida ma siis suunan, see on nõrgemale ajule tõeline raketiteadus


No kuule lugupeetav, keda sa siin petad? Sellise möla ajamise juures, mis sina siin foorumis teed on ainuke voog, mis sinust möödub vaid peldikus ja püksid rebadel... IMHO... Mingisugusest 'rauavoost' sinu puhul rääkida!? ;) Kes sa oled meil? GNT või TechData või ElkoReval? Naljahammas...

iCE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:33, 28 Juul 2005

:lol: :lol: :lol: Ilma minutagi pole igav...

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 15:25, 28 Juul 2005

MYYQ kirjutas:Jään suurima huviga kuulama, kuidas häälestada massin niimoodi et teleka native laotuse 1280*1024 juures näitaks kvaliteetset pilti mõõtudega ntx 1024*768


Mitte ei näidata 1024x768-t 1280x1024 peal, vaid 1280x1024 reso juures suurendadakse kõiki objekte (kastid, nupud jms), kaasa arvatud fondid. Ntx. win puhul jäetakse samasse mõõtu ainult graafilised pildid. Sa võid suurendada pilti nii ka, et 1280x1024 jätab sulle suht 800x600 mulje. Saad ilma prillita lugeda :lol:

OK! Suunan sind natuke:
Winni puhul vali display properties'e alt General ja sealt edasi DPI (dots per inch) setting. Muuda see käsitsi näiteks 115% peale. Valikus seda pole, kuid käsitsi saab sisse toksida.

Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    unknown unknown
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

PostitusPostitas rait01 » 16:11, 28 Juul 2005

teema lukku

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:21, 29 Juul 2005

MYYQ kirjutas:Öelnud kohe et fontide suurendamisest räägid... :P

ja siis pean ma hakkama uusi fonte installima ja rebuutima ja tulemus on ikka poolpehme rakendustes ikka kribu on

ma parem tegutsen oma CRT-dega ja saan vajaliku laotuse kvaliteetselt ja kahe näpuliigutusega

lõppeks, milleks vähema kvaliteedi eest rohkem maksta


Fontide suurendamise jaoks on teine koht, see dpi suurendamine on üldisem. Suurendatakse üldist layouti ehk paigutust, kaasa arvatud progedesisene graafika. Graafika mis samaks jääb, on fotode puhul, veebi puhul jms.

Ma ei saa ikka aru, mis sind CRT juures paelub, aga see selleks. Igaühele ei peagi uus tehnoloogia alati meeldima. Ma arvasin ka algul, kui kurbade silmadega mersu välja tuli, et vana on ilusam, aga nüüd tundub vana suht õnnetuna.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:25, 29 Juul 2005

Kui tahad aind fonte suurendada, siis seda saab Desktop properties --> Appearance alt teha. Uusi fonte ei pea dpi suurendamise puhul installeerima, sest vektorfondid jäävad ikka ilusaks ja vanema generatsiooni bitmap fondid veetakse ka õigesse mõõtu.

Kasutaja avatar
cl
Entusiast
Postitusi: 114
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas cl » 11:07, 05 Okt 2005

mõtlesin et ei hakka uut teemat tegema ja postitan siia.

Kas kellelgi on kogemusi Gericom LCD telekatega mida K-salong müüb, nt 30" LCD TV 13 990.- EEK.
http://www.k-arvutisalong.ee/index.php? ... _id=009562

et ku kellelgi on kogemusi siis palun kommenteerige, kuidas on kvaliteet ja vaadatavus, kas "valgus lekib", pilt hea/halb jms.

terv,
cl

Kasutaja avatar
seltsimees
Seltsimees
Postitusi: 314
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 4 korda

PostitusPostitas seltsimees » 11:25, 05 Okt 2005

cl kirjutas:et ku kellelgi on kogemusi siis palun kommenteerige, kuidas on kvaliteet ja vaadatavus


ostsin selle isendi ja rahul küll eriti ei ole. Esimene telekas vahetati kohe välja kuna ei võtnud karbist väljavõttes "lutti üldse" suhu. Teine näitab pilti aga piniseb nii kuradi kõvasti et lausa närvidele käib(magamistoas vaatad ju ikka pisut vaiksema heliga) Pildi kvaliteet muidugi sõltub jah mida temasse lastakse - siis arvutile taha visates oli suht talutav pilt aga antenni küljes on küll suht jama (aga no sealt on ka raske head saada), lisaks on pult küllalt "emane" - miski odav plastmassi lärakas ja liugklapi avamiseks pead kaks kätt ja hambad appi võtma.
Kui maha arvata see ajuke** selle k-saluuni hoolduse-väljavahetusega seonduv siis sellist isendit soovitaks abi telekaks, ega see pilt nüüd kõige sitem ka pole aga kiitma ma seda isendit küll ka ei hakkaks. krt oleks pidanud raha juurde panema ja parema otsima.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist