Tõend

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 14:03, 22 Mai 2006

Tegemist on siiski rohkem sellise üritusega, kus esineb mitmetel lavadel palju artiste/bände ja müüakse õlut/siidrit/karastusjooke ja rohkelt igasugust ¨a¨lõkki. Mine vaata ja võta lapsed ka kaasa :cool: Õlut ära neile jooda, aga las söövad, kuulavad muusikat ja lõbutsevad kohapealse lõbustuspargi atraktsioonidel.

PS! Sinu loogika järgi ei tohiks lastega kusagil üritusel käia, kus on võimalik ka alkoholi osta - kontsert, teater, laat jne. Niimoodi lapsi inimeste eest peites kasvatad oma lastest hälvikud, minu arvamus.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 15:27, 22 Mai 2006

peab tõdema, et mozzartil on õigus, et tegu on üleeestilise joomaüritusega. Kuigi igast lakekrantse on tänavad täis siis nende päevade osas on lauluväljakul nende kontsentratsioon masendavalt suur.
Ise pole enam väga mitu aastat seda üritust külastanud aga vaevalt seal erilisi muutusi on olnud.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 16:59, 22 Mai 2006

asja võib vaadata mitme nurga alt. minumeelest on ka nii, et kui vanemad ise on raske hälbega, siis ei aita ka laste mittekaasavõtmine õllesummerile neid kuidagiviisi normaalsemaks teha. slaavi kultuuriruumist tulnud/tulevaile isenditele on muidugi see õllesummerdamine üks mõistetamatu asi, peaaegu fashistliku, nemetskii maiguga üritus mille vastu peaks nagu igatipidi võitlema. olgu siis kasvõi pseudokarskluse ettekäändel. aga nad võivad oma jõmpsikad senikauaks tõnismäele, aljo¨a juurde valvesse panna või siis saata mõnele keskerakonna üritusele kui ise õllesummerile viina lähevad jooma!

btw, kõvasti sõna võtavad selle õllesummeri vastasel teemal alati millegipärast need, kes seal ise ei käi või kellele seal üks või teine asi ei meeldi. ärge ronige sinna lauluväljakule selleks ajaks, tehke oma toimetusi edasi kuid ärge mölisege! keegi ei tule teile nina alla hõõruma mida või kuidas teie oma asju või üritusi-tegemisi peaks või ei peaks korraldama.
Viimati muutis binsat, 17:37, 22 Mai 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 17:35, 22 Mai 2006

Ma käisin küll eelmisel aastal seal ja jäin rahule. Muidugi on inimesi, kes joovad ennast täis ja ei oska käituda, aga valdav enamus sinna alla ei kuulu. Muidugi ma ise õllesõber ei ole :)

PS! Mozzart, miks on nii, et keegi sinust kunagi aru ei saa? :? Sageli vastad teistele, et sinu jutust ei saada aru. Loe ka minu jutt uuesti läbi. Sinu point oli, et lapsi ei tohiks viia üritusele, kus juuakse lahjat alkoholi. Minu vastus oli, et see pole ainult joomise üritus.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 17:44, 22 Mai 2006

Võtame siis veel ühe näite. Viimsel ajal kusagil laadal oled käinud? Üldjuhul on seal ka päris palju ¨a¨lõki- ja õllepunkte. Seal ka siis ei tohiks sinu loogika järgi lastega käia?

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 17:55, 22 Mai 2006

mozzart kirjutas: "ÕLLESUMMER" on kogupere asi mnjaa
`järgmiseks tuleb siis. "VIINAJÕED" ja kui seal on batuut siis on see laste e siis kogupere asi. palju õnne igatahes


Viinajõgesid ei tule kunagi, sest kange alkoholiga ja seadusega on teised suhted. Õllesummeril ei leia sa ka ühtegi putkat, mis kanget alkoholi müüks. Ei maksa võrrelda 5% lahjat alkoholi 40% kangega.

Oled sa ise seal käinud? On siis silma riivanud lausjoomine? Ma olen võib-olla pime, aga minu silmis midagi koledat seal küll ei olnud - esindatud oli ringivooriv rahvamass, kes tõenäoliselt territooriumi avastas, palju muusikat ja istumiskohti. Erinevalt üksikust batuudist oli kohal terve mobiilne lõbustuspark.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 18:09, 22 Mai 2006

no eks seal esineb keisse et õllesummeril juuakse ka kangemat kraami sellest hoolimata, et putkades seda ei müüda. harilikult on sellisteks joojateks vandid. on ka üksikuid padujoomisi nähtud, eriti päeva lõpupoolsel ajal. need üksikjuhtumid igaljuhul üldpilti ei riiva. täpselt samapalju võime näha linnapeal analoogseid asju. soovitan videomakil oma lastel silmad kinni siduda ja kõrvadesse tropid toppida kui linna peale lähete, eriti pronksmehe juures võib padujoomist kohata. :lol:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 22:12, 22 Mai 2006

Tore, et videomakk muretseb tulevaste põlvede eest. Kui tal järeltulijaid juhtub juba või kaugemas tulevikus olema. võime kindlad olla, et sealt kasvavad tublid DVD-pleierid.
Mina nii steriilses keskkonnas kasvanud pole. Olen lapsepõlves näinud praznikuid igal tasandil, pere piirideni välja. Ei suutnud see kõik minust alkohoolikut kasvatada.
Alkoholi on pruugitud sajandeid. Praeguste "asjatunjate" väiteid uskudes jääb vaid imestada, miks inimkond veel välja pole surnud?
Ajaloost on teada juba kolm poliitikute poolt läbi viidud üleriiklikku totaalset karskluskampaaniat, mis kõik on lõppenud fiaskoga. Aga ikka leidub lühinägelikke poliitikuid, kes püüavad sellega hääli korjata, nagu nüüd meilgi. Äkki pürib videomakk ka juba poliitikasse?
Viimati käisin õllesummeril kaks aastat tagasi. Koos laste ja lastelastega. Olin korraldusega väga rahul: laste jaoks oli loodud eraldi nurk igasuguse huvitavaga. Mäletan kui kiindunud lapsed olid loomadest.
Et seal oli ka selliseid kes ei suuda piiri pidada oli lastele hea näide misssuguseks ei tohiks inimene saada.
Mittemidagi halba ei ole õllesummeris. Kui oma järeltulijaid armastusega kasvatatakse ei juhtu mingit katastroofi. Samas võivad nende lastest, kes oma lapsed saatuse hooleks jätavad ka ilma igasuguste summeriteta kaabakad saada.
Ärge jätke lapsi ilma hooleta ja summer jääb!

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3273
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 223 korda
On tänatud: 79 korda

PostitusPostitas 0000 » 22:55, 22 Mai 2006

Selles teemas olen mr. mozzartiga täiesti nõus- see metsik õlle propageerimine hakkab kergelt üle viskama. Ise oled vana ja saad aru aga noored ei pruugi sugugi seda nii võtta vaid vaatavad et joomine ongi lahe. Ja seda juba maast madalast alates.. ok minu arvamus.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 23:34, 22 Mai 2006

mozzart kirjutas:1. mis kuradi videomakist te räägite


Sinu teisest sinast... Videomakk = tahansati = mozart

iCE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist