elektri hinnatõus

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas Energizer » 13:11, 22 Okt 2012

renee kirjutas:see 36 kuune leping pole üldse paha - sest kogu maailmas toimub pidev hinnatõus.
ma lepiks 10a lepingu sellise hinnaga. Praegu sai 5,5senti kW eest 1 aastane tehtud EEga, lätifirma nii väikest hinda ei pakugi ju, ja mina pole nõus lätlasi niikuinii toetama - lähevad veel meist mööda. ja sisi inimesed vinguvad kui paha meil ja lähevadki lätti elama.



Ma ei oska selle peale midagi kosta... Kas sa kütuse liitri eest 3 aastat ette, 2,50€ maksta ei taha või??? Põhjendada EE-le rohkem maksmist väitega , et 10 aasta pärast on nagunii hinnad kõrgemad, ei ole eriti veenev ega loogiline, sama hästi võiksid ka toidukorvi eest poes kassas kohe julmalt 35% juurde maksta, põhjusega, et 10 aasta pärast on hinnad nagunii laes, milleks oodata maksan parem kohe ette :mrgreen: Sellise loogikaga riigimaksude maksjaid ainult riik ootabki, maksa kõik maksud 35% rohkem peale, nagunii kõik aktsiisid ja tulumaksud, riigilõivud 10 aasta pärast on niivõrd suured (riigikassa vajab täitmist nüüd ja kohe), milleks viivitada....

Mina leian, et kui mul on võimalik, kasvõi 5% Elektrumiga säästa, kasvõi aasta, siis teen seda. Mitte ei hakka orjama "eestimaist" sellistel absurdsetel põhjustel.

Ja et Latvenergo ette läheb... püha müristus...selllise asja nimetus on kadedus ja lapsikus, mis välja lööb. Eestlaslik suhtumine, ise ei saa ja teisele ka ei anna (turul ei lase konkureerida ega tegutseda) Sellise suhtumisega poliitikud oleksid niigi hapra investeerimiskliima lihtsalt olematuks teinud, keegi ei tuleks siia ...oniasse, kui vabal turumajandusel toimida ei lastaks. Loe tänast ÄP-d, riigi maksupoliitika järsu muutuse tõttu on juba mitu suurprojekti ehk meie alltöövõtufirmade ehk ehitusmeeste töö ja leib külmutatud.

... Oled vist üks neist kes on valmis Est-Airiga turistiklassis lendamise eest maksma Äriklassi hinda. Air Baltic näe kuramus rebis ette ja nüüd lööb kadedus välja Est-Airi kliendid nutavad muffineid taga ja on valmis nende pärast maksma mitusada eurot lennu eest. ... Pakun välja, et kui oleks sinu teha, laseksid elektrituru kinni tagasi panna, algataksid Euroopa Liidust väljaastumise protsessi võtaksid EEku käibele tagasi... tagasi aastasse 1991 ja kõik otsast peale, vahega ainult et siis pole enam midagi erastada, riigivara ammu erastatud. Järele jääb paljas maa.

Ja veel, mis välismaal elamisse ja töötamisse puutub, siis mõtle parem järele, miks "talendid" koju ei tule vaid Soomes-Rootsis, Norras tööd teevad ja võõra riigi majandust toetavad?
Miks Lätlane müüb oma piimasaadusi siin soodsamalt vaatamata sellele, et Eestisse peab seda kiirelt riknevat kaupa veel transportima? Aga seepärast, et neil on suur masstootmise võimekus müüvad hulgi ja soodsamalt. Lasevad siinsetele 10% alla ja ketid maksavad selle rahaga transa kinni, lisavad oma marginaali ja kasumitootluse ja kõik on õnnelikud, peale kohaliku Eesti piimatootja ja töötleja... Eesti piimatöötlejatele on raske suuri piimakoguseid toota, sest piimakari tahab palju raha mida igal väikesel taluettevõtjal lihtsalt ei ole. Pole enam neid ENSV aegseid suuri lehmakarju.
Vaatamata odavale Läti impordile ma ei usu et enamik meist tahaks Lätti elama minna. Ühiskond ja infrastruktuur on seal Eestist mingi 10-15 aastat maas. Riia Bussijaamas olid veel 5 aastat tagasi busside sõiduplaanid paberil tahvli peal.

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas mønster » 15:42, 22 Okt 2012

Kui EE pakkumist ja Elektrumi Aktiivset Klõpsu võrrelda, siis üle 500..550 KWh kuus tarbides muutub Elektrum soodsamaks, kuid see võit on vaid sentides/kuu, heal juhul mõne õlle raha võidaks. Aga börsihindadega (muutuvat) paketti tal pole ning karistuseta ennetähtaegset lõpetamist ta ei võimalda, nii et minu valikutest jääb ta esialgu vähemalt välja.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 20 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas vanemleitnant » 18:31, 22 Okt 2012

TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas Energizer » 23:49, 22 Okt 2012

vanemleitnant kirjutas:http://www.e24.ee/1014794/elektrimuujatel-tuleb-lepingu-katkestamise-trahvinoudest-loobuda/

:mrgreen: Mind täitsa hakkas huvitama, millega see lõpeb. Analoogselt võiks TKA võtta seisukoha, et nt mobiilioperaatorite tähtajalised lepingud telefoni/sülearvuti/netipulga suhtes on samuti õigusvastased, kuna lepingus on leppetrahvid või väljaostukohustus.

Järgmise sammuna, helistan viisakalt näiteks EMT-sse ja ütlen et soovin kuu aja pärast sülearvuti paketi lõpetada (ilma seadme väljaostuta või leppetrahvi maksmata). Ja sülearvuti jääb loomulikult mulle sest olen selle eest juba kuigipalju maksnud... :roll: :lol: Ma pole ühtegi lepingutingimust rikkunud, maksekäiumine on korrektne jne...
Ma arvan et TKA-l läheb tegelikult raskeks, mõte on õilis, kaista tarbijat elektrimüüja surve ja liigsete kuldsete käeraudade eest, aga see on ju tegelikult äritegevust kahjustav nõue. SEst kui see nõue laieneks muude teenuste ostu-müügi lepingute suhtes siis hakkavad müüjad palju kahju kandma.



Ma arvan et siit tuleb palju vahtu pinnale...Sest see õiguspärasuse printsiip võiks kehtida ka laenulepingute leppetrahvide osas jne jne... Oi advokaadid ja juristid saavad palju tööd ja leiba... :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6961
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas mustkass » 02:12, 23 Okt 2012

Läheb küll teemast juba kaugemale aga näiteks e-poodidest ostetud toodetele on 14 päevane tagastusõigus mida tavakauplusest ostetud toodetele ei rakendata,üks asi mille poolest näiteks elektroonikat soetades on kasulik osta e-poodide kaudu.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas renee » 08:40, 23 Okt 2012

mønster kirjutas:Kui EE pakkumist ja Elektrumi Aktiivset Klõpsu võrrelda, siis üle 500..550 KWh kuus tarbides muutub Elektrum soodsamaks, kuid see võit on vaid sentides/kuu, heal juhul mõne õlle raha võidaks. Aga börsihindadega (muutuvat) paketti tal pole ning karistuseta ennetähtaegset lõpetamist ta ei võimalda, nii et minu valikutest jääb ta esialgu vähemalt välja.


aga aktiivses klõpsus on praegu hind all ja talvel, kui just minu arve on suur on seal hind maksimum, seega pole võimalik, et see jaanuaris odavam on kui praegune fikseeritud hind.

Foorumil
kuidas
Entusiast
Postitusi: 409
Liitunud: 10:06, 23 Aug 2010
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 8 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas kuidas » 08:44, 23 Okt 2012

Kes soojuspumbaga kutavad ja kahetariifne elekter selleks pandud pole midagi kiita. Tundub hetkel, et
tuleb Latvenergo kasuks otsustada, neil on hindade vahe suurim. Ennem andis tariifide vahe tugeva kokkuhoiu, tehes elektriga kutmise keskuttest tugevalt odavamaks.
Sent from my PC using a Keyboard

Triax Unique 0.8W 4.8E 9E 13E 19.2E 23.5E 28.2E 36E
Vu Solo 2/Octagon 918SE

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas renee » 08:52, 23 Okt 2012

kuidas kirjutas:Kes soojuspumbaga kutavad ja kahetariifne elekter selleks pandud pole midagi kiita. Tundub hetkel, et
tuleb Latvenergo kasuks otsustada, neil on hindade vahe suurim. Ennem andis tariifide vahe tugeva kokkuhoiu, tehes elektriga kutmise keskuttest tugevalt odavamaks.


mul ka 2 tariifi ja 17000 aastas tarbimine, praegu 96€ aga jaanuar ja veebruar arved 240€...220€ latvenergo hind on täna kukkunud 5,07 peale, paar päeva tagasi oli 5,47 - praeguse tarbimisega on vahe väike, aga jaanuaris kui aktiivne klõps on laes ... nii 6€ peal keskmine - eks vaatame siis.

ma arvutasin ja arvutasin - olin kindel, et jään aktiivse hinna tarbijaks - aga kui sain personaalse pakkumise ja arvutasin - siis ei kõhelnud, aga paistab, et on ka neid kes saanud ee'st veel parema hinna. 5,24 keskmine.......

mul nüüd elauto kohe koduukse ees - selle kulu kuus - isegi koos uue el hinnaga 200€ vähem kui 9a vana audi a6 qwatro diisel 7,4 sajale. - kulu koos hooldustega

el.auto: iOn koos suve ja talverehvidega
liising: 167€
elekter: 44€ <- see arvutatud talvel lühendatud distantsidega - kus 1/3 lähed salongosoojaks
Kasko: 53€
liiklus: 11€ Kokku: 275€ + aastahooldus hinnnakirja järgi 90€

2003 A6 Quatro diisel
liising: 123€
kütus: 250...290€ <-- talvel kulu 9 kandis
Kasko: 41€
liiklus: 11€ Kokku 425€ + hooldus ja kõik remondid - aasta peale jagades 2012 tulevad 50€ kuu otsa

järgmine aasta vaja uued rehvid 400€ + esisillaremont <-- st jooksev 60..70 kuus hoolduseks juurde + kütusehinna tõus.

kui keegi veel arvab, et olen nõus palju maksma - siis me keegi ei saa rohkem maksta kui meil jooksvalt pappi sisse tuleb.

Diisli ja elektrihind on aastate jooksul ainult tõusnud ja allapoole on läinud kütus ainult lühiajaliselt - oilpeak läheneb juba 1:1le ja odavamaks see enam küll ei lähe. ... nagu 3a tagasi

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas mønster » 09:19, 23 Okt 2012

renee kirjutas:
mønster kirjutas:Kui EE pakkumist ja Elektrumi Aktiivset Klõpsu võrrelda, siis üle 500..550 KWh kuus tarbides muutub Elektrum soodsamaks, kuid see võit on vaid sentides/kuu, heal juhul mõne õlle raha võidaks. Aga börsihindadega (muutuvat) paketti tal pole ning karistuseta ennetähtaegset lõpetamist ta ei võimalda, nii et minu valikutest jääb ta esialgu vähemalt välja.


aga aktiivses klõpsus on praegu hind all ja talvel, kui just minu arve on suur on seal hind maksimum, seega pole võimalik, et see jaanuaris odavam on kui praegune fikseeritud hind.

Kas Aktiivne klõps pole mitte 12-kuuline leping? Sõlmid ta talvel või suvel, ikka on lepingu pikkus 1 ühik igat kuud, miks nad talvel sõlmitud lepingu puhul rohkem raha küsima peaksid? Iseasi, kui see lahkumistasu ära kaob, siis võib kevadel 12-kuulise lepingu sõlmida ning sügisel selle üles öelda. Aga sel juhul, kui lahkumistasud kaovad, tehakse lepingud arvatavasti üldse teistsugusteks. Pakun, et ennetähtaegse lõpetamise tasu asendatakse mingi teise, juriidiliselt korrektse terminiga. Ega näiteks EE-l vist polegi lahkumistrahv vaid kompensatsioon kasutamata jäänud elektri eest vms? Neil on juristid palgal ja oli ette teada, et selle ennetähtaegse lõpetamise tasuga tekib probleeme.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas renee » 09:38, 23 Okt 2012

Energizer kirjutas:

Ma ei oska selle peale midagi kosta... Kas sa kütuse liitri eest 3 aastat ette, 2,50€ maksta ei taha või??? Põhjendada EE-le rohkem maksmist väitega , et 10 aasta pärast on nagunii hinnad kõrgemad, ei ole eriti veenev ega loogiline, sama hästi võiksid ka toidukorvi eest poes kassas kohe julmalt 35% juurde maksta, põhjusega, et 10 aasta pärast on hinnad nagunii laes, milleks oodata maksan parem kohe ette :mrgreen: Sellise loogikaga riigimaksude maksjaid ainult riik ootabki, maksa kõik maksud 35% rohkem peale, nagunii kõik aktsiisid ja tulumaksud, riigilõivud 10 aasta pärast on niivõrd suured (riigikassa vajab täitmist nüüd ja kohe), milleks viivitada....


ilge liialdamine - vahetasin 5a tagasi bensuõgradi 2 diisli vastu ja kuus kuluv energia kulu jäi samaks, kuigi kolisin 25km tallinast kaugemale - olen kõik valik teinud kulude vähendamise suunas ja alati edukalt.

Energizer kirjutas: Mina leian, et kui mul on võimalik, kasvõi 5% Elektrumiga säästa, kasvõi aasta, siis teen seda. Mitte ei hakka orjama "eestimaist" sellistel absurdsetel põhjustel.

Ja et Latvenergo ette läheb... püha müristus...selllise asja nimetus on kadedus ja lapsikus, mis välja lööb. Eestlaslik suhtumine, ise ei saa ja teisele ka ei anna (turul ei lase konkureerida ega tegutseda) Sellise suhtumisega poliitikud oleksid niigi hapra investeerimiskliima lihtsalt olematuks teinud, keegi ei tuleks siia ...oniasse ..


bürsiturul ei ole vahet mingi +3 eurot septembris vaid -30€ odavam jaanuaris veebruaris. konkurents on teretulnud - aga ära liialda.
Konkurents on hea toob natuke EE maapeale tagasi, hea oleks kui roheliseenergia tasu ära kaoks - aktsiis vast - seda on vast kahjuks riigile vaja - sisi saab makse kõigi pakkujate käest.
EE kasum läheb nii kui nii osaliselt EV eelarvesse - mitte LV omasse - eestlased on harjunud kõike oma siunama ja kiuste kõik tagurpidi tegema - et aga rohkem saaks riiki siunata ise midagi paremaks minemisse panustamata.

Energizer kirjutas:... Oled vist üks neist kes on valmis Est-Airiga turistiklassis lendamise eest maksma Äriklassi hinda. Air Baltic näe kuramus rebis ette ja nüüd lööb kadedus välja Est-Airi kliendid nutavad muffineid taga ja on valmis nende pärast maksma mitusada eurot lennu eest. ... Pakun välja, et kui oleks sinu teha, laseksid elektrituru kinni tagasi panna, algataksid Euroopa Liidust väljaastumise protsessi võtaksid EEku käibele tagasi... tagasi aastasse 1991 ja kõik otsast peale, vahega ainult et siis pole enam midagi erastada, riigivara ammu erastatud. Järele jääb paljas maa.


sõitsin just hiljuta air baltikuga - estonian air, niikuinii kasumisse ei lähe ja EV seal oma eellarvesse raha ei saa ja hinnavahe polnud 10€ vaid pigem 110$ AIRBalticu kasuks. eks ma ikka vaatan, mis on eestile kasulik ja mis mitte - EE elektritoomine on ikkagi meile ringiga kasulik - usu või ära usu
aastasse 1991 ei läheks tagasi, kuna praegu elan sellega võrreldes ikka märgatavlt paremini ja luksulikumalt ja olen ka euroopasse astumise poolt.

olen konkurentsi poolt, aga öeldud on et need väiksed firmad Lätienergo ja EE siin börsihinda ikka ei kõiguta - muigui kw hinnda 5$ võib muuta.

eeku taga ei igatse ja kõik mis eestis maha müüakse ei lähe ju riigist välja.
Näiteks kui ehitad maja ja müüd selle soomlasele või venelasele - siis saad ju selle raha eest uue maja ehitada ja see soomlane või venelane peab siin seda maja omades meie riiki ja kasvõi toidutootjatele raha maksma.... selline raha jääb enamus eestisse ja kergitab meie eduvõimalusi läti suhtes.
kui teed skype ja selle maha müüd sisi osa miljardeid on ju eesti ka elu arendanud.
kui müüd estonian airi maha ei ole vaja riigil sinna enam raha pista - las seda teeb keegi teine.
kui müüd raudtee maha ei pea miljardite eest ronge ostma - peasi et keegi ee'd maha ei müüks - see on ju kasumlik ettevõtte millest riik saab dividende välja võtta

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas renee » 10:10, 23 Okt 2012

mønster kirjutas:
renee kirjutas:
mønster kirjutas:Kui EE pakkumist ja Elektrumi Aktiivset Klõpsu võrrelda, siis üle 500..550 KWh kuus tarbides muutub Elektrum soodsamaks, kuid see võit on vaid sentides/kuu, heal juhul mõne õlle raha võidaks. Aga börsihindadega (muutuvat) paketti tal pole ning karistuseta ennetähtaegset lõpetamist ta ei võimalda, nii et minu valikutest jääb ta esialgu vähemalt välja.


aga aktiivses klõpsus on praegu hind all ja talvel, kui just minu arve on suur on seal hind maksimum, seega pole võimalik, et see jaanuaris odavam on kui praegune fikseeritud hind.

Kas Aktiivne klõps pole mitte 12-kuuline leping? Sõlmid ta talvel või suvel, ikka on lepingu pikkus 1 ühik igat kuud, miks nad talvel sõlmitud lepingu puhul rohkem raha küsima peaksid? Iseasi, kui see lahkumistasu ära kaob, siis võib kevadel 12-kuulise lepingu sõlmida ning sügisel selle üles öelda. Aga sel juhul, kui lahkumistasud kaovad, tehakse lepingud arvatavasti üldse teistsugusteks. Pakun, et ennetähtaegse lõpetamise tasu asendatakse mingi teise, juriidiliselt korrektse terminiga. Ega näiteks EE-l vist polegi lahkumistrahv vaid kompensatsioon kasutamata jäänud elektri eest vms? Neil on juristid palgal ja oli ette teada, et selle ennetähtaegse lõpetamise tasuga tekib probleeme.


ongi ra**k, mõtlesin, et see muutuv hind. tulebki minu tarbimisega kuus (+2.10 lepingutasu) 1.70 odavam võrreldes minu lepinguga - see kroonides suur vahe :) eurodes mitte - selle väikese raha säästu eest lätlastele ei anna. Toetan Eesti vabariiki. Kui vahe oleks kuus juba 10€ siis vast valiksin jah elektrumi.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas satik » 11:04, 23 Okt 2012

vanemleitnant kirjutas:http://www.e24.ee/1014794/elektrimuujatel-tuleb-lepingu-katkestamise-trahvinoudest-loobuda/


Organiseeritud (äri)tegevuse vastus leppetrahvide ebaseaduslikuks tunnistamisele - http://www.ohtuleht.ee/496931

Tublid. Või mis?

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas Zuumbox » 11:25, 23 Okt 2012

Röövkapitalism saab ikka oma raha rahva käest kätte, ükskõik kellega sa liitud või mis kaikaid neile kodaraisse pillutakse. Nende elektrimüüjatega läheb nii nagu bensiinimüüjatega - paljud müüvad, kuid praktiliselt ühe ja sama hinnaga. Vähe sellest, kui hind kõigub, siis kõigub kõigil korraga - ühepalju ja samas suunas...
See, mis praegu tehakse, on täielik rahva lollitamine :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas aandra » 11:48, 23 Okt 2012

EE saatis mulle täna "superpakkumise"! Võeti ära mulle "vastu tulles püsitasu" Selle superpakkumise järgi on mul hinnatõus kütteperioodil 100%, soojal ajal 20%.
See tore püsitasu nimelt on väga tühine number (12.80), kui tarbimine on paari tuhande või rohkem KW ümber.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: elektri hinnatõus

PostitusPostitas renee » 12:14, 23 Okt 2012

aandra kirjutas:EE saatis mulle täna "superpakkumise"! Võeti ära mulle "vastu tulles püsitasu" Selle superpakkumise järgi on mul hinnatõus kütteperioodil 100%, soojal ajal 20%.
See tore püsitasu nimelt on väga tühine number (12.80), kui tarbimine on paari tuhande või rohkem KW ümber.



uurisin ka seda kyte 2 pakketi - ilma ampritasuta - kyte 4 koos 12.80 ampritasuga tuli jaanuaris odavam oma 20%

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist