Millist elektrimüüjat valida

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Sihi
Entusiast
Postitusi: 467
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 18 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Sihi » 15:10, 03 Dets 2012

Inq kirjutas:börsihind + 0.15 senti/kWh selgelt ju öeldud et kilovatile läheb otsa see, ehk 100 kw = 1.50€ kui arvutuskäik mind ei peta.

Kust Sina 0,15 said? Mina leian 0,25.

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas mønster » 15:23, 03 Dets 2012

kareHD kirjutas:
Inq kirjutas:börsihind + 0.15 senti/kWh selgelt ju öeldud et kilovatile läheb otsa see, ehk 100 kw = 1.50€ kui arvutuskäik mind ei peta.

Kust Sina 0,15 said? Mina leian 0,25.

0,15 on BÖRSIHINNAGA ELEKTRIKÜTJALE variant. Sinna lisandub 0,9 EUR kuutasu.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Inq » 15:25, 03 Dets 2012

Ajaa, ma mõtlesin seda paketti, mida ise kavatsen võtta, börsihinnaga elektrikütjale http://www.220energia.ee/eraklient/ vahe ongi selles, et on kuumaks 0.90€ aga marginaal on odavam.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas elit » 15:52, 03 Dets 2012

Ma ei saa aru. Kas lollitate või?

Elektri kWh hind on piires 4...7 senti. Vaadake pakkumisi!

Kuidas saab vahendaja panna sellele otsa veel 25 senti?! so. 4...6 korda rohkem kui alghind?!

Niisugune marginaal ei mahu tavamõistusesse!

Küsin veelkord: millele pannakse otsa 25 senti?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 739
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Opo » 16:08, 03 Dets 2012

elit kirjutas:Küsin veelkord: millele pannakse otsa 25 senti?

Vaata hoolega - on 0,25 senti, mitte 0,25 eurot. smile297
Inq kirjutas:börsihind + 0.15 senti/kWh selgelt ju öeldud et kilovatile läheb otsa see, ehk 100 kw = 1.50€ kui arvutuskäik mind ei peta.

Vist petab: 100 x 0,15 = 15 senti ehk 0,15 eurot smile340
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Inq » 16:10, 03 Dets 2012

elit kirjutas:Ma ei saa aru. Kas lollitate või?

Elektri kWh hind on piires 4...7 senti. Vaadake pakkumisi!

Kuidas saab vahendaja panna sellele otsa veel 25 senti?! so. 4...6 korda rohkem kui alghind?!

Niisugune marginaal ei mahu tavamõistusesse!

Küsin veelkord: millele pannakse otsa 25 senti?



Millest sa siin aru ei saa? kolmanda klassi matemaatika, kui pea ei võta pole vaja lahmida, võta kindel pakett.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas elit » 16:27, 03 Dets 2012

Minu arvutusoskuses pole vaja kahelda, kui prof. Humal pani kõrgema mati 5.

Küsimus oli esitatud kareHD väite kohta, et pannakse otsa 25 senti.
kareHD kirjutas:
seston kirjutas:ma valin vist 220 energia kahetariifse muutuva hinnaga ettemaksuta. EE-d kindlasti mitte ja soovitan ka seda teistel mitte teha. Tuleb neil koondamine või mitte? Ühtlasi kaalun varianti panna oma tuulik ülesse ja müüa võrku elektrit kuni veel tingimused seda kannatavad.

Kas te mõlemad mõtlete seda paketti http://www.220energia.ee/pakett_borsihinnaga/ ? Olen ka seda kaalunud aga ei ole kusagilt leidnud mis on müüja marginaal. Kui palju ta ise juurde väntab?

Vabandust, leidsin üles: 25 senti paneb otsa.

See ei sobitunud kuidagi kokku hindadega. Tema pani mööda.

Sihi
Entusiast
Postitusi: 467
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 18 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Sihi » 16:38, 03 Dets 2012

Just, just! Õige märkus: 0,25 senti! Ma vabandan väga!

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 739
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Opo » 07:54, 04 Dets 2012

Liitun ka Anvar Samosti ja Kalle Muuliga, ning lepingut ei sõlmi. Midagi hirmsat ei juhtu, kui hind ka väga kirves on, sest novembri arve oli alla 200kW-i (päev+öö).
smile201 Öösel oli vool heast peast kolm tundi ära (kell 23:11-02:29 50 alajaama põhja Järvamaal ja Lääne-Virumaa edelaosas), ning "Looperi" salvestus oli digiboksil pooleli jäänud. Ilmselt peab filmi ikka netist sikutama, sest kas TV3 ka kordab filmi, pole aimu (neil ei ole veel järgmise nädala saatekavagi üleval).
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
kaido
Entusiast
Postitusi: 436
Liitunud: 17:36, 11 Veebr 2011
    unknown unknown

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas kaido » 08:23, 04 Dets 2012

...
Viimati muutis kaido, 22:00, 05 Jaan 2013, muudetud 1 kord kokku.

