Reklaami kestuse näit televisioonis

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas Henkka » 15:38, 24 Juul 2010

Jälgin just F1 kvalifikatsiooni saksa Sky HD pealt ja hääl on loomulikult maha keeratud, kuna ma saksa keelest ei jaga mitte muffigi :mrgreen:
Aga järsku jäi silma huvitav asjaolu ekraanil reklaamipausi ajal:
suurelt oli kõrval silt Werbung (ehk siis reklaam) ja sinises kastis jooksis sekundinumbrite näit, kui mitu sekundit on reklaami lõpuni jäänud :D

Kas ei tuleks meie suumi superkanalitel sama asi kasutusele võtta???
Hea küll, suum veel olgu nagu on, aga vaba multipleksi reklaamiga kanalitel peaks see asi tõesti kohustuslik olema - vaataja näeb ka, kui palju tal aega on peldikus käia, õlut lahti korkida, võileiba valmistada ja mida iganes veel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6963
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas mustkass » 15:56, 24 Juul 2010

Nad ei julge seda teha:meie reklaamiaeg on ikka liiga pikk selle tunnikese kohta (mõni järsku loobub saate vaatamisest ja oh seda häda siis kui vaatajareiting langeb) :mrgreen:
Huvitav on aga see et mingid kuradi seadused reklaami näitajate aja kohta meie erakanalitele on nagu külm vesi hane selga?Peaks raiskadele sihukese trahvi selga väänama,et vaadaku veel siis palju nad seda reklaami julgevad näidata.Aga üldiselt olen mina ka loobunud nende kanalite vaatamisest või kui vaatangi siis salvestan live-pausena dvd-le või reklaami näitamise ajal teisele kanalile või hääl maha.Oleks siis tõesti asjalikke reklaame,aga noh diil,tele2,pesupulbrid,peasukaitsmed jne jne.Ma olen vahest saksa kanalitelt neid reklaam evaadanud,no aru muidugi keelest ei saa aga tunduvad ikka hulga mõistlikumad olama...
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
telex
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 08:21, 27 Juul 2009
Asukoht: Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas telex » 16:50, 24 Juul 2010

Eesti telekanalid (K2, TV3) on mäletamistmööda ka trahvi saanud, aga summad on naeruväärsed. Vist mingi 30 või 40k ehk vist paari reklaamisekundi hind :evil:

Juba ainuüksi Olerex'i reklaamimeloodia kuulmisest läheb vererõhk ikka väga kõrgele. Paistab et tellijaid on niivõrd väheks jäänud, et kõik lubatud reklaamiminutid (ja veel veidi üle) täidetakse 3-4 tellija "ilaga".

See on muidugi juhus, et järjest enam juhtuvad reklaamid olevat kõigi Eesti kanalite peal olema samal ajal, või on neid lihtsalt liiga palju.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas Energizer » 18:09, 24 Juul 2010

mustkass kirjutas:Nad ei julge seda teha:meie reklaamiaeg on ikka liiga pikk selle tunnikese kohta (mõni järsku loobub saate vaatamisest ja oh seda häda siis kui vaatajareiting langeb) :mrgreen:
Huvitav on aga see et mingid kuradi seadused reklaami näitajate aja kohta meie erakanalitele on nagu külm vesi hane selga?Peaks raiskadele sihukese trahvi selga väänama,et vaadaku veel siis palju nad seda reklaami julgevad näidata.Aga üldiselt olen mina ka loobunud nende kanalite vaatamisest või kui vaatangi siis salvestan live-pausena dvd-le või reklaami näitamise ajal teisele kanalile või hääl maha.Oleks siis tõesti asjalikke reklaame,aga noh diil,tele2,pesupulbrid,peasukaitsmed jne jne.Ma olen vahest saksa kanalitelt neid reklaam evaadanud,no aru muidugi keelest ei saa aga tunduvad ikka hulga mõistlikumad olama...

Jagan seda seisukohta ja väldin ise samal põhjusel Eesti kanaleid, aga mitte ainult, teisel kohal on suureks teguriks ka kanalite sisu. Lihtsalt pole, mida vaadata Eesti telekanalitelt.

Reklaam on Lääne-Euroopa kanalitel tõesti midagi muud, seal on inimlikumad reklaamid, ei peeta rahvast matsiks Petsiks Aikuks jne... Oma sihtgrupp on muidugi koduperenaistele pesupulbrid ja teismelistele suunatud hügieenireklaamid, aga üldiselt on reklaamid suht intelligentsed. Meil lastakse ohtralt reklaame terve eetri aja jooksul, aga RAI peal on sedasi et päeval on tavapärased reklaamid , muuhulgas reklaamitakse palju erinevaid toiduaineid ja magusat, aga õhtuti tuleb rohkem selliseid finantsalaseid reklaame nagu soodne laen pangast või 0 ettemaksuga autoliising ehk siis karjääriinimestele suunatud reklaamid. Oma osa reklaamidest moodustavad riiklikud reklaamikampaaniad ja sotsiaalkampaaniad. Ei ole sellist tunnet et reklaamid on pealetükkivad. Vahel muidugi tüütab mõni reklaam ära, aga see on just paras aeg et õlle järgi külmkapis käia või teed keeta. Kui on tegemist salvestisega siis kerin samamoodi reklaamipausid edasi, väljalõikumisega ei viitsi tegeleda.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas Henkka » 18:13, 24 Juul 2010

Mõte ongi selles, et teeks kodanikualgatuse:
reklaami ajal olgu sekundite number ekraanile nähtav, kui kaua reklaamipaus veel kestab :wink:
Siis on igal "reklaamitarbijal" võimalus ise arvet pidada, palju talle kokku neid "tiivakesi ja pesupulbrit" näidatakse :mrgreen:

Kurb on muidugi,
kui see number hakkab 600-st allapoole tiksuma - aga jällegi tead, et saab peldikus ka pikema hädaga rahulikult hakkama, pole põhjust ülemäära kiirustada :mrgreen:

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1942
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas raivo » 18:22, 24 Juul 2010

Henkka kirjutas:Mõte ongi selles, et teeks kodanikualgatuse:
reklaami ajal olgu sekundite number ekraanile nähtav, kui kaua reklaamipaus veel kestab :wink:
Siis on igal "reklaamitarbijal" võimalus ise arvet pidada, palju talle kokku neid "tiivakesi ja pesupulbrit" näidatakse :mrgreen:

Kurb on muidugi,
kui see number hakkab 600-st allapoole tiksuma - aga jällegi tead, et saab peldikus ka pikema hädaga rahulikult hakkama, pole põhjust ülemäära kiirustada :mrgreen:


Igati OK mõte ja olgu või 600. Ka 600 on info ja vähemalt ma tean palju seda jura veel tulemas on. Saab võileivad valmis ja ka kõik muu vajaliku toimetatud ... :mrgreen:

Ise pole midagi sellist veel kuskil näinud aga olen igati ja kahe käega selle poolt.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas humanoid » 18:46, 24 Juul 2010

Reklaami näidatakse ju ka filmi ajal üleval servas :!: Kui need reklaamid kõik kokku võtta tunni sees ,siis 12min. sisse ei mahu need kuidagi. TV3 on muidugi kõige suurem killer vaatajale ja trahv 50.000 kr on ikka pisku. Trahvi summa vähemalt 100.000 kr.- mina olen poolt :evil:
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas Henkka » 18:56, 24 Juul 2010

vedrumuhv kirjutas:...
Ise pole midagi sellist veel kuskil näinud aga olen igati ja kahe käega selle poolt.


Ma ei olnud ka varem niisugust varianti näinud, täna saksa Sky Sport HD pealt esimest korda ja sellepärast selle lihtsa (kuid minu arust geniaalse idee reklaami ohjeldamiseks) ettepaneku siia välja riputasingi.

Selline reklaami kestuse informatsioon ekraanil on tehniliselt igati teostatav ja ei maksa mingit über-raha.
Iseasi on, kas Kanal2 ja TV3 sellest eriti vaimustusse satuvad :mrgreen:

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas bljumkin » 19:56, 24 Juul 2010

humanoid kirjutas:Reklaami näidatakse ju ka filmi ajal üleval servas :!: Kui need reklaamid kõik kokku võtta tunni sees ,siis 12min. sisse ei mahu need kuidagi. TV3 on muidugi kõige suurem killer vaatajale ja trahv 50.000 kr on ikka pisku. Trahvi summa vähemalt 100.000 kr.- mina olen poolt :evil:

e-ee ...
tglt on ka 50 000 EEK tore summa,kui karistada per case, :P
Kui nad ikka päevas 2-3 korda reklaami üle lasevad ...
no liidame kokku,mis see nädalas teeb ...
kuus teeb ...,
:mrgreen:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas sniff01 » 22:16, 24 Juul 2010

Henkka kirjutas:Kurb on muidugi,
kui see number hakkab 600-st allapoole tiksuma - aga jällegi tead, et saab peldikus ka pikema hädaga rahulikult hakkama, pole põhjust ülemäära kiirustada :mrgreen:


Vaadelgem asja positiivsest küljest,Tore et see number pole 3600 :mrgreen:
Aga jah, TV3 on ütlemata hea unekanal. Eile suutsin 2 reklaamikat vastu panna aga kolmanda ajal saabus tore uni, nii et reklaamid ja nende pauside ajal näidatud Rocky IVs jäid nägemata. Krt kahju, ei näinudki kuidas Lundgreni kulm rulli löödi aga ka seda ei näinud kuidas kährik kasti pandi :mrgreen:

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1676
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas kokku123 » 12:34, 25 Juul 2010

Normaalsed inimesed ei vaatagi eesti telekanalitest filme/sarju vaid vaatavad neid Torrent-TV kaudu.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas Henkka » 13:25, 25 Juul 2010

kokku123 kirjutas:Normaalsed inimesed ei vaatagi eesti telekanalitest filme/sarju vaid vaatavad neid Torrent-TV kaudu.


See ettepanek - algatada rahva poolt kampaania selle nimel, et Eestis vabaMUXis nähtavad telekanalid oleks kohustatud näitama ekraanil reklaamipausi ajal selle lõpuni jäävate sekundeid suurte numbritega - ei olegi mõeldud Torrent-TV vaatavate normaalsete inimeste jaoks, vaid ikka tava (tasuta) MUXi jälgivate ebanormaalsete inimeste jaoks... :twisted:

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas pets1 » 13:52, 25 Juul 2010

olen ettepanekuga nõus, aga andkem aru, see on maksahaak kanalitele. kasu lõikavad sellest aga näit. köögitaimerite müüjad - minutid peale ja kusele või õlut avama...
tegelikult on see määramatus peaaegu ainus viis kanalile vaatajat ekraani ette naelutada kuna jumal hoidku, lähed korraks minema, saabud ja ongi 20 sek striimist kadunud...

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas MultiUser » 20:05, 25 Juul 2010

pets1 kirjutas:...lähed korraks minema, saabud ja ongi 20 sek striimist kadunud...

Optimist ;-)
Kipub ikka vahetevahel 10 minutit kaduma reklaami ajal. Niiet vahi reklaami või mitte, ikka jääd osast filmist ilma. :evil:

Arz
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 13:57, 12 Aug 2010
    unknown unknown

Re: Reklaami kestuse näit televisioonis

PostitusPostitas Arz » 14:26, 12 Aug 2010

Henkka kirjutas:Mõte ongi selles, et teeks kodanikualgatuse:
reklaami ajal olgu sekundite number ekraanile nähtav, kui kaua reklaamipaus veel kestab :wink:
Siis on igal "reklaamitarbijal" võimalus ise arvet pidada, palju talle kokku neid "tiivakesi ja pesupulbrit" näidatakse :mrgreen:

Kurb on muidugi,
kui see number hakkab 600-st allapoole tiksuma - aga jällegi tead, et saab peldikus ka pikema hädaga rahulikult hakkama, pole põhjust ülemäära kiirustada :mrgreen:



See on küll igati väärt idee, suht masendav on vahest 10+ minutit oodata :(
Lastemööbel, lastevoodid, beebimööbel, narid, hällid - www.lastemoobel.com

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist