ts-faili kasutamisest

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Petsokas
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:20, 26 Dets 2008
    unknown unknown

ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas Petsokas » 18:35, 26 Dets 2008

Hankisin KWorldi PlusTV Hybrid USB Sticki DVB-T 323U. Kanalid valis välja ja mängib korralikult. Kaasasolev programm HyperMediaCenter võimaldab aga salvestada vaid ts-faile (Recording Settings ei muutu aktiivseks). Ja neid ts-faile saan korralikult vaadata ainult sellesama HyperMediaCenteriga. Konverteerimisprogramm Super esitab heli ja video nihkega (heli algab varem). Total Video Player näitab moonutustega. VLC Media Player ei näita midagi. Olen püüdnud konvertida: nimetatud Super konverdib samamoodi nihkega, nagu esitab. HDTVtoMPEG2 väidab, et Could not find the Channel. PVAStrumento pusib tükk aega ja salvestab siis 0-baidise faili.
Kas keegi oskab mingit nõu anda?
Kõigile meeldivat aastalõppu!

mentor
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:37, 24 Sept 2008
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas mentor » 20:28, 26 Dets 2008

Vaata minu uudist lehel viewtopic.php?f=44&t=7063&start=615
jutt on siis H.264 .ts faili konverteerimisest. Konverter 4Media HD Video Converter 5.1.18.1211
ASUS M2NBP-VM-CSM, AMD Athlon 64 X2 5200+, 2GB Kingston DDR2 800 MHz, nVidia Geforce 7200 GS, Samsung 22" LCD SyncMaster 2243NW SILVER + KWorld DVB-T USB Stick 380U + AltDVB 2.2 v.2008

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas somsen » 21:03, 26 Dets 2008

Kui digi ts faili pole vaja töödelda, näiteks reklaami välja lõigata, siis pole vajadust ka konvertida või muud teha. Igatahes viimane VLC player, samuti GOM player ja KMplayer mängitavad seda maapealset transport streemi probleemideta. Juhtus ka selline hea näide.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas faas » 21:37, 26 Dets 2008

Mahmängimine pole eriline probleem .ts HD failid (mul satilt lindistadud) isegi Nero mängib,probleem CP-ga kuna HD filmid on kaitstud.Ja kõik vidinad mida proovinud krt.ei lase midagi teha.Kas keegi annaks mingi vihje. :wink:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


mentor
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:37, 24 Sept 2008
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas mentor » 00:15, 27 Dets 2008

CP nagu copy protection, on siin foorumis ka igasugu aferiste koos, loodad, et keegi sulle lusikaga putru suhu topib, nagu lastesõimes???

Pealegi tundub see nagu veidi off-top, seda CP crappi peaks kuskil kräkkerite saidil arutama...
ASUS M2NBP-VM-CSM, AMD Athlon 64 X2 5200+, 2GB Kingston DDR2 800 MHz, nVidia Geforce 7200 GS, Samsung 22" LCD SyncMaster 2243NW SILVER + KWorld DVB-T USB Stick 380U + AltDVB 2.2 v.2008

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas faas » 09:34, 27 Dets 2008

Mentor ma pean oma tagamaid ilmselt veits selgitama.Vaata ma saan neid HD videoid(satilt salvestatud) vaadata arvutis telekas jne.Ma saan neid lõigata tuuneris,ma saan põletada dvd-plaadile datana ja sealt kui tahan uuesti arvutisse või tuunerisse laadida praktiliselt kõike teha.Nüüd probleemist,salvestatakse kõik mis tuleb transpondrilt st.kõik audiod,kõik subikad jne.ma ei saa valida tuunerist mida salvestatakse,keskmine film koos kogu jamaga on umbes 12 giga,ruumi kokkuhoiu mõttes oleks vaja üleliigne välja rookida krt ei viitsi iga 6 kuu tagant uut kõvakat osta kus filme hoida tahaks mahutada 1 dvd(DL) peale datana. Pole vaja stereo audiot,üleliigseid subikaid,teleteksti jne.Enamus ts.faile töötlevad proged näitavad video suuruseks 0x0 ja kaasa ei haara videot(või siis,et CP) krt.ma ei suuda enam meenutada mitut proget olen proovinud aga neid on palju.Putru ei palu kellegil lusikaga suhu pista vaid küsin kas kellegil on kogemust ts-faili sellisest kasutamisest ja foorum selleks on ja teema kah sobilik ts-faili kasutamisest.Aferistiks või krt.teab kelleks ei maksa sõimata. :) Rahu.

Kasutaja avatar
kun
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 03:00, 28 Okt 2007
    unknown unknown
Kontakt:

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas kun » 10:05, 27 Dets 2008

MPEG Streamclip 1.2b2

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas tonuj » 11:57, 27 Dets 2008

kun kirjutas:MPEG Streamclip 1.2b2


Kas see h.264 sööb?

mentor
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:37, 24 Sept 2008
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas mentor » 12:28, 27 Dets 2008

faas kirjutas:Mentor ma pean oma tagamaid ilmselt veits selgitama.Vaata ma saan neid HD videoid(satilt salvestatud) vaadata arvutis telekas jne.Ma saan neid lõigata tuuneris,ma saan põletada dvd-plaadile datana ja sealt kui tahan uuesti arvutisse või tuunerisse laadida praktiliselt kõike teha.Nüüd probleemist,salvestatakse kõik mis tuleb transpondrilt st.kõik audiod,kõik subikad jne.ma ei saa valida tuunerist mida salvestatakse,keskmine film koos kogu jamaga on umbes 12 giga,ruumi kokkuhoiu mõttes oleks vaja üleliigne välja rookida krt ei viitsi iga 6 kuu tagant uut kõvakat osta kus filme hoida tahaks mahutada 1 dvd(DL) peale datana. Pole vaja stereo audiot,üleliigseid subikaid,teleteksti jne.Enamus ts.faile töötlevad proged näitavad video suuruseks 0x0 ja kaasa ei haara videot(või siis,et CP) krt.ma ei suuda enam meenutada mitut proget olen proovinud aga neid on palju.Putru ei palu kellegil lusikaga suhu pista vaid küsin kas kellegil on kogemust ts-faili sellisest kasutamisest ja foorum selleks on ja teema kah sobilik ts-faili kasutamisest.Aferistiks või krt.teab kelleks ei maksa sõimata. :) Rahu.



Kas sa seda proget proovisid?

mentor kirjutas:
A-Circus. kirjutas:Selline küsimus, et mismoodi saab DVB Dreamiga salvestada muus formaadis peale .ts. On küll valik et kas MPG või .ts aga salvestab mõlemal juhul .ts samas ükski programm sellist faili avada ei oska. VLC player küll peaks avama aga ei ava samuti. Või on äkki mõni programm mis oskab selle .ts formaadi mõnda teise formaati panna?



Leidsin sellise konverteri nagu 4Media HD Video Converter 5.1.18.1211, trialware, mis vene kulibinite poolt oli nn. Portable versiooniks tehtud, st. töötab ilma aktiveerimata ja installimata.
Kodulehelt http://www.mp4converter.net/hd-video-converter-win.html

screenshot:

4hd-video-converter.jpg


See konverter võimaldab MPEG-4 AVC/H.264 HD Transport Streami .ts faili konverteerida näiteks MPEG-4 HD video failiks /MPEG-4 Movie, .mp4/, on ka kümneid muid valikuid - avi, flv, jne. Töötab aeglaselt, aga kindlalt.

Näiteks 4 minutilise H.264 HD .ts faili /striim kanalilt MelodyZen/ konverteerimine .mp4 movieks bitrate 8000 võttis aega 20 minutit, 5 korda kauem kui streami enda kestvus. Aga kvaliteet on väga hea ja audio on videoga unisoonis. Selle vene saidi URL-i ei õnnestu mul korrektselt välja panna, proovisin, aga ta annab hoopis teise lehekülje samal saidil. Endal on mul see konverteri Portable versiooni fail salvestatud, aga ei oska teistele jagada /mitte-ametlikult/.

4Media HD Converter.JPG






Soovitan, teed .ts selliseks nagu sulle vaja ja mahutad ka DVD-le.

Alla laadisin siit:

noname sait.JPG


Maht RAR failina 23 MB, lahti pakitult 26 MB. Viiruseid ei leidnud AVG.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
Viimati muutis mentor, 12:49, 27 Dets 2008, muudetud 1 kord kokku.
ASUS M2NBP-VM-CSM, AMD Athlon 64 X2 5200+, 2GB Kingston DDR2 800 MHz, nVidia Geforce 7200 GS, Samsung 22" LCD SyncMaster 2243NW SILVER + KWorld DVB-T USB Stick 380U + AltDVB 2.2 v.2008

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas faas » 12:33, 27 Dets 2008

MPEG Streamclip 1.2b2 Kahjuks ei oska see proge midagi teha HD video materjaliga (1920x1080i) proovisin videot ei ava :( . Ilmselt SD dreamboxsi meestele hea värk(nii tundub) :)

mentor
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:37, 24 Sept 2008
Asukoht: Tartumaa
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas mentor » 12:46, 27 Dets 2008

Konverteerisin selle programmiga (4Media HD Video Converter) nii AltDVB-ga salvestatud H.264 HD kanali (1920x1080i) MelodyZen striimi kui ka BBC HD H.264 (1920x1080i) videoklippe, kõik toimib, konverteeritud formaadis pilt briljantne ja audio unisoonis.
KWorldi HyperMediaCenter aga tõesti ei suuda korrektselt salvestada TS, salvestab kogu MUXi striimi üheks failiks, mida siis konverter ei suuda seedida. Ei tunne täpselt seda tehnoloogiat, aga kahtlen, et see kanali kaupa lahti harutamine (demuximine) peaks toimuma enne salvestamist.
ASUS M2NBP-VM-CSM, AMD Athlon 64 X2 5200+, 2GB Kingston DDR2 800 MHz, nVidia Geforce 7200 GS, Samsung 22" LCD SyncMaster 2243NW SILVER + KWorld DVB-T USB Stick 380U + AltDVB 2.2 v.2008

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas faas » 13:20, 27 Dets 2008

Vaatasin satilt MelodyZen ei ole CP kaitstud, BBC HD ja HD filmi kanalid on CP.Sain selle proge tulema vankade käest eks paistab kuidas see CP hakkama saab.Eks ma pusin edasi ja annan teada kuidas see lõppeb. :) Ei taha kokku kah pakkida tahaks originaal kvaliteedi säilitada :!: .Videohelp.com-ist enamus mingite dvd-tegemis õpetused(ei mahu pähe korralik HD keerata SD DVD-ks tulemus on vilets proovisin,asi ilmselt ts.ei ole puhas ja sünkroonsus jne. läheb tuksi pakkimisel) ja sinikiire laiali lammutamis õpetused. Krt. HDCP :twisted:
Igal juhul tänud kes viitsisid kaasa mõtelda :) Ja kui kellegil veel mõtteid siis tänud ette.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas kamm » 10:04, 29 Dets 2008

Pole veel jõudnud põhjalikumalt katsetada, aga kui kellegi huvi, siis allpool toodud lingilt leiab koha kust saada koos vajaliku... :lol: .

Xilisoft Video Converter

Here are some key features of "Xilisoft HD Video Converter":
· Video conversion
· Easy conversion of video formats, especially with top support for decoding and encoding of all High-Definition video formats, including HD ASF, HD AVI, HD H.264/AVC, HD Quick Time, HD MPEG2 (MPEG, MPG), HD MPEG2 TS, HD MPEG4, HD MPEG4 TS, HD WMV, etc.;
· Audio conversion
· A few steps to extract audio from video and convert audio from one to another;
· Picture conversion
· Capture pictures from video and save as JPG, PNG, GIF, BMP and SWF, and create stylish video from your photos.
· Split one source file to several or output certain segment by setting exact time length;
· Customize the output file size for compatibility with different digital devices;
· Set multiple output formats simultaneously from one for efficient output;
· Luxuriant and optimized profiles listed to meet almost all needs for PS3, XboX, PSP, iPod, iPhone, and even to create your own profile for later use;
· Source video, customized video and clipped video segment can be previewed, and you can also compare source video and customized video to view the effect more clearly;
· Besides APE and CUE decoding support, converting from Audio CD to other audio formats is also available;
· Detailed video, audio and picture output settings are adjustable to achieve better conversion effect, and you can also choose to run in background for conversion.

http://www.passiondownload.com/forums/a ... 114_a.html
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas Carat_EST » 16:37, 29 Dets 2008



Sellelt lingilt küll ühtegi "elusat" ei leidnud (ja igale poole kasutajaks registreeruma ka ei kipu).
Miks see versioon just 5.1.17.1114 peab olema - see ju vana?
Kodulehelt http://www.xilisoft.com/hd-video-converter.html laeb alla trial versiooni 5.1.19.1226 aga kui Internetis veel otsida võib leida juba ka versiooni 5.1.2.0919 (sellest ka Portable)

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: ts-faili kasutamisest

PostitusPostitas somsen » 22:48, 29 Dets 2008

Lisaks praktiliselt poolelt.
Meie DVB-T salvestamisel saadud TS faili töötlemiseks pole palju vahendeid. Olen samuti läbi katsetanud mitmeid konvertereid, splittereid, meedia koodreid, videoeditore või mis nimega nad parajasti olid. Tavaliselt nad TS faili ei taha tunnistada, kuigi kirjade järgi võiks seda arvata. Samuti lähevad paigast pilt ja heli. Siin teemas on juba kirjas tulemusi andnud asjad. Ise pean praegu parimaks Xilisoft Video Converter Ultimate, sest sellega saab failist välja lõigata reklaami ja seada õigeks alguse ning lõpu. Konteinereid on ka vist kõik võimalikud. Lõpptulemus enam töötlust ei vaja. Küll tuleb tähelepