Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Zuumbox » 18:48, 15 Juun 2008

Avastasin zoomboxil uue viguri: Lemmikud 2 ei tööta kanalite järjestamine - ma võin neid ümber tõsta aga box reastab nad ikka oma suva järgi :shock: kusjuures igakord ei küsi box isegi salvestamist :shock: Tegin siis täpselt sama listi Lemmikud 3 (kuna 1 oli juba hõivatud) ja ei mingeid probleeme. Ka Lemmikud 1 pole sellist jama olnud; teisi pole veel proovinud. Huvitav kuidas see võimalik on - kõikide lemmikute sorteerimisega peaks ju tegelema üks ja seesama alamprogramm... või pole see nii :?:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1072
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 16:16, 16 Juun 2008

Saan asjast aru, et Zuumboksi tarkvara arendajad loevad ka seda foorumit. Olge hea, lisage VHF tugi. Kuna tuuner VHF vastuvõttu võimaldab, siis miks mitte tehnilisi võimalusi täiel määral kasutada. Nüüd, kui soomlased VHFiga tegutsema hakkavad, oleks eriti tore, kui ka meie Zuumbox seda laineala toetama hakkaks.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas peeter3000 » 17:08, 16 Juun 2008

TarmoTanilsoo kirjutas:Saan asjast aru, et Zuumboksi tarkvara arendajad loevad ka seda foorumit. Olge hea, lisage VHF tugi. Kuna tuuner VHF vastuvõttu võimaldab, siis miks mitte tehnilisi võimalusi täiel määral kasutada. Nüüd, kui soomlased VHFiga tegutsema hakkavad, oleks eriti tore, kui ka meie Zuumbox seda laineala toetama hakkaks.


mulle vastati nii:

Täname Teid pöördumise eest!

Kahjuks praegu uusi softe ZUUMboks'i jaoks ei ole.

Lugupidamisega

Julia Karpenko
AS Starman klienditeenindus
Klienditoe telefon: 1770
Faks: 677 9901
e-post: [email protected]
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Zuumbox » 20:34, 19 Juun 2008

Ma eip tea kas ma näen viirastusi, aga... minu zuumikirst on vist hakanud ennast suvalisel ajahetkel ISE sisse lülitama... Mul on taimer programmeeritud iga päev teatud kellaajal boxi äratama (salvestamise eesmärgil); äkki on siin mingi seos :roll: Ülejäänud kastidega pole sellist nalja täheldanud. Kõigile on lastud selga uus soft :?
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas zuumacher » 21:36, 19 Juun 2008

Zuumbox kirjutas:Ma eip tea kas ma näen viirastusi, aga... minu zuumikirst on vist hakanud ennast suvalisel ajahetkel ISE sisse lülitama... Mul on taimer programmeeritud iga päev teatud kellaajal boxi äratama (salvestamise eesmärgil); äkki on siin mingi seos :roll: Ülejäänud kastidega pole sellist nalja täheldanud. Kõigile on lastud selga uus soft :?

Märkasin ka, et kui taimerit kasutan, lülitub boks vahel ka omaalgatuslikult suvalisel ajal sisse. Õnneks ka õigel ajal, õigel kanalil. Kui taimerit ei kasuta, pole seda anomaaliat.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Zuumbox » 18:47, 20 Juun 2008

zuumacher kirjutas:
Zuumbox kirjutas:Ma eip tea kas ma näen viirastusi, aga... minu zuumikirst on vist hakanud ennast suvalisel ajahetkel ISE sisse lülitama... Mul on taimer programmeeritud iga päev teatud kellaajal boxi äratama (salvestamise eesmärgil); äkki on siin mingi seos :roll: Ülejäänud kastidega pole sellist nalja täheldanud. Kõigile on lastud selga uus soft :?

Märkasin ka, et kui taimerit kasutan, lülitub boks vahel ka omaalgatuslikult suvalisel ajal sisse. Õnneks ka õigel ajal, õigel kanalil. Kui taimerit ei kasuta, pole seda anomaaliat.

See anomaalia hakkab juba tüütavaks muutuma; täna tegi box seda lausa KAKS korda väikese ajavahega :shock:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Matrix
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 21:05, 19 Juun 2008
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Matrix » 19:27, 20 Juun 2008

Minu box käis eile õhtul ka sisse-välja, ei allunud puldi käskudele. Täna jälle funkab.... :cry:

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Zuumbox » 22:39, 20 Juun 2008

Vahepeale midagi positiivset ka: RECALL nupuga kanalit edasi-tagasi vahetades info enam ekraani risustama ei jää, vaid kaob seadetest määratud viite möödumisel ära :D
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
Starman
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 23 Okt 2007
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Starman » 18:24, 28 Juun 2008

Tere !

Kes teab kas see pill sobib meie DVB-T gigi-tv vaatamiseks või ei ???

T-Home X300T, pilt siin:
http://www.project-parcel.de/images/KMM ... 3000-3.jpg

- Twin Tuner für DVB-T Empfang
Prozessor:
- 128 Mbyte DDR SDRAM
- 1MByte Flash
- MPEG-2 Decoder unterstützt Auflösung bis 1 080p
- MPEG-4/H.264 Decoder unterstützt Auflösung bis 1 080p
- WM9/VC1 Decoder unterstützt Auflösung bis 1 080p

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3190
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 158 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Scott » 02:55, 01 Juul 2008

veicos kirjutas:
tammevarblane kirjutas:Kasutan TV vaatamiseks monitori, mis VGA kaabliga Zuumboxi ühendatud. Peale tarkvara uuendust enam pilti ette ei saa.

Signal Frequency is Out of range. FH: 28kHz FV: 49Hz

Puldi P.STD nupuga mängides kaob hoiatus ära aga pilti ikka ette ei tule. Kahjuks kodus ühtegi SCART sisendiga seadet ka ei ole. Boxi display näitab kirja "ERIn". Nomraalne!


Tõenäoliselt tahab seadetest vahetamist n.ö. HD videoväljund.... kunagi sul pilti ees pole, siis on seda pmst võimalik ka pimesi teha....

Katseeksitusmeetodil juhend: Lülita box sisse: 1. vajuta puldilt Menu - 3X nool alla - OK
2. Sisesta kood(default: 0000)
3. 7x nool alla
4. 1x nool paremale - 1x nool alla - OK
ja peaks saama valitud DSUB-RGB

Sama asja saab ka lihtsamalt.

Hoia puldi P.STD nuppu üle 3 sekundi all ja voilaa. :D

Kasutaja avatar
ints0000
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 03:00, 10 Sept 2007
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas ints0000 » 23:23, 01 Juul 2008

Selle vea on nad ikka sisse jätnud, et EPG-s pikema saatetutvustuse korral viskab päris tihti algusesse tagasi, nii et isegi lugeda ei jõua.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Zuumbox » 23:46, 01 Juul 2008

ints0000 kirjutas:Selle vea on nad ikka sisse jätnud, et EPG-s pikema saatetutvustuse korral viskab päris tihti algusesse tagasi, nii et isegi lugeda ei jõua.

Ma ütleks et see on veel hullemgi kui enne. Ühe naljaka bugi avastasin veel: nimelt fikseeritud nimedega ("Film", "Uudised" jne) lemmiknimekirjadel kollase nupuga liigutamist küll ei pakuta, aga te proovige järgi :lol: Samamoodi käituvad muide ka "Jäta vahele" ja "Lukk" :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3190
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 158 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Scott » 07:33, 02 Juul 2008

Küsimused Buhhile:

kui kaua praegune OTA veel eetris on?

Kuskohast oleks võimalik saada vana tarkvarafaili (00.13.05.06, loader 5.3.0), et see uuesti tuunerisse lasta? Vana softi halvem kasutusmugavus on tühine võrreldes pildi hangumisega. Starmani klienditeenindaja ütles, et nemad (st Starman) tarkvara arenduse ja saatmisega ei tegele, see olla Levira asi.

Kas siin foorumis varem väljakäidud idee tarkvarafail(id) netti ametlikult üles riputada saab teoks või on see võimatu litsentsitingimuste tõttu ja/või "tavalise" boksikasutaja ebapädevusega arvuti abil digiboksi softi uuendada?

Aitäh.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas buhh » 09:35, 02 Juul 2008

Zuumbox kirjutas:
ints0000 kirjutas:Selle vea on nad ikka sisse jätnud, et EPG-s pikema saatetutvustuse korral viskab päris tihti algusesse tagasi, nii et isegi lugeda ei jõua.

Ma ütleks et see on veel hullemgi kui enne. Ühe naljaka bugi avastasin veel: nimelt fikseeritud nimedega ("Film", "Uudised" jne) lemmiknimekirjadel kollase nupuga liigutamist küll ei pakuta, aga te proovige järgi :lol: Samamoodi käituvad muide ka "Jäta vahele" ja "Lukk" :mrgreen:


EPG-d loetakse eetrist pidevalt ja iga tsükliga viiakse teksti algusesse tagasi.
Veidi tüütu aga kui sinine nupp on näpu all, siis ei näe probleemi.

Kollase nupu trikki ei leidnud, ehk selgitad täpsemalt.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas buhh » 09:48, 02 Juul 2008

Scott kirjutas:Küsimused Buhhile:

kui kaua praegune OTA veel eetris on?

Kuskohast oleks võimalik saada vana tarkvarafaili (00.13.05.06, loader 5.3.0), et see uuesti tuunerisse lasta? Vana softi halvem kasutusmugavus on tühine võrreldes pildi hangumisega. Starmani klienditeenindaja ütles, et nemad (st Starman) tarkvara arenduse ja saatmisega ei tegele, see olla Levira asi.

Kas siin foorumis varem väljakäidud idee tarkvarafail(id) netti ametlikult üles riputada saab teoks või on see võimatu litsentsitingimuste tõttu ja/või "tavalise" boksikasutaja ebapädevusega arvuti abil digiboksi softi uuendada?

Aitäh.


http://www.levira.ee/821est.html

Levira osutab teenust, tarkvara edastamist üle eetri.
Levira ei tegele klientide vastuvõtuseadmete tarkvara arendusega.
Tarkvara ja laadija avalikustamine on täiesti üheselt Starmani otsustada.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 153 külalist