Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
janz
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 02:00, 07 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas janz » 00:08, 13 Aug 2007



Huvitav toode tõesti.
Vaatasin ka juhendi läbi ja kõik tundus hea aga kuskil ei mainitud konkreetselt H.264 ja seetõttu kas võib olla kindel et see ikkagi vabalt levivat ETV -d meil salvestada suudaks... Kas keegi teab kas kohalik Sony keskus toob selle lähikuudel ka Eestisse proovimiseks?

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 15:15, 13 Aug 2007

janz kirjutas:


Huvitav toode tõesti.
Vaatasin ka juhendi läbi ja kõik tundus hea aga kuskil ei mainitud konkreetselt H.264 ja seetõttu kas võib olla kindel et see ikkagi vabalt levivat ETV -d meil salvestada suudaks... Kas keegi teab kas kohalik Sony keskus toob selle lähikuudel ka Eestisse proovimiseks?


sony 3000 kohta öeldi sony'st mpeg2 tyner ja dvb-t ja dvb-c mõlemad

Kasutaja avatar
janz
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 02:00, 07 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas janz » 15:26, 13 Aug 2007

renee kirjutas:
janz kirjutas:


Huvitav toode tõesti.
Vaatasin ka juhendi läbi ja kõik tundus hea aga kuskil ei mainitud konkreetselt H.264 ja seetõttu kas võib olla kindel et see ikkagi vabalt levivat ETV -d meil salvestada suudaks... Kas keegi teab kas kohalik Sony keskus toob selle lähikuudel ka Eestisse proovimiseks?


sony 3000 kohta öeldi sony'st mpeg2 tyner ja dvb-t ja dvb-c mõlemad


Kas sony'st öeldi LCD või DVD recorderi (RDR-GXD455) kohta midagi?
Ja see dvb-t ju tänapäeval ei tähenda veel midagi sest selle sees võib ju olla MPEG-2 või H.264

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 16:39, 13 Aug 2007

janz kirjutas:
Kas sony'st öeldi LCD või DVD recorderi (RDR-GXD455) kohta midagi?
Ja see dvb-t ju tänapäeval ei tähenda veel midagi sest selle sees võib ju olla MPEG-2 või H.264


sonyst öeldi teleka kohta et ei sisalda H.264, recorder on hd tüüneriga ja eeldavasti ka H.264, aga ikkagi salvestab dvd'le sdtv formaadis

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas buhh » 16:58, 13 Aug 2007


Kasutaja avatar
janz
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 02:00, 07 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas janz » 18:59, 14 Aug 2007

renee kirjutas:
janz kirjutas:
Kas sony'st öeldi LCD või DVD recorderi (RDR-GXD455) kohta midagi?
Ja see dvb-t ju tänapäeval ei tähenda veel midagi sest selle sees võib ju olla MPEG-2 või H.264


sonyst öeldi teleka kohta et ei sisalda H.264, recorder on hd tüüneriga ja eeldavasti ka H.264, aga ikkagi salvestab dvd'le sdtv formaadis


Selle sdtv formaadis salvestamise elaks üle sest nagunii full HDTV telekat pole ja ega lähitulevikus ETV ja teised kohalikud mida salvestada tahaks HDTV programmi ei edasta ka.

Peab siis lihtsalt ootama kuniks kohalik Sony maaletooja selle GXD455 ka siia toob et veenduda et selle H.264 oskuses.

Kasutaja avatar
spyhalfer
Edasijõudnu
Postitusi: 57
Liitunud: 12:19, 01 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas spyhalfer » 09:41, 16 Aug 2007

Kuigi mul on kogu aeg olnud signaali tugevus 60 ja kvaliteet 98-100 on viimasel ajal tihedamalt hakanud esinema pildis "stopp-kaadreid," vaatamise käigus jääb pilt mõneks sekundiks lihtsalt seisma, hääl läheb edasi. Kas olen ainuke ja pean hakkama oma antenni süsteemi üle vaatama?

Kasutaja avatar
haistag
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas haistag » 10:33, 16 Aug 2007

ei ole sa ainuke ....ka minul ja ka kõigil tuttavatel kel zuum on esineb sama jama .....see nende oma viga mingi ...või boksi tarkvaraviga ....vatever....isntenni ära küll sellepärast suskima hakka . eks see zuum üks kannatuste rada ole :P

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 10:42, 16 Aug 2007

haistag kirjutas:ei ole sa ainuke ....ka minul ja ka kõigil tuttavatel kel zuum on esineb sama jama .....see nende oma viga mingi ...või boksi tarkvaraviga ....vatever....isntenni ära küll sellepärast suskima hakka . eks see zuum üks kannatuste rada ole :P


Ka minul pilt aeg-ajalt hakib. Maapealses digis seda vist ikka juhtub kuigi normaalne see ei ole. Minu põhja Soomes elavad tuttavad kurtsid, et neil on seal Soome maapealse digiga sama jama.

Kasutaja avatar
hot_bird
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas hot_bird » 19:57, 17 Aug 2007

Kel võimalus võiks vaadata Tallinna saatja E42 peal on tänasest HD kanal. Luxe.TV HD. KOODIVABA!

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:04, 17 Aug 2007

hot_bird kirjutas:Kel võimalus võiks vaadata Tallinna saatja E42 peal on tänasest HD kanal. Luxe.TV HD. KOODIVABA!


Kui kellegil on box hd teleka taga võiks komenteerida,või on nagu alati soovisime parimat välja tuli nagu alati :D endal zoom-box 21 tollise crt sabas laste toas.Kas on jumet alla vedada prooviks.Huvitav kas puhas 1080i tuleb või solgitud?Roska komentaarid oleks head :D kas kantakse 1-1 üle või kuidas.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 22:25, 17 Aug 2007

mjnaa... asjal on jumet. Näidatava kanali mõttest ma pole aru saanud, aga hdmi kaabli otsas istuvas philipsi telekas on asi oluliselt teistsugune. Mul ei ole full hd telekas, aga ikkagi. Üldiselt olen ma seni olnud arvamusel, et meil õhust paistvatest kanalitest on kõige parema kvaliteediga soomlaste YLE-d, aga nüüd ei tundu need enam üldse nii atraktiivsed kui enne :)

Ants
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Põhja-Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

PostitusPostitas Ants » 23:37, 17 Aug 2007

Kuidas teil signaaliga on? Mul ainult ca 40/40 ja nõksutab :oops: Muudel kanalitel enam-vähem 100/99 :wink: Antenniks UHF 21-69 kanali 87-elemendiga 17 dB (ilma võimendita).

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 00:16, 18 Aug 2007

Martini kirjutas:mjnaa... asjal on jumet. Näidatava kanali mõttest ma pole aru saanud, aga hdmi kaabli otsas istuvas philipsi telekas on asi oluliselt teistsugune. Mul ei ole full hd telekas, aga ikkagi. Üldiselt olen ma seni olnud arvamusel, et meil õhust paistvatest kanalitest on kõige parema kvaliteediga soomlaste YLE-d, aga nüüd ei tundu need enam üldse nii atraktiivsed kui enne :)


Omal vana kineskooptelekas, 100 Hz küll, aga mis see aitab... :cry:
Igatahes neid tavalisi zuumi kompressiooniefekte ja muid artefakte ei avastanud, ilus pilt ikka (kuigi mõttetu, aga testiks käib küll ja enamgi veel)
Jõudu tööle!
KRT! Järsku Kaon ongi selle zuumboksi just nimelt HD jaoks disaininud? :roll:

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas buhh » 00:44, 18 Aug 2007

vastan roska eest kui tohib...
Luxe.TV HD tuleb otse 1:1 ilma igasuguse töötluseta!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist