Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

PostitusPostitas roska » 11:41, 28 Nov 2007

Ja Neloneniga võib peagi sama juhtuda. Sealt artiklist selgus, et Eesti operaatorid edastavad Nelonen-i üldse ilma loata praegu...

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1072
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 14:25, 28 Nov 2007

Kas ma tajun rõõmunooti? Aga olgu, ma ei hakka pihta jälle. Ega's midagi... kuna ehk muutub ka DXing Eestis populaarsemaks, sest üle eetri tuleva levi kallale hetkel ei minda... Pigem peaks üritama järjest tundlikumaid antenne ehitada...

Jääb loota, et meie taaslevisse suudetakse panna YLE TV Finland

Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 14:51, 28 Nov 2007

huvik kirjutas:Scart`i juhtimine töötab nii kui peab.

Siiski mitte päris. Kui valida "SLEEP", siis box lülitub küll vastavalt valitud ajale välja, aga juhtpinge jääb scardile peale ja telekas jääb kütma.

Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 15:08, 28 Nov 2007

Plinn kirjutas:Aga endiselt ei ole ma rahul sellega, et kui taimeriga programmeerida aparaat mingil ajavahemikul sisse-välja lülituma, siis sisse ta küll lülitub, kuid välja enam mitte.

Mul lülitub küll välja.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas Plinn » 15:58, 28 Nov 2007

zuumacher kirjutas:
Plinn kirjutas:Aga endiselt ei ole ma rahul sellega, et kui taimeriga programmeerida aparaat mingil ajavahemikul sisse-välja lülituma, siis sisse ta küll lülitub, kuid välja enam mitte.

Mul lülitub küll välja.

Kurat ja põrgu! Siis mul mingi rauaprobleem äkki... :evil:
Lootsin, et asi softis kinni ja paraneb ajajooksul.
Minul lülitub küll sleep funktsiooniga välja, kuid mitte taimeriga programmeeritud ajal... :(

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1072
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 16:05, 28 Nov 2007

Muide, kas Valgjärve E61'l tulevikus võimsust tõstetakse? Minul küll pildiga probleeme pole, kuid saatjast kaugel elavatest inimestest on kahju.

Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 17:04, 28 Nov 2007

Agrafe kirjutas:Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.

Mul sama jama. Alati on vaja 2x sisse lülitada, v.a. juhul, kui box on olnud ootere¸iimis alla kahe minuti. Algul mõtlesin, et mis seal siis kiia, võin ju mitu korda vajutada. Aga praegu proovisin, et sama pull on ka taimeriga ja siis pole ju kedagi, kes teist korda stardiks. Olen proovinud korduvalt algseadeid taastada, ei midagi. On veel kellelgi seda häda?

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 19:06, 28 Nov 2007

Agrafe kirjutas:Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.


Muide minul ka. Arvasin, et ei saa ise puldiga pihta ja vajutasin nt nuppu kaks korda .

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1072
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 19:08, 28 Nov 2007

Riho kirjutas:
Agrafe kirjutas:Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.


Muide minul ka. Arvasin, et ei saa ise puldiga pihta ja vajutasin nt nuppu kaks korda .

Sama siin...

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas bljumkin » 19:44, 28 Nov 2007

TarmoTanilsoo kirjutas:
Riho kirjutas:
Agrafe kirjutas:Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.


Muide minul ka. Arvasin, et ei saa ise puldiga pihta ja vajutasin nt nuppu kaks korda .

Sama siin...

Ja sama siin.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 07:41, 29 Nov 2007

roska kirjutas:Ja Neloneniga võib peagi sama juhtuda. Sealt artiklist selgus, et Eesti operaatorid edastavad Nelonen-i üldse ilma loata praegu...

Siis zuumi reklaamid peale Soome analoogi sulgemist a' la "Ei näkyy-(soome TV) Võta zuum-mtv3 ja Nelonen tagasi" või midagi taolist, ikka päris ilus tegu pole, uskusin sinisilmselt, et vajalikud lepingud ja load on ja soomlased jäävad, Starmani telefonineiud ka väitsid seda.. Praegu ma mtv3 ja Nelose pärast hoian zuumi aktiivsena. Peale Nelose kadu annan kaardi tagasi. Jama.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 07:42, 29 Nov 2007

jyri403 kirjutas:
roska kirjutas:Ja Neloneniga võib peagi sama juhtuda. Sealt artiklist selgus, et Eesti operaatorid edastavad Nelonen-i üldse ilma loata praegu...

Siis zuumi reklaamid peale Soome analoogi sulgemist a' la "Ei näkyy-(soome TV) Võta zuum-mtv3 ja Nelonen tagasi" või midagi taolist, ikka päris ilus tegu pole, uskusin sinisilmselt, et vajalikud lepingud ja load on ja soomlased jäävad, Starmani telefonineiud ka väitsid seda mitu aastat tagasi kaabeltv kohta. Praegu ma mtv3 ja Nelose pärast hoian zuumi aktiivsena. Peale Nelose kadu annan kaardi tagasi. Jama.

Kasutaja avatar
erol
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas erol » 10:03, 29 Nov 2007

>Peale Nelose kadu annan kaardi tagasi. Jama.


Mina tarbin Zuumist ühte kanalit: NASN

Teine kanal mis mängib on Lux-TV - kuigi see vist pole osa Zuumist (täpselt ei tea).

niiet jagan Sinu muret - ja mõistan reaktsiooni (sest ise teeksin NASN-i kadumise puhul sama).

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 12:10, 29 Nov 2007


Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1034
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

PostitusPostitas zoom » 15:20, 29 Nov 2007

ega praegusel hetkelgi saa väita, et subtiitrid FOXil olemas on. Või arvab keegi nood vilkuvad 1/25 sekundid kestvad tähekombinatsioonid tõlkeks.
Peab ikka kiire lugeja olema ja 2/3 teksti tõlkimata niikuinii, lisaks veel sünkroonist väljas, kui mõni subtiitri rida lugeda jõudmiseks peaks mõni sekundit ekraanil püsima.
Haltuura korras tehtav töö, mis muu.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 182 külalist