Valvekaamera

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
cl
Entusiast
Postitusi: 114
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas cl » 17:08, 09 Sept 2015

erik25 kirjutas:Mul samad kogemused.. osad jubinad ei tööta üldse või töötavad kuidagi moodi.. ja olen ka osaliselt raha tagasi saanud..

Hikvisionit olen mõelnud ise ka sealt tellida aga just kardan et ka nendest saadetakse, alist tellides, nn pirakoopiaid..

Mingit linki ei raatsi panna..?


algne link enam ei toimi, kuna ostsin pea pool aastat tagasi, aga sama müüja on mulle uue lingi kommentaaridesse pannud http://www.aliexpress.com/item/CCTV-Hikvision-DS-2CD2032-I-3MP-Mini-Bullet-1080P-POE-power-supply-Network-IP66-CCTV-IR/1903109771.html.

Täna soovitan Hikvisioni kaamera hoopis siit võtta:
http://www.markit.eu/ee/et/hikvision-ds-2cd2032f-i-network-cctv-camera-outdoor/v2p10615714

saad korraliku toimiva garantiiga asja ja hind on nö ametlike esindajatega võrrreldes kuradima hea :)

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas xxmen » 17:25, 09 Sept 2015

Kas see markit`i kamp on uuesti ka eraisikutele müüma hakanud?
Oli aeg, kui nad üsna ülbelt ja bravuurikalt erakliendid üle parda viskasid.
Nemad prügikalaga ei tegelevat!

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas zoom » 20:05, 09 Sept 2015

xxmen kirjutas:Kas see markit`i kamp on uuesti ka eraisikutele müüma hakanud?


Eraisikute ostud
MarkIT Eesti AS süsteem on suunatud äriklientidele, firmadele, riigiasutustele, MTÜ’dele, FIE’dele – kõigile kellel olemas registreerimisnumber ja kontoriaadress. MarkIT Eesti AS ei ole suunatud eraisikust tellijatele.


Ehk siis vastus on ei.

erik25 kirjutas:
muhlui kirjutas:Mina sain Rackler-ist. Mudisid hinna ka (BK-st) paremaks ja torule oli erinevad optikad laos olemas.


Kas siit: ( http://rackler.ee/ ) milline annab sellise teate.. "This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources." ?? Või mis sellega on seal..


Firma on ilmselt otsa saanud. Juba mitu kuud pole veebileht saadaval.

err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas err23 » 20:41, 09 Sept 2015

Kui kaugemalt tellida ei julge, siis väike valik kaameratest on lõunanaabrite hinnavaatluses http://www.salidzini.lv/c/tikla_ip_kameras
http://www.salidzini.lv/search.php?q=hikvision
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas Scott » 23:21, 12 Sept 2015

Kas see miski varjutamise, varjamise või läätse ette takistuse asetamise teema?

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas arkoko » 23:22, 12 Sept 2015

Jah, ma leidsin siiski vastuse ja koristasin oma spämmi ära :)
Camera occlusion: When an IP cam's lens is blocked by unknown objects, the system will trigger an alert.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
alo76
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 16:05, 11 Juun 2010
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas alo76 » 10:55, 18 Sept 2015

Mul kaks Hikvision DS-2CD2732F-IS kodu valvamas. Alarmi käivitavad DG85 loomakindlad PIR-id. Kaameratele mikrofonid paigaldasin ise. Salvestab Synology DS213-le, millel kaamerate tarbeks kaks USB3 ketast eraldi järgi pandud. Kaameratel väga hea tasuta Android tugi, telefonist saab igal ajal pilte jälgida ja salvestusi maha mängida. CamoFS -ga ka telekast pildid jälgitavad. Kaks aastat töötanud ilma valehäireteta st. kui on häire, siis on ka inimene pildis. Ainuke häiriv eripära on see, et kaamera tahab eraldi füüsilist ketast st. teisi faile kettal olla ei tohi ja mitu kaamerat ühe kettaga ei lepi. Kahe partitsiooni tegemisel ühele kettale pole proovinud. vbl. nii saab.

Tahaks veel lisada mingi vilkurlahenduse tuppa. Alarm I/O kaudu ei viitsi mässata. Kas keegi teab äkki on mingit IP põhist vilkurit olemas, millega kamerad sõbrustama panna?

Mul kapi otsas vedeleb üks pool aastat räästa all olnud SN-IPR54/14APDN, kel huvi, siis PM.
VU+Duo 4K SE, VU+Uno, VU+Zero, 3xVU Zero 4K, DiseqC EMP-Centauri 16/1, [T90: 12W; 5W; 4W; 0.8W; Octo4.8E; 9E; Twin13E; 16E; Twin19.2E; 23.5E, 28.2E; 31,5E; 36E], Orange PI Plus H3 + 2xOmnikey1021

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas muhlui » 12:45, 21 Sept 2015

Alarmi käivitavad DG85 loomakindlad PIR-id

Kuhu see anduriotsa alarm jõuab ? Kas kaamerad salvestavad 24/7 ?
Olen mõelnud ,et kuidas saaks head IR andurit ja Kaamera APP-i alarmina kasutada. Igasugune kaamera motion detect õues põhjustab õues ikka palju valehäireid.
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas seston » 18:30, 21 Sept 2015

Minul töötas arvutis Zoneminder. Konfimise võimalused on väga paindlikud. Igati kiiduväärt tarkvara.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
alo76
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 16:05, 11 Juun 2010
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas alo76 » 08:59, 22 Sept 2015

muhlui kirjutas:
Alarmi käivitavad DG85 loomakindlad PIR-id

Kuhu see anduriotsa alarm jõuab ? Kas kaamerad salvestavad 24/7 ?
Olen mõelnud ,et kuidas saaks head IR andurit ja Kaamera APP-i alarmina kasutada. Igasugune kaamera motion detect õues põhjustab õues ikka palju valehäireid.



Salvestab ainult alarmi. Minu kaameratel on alarm input ja alarm output pesad küljes. Ehk siis PIR alarm out on ühendatud kaamera alarm in-ga. Motion detect õues on jah mõttetu, eriti öösel. Algul sai ka selle motion detectiga mässatud, siis viskas kopa ette ja soetasin alarm inputiga kaamerad.
VU+Duo 4K SE, VU+Uno, VU+Zero, 3xVU Zero 4K, DiseqC EMP-Centauri 16/1, [T90: 12W; 5W; 4W; 0.8W; Octo4.8E; 9E; Twin13E; 16E; Twin19.2E; 23.5E, 28.2E; 31,5E; 36E], Orange PI Plus H3 + 2xOmnikey1021

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas muhlui » 12:26, 22 Sept 2015

Minu kaameratel on alarm input ja alarm output pesad küljes. Ehk siis PIR alarm out on ühendatud kaamera alarm in-ga.

Huvitav ,kas mingisugust lan messengeri (I/O) ei annaks kasutada. Kindlasti ei tunnista androidi ÄPP seda seadet vms.
http://www.bkeesti.ee/tooted/eldes-vorgu-io-kontroller-elan3/
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Kasutaja avatar
alo76
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 16:05, 11 Juun 2010
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas alo76 » 14:21, 22 Sept 2015

muhlui kirjutas:
Minu kaameratel on alarm input ja alarm output pesad küljes. Ehk siis PIR alarm out on ühendatud kaamera alarm in-ga.

Huvitav ,kas mingisugust lan messengeri (I/O) ei annaks kasutada. Kindlasti ei tunnista androidi ÄPP seda seadet vms.
http://www.bkeesti.ee/tooted/eldes-vorgu-io-kontroller-elan3/


Minul sellise vidinaga kogemus puudub, aga PIR-i saab sellega võrku küll, kuid kuidas kaamera võrgust õiged käsud saab? Androidi äpp pole ju oluline, see on pildi ja salvestuste vaatamiseks, mitte ei juhi kaamera tööd. Tõonäoliselt tekib kaamera sisemise tarkvaraga probleem.
Näiteks minu Hikvision kaameral oli minuteada mingi käskluste raamat kaasas. Võimalik, et saab selle messengeri vajalikku käsku saatma panna (rec ja stop), aga nii täpselt seda teemat ei valda.

Kui selle vidina hinda vaadata, siis tekib küsimus, miks sa uut kaamerat ei osta? Ali-s nägin minu poolt nimetatud kaameraid koos transpordiga alates 150EUR. Väideti, et originaal.
VU+Duo 4K SE, VU+Uno, VU+Zero, 3xVU Zero 4K, DiseqC EMP-Centauri 16/1, [T90: 12W; 5W; 4W; 0.8W; Octo4.8E; 9E; Twin13E; 16E; Twin19.2E; 23.5E, 28.2E; 31,5E; 36E], Orange PI Plus H3 + 2xOmnikey1021

err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    Android Chrome
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas err23 » 16:53, 06 Okt 2015

Sombi kirjutas:
err23 kirjutas:... Aliexpressi kaudu Hiinast.

Käesoleval aastal on kaks tuttavat sellest kohast kaupa tellinud ja pole kumbki kraam kohale jõudnud poole aastaga. Raha tagasi ei maksta, meilidele ei vastata või äärmisel juhul väidetakse, et kaup on teele pandud.

Aliexpressist tellitud DS-2CD3145F-IS 6mm jõudis kohale, tolliformaalsused vormistasin ise MTA veebilehel, see on imelihtne, maksin alla 20 euro käibemaksu ja sain postkontorist kätte. Eeliseks 4MP sensor ja h.264-le lisaks ka h.265 HVEC. Originaal, mõeldud nende kohalikule turule. Hiinakeelsetest kaasaolevatest paberitest loeb hädavajaliku välja. Peal fw V5.3.3 , mitmekeelne, valikus ka inglise keel, algparooliks numbrid ühest üheksani ja 3 esimest tähte tähestikust, klienditarkvara tuleb ise nende kodulehelt alla laadida. Hiina tootja leht http://www1.hikvision.com/cn/prgs_1019_i8916.html on hetkel jälle erakordselt aeglane. Mingi jama idapoolsete ühendustega.
Ebayst tellitud POE adapterite asemel saadeti 2 iPhone 6 käele kinnitatavat taskut. Suht erinevad asjad. Hiinlased vabandasid viisakalt ja lubasid lisaks adapterid saata, iphone taskud jäävad mulle boonuseks. Veel ei ole kohale jõudnud ning seetõttu kaamerat ei saa POE-d kasutades proovida. Kuppelkaameral on ka toitepesa, kuhu saab sobiva suurusega pistikuga 12V alalisvoolu toiteploki ühendada. Leidsin sellise oma sahtlist, laua peal testimiseks piisab.
Ebayst tellitud torukaamera müüja, kes tegutses seal juba aastaid ning oli positiivse reitinguga, kadus varsti peale tellimuse tegemist ja maksmist järsku ära. Polnud enam ei tema "poodi" minu tellitud kaubaga, ega ka kontaktandmeid. Saadetise number oli vormistatud mu elukoha tänava aadressiga, kuid teise maja numbriga ning võhivõõra isiku nimele. Postkontorist seda mulle kätte ei antud, pakk oli ebanormaalselt väike, ca 100g ümbrik, kaamera oleks pidanud kaaluma 1,2kg. Võtsin ühendust PayPal-iga ja sain paari päevaga kogu makstud summa krediitkaardile tagasi. Torukaamera sobiks aia kõrvale kuppelkaamerast paremini, peab vist lisaks millegi sarnase http://www1.hikvision.com/cn/prgs_1019_i8918.html tellima.
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    Linux Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas Sombi » 01:33, 12 Okt 2015

Vabandust, et panen ühe veidi vananenud privaatkirja siia. Võibolla on ka teistele minu jutus väike mõtteterake.
Re: Valvekaamera
Saadetud: T Sept 08, 2015 6:24 pm
Kellelt: err23
Kellele: Sombi

Tere,

kas tegemist oli konkreetselt selle sama tarnijaga, kelle käest mina eelpoolmainitud kuppelkaamera tellisin?

T.:
err23

Täna sain targemaks. Üks klient loobus kirjade saatmisest, raha tagasi ka ei saa ja otsustas, et tellib vajaliku ploki Eestist. Maksab rohkem, aga ega telekas ka tegelikult kehva omal ajal ei olnud (aasta alguses müüdi teda 350€ eest, aga aastal 2007 tuli Eestisse hinnaga 69 775 EEK või umbes 100-200krooni kallim). Ja see klient soovib (mul selline vedeleb esikus juba vist kaks aastat, eelmine klient loobus sellest)seda telekat omale. Üsna kobe muidu teine, Philipsi üks esimesi Amblight valgustusega telekaid ja igavene mölakas. Mulle selline 29tollise kineka asemele tuppa ära ei mahu :lol:
Teine klient tellis mulle ühe mõõteriista, millega saab mõõta huvitavaid asju, näiteks poolide induktiivsusi, kondensaatorite mahtuvusi ja nende takistust jne...
Kummalisel kombel on mõlemal ka kirjavahetus kaduma läinud, samas, ega see mind ei huvita ka, sest ma ei ole ühtegi senti ise maksnud. Ahjaa, see teine klient, kes mõõteriista tellis, on väga palju erinevatest väljamaa saitidelt asju ostnud ja üldse ta tegelebki pigem neti vahendusel osta-müü-vaheta teemal. näiteks osta.ee lehel on ta kasutaja juba aastaid 100% ja tehinguid on tal tehtud juba tuhandeid. Nimesid ei avalda!
Vot sellised kogemused Aliexpress lehe kaudu. Aga seal on palju müüjad, milliste otsa just nemad sattusid, ei oska öelda.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas arkoko » 22:06, 09 Aug 2016

Kas keegi omab praktilist kogemust Hikvision EXIR kaameratega? Näiteks selline. Tasub see uudne tehnoloogia ära?
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist