Puldid

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Puldid

PostitusPostitas sat-man » 08:06, 03 Mär 2009

seda küll, aga pean silmas just seda, et Activities oleks koguaeg ekraanil...

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Puldid

PostitusPostitas faas » 19:30, 03 Mär 2009

Ma veits segaduses ei saa nagu aru milleks aga las olla.Sa võid tegelikult ju 1 Activites alla progeda erinevate seadmete funktsioonid milliseid vaja mis siis kuvatakse puldi ekraanil variante miljon :lol: piiriks on enda fantaasia.Telku peaks ise võtma HDMI sisendi kui signaal peale tuleb(minu omad küll) uuri telku juhendit kas seal menüüs ei anna midagi aktiveerida.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Puldid

PostitusPostitas sat-man » 19:41, 03 Mär 2009

minu telekas küll HDMI-d automaatselt ära ei tunne

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Puldid

PostitusPostitas faas » 21:36, 03 Mär 2009

:lol: Ja muidugi ära unusta kui pole valitud ühtegi Activites või Devicet siis pult ei saa ju midagi juhtida sest pole valitud mida juhtida :!: Oleksid pidanud valima 895 seda ei pea suunama mugav aga kallis veits.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Puldid

PostitusPostitas Carat_EST » 21:44, 03 Mär 2009

sat-man kirjutas:minu telekas küll HDMI-d automaatselt ära ei tunne


siis vaja sellist asja:
http://www.iogear.com/product/GHDMIAS4/

Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Puldid

PostitusPostitas sat-man » 22:17, 03 Mär 2009

no mul ei ole vaja HDMI switchi, sest sisendeid piisab, lihtslt ümberlülitamine aeglane...
muidu kõik toimib suurepäraselt :)

kaptenn
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 12:10, 06 Mär 2009
    unknown unknown

Re: Puldid

PostitusPostitas kaptenn » 12:35, 06 Apr 2009

sat-man kirjutas:Aga kas on võimalik Activity alla ka eraldi rida ise teha või kustutada olemas olevaid või ringi tõsta konkreetsete käskluste ajastust. Asi sellest, et kui panen, et vaata digi-tv, siis lülitab TV sisse, siis paneb input HDMI1, siis võim siise, sisend paika, siis box sisse, aga TV lülitub sisse umbes 6-8 sekundit, seejärel saab vajutada alles HDMI-d,sest varem ei reageeri, kas saaks nii teha, et kõigepealt lülitab TV sisse, siis muud asjad ning viimasena määrab TV-l inputi, muidu on nii loll et pead pulti hoidma ala 10 seki teleka suunal kuni ta kõik asjad ära toimetab, sest ajaintervalle vähemaks pole mõtet panna, kuna peab ootama kuni telekas on käivitunud...


Ise sai tehtud zuumboxiga + telku nii, et kõige esimesena läheb zuumbox käima, seejärel kohe telku. Siis passib ka mingi 6-7 sekundit, et HDMI peale minna, aga probleemi pole, sest selle aja peale hakkab zuumbox alles oma käivitamist lõpetama, nii et ajalist kaotust otseselt pole.

Kasutaja avatar
satikas
Tegija
Postitusi: 353
Liitunud: 13:56, 15 Sept 2003
Asukoht: TLN kesklinn!
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Puldid

PostitusPostitas satikas » 22:21, 14 Aug 2011

Plaan soetada lõpuks ka endale universaalpult aga milline - kas keegi oskab tänapäevaseid soovitusi jagada?

Logitech Harmony jäi silma ---- aga milline, valik keeruline ja äkki oskab keegi aidata ka hea pakkuja kontaktiga.

smile58
==> DreamBox DM900HD <== [4,8E/13E/16E/19E/28E/36E/0,8W/30W]

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Puldid

PostitusPostitas valgekotkas » 22:40, 14 Aug 2011

endal kasutusel juba kolmandat aastat Harmony 555 ... kui täna vahetama peaks siis ilmselt võtaks One http://www.logitech.com/en-us/remotes/u ... vices/6441 ... sai sellist talvel paar nädalat kasutatud - omanik väitis, et asi ei tööta aga tegelikult lihtsalt omanik ei osanud asja korralikult ära progeda, üldiselt pead ette valmistama ennast selleks, et esimene kokkupuude puldi progemisega on "valu kannikate vahel" nimelt kõik sinu poolt progetu istub kusagil logitech-i serveris, kaasasoleva programmiga saad serverisse oma konto teha ja sealt laadid siis puldile seaded alla smile19
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Puldid

PostitusPostitas faas » 22:45, 14 Aug 2011

Õige valik smile85


Siit saab http://www.pixmania.com/ee/ee/xx/242/xx ... eresn.html kõik toimivad sarnaselt, ainuke vahe on seadmete arvus ja pisiasjades. Seadistamine ja õpetamine käib lihtsalt, 1 probleem on Dreamil pikk vajutus ei toimi 100% ehk siis 3 korrast 1 läheb nässu umbes (võimalik pole õiget seadistust leidnud) :)
Kui ma ei eksi siis Ordi müüb Eestis neid.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Puldid

PostitusPostitas MultiUser » 11:54, 15 Aug 2011

satikas kirjutas:Plaan soetada lõpuks ka endale universaalpult aga milline - kas keegi oskab tänapäevaseid soovitusi jagada?

Logitech Harmony jäi silma ---- aga milline, valik keeruline ja äkki oskab keegi aidata ka hea pakkuja kontaktiga.

smile58

Harmony on päris abiks. Endal kah 555.

Ainuke asi, mis ei tööta korralikult, on Elioni VIP 1003 motoroller.
Sellest on tõsiselt kahju.
Aga kõik muu on võimalik nii käima saada, et isegi korraliku kastivirna olemasolul saab naispere oma plaadi ja teleprogrammid vaadatud. Ehk siis oma multimeediakompott on võimalik täiega lihtsalt ja loogiliselt kasutatavaks muuta. Ei pea muretsema, milline seade teeb mida. Lihtsalt kõik nupud juhivad õigeid seadmeid.
N.n. tavalise universaalpuldiga peab valima, millist seadet juhid. Harmonyga pead lihtsalt teadma, mida teha soovid. Suva, mis seade mida teeb ;-) Ehk siis oma seadistustes määrad igale nupule oma funktsiooni misiganes seadmele.
Seadistamine võib olla alguses keerukas, kuid tasub jändamist. Mida keerukam süsteem, seda rohkem seadistusi. Ja seda rohkem kasu antud puldist :mrgreen:

Kasutaja avatar
matikabi
Edasijõudnu
Postitusi: 46
Liitunud: 12:59, 08 Dets 2010
    unknown unknown

Re: Puldid

PostitusPostitas matikabi » 12:08, 15 Aug 2011

Motorola peal normaalselt käimasaamiseks on vaja Logitechi supordiga suhelda. Neil on olemas õiged settingud aga panevad need su profiili alles kurtmise peale.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Puldid

PostitusPostitas MultiUser » 12:36, 15 Aug 2011

matikabi kirjutas:Motorola peal normaalselt käimasaamiseks on vaja Logitechi supordiga suhelda. Neil on olemas õiged settingud aga panevad need su profiili alles kurtmise peale.

Mnjah, olen selle kohta siit-sealt nii mõndagi lugenud. Aga paraku on jäänud mulje, et sellel supportil on asjast oma arusaam ning nende veenmine ning seletamine, mida neilt soovitakse, võib üsnagi keerukaks osutuda.
Pult töötab mul, kuid ainult mingi kindla nurga alt "sihtides". Ning see nurk tundub muutuvat pidevalt. Ehk siis täiega anomaalia. Samas, originaalpult käib nagu kellavärk.
Ei taha Logi kohta midagi halba öelda. Pigem on nõme see, et Motoroller (ning sealt edasi ka Elion) on valinud üsnagi ebastandardse puldi oma karbikesele. Olen aru saanud, et probleem peitub ilmselt infrapuna edastuskiiruses (ehk siis "bitrate").

Kui kellegi on mingi konkreetne soovitus või märksõna, mille peale Logitechi support asja lahendab, siis andke märku, palun. Mingit suvalist udu sinnapoole ajada pole ilmselt mõtet. Ilmselt oleks konkreetne "support ticket number" abiks vihje. Ma usun, et nad sealpool dokumenteerivad ja salvestavad oma tegevused seal firmas ;-)

Kasutaja avatar
matikabi
Edasijõudnu
Postitusi: 46
Liitunud: 12:59, 08 Dets 2010
    unknown unknown

Re: Puldid

PostitusPostitas matikabi » 12:43, 15 Aug 2011

Proovi 110123-000222

Kasutaja avatar
Wiinanina
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Puldid

PostitusPostitas Wiinanina » 23:37, 16 Aug 2011

satikas kirjutas:Plaan soetada lõpuks ka endale universaalpult aga milline - kas keegi oskab tänapäevaseid soovitusi jagada?

Logitech Harmony jäi silma ---- aga milline, valik keeruline ...



Oleneb nõudmistest.
Kunagi sai harmony 1000 soetatud.
Selgus, et see pigem disainielement. (tegelikult välimuse järgi valitigi)
Füüsilisi nuppe vähevõitu ja n ekraanipildi vahel ei viitsi skännida.
Lõpuks olid osade seadmete puldid ikkagi veel lisaks lauanurgal.

Mõned aastad möödas ja tekkis harmony one
Hoopis teine asi.
Puldina on palju asjalikum (füüsilisi nuppe rohkem)
Disainielemendina viletsam.

Kuna toimus puldivahetus, siis proovisin üle mitme aasta ka puldi programmeerimisega tegeleda.
Ei tahtnud õnnestuda ja kustutasin olemasoleva ning alustasin nullist.

Selgus, et Logitech on vahepealsetel aastatel oma andmebaasi oluliselt täiendanud.
Ja mul õnnestus kasutusele võtta funktsioone, mis originaalpultidel puudusid, kuid millest ma puudust tundsin.

Kõige napakam oli see, et millegipärast ei paku logitechi veebiliides seadmete uuendatud spetsifikatsioone ise välja.
Püüab paaniliselt meeles hoida kõike seda, mida ma aastaid tagasi läbi ussim...i selgitada püüdsin.


Nii, et kui pole mõned aastad puldi programmeerimisega tegelenud ja miski häirib, siis soe soovitus oleks kustutada häiriv seade nimekirjast ja lisada ta uuesti.
Mina olin kahe seadme puhul kuuest meeldivalt üllatunud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: kuidas ja 66 külalist