STV digi-kaabli uudised...

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
kaitz
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tallinna lähedal
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: tv100mono

PostitusPostitas kaitz » 08:56, 09 Juun 2005

Radionov kirjutas:Aandra, mäletan, et omal ajal Tele 2 kaabelvõrgus oli ikka asi stereos....Ja minu teada kunagi ka STV-s. Ja ega Sa ei taha öelda, et Viasatis tv1000 monos on????


tv1000 east on ikka monos :x
need mida näevad teised põhjamaarahvad on tõesti stereos 8)

Kasutaja avatar
orm
Edasijõudnu
Postitusi: 85
Liitunud: 16:51, 19 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas orm » 09:50, 09 Juun 2005

Kui TV1000 Baltic muutus TV1000 East'iks juhtus palju "toredaid" uuendusi. Olulisim, mis kõvasti tunda annab ka praegu on see, et stereo heli muutus mono heliks. tegelikult on ta justnagu stereo edasi ainult, et ühte kanalisse loetakse vene keelt sisse. kui valikuks on english ja russian, siis kuulataksegi kas vasakut või paremat kanalit (pool stereost)üleüldse on tv1000 east musternäide, kuidas provaider pole suuteline (pole huvitatud) pika aja jooksul oma audiot korda tegema. pildi kvaliteet läks ka tunduvalt hullemaks. siin foorumis oli kunagi lugeda, et põhjus olevat selles, et näidatavad filmid tulevad sõbraliku suure naaberriigi kaudu, kus on lisatud erinevate manipulatsioonide käigus vene keelne audio. tingituna seejures kasutatavast aparatuurist ollagi tulemuseks see koduvideo kolmas tuletis. reklaamid ja vaheklipid on tükati päris hea kvaliteediga.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 09:50, 10 Juun 2005

eile scannisin jälle caali kanalid läbi, ja sain need kanalid mis stv'l kirjas, aga need uued kanalid hakivad ikka korralikult.
ei tea millal lõppep testperiood ja korralikult vaadata saab.

viva kanalis tuleb ikka mingi ca 10..15 sec tagant vimka sisse ja spordikanalid eurospordid ka hakivad tihedalt :0(

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

PostitusPostitas Radionov » 18:58, 10 Juun 2005

DVB_C_friik kirjutas:noh anna meestele aega atra seada...

Ainuüksi fakt, et nad ainukesena Eestis digikaablit üritavad juurutada massidesse, mitte VIP rajoonides elavale kõrgkihile(loe: Elion), on õlale patsutamist väärt. Raha nad ju hetkel teenuse eest ei küsi...


Vaidleksin Sulle vastu DVB_C_Friik. NAD KÜSIVAD RAHA, sest digitv on saadav AINULT täispaketi tellijatele (99 krooni kuus) ja STV saidil ei ole sõnagi TESTIMISEST. Mina ostsin endale settopboxi AINULT SEETÕTTU, et mulle lubati saidil kanaleid, mida ma senini vaid ca 2 päeva olen kuu aja jooksul näinid ja mille loetelu on nüüdseks juba muudetud ja millest valdav osa on alla igasugust kvaliteeti (loe: mittevaadatavad). Kõik oleks korras kui STV saidil oleks märge, et loetletud kanalite vastuvõttu me ei garanteeri, kuivõrd testime DIGIt. Veelgi enam - asi oleks korras ka siis kui nende analoogpilt ja klienditeenindus MINGITKI kriitikat ja kannataks...

Elion küsib minuteada kordades suurema digikanalite arvult mingi 70 krooni kuus. Teisisõnu - progress oleks tervitatav kui seda teenusena ei reklaamita ja selle eest raha ei küsita....Ja ma ei fänna Elioni...Tahan lihtsalt saada seda, mille eest ma maksan.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

STV pressikas

PostitusPostitas Radionov » 16:31, 13 Juun 2005

Nonii,

STV üllitas siis esimese digiteemat käsitleva press release´i. Checkka http://www.stv.ee

Reklaamitav digikanalite valik on aga ENDISELT märketa "testimisel"

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 11:50, 27 Juun 2005

Esimest korda Eesti kaabellevi ajaloos on satelliidilt vastuvõetud ja STV kaabellevivõrku edastatud telekanalid EURO 1080 ja ASTRA HD, mis edastatakse High Definition TV (HDTV)formaadis . Selles formaadis edastatud kanalite pildi kvaliteet ületab mitmekordselt (5) DVD formaadis salvestatut ning mis omakorda tagab ekraanile kujutise resolutsiooniga 1910 x 1080 punkti, ehk laiformaadi ja pilt kvaliteedilt läheneb kino kvaliteedile. Juba eelmisel aastal tekkis Euroopas võimalus satelliidilt eriseadmete abil vastu võtta HDTV formaadis kahte testkanalit. STV spetsialistide toel on eelmainitud kanaleid võimalik vastu võtta nüüd ka STV kaabellevivõrgu kaudu, esialgu küll ainult Tallinnas ja Digi TV paketist võetuna, samas aga näiteks Põhja Ameerikas, Jaapanis ja Singapuris eksisteerib selline formaat juba enam kui kaks aastat ja nüüd on jõudmas Euroopa kaabellevivõrkudesse. Selle aasta lõpuks on Euroopa satelliitidele tekkimas juba kümneid HDTV formaadis edastatavaid kõrgtaseme pildikvaliteediga telekanaleid. Järgmisel aastal on loota murrangut uues formaadis telekanalite edastamises ja vastuvõtuseadmete hinna alanemist. Täna maksab HDTV vastuvõtja veel ligi 900 eurot.

huvitav - milline kas need htdv seadmed võimaldavad ka tavalist dvb-c asju vaadata või peab mul olema 2 tüünerit?

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Lubav, aga mitte nähtav ....

PostitusPostitas Radionov » 18:29, 30 Juun 2005

STV lisas oma saidile REKLAAMIKS rohkelt digiprogramme (soomlased, viasati kanalid) Aga nagu ikka ...............NEID EI NÄE:):):) Right on STV!!!:):)

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 10:08, 02 Juul 2005

mina küsin välist - sina pakud sisemist - mul pole pci porti, kuna on ainult laptop, ei kavatse multimeedia jaoks arvutit osta - see et korralik arvuti on kallim kui digipox 2x
niipalju kui mina olen arvutitel tv pilti vaadanud, ei ole ma näinud nii head pilti kui korralikel dvd tüüneritel ja sony 42" plasmatelekal (praegugi 3tyynerit lihtsalt sahtlis), muidugi digiga on ise asi, seal ei saa häired niilihtsalt ...

Kasutaja avatar
velx
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas velx » 12:48, 03 Juul 2005

mina küsin välist - sina pakud sisemist - mul pole pci porti, kuna on ainult laptop, ei kavatse multimeedia jaoks arvutit osta - see et korralik arvuti on kallim kui digipox 2x
niipalju kui mina olen arvutitel tv pilti vaadanud, ei ole ma näinud nii head pilti kui korralikel dvd tüüneritel ja sony 42" plasmatelekal (praegugi 3tyynerit lihtsalt sahtlis), muidugi digiga on ise asi, seal ei saa häired niilihtsalt ...

Pange siis väline USB variant oma rüperaalile.

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Lubav, aga mitte nähtav ....

PostitusPostitas mesilane » 20:07, 21 Juul 2005

Radionov kirjutas:STV lisas oma saidile REKLAAMIKS rohkelt digiprogramme (soomlased, viasati kanalid) Aga nagu ikka ...............NEID EI NÄE:):):) Right on STV!!!:):)

Täna siis lõpuks Viasati spordi-kalad ja VIVA ilma hakkimata. Soomest on näha ainult YLE2 ja seegi ilma subtiitriteta.

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

STV

PostitusPostitas Radionov » 07:20, 22 Juul 2005

Minul nii yle2 kui ka yle1. Ei haki enam ükski programm. Paraku sagedused muutuvad peaaegu iga päev:) 01. augustiks lubatakse 50 digikanalit. Ootan huviga...

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Dolby

PostitusPostitas Radionov » 19:37, 24 Juul 2005

Jehuu! Pro7 ja Sat1 Dolby lõpuks töötab!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist