Kanal2 ja TV3 said digitaaltelevisiooni ringhäälinguloa

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 19:34, 04 Okt 2007

roska kirjutas: Täna on töötavad mudelid olemas, lisaks Kaon-le, ka veel Topfield-l, Dilog-l ja Sagemil, ..


Oskad Sa ka kommenteerida nende paiknemist hinnaskaalal (konkreetsed numbrid ei huvita, piisab suurusjärkudest) ja evivad nad mingit olulist vahet?

Kasutaja avatar
mattis
Entusiast
Postitusi: 170
Liitunud: 02:00, 15 Jaan 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas mattis » 20:46, 04 Okt 2007

...
Viimati muutis mattis, 23:09, 28 Dets 2012, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:46, 04 Okt 2007

:lol:
Loodame siis et eesti digi-tv projekti saadab edu.

Ma tänan omalt poolt kõiki kes mu küsimustele vastasid. Minu jaoks ammendavad ja selged vastused. Nüüd ei jää midagi muud üle kui oodata 4 aastat. Tõsi, dvb-t tüüneri ostu peale hetkel ei mõtle, aga tulevikus ehk tasub ära.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas buhh » 09:07, 05 Okt 2007

@a1
Teiste näidisvastuvõtjate hinnad on olnud seni KÕIK kallimad kui hetkel saadaolev Zuumbox. Loodetavasti teeb aeg oma töö ja konkurentsi ning MPEG-4 turu kasvades kahanevad ka box-i hinnad.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

PostitusPostitas roska » 12:47, 05 Okt 2007

Miks 4 aastat? Uute kavade järgi toimub analoogi väljalülitamine juba 2 aasta ja 3 kuu pärast.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

PostitusPostitas peeter3000 » 13:36, 05 Okt 2007

roska kirjutas:Miks 4 aastat? Uute kavade järgi toimub analoogi väljalülitamine juba 2 aasta ja 3 kuu pärast.


seda vist ütles Parts,et mis siin enam oodata,võiks juba 2010 ära teha.. :roll:
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 00:43, 06 Okt 2007

Paraku EEstis toimuvad paljud asjad nii, et alguses määratakse x tähtaeg, mis lükkub edasi y- tähtajale.
Kuidas Euro kasutuselevõtuga oli? Oijaaa Jaanuar 2007!!!! Pangad teavitasid kliente valmisolekust, selgitasid ülemineku korda. Nüüd ei tea keegi, millal EEsti euro kasutusele võtab. Tõenäoliselt ei võtagi.

Ma saan aru et digi-tv projekt on midagi muud kui euro, aga kui telekanalid hakkavad riigilt ajapikendust manguma, siis vaevalt et Partsu sõnade järgi asi 2 aasta ja 3 kuupärast teoks saab .
Ainult üks põhjus miks analoogiga lõpuni venitada on see, et ei saatetehnika ega ka mitte kõik televastuvõtjad pole valmis digile üle minema. Et boks vähe maksab see on üks teema, hoopis laiem teema on aga digi levi. Keegi juba kurtis et Võsu kandis jäävad nähtavaks ainult mux1 kanaliid. Isegi soomlastel e3i läinud digile üleminek nii valutult kui loodeti. Ometi, on soome riik rikkam ja ma usun et nad saavad oma riigi ringhäälingut paremini rahastada.

Kasutaja avatar
Schumi
Entusiast
Postitusi: 143
Liitunud: 03:00, 06 Apr 2007
Asukoht: Valgamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas Schumi » 14:49, 06 Okt 2007

Energizer kirjutas:Nüüd ei tea keegi, millal EEsti euro kasutusele võtab. Tõenäoliselt ei võtagi.
Ega ei tahagi eurot kasutusele võtta! :x Varsti Eestit enam muidu polegi, jääb vaid üks ainus EUROOPA. :roll:
Sorry teemast kõrvale kaldumise eest, aga olen 100% euro vastu.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 20:53, 06 Okt 2007

nojah ... see füüsiline ¤ iseenesest ei muuda veel tuhkagi - nagunii on pangakontod paralleelselt ka euroarvestuses ja hinnasildil ka hind eurodes ... viimase paari aasta jooksul on töö tõttu tulnud mööda euroopat ringi sebida vahetevahel ja hästi ei kujuta enam ette, et peaks iga riigi jaoks erinevat valuutat vahetama - kaardimaksed aga jooksevad ludinal (kusjuures deebetkaart on kõige lollikindlam :P ) - pärast kontot vaadates on ka selgelt näha, et maha läheb eurodes - mitte kroonides ... selle pika sissejuhatuse lõpuks tahaks öelda, et tuleks see füüsiline euro juba rutem siis saaks ka mõni munapea aru KUI KURADI KIRVED HINNAD ON EASTOONIAS :twisted: :twisted: :twisted:

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 13:10, 07 Okt 2007

mattis kirjutas:
roska kirjutas:...Tasuline Zuum TV paketil puhul planeeritakse katta 95% elanikest.

See oli küll halb uudis, territooriumist siis mitukümmend % jääb katmata. Näiteks Võsu kandis ei hakkagi peale 1. muxi midagi nägema.

Jama jah. Mulle saabus ka samasugune vastus kunagi meilile. Teistpidi on see ka arusaadav, sest zuum on ikkagi maksuline kanalipakett (nö raha teenimiseks) ja seda levitatakse eelkõige seal, kus on rohkem rahvastikku. Samas äriühingut ei saa kohustada ka maksupaketi levi territoriaalselt tagama. Soome C-mux ka ei kata kogu maad. Vabade kanalite A-mux peab ikkagi kogu maad katma, muidu pole digile üleminek võimalik. Endale kah ei meeldi see, aga midagi pole teha. Muide mulle ei meeldi see, et TRIO LSL, kes on peaaegu üle Eesti Kuku jms saatjad pannud, ka väiksematesse kohtadesse, pole suvatsenud Virumaale, eelkõige Rakvere kanti Kuku saatjat panna. Samas Uuno pandi eelmine aasta üles. Eraraadiot ei saa ka kahjuks kohustada oma levi territoriaalselt tagama. Tal eelkõige ärihuvid.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 15:02, 07 Okt 2007

jyri403 kirjutas:Eraraadiot ei saa ka kahjuks kohustada oma levi territoriaalselt tagama. Tal eelkõige ärihuvid.


Eratelevisioone (K2 , TV3 ) ei saa ka kohustada eraDVB-T võrgu ( Zuum TV) kaudu levima. Neil ikkagi eelkõige ärihuvid 8) :wink:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 19:02, 07 Okt 2007

ma olen täiesti kindel et kõik nii era- kui ka avalikõiguslikud kanalid saavad tähtajaks kohustuse levida 100%. Ega eesti tavaline televaataja süüdi ei ole et analoog kinni pannakse ja digile üleminek erasektorile nii kalliks läheb. Kindlasti sätestavad ka euroliidu vastavasisulised direktiivid et programm peab asukohamaal olema 100% vastuvõetav.Tegelikult ma usun et siin saab suurima surve osaliseks just Levira, mitte telekanalid. Ma ei usu et siia ringhäälingu turule mõni teine DVB-T saatjavõrgu haldaja tuleb. Ja see on ka üks põhjus miks paljude teiste euroopa riikide telekanalid hoopis sati pealt vastuvõetavad on. Sati leviala on suurema katvusega. Kui satti olemas ei oleks siis oleks kogu maailma tv edastus maapealsel kujul palju raskem olnud. Ja meie oleksime vähem näha saanud.

Kas te kujutate ette elu ilma satiprogrammideta? Mina enam ei kuiuta, kuigi oma elust elasin pool ainult kolme eesti programmiga.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 19:08, 07 Okt 2007

Schumi kirjutas:
Energizer kirjutas:Nüüd ei tea keegi, millal EEsti euro kasutusele võtab. Tõenäoliselt ei võtagi.
Ega ei tahagi eurot kasutusele võtta! :x Varsti Eestit enam muidu polegi, jääb vaid üks ainus EUROOPA. :roll:
Sorry teemast kõrvale kaldumise eest, aga olen 100% euro vastu.



Tead, sa võid olla euro vastane, aga usu mind, kui me eurot varsti kasutusele ei võta, siis krooni ostujõud langeb nulli, mis tähendab krooni devalveerimist ja samasugust olukorda nagu 15 aastat tagasi kui rubla kõrval olid käibel USD ja FIM. Ja kui see juhtub, siis eurosid on meil palju raskem osta.
Parem siis kohe eurosse. Vaata, milline valuutapaanika praegu lätlastel on. Ega meilgi see aeg kaugel pole.

Kasutaja avatar
Schumi
Entusiast
Postitusi: 143
Liitunud: 03:00, 06 Apr 2007
Asukoht: Valgamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas Schumi » 19:20, 07 Okt 2007

No ega's siis muud kui et tuleb kroon taas tõusuteele viia! Kusjuures see olekis täiesti võimalik, kui vaid teatud asjad korda ajada.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

PostitusPostitas dreamants » 20:56, 07 Okt 2007

Energizer kirjutas:
Schumi kirjutas:
Energizer kirjutas:Nüüd ei tea keegi, millal EEsti euro kasutusele võtab. Tõenäoliselt ei võtagi.
Ega ei tahagi eurot kasutusele võtta! :x Varsti Eestit enam muidu polegi, jääb vaid üks ainus EUROOPA. :roll:
Sorry teemast kõrvale kaldumise eest, aga olen 100% euro vastu.



Tead, sa võid olla euro vastane, aga usu mind, kui me eurot varsti kasutusele ei võta, siis krooni ostujõud langeb nulli, mis tähendab krooni devalveerimist ja samasugust olukorda nagu 15 aastat tagasi kui rubla kõrval olid käibel USD ja FIM. Ja kui see juhtub, siis eurosid on meil palju raskem osta.
Parem siis kohe eurosse. Vaata, milline valuutapaanika praegu lätlastel on. Ega meilgi see aeg kaugel pole.


Enamus inimeste puudus ongi see, et nad pole suutelised(ilmselt siiski ei viitsi süveneda) teiste vigadest õppima. Liigutama(ka aju) hakatakse enamjagu alles siis kui rohkemal või vähemal määral kõrvetada on saanud.

Schumi kirjutas:Ega ei tahagi eurot kasutusele võtta! :x Varsti Eestit enam muidu polegi, jääb vaid üks ainus EUROOPA. :roll:


Elasime 50 aastat rubladega - ei saanud meist venelasi. Ei ole ka euro see peamine põhjus mis eestlased maapealt kaotab. Niikaua kui suhtleme veel eesti keeles, niikaua pole karta midagi. Eesti keel on see mida kaitsta tuleb, seda enam, et meid ründavad lisaks vanadele sovietidele juba ka kinnimakstud euroliitlased.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 156 külalist