Elisa Klassik üle õhu (end. Starman ZUUMtv)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1677
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas kokku123 » 21:16, 02 Apr 2012

Kuna mingit spets eesti telekanalite arutelu teemat pole, siis postitan siia.

Kust telekanal Seitse kohati neid videosi võtab, juutuubist?
Hulk videosi krdi kena pildiga, samas teised uuemad täielik BS.
Üks on näiteks play & win - only vms video. Piirjooned on täielik jubedus antud videol. :roll:

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas elit » 08:15, 03 Apr 2012

kokku 123
Rahulolematus on raskelt mõistetav, kuna kõigil eesti TV teenuste pakkujatel on teatavasti mitmeti piiratud võimalused nende teenuste osas, mida vaatajad näha sooviksid.
Näiteks mõned piiratud võimalused, mis on seotud:
- finantsidega
- regiooniga
- autorikaitsega (pole paha vaadata, mis on enda lehel kirjas)
- HD-ga
jms.
Head, kõikirahuldavat lahendust lähitulevikus ei paista kusagilt. Kui Sul on see olemas, paku välja.
Kui ei ole, siis tuleb leppida sellega, mida praegu edastatakse. Kui see ei meeldi, siis ei pea vaatama/salvestama.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas vanemleitnant » 15:01, 11 Apr 2012

Ei ole kursis nende kaardi uuendustega. Täna Zuumi kanalitel "ligipääs puudub". Helistasin, küsiti aadressi ja nime, ning öeldi, et saadavad kaardiuuenduse. Ja 15 min ei tohi kanalit vahetada, siis pidi korras olema. Mismoodi see uuendus just minu kaardile ikkagi tuleb? Telefonikõne peale?
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas renee » 15:33, 11 Apr 2012

vanemleitnant kirjutas:Ei ole kursis nende kaardi uuendustega. Täna Zuumi kanalitel "ligipääs puudub". Helistasin, küsiti aadressi ja nime, ning öeldi, et saadavad kaardiuuenduse. Ja 15 min ei tohi kanalit vahetada, siis pidi korras olema. Mismoodi see uuendus just minu kaardile ikkagi tuleb? Telefonikõne peale?


mul sama jama, siis võtan telekast kaardi ja vahetan zuumboxis olevaga ära, jälle paar kuud rahu, see nede uuendus ei jõudnud telekas kuidagi kohale.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas vanemleitnant » 15:46, 11 Apr 2012

renee kirjutas:võtan telekast kaardi ja vahetan zuumboxis olevaga ära, jälle paar kuud rahu, see nede uuendus ei jõudnud telekas kuidagi kohale.

Mul pole kunagi veel sellist asja olnud.
Aga ma mõtlesin hoopis seda, kas uuenduse saatmine toimub siis tõesti nii, et teletornist tuleb minu kaardile, mis asub mingil kindlal aadressil eraldi uuendus? Sest miks siis minu aadressi küsiti?
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Plinn » 16:47, 11 Apr 2012

Arvan, et kaardil on mingi ID, mis on andmebaasides seotud sinu isikuanmetega või lepingu andmetega. Sinuga personaalselt tegeldes saadetakse "parandus" või "uuendus" või-mis-iganes just sinu kaardile. Enne lihtsalt kontrollitakse, kas sina oled ikkagi sina. :roll: Aadress neil andmebaasis mingiks pidepunktiks. Ei kujuta küll ette, mis saab siis, kui pärast nendega lepingu sõlmimist elukohta/aadressi vahetad ja neile sellest teatamata jätad (nagu näiteks mina). Aga küllap tuleb siis muid täpsustavaid küsimusi.. Kui pärast isiku tuvastamist ja veendumist, millist teenust ja millise raha eest ta on soetanud ja võlgu ei ole, siis saadetaksegi tema kaartile uuendus.
Tervitused trumpistadele ja muudele kodumaistele Kremli käpikutele: https://www.youtube.com/watch?v=EPZ8hdxc9UI&app=desktop

Kasutaja avatar
Noizemaker
Entusiast
Postitusi: 448
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Noizemaker » 16:48, 11 Apr 2012

uuendused tulevad starmani tuviaga mis seatpoolt lendu saadetakse, tuleb istub su antenni peale ja siis siristab sisse:D aga tglt seda oleks endalgi huvitav teada:)
1w 5e 9e 13e 19,2e 23,5e 28,2e 36e

et siis Elisa DVB-T ;)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas tigekala » 17:40, 11 Apr 2012

Tegelikult tulevad kaardiuuendused ( EMM-id) Starman-i Zoom-i puhul hoopiski hobusega, sellepärast nad nii aeglaselt tulevadki
Rävala pst.19-st, et liikluspolitsei ei lase neid ükskõik mis suunal läbi.

Kui aga tõsiselt, siis Starman-i tädid peaksid küsima nime ja lepingunumbrit, mitte aadressi.
Vanemleitnant, Sa helistasid ikka Starman-i numbril, mitte mingi vargakamba numbril ?
Plinn kirjutas:Aga küllap tuleb siis muid täpsustavaid küsimusi...
Kas neid kah oli, vanamleitnant ? Umbes selliseid - Kui pilt ees, tõmba kodunt jehat ! Su abikaasa/sõbranna jne., on seal ja seal, selle kutiga... Või midagi sarnast ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas vanemleitnant » 20:02, 11 Apr 2012

tigekala kirjutas:Starman-i tädid peaksid küsima nime ja lepingunumbrit, mitte aadressi.

Helistasin muidugi 1770 ja küsiti nime ja aadressi, see tunduski imelik, et miks aadress. Ainult nimest peaks ju ka piisama, et näha kas mul näiteks arve makstud.
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
p2ep
Entusiast
Postitusi: 106
Liitunud: 19:20, 05 Dets 2008
Asukoht: Viljandi
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas p2ep » 20:30, 11 Apr 2012

vanemleitnant kirjutas:Helistasin muidugi 1770 ja küsiti nime ja aadressi, see tunduski imelik, et miks aadress. Ainult nimest peaks ju ka piisama, et näha kas mul näiteks arve makstud.


Noh, näiteks Jüri Kask või Jaan Põder - pakun välja, et on päris mitu sellise nimega Starmani klienti.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas MultiUser » 20:37, 11 Apr 2012

vanemleitnant kirjutas:
tigekala kirjutas:Starman-i tädid peaksid küsima nime ja lepingunumbrit, mitte aadressi.

Helistasin muidugi 1770 ja küsiti nime ja aadressi, see tunduski imelik, et miks aadress. Ainult nimest peaks ju ka piisama, et näha kas mul näiteks arve makstud.

Naiivsed inimesed ;-)
Usuvad, et telefoni või muude sidevahenditega Starmaniga asjad aetud saab... Nad on ju telekommunikatsioonifirma. Ja kliendid on nende jaoks üleliigne rämps, millega ei ole mõtet vaeva näha. Mul tuli viimasele e-kirjale vastus 8 päeva. Ja selle sisu oli kah a'la "ise oled ..., meid ei koti". smile133

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas tigekala » 20:49, 11 Apr 2012

p2ep kirjutas:
vanemleitnant kirjutas:Helistasin muidugi 1770 ja küsiti nime ja aadressi, see tunduski imelik, et miks aadress. Ainult nimest peaks ju ka piisama, et näha kas mul näiteks arve makstud.
Noh, näiteks Jüri Kask või Jaan Põder - pakun välja, et on päris mitu sellise nimega Starmani klienti.
+ igaühel neist on veel 10 maja ja 10 korterit, kus on igaühes kasutusel Zuum TV ja millede aadressid on nad kõik andnud Starman-ile.
Vean kihla - Sellise Ruubiku-kuubiku kokkupanemisega Starman-i tädid ilma liitrita hakkama ei saa.
Peale kambapeale liitri manustamist, tuleb üks neist mõttele - küsida konkreetset lepingunumbrit.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1034
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas zoom » 15:25, 13 Apr 2012

Ikka sa, tigekala, oma lepingunumbriga. Sul endal võivad nood numbrid ju käepärast olla, paljud aga ei leia kümnete lepingute hulgast seda õiget üles vms. põhjused.
Mingi lepingunumber, mis sõlmitud kusagil aastal 2006 ei ole kindlasti enamikul peas.

Oma elukohta või siis näiteks teenuse tarbimisaadressi peaks inimene ikka teadma.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas tigekala » 16:31, 13 Apr 2012

zoom kirjutas:Ikka sa, tigekala, oma lepingunumbriga.
Mingi lepingunumber, mis sõlmitud kusagil aastal 2006 ei ole kindlasti enamikul peas.
Oma elukohta või siis näiteks teenuse tarbimisaadressi peaks inimene ikka teadma.
Ma olen täitsa 100% Sinuga nõus, et just konkreetselt Zuum-i klient peale oma nime ja elukoha, ei tea isegi aastaaega... jne.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Noizemaker
Entusiast
Postitusi: 448
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Noizemaker » 20:43, 13 Apr 2012

isikukoodi abil peaks ka kenasti asja aetud saama:) ja kaardi nri ntx.
1w 5e 9e 13e 19,2e 23,5e 28,2e 36e

et siis Elisa DVB-T ;)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 162 külalist