Aivar355
Entusiast
Postitusi: 111
Liitunud: 18:30, 18 Veebr 2009
    unknown unknown

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Aivar355 » 23:15, 04 Dets 2012

10. detsember hakkab lähenema ja hinnad tasapisi langevad, Eesti Energia pakub 12 kuulise kindla paketi hindadeks 6,01 päev ja 4,62 öö, Elektrumil vasstavalt 5,88 ja 4,04, aga nende kuutasu 2,1 euri teeb minu tarbimise juures vahe olematuks. Arvutasin, mul novembrids kulus 350 kWh öist ja 170 kWh päevast, Elektrumiga tuleks kuuarve 25 senti väiksem, aga kui üritada säästa ja vähem tarbida võib EE pakett isegi kasulikumaks osutuda. Kaldun siiski vist börsihinnaga paketi juurde jääae, ka sellel Eesti Energia marginaal nüüd langenud 0,26 sendini, aga 10. detsembrini aega veel langeda, aga pärast seda ilmselt jälle tõusevad

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas Energizer » 00:31, 05 Dets 2012

Aivar355 kirjutas:10. detsember hakkab lähenema ja hinnad tasapisi langevad, Eesti Energia pakub 12 kuulise kindla paketi hindadeks 6,01 päev ja 4,62 öö, Elektrumil vasstavalt 5,88 ja 4,04, aga nende kuutasu 2,1 euri teeb minu tarbimise juures vahe olematuks. Arvutasin, mul novembrids kulus 350 kWh öist ja 170 kWh päevast, Elektrumiga tuleks kuuarve 25 senti väiksem, aga kui üritada säästa ja vähem tarbida võib EE pakett isegi kasulikumaks osutuda. Kaldun siiski vist börsihinnaga paketi juurde jääae, ka sellel Eesti Energia marginaal nüüd langenud 0,26 sendini, aga 10. detsembrini aega veel langeda, aga pärast seda ilmselt jälle tõusevad


Vaat mina olen asjast nõnda aru saanud, et elektrum tuleb kasuks just siis kui PALJU tarbid ja eriti ÖÖELEKTRIT. Siis tasub ära. Mingi 300 kwh pärast kuus pole mõtet üldse tõmmelda.

Ise valisin Elektrumi sest neil on kõik hinnad ausalt välja toodud. Mis sa arvad miks EE kwh hinnad kõrgemad on? Aga loomulikult seepärast et need mõõtepunktitasud+ kasum ära peita. Kui olla EE klient ja tarbida keskmisest rohkem, siis maksad selle kaotatud püsitasu mitmekordselt kinni. Börsipakettidest ei taha mõeldagi... Nemad löövad sulle lukku vaid elektrihinna. Marginaali on neil õigus muuta, iga kell. Nii et jah, laske käia liituge 10-ndani börsipaketiga pärast vaatate nutuse suuga pealt, kuidas marginaalile tilkhaaval juurde otsa keevitatakse.

Jah, Elektrumil on fix tasu 2.10 . Aga vähemalt elektri eest ei maksa ma sentigi rohkem kui lepingus ette nähtud. Ja minu jaoks pole 2€ mingi summa üldisest elektriarvest.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas siil udus » 02:27, 05 Dets 2012

Kes otsustab teha lepingu senise firmaga, kellelt on siiamaani elektrit saanud, siis aega lepinguga aasta lõpuni.
Imelik on see, et kõik teavad oma pakettide hindu aga keegi ei tea mis hind on siis kui lepingut ei tee.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas dreamants » 08:50, 05 Dets 2012

Energizer kirjutas:
Vaat mina olen asjast nõnda aru saanud, et elektrum tuleb kasuks just siis kui PALJU tarbid ja eriti ÖÖELEKTRIT. Siis tasub ära. Mingi 300 kwh pärast kuus pole mõtet üldse tõmmelda.

Ise valisin Elektrumi sest neil on kõik hinnad ausalt välja toodud. Mis sa arvad miks EE kwh hinnad kõrgemad on? Aga loomulikult seepärast et need mõõtepunktitasud+ kasum ära peita. Kui olla EE klient ja tarbida keskmisest rohkem, siis maksad selle kaotatud püsitasu mitmekordselt kinni. Börsipakettidest ei taha mõeldagi... Nemad löövad sulle lukku vaid elektrihinna. Marginaali on neil õigus muuta, iga kell. Nii et jah, laske käia liituge 10-ndani börsipaketiga pärast vaatate nutuse suuga pealt, kuidas marginaalile tilkhaaval juurde otsa keevitatakse.

Jah, Elektrumil on fix tasu 2.10 . Aga vähemalt elektri eest ei maksa ma sentigi rohkem kui lepingus ette nähtud. Ja minu jaoks pole 2€ mingi summa üldisest elektriarvest.

Samuti Elektrumiga leping tehtud, ligilähedaselt samadel kaalutlustel + muuta saab iga kuu. Eesti energia on küll kodumaine firma ja patroiitlikult mõtleva kodanikuna oleks ehk pidanud jätkama aga see must mäng mida nad koos ministeeriumiga siiani mängivad sai minu puhul kaalukeeleks. Keda aga mafiastruktuurid ei häiri, lasku aga edasi.

kuidas
Entusiast
Postitusi: 409
Liitunud: 10:06, 23 Aug 2010
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 8 korda

Re: Millist elektrimüüjat valida

PostitusPostitas kuidas » 09:08, 05 Dets 2012

dreamants kirjutas: Keda aga mafiastruktuurid ei häiri, lasku aga edasi.

Minuteada istub Latvenergo juhtkond (eelmine )kinni. Maffiastruktuuri tasub ikka rohkem sealt otsida.
Nende oma koduturul maksavad inimesed juba ammu sellist hinda meie alles maksma hakkame.
Ja valikus on ainult 1 pakett.
Sent from my PC using a Keyboard

Triax Unique 0.8W 4.8E 9E 13E 19.2E 23.5E 28.2E 36E
Vu Solo 2/Octagon 918SE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist