Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas valgekotkas » 23:05, 27 Aug 2008

minul ei ole vaja :wink: ... tuttav võttis poodi sisse ja mitu ostjat on kes tahaksid koos digipildiga saada :lol:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 09:47, 28 Aug 2008

aga roska ütles, et need moodulid ju peale saatjate softiuuendust enam ei tööta!?
vend tahtis ka osta, ma käskisin oodata.

HavoC666
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 16:11, 30 Aug 2008
    unknown unknown

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas HavoC666 » 17:01, 31 Aug 2008

Tere kõigile,

Mul selline probleem ostsin endale sellise "MikroVisata Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4" asjanduse. Telekas on LG 32LG3000. Näen selle kaardiga vabu kanaleid kuid telekas näitab muutkui kirja "HD Service", mis pendeldab mööda ekraani.

On kellelgi kogemusi LG telekate ja sellise teatega? Kas seda on võimalik peita?

Kasutaja avatar
huvik
Edasijõudnu
Postitusi: 66
Liitunud: 03:00, 02 Mai 2006
Asukoht: Vantaa
    unknown unknown

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas huvik » 18:05, 31 Aug 2008

LG-st ei tea aga samsa lõpetas sellise asja ära kui moodulisse panin suvalise vaatajakaardi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


HavoC666
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 16:11, 30 Aug 2008
    unknown unknown

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas HavoC666 » 08:55, 01 Sept 2008

HavoC666 kirjutas:Tere kõigile,

Mul selline probleem ostsin endale sellise "MikroVisata Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4" asjanduse. Telekas on LG 32LG3000. Näen selle kaardiga vabu kanaleid kuid telekas näitab muutkui kirja "HD Service", mis pendeldab mööda ekraani.

On kellelgi kogemusi LG telekate ja sellise teatega? Kas seda on võimalik peita?


Kas samsa näitas siis samasugust teadet? Ma olen proovinud seda kaarti Samsa 5 ja 6 seeria telerites ja pole mingit probleemi.

EDIT:: Samsung näitab korraks "HD not supported".

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 19:17, 06 Sept 2008

nonii, täna ei saa enam ühegi valemiga enam digitv pilti neoton mooduliga ette. samas zuumbox näitab ilusti 99 ja 99, signaal ok.

kas mingi softiuuendus juba peal????

pilti pole, hääl on ja signaal põhjas.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 21:11, 06 Sept 2008

huvitav tööle hakkas, kui olin teda mingi aeg telekast väljas hoidnud.
viimasel ajal on hakanud üldse tihedalt lolliks minema, vastavalt kanalile, tv6ga käib ikka kui tv3ga lolliks läheb. siis vaja välja tõmmata ja tagasi

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 08:21, 08 Sept 2008

avastasin, et kui hakkab pilt hanguma (kokkujooksma - selline sekund kaader) pidevalt, siis piisab jälle kanalivahetusest zuumpaketi kanalitele, paar kanalivahetust seal ja siis tagasi etv või muu fta kanali peale jälle, pooleks päevaks korras.
Kas kellelgi on veel selliseid jamasid? need tekkisid ca kuu poolteist tagasi, ilmselt ei suuda ta kaua suure pitratega töötada, zuumi kanaleid ja kalevsporti suudab samuti alati näidata ilma jamadeta.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 09:01, 10 Sept 2008

eile sai veel 1 zuumbox võetud, kuna majas veel telekaid ja see sai sony teleka taha scart rgb kaudu ...

sonys on mpeg4/mpeg2 kaart ja mis ma näen, teleka enda tyneriga on pilt ikka ilusam kui zuumboxist scart kaabliga.

sony teleka digi tyneriga ei ole ekraanil lcd tavapäraseid ujubaid taustasid, zuumboxiga on õrnalt. vaatasin läbi kõik seadete all olevad asendid.

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renqest » 10:14, 10 Sept 2008

renee kirjutas:eile sai veel 1 zuumbox võetud, kuna majas veel telekaid ja see sai sony teleka taha scart rgb kaudu ...

sonys on mpeg4/mpeg2 kaart ja mis ma näen, teleka enda tyneriga on pilt ikka ilusam kui zuumboxist scart kaabliga.

sony teleka digi tyneriga ei ole ekraanil lcd tavapäraseid ujubaid taustasid, zuumboxiga on õrnalt. vaatasin läbi kõik seadete all olevad asendid.


Kindel, et ühendus ikka RGB? See tuleb eraldi sisse lülitada menüüs (väh. vanemal on nii).
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 10:27, 10 Sept 2008

renqest kirjutas:
Kindel, et ühendus ikka RGB? See tuleb eraldi sisse lülitada menüüs (väh. vanemal on nii).


daa

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas mønster » 10:47, 10 Sept 2008

renee kirjutas:eile sai veel 1 zuumbox võetud, kuna majas veel telekaid ja see sai sony teleka taha scart rgb kaudu ...

sonys on mpeg4/mpeg2 kaart ja mis ma näen, teleka enda tyneriga on pilt ikka ilusam kui zuumboxist scart kaabliga.

sony teleka digi tyneriga ei ole ekraanil lcd tavapäraseid ujubaid taustasid, zuumboxiga on õrnalt. vaatasin läbi kõik seadete all olevad asendid.

selle põhjus võib olla nii halb zoomboxi analoogosa kui halb teleka analoogosa. tõenäoliselt küll mõlemad kokku. ega edasi-tagasi muundamised pilti paremaks tee. telekatesse topitakse lisaks veel analoogpildi parandusprogramme, mis pilti peeti keeravad - liikumiste algused muutuvad uimaseks jms.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 13:53, 10 Sept 2008

mønster kirjutas: selle põhjus võib olla nii halb zoomboxi analoogosa kui halb teleka analoogosa. tõenäoliselt küll mõlemad kokku. ega edasi-tagasi muundamised pilti paremaks tee. telekatesse topitakse lisaks veel analoogpildi parandusprogramme, mis pilti peeti keeravad - liikumiste algused muutuvad uimaseks jms.


no mul olnud selle teleka rgb küljes palju digiboxe ja humaxi omad, starmani cable digis, andsid küll praegusele kõigele nähtule SD silmad ette.

Kasutaja avatar
HNRL
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 03:00, 10 Aug 2005
    unknown unknown

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas HNRL » 11:33, 11 Sept 2008

Kas oskaksite mingit moodulit soovitada Sony KDL-32P3000 telerile. Sellel on sisse ehitatud DVB-T tuuner, aga mul endal on Starman'i kaabel digitv. Milline oleks mulle sobiv moodul?

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Neotion Conax MPEG4 CI-Modul NP4

PostitusPostitas renee » 11:57, 11 Sept 2008

starmani cable tv on mpeg2 ja selleks pole mingit moodulit olemas. osa ... st enamus uued millel on hd tyner on ka cable tigiTV sees.

sellel P3000'l
http://www.afterdawn.com/hardware/product_details.cfm/4129/sony_kdl-32p3000

built-in Digital TV terrestrial - st ainult õhu jaoks. sellega kaabli digiTV'd ei vaata, küll aga selle mpeg2/mpeg4 mooduliga http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=JAR_MPEG4NEOTION peaks üsna kindlalt vabu õhu digiTV kanaleid saama vaadata.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 171 külalist