kõige mõtetum reklaam teles?

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1677
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

kõige mõtetum reklaam teles?

PostitusPostitas kokku123 » 01:28, 09 Aug 2007

Milline on kõige mõtetum reklaam teles? enda arvates on see mingi tanhaiseri kalja reklaam või mis iganes ta ka poleks.

Kasutaja avatar
guEST
Õpetaja
Postitusi: 156
Liitunud: 21:51, 26 Aug 2003
Asukoht: i-viru
    unknown unknown

PostitusPostitas guEST » 06:54, 09 Aug 2007

suvaline valimisreklaam

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

PostitusPostitas martinj » 09:35, 09 Aug 2007

Teleturg, mida on ka terve taevas täis.
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
trip24
Edasijõudnu
Postitusi: 70
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas trip24 » 12:39, 09 Aug 2007

Minu jaoks on kõige tüütum reklaam reporteri oma. Seda lastakse kanal 2 ühe reklaamipausi ajal mitu korda.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 12:53, 09 Aug 2007

filmi või saate pausid reklaamfilmide vaheajal tv3s :twisted:

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 15:35, 09 Aug 2007

TV3 uudised on mulle suht mõttetud, enamus ajast jahvatakse et juhtus see ja teine aga sellest räägime pärast pausi või pärastpoole või krimiuudistes või et neil on tulemas vinge vaatajamagnet (uus saade) - kah mul uudis, 1 spämm kõik.

Kasutaja avatar
dreamx
Entusiast
Postitusi: 130
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas dreamx » 15:43, 09 Aug 2007

"Võitle Eesti Võitle Eesti",enam idiootsemat klippi ikka annab välja mõelda :evil: :idea:

Kasutaja avatar
hot_bird
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas hot_bird » 15:56, 09 Aug 2007

a1 kirjutas:TV3 uudised on mulle suht mõttetud, enamus ajast jahvatakse et juhtus see ja teine aga sellest räägime pärast pausi või pärastpoole või krimiuudistes või et neil on tulemas vinge vaatajamagnet (uus saade) - kah mul uudis, 1 spämm kõik.
Ten points!

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 16:52, 09 Aug 2007

sniff01 kirjutas:filmi või saate pausid reklaamfilmide vaheajal tv3s :twisted:

Täpselt minu mõte...
See on üks põhjus miks ma tv3 juba pikemat aega väldin. Pole võimalik rahulikult filme vaadata.
Sestap pean tunduvalt lihtsamaks isegi k2 ja etv eetriaega. kuigi eesti kanaleid vaatan suht vähe ja juhuslikult...

Kasutaja avatar
trip24
Edasijõudnu
Postitusi: 70
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas trip24 » 17:00, 09 Aug 2007

Kanal2 ja tv3 on suhteliselt sama reklaamiga, isegi reklaamiaja pikkus on sama. Kanal kahel on lihtsalt enamus oma saadete reklaamis kollane.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 15:10, 10 Aug 2007

samas mis puutub filmide vahelistesse reklaamipausidesse siis k2 on need paremini planeerinud kui tv3. reklaamipaus ei pea olema iga 15 minuti tagant nagu teeb seda tv3. k2 laseb nii nagu normaalsel telekanaklil kombeks- 25-30 minuti tagant. oma saated nagu reporter jmt mind eriti ei huvita. ka filmide valik on k2-l parem kui tv3-l.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 13:38, 11 Aug 2007

Üks viimase aja ajuvabamaid reklaame on minuarust "RICCARDO FOGLI JA PUPO" kontsertil... Legendid - my ass... raugad pappi kerjamas oma 25 aasta taguste lauludega...

Korraldajale aga head kõrbemist... piletid hinnas 290kr-1050kr...

:lol:

PS! Ega sina, Tõnu, seda jama juhtumisi korralda?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 14:09, 11 Aug 2007

makirisu kirjutas:mitte miski pole mõtetu, on lihtsalt erinevad maitsed aga matslik ja mõistusetu olend materdab seda mis talle isiklikult ei meeldi.


Uups, vajutasin vist hellale kohale... Oligi sinu korraldatud jama jälle :lol:

PS! Kes sulle neid reklaame valmistab? Ise kodus põlveotsas treid või maksad kellelegi sellise jama eest?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 14:45, 11 Aug 2007

makirisu kirjutas:sina kui FOORUMI ÕPETAJA oled ise alati see kes ei pysi teemas ja tegeleb isikuliste solvangutega


Mis see õpetaja siia puutub!? See on muidujutu foorum ja teemaks olid sitad reklaamid. See sinu korraldatav kvalifitseerub suurepäraselt ;)
Ja viimati kui ma mäletan, siis sinu nimi polnud ei Fogli ega ka Pupo nii et ei midagi isiklikku ;)

makirisu kirjutas:ei suuda netist isegi korraldaja nime välja lugeda :lol:


Õnneks ma netist selle jama otsa veel sattunud pole. TV3 oli vist see 'allikas'...

makirisu kirjutas:tegelema oma illegaalse nn äriga et omal hinge sees hoida


Mina pole ühegi illegaalse äriga ei otse ega ka kaudselt seotud... Kõik 100% legaalne. Seda aga ei saa sinu kohta küll ütelda, või mis?

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 12:30, 13 Aug 2007

makirisu kirjutas:niih , reklaamist on läinud jutt juba saadetele??
mis puutub reklaami paigutamisse miskis kanalis siis loen ja imestan, kanal kahes paremini organiseeritud :lol: kuidas saab nii lollaka mõtte peale tulla, 1 tunnis reklaamiminutite hulk on seadusega paikka pandud ja kanal2-s lihtsalt pole nii palju reklaami , kui tv3, seega seal ka vähem reklaami :lol: mingite uuringute tulemusena väidetakse kanal2 julma vaadatavust aga mõistusega inimene sinna reklaami ei pane sest saated ja sihtgrupp sellel kanalil on selles lahtris kes ei mõtle, ei osta, ei käi jne, mõtetu raha raiskamine
mis puutub võitle eesti.... siis nagu näha on see reklaam ikkagi toiminud kui hädaldatakse selle yle, järelikult reklaam on 100% oma töö teinud. kõik mis jääb negatiivselt või positiivselt meelde on oma ylesande täitnud, halvad reklaamid on need mida 1 sek pärast enam ei mäleta


Ma ei tea, ma lihtsalt isiklikust vaatevinklist arvan et reklaami paigutus ja sagedus ei ole k2-l nii karjuvalt esil kui tv3-l. Võib-olla on asi selles et ma satun kanal2-le peale tavaliselt siis kui reklaami ei ole ja tv3-le siis kui seal reklaam käib.

Reklaami sisu sel korral ma rohkem ei kommenteeri, kuna kes maksab, see tellib ka muusika.

Diskussiooni edasisesest arutelust: Loomulikult Riccardo Fogli on itaalia üks vanimaid artiste, mina teda ei kuula, eelistan noorema generatsiooni muusikat, aga maitse üle vist nagu ei vaielda, isegi siis kui kontsert ebaõnnestub.
Tallinnas on minu teada ainult 2 itaalia lauljat käinud: Bocelli ja Zucchero. Minu lemmiku kontsert (Laura Pausini) jäi mingil põhjusel 2 aastat tagasi ära, tõenäoliselt publiku puudus või organiseerituse halb tase. Raha sain broneeritud pileti eest tagasi, aga pettumus oli suur. Ma ei usu et ta tagasi siia kunagi tuleb. Sellegi poolest loodan kunagi minna itaaliasse ja kui võimalik siis kas tema kontserdile või fänniklubi muuseumisse.

Ma saan aru et enamik satifänne kuulab kaasaegsemat muusikat, kelle jaoks muusikal on teine tähendus, aga kui te panete google otsingusse Laura Pausini või näiteks Biagio Antonacci siis näete et EEsti ei ole veel terve maaillm ja kui siin kedagi ei tunta siis mujal, eriti Lõuna ja Põhja- Ameerikas, on nimetatud ja paljud teised itaalia artistid, persoonid väga kuulsad ja oodatud. Ka itaalia suuri üritusi nagu San Remo muusikafestivali, Miss Italia ja Miss Italia nel Mondo, külastavad paljud ameerika ja ladina ameerika tähed, isikud kes siia kunagi ei tule..
See näitab et meie ühiskond on liiga madal, kus kultuuritus võimutseb.Siia ei tulda sest nendel isikutel pole midagi siin teha.

EEstis teevad ilma peamiselt välismaised dj-d kes siin suveüritustel plaate keerutavad. Muus mõttes on eesti nagu välja surnud, paistab silma ainult kohalike integratsiooniprobleemide ja tiheda liiklussurmade sagedusega euroopa edetabelis.
Poliitilisel maastikul on eesti natuke rohkem tuntud, aga mis puutub meelelahutusmaailma ja kultuuri, siis tase on langenud väga madalale...
Kurb,
aga tõsi

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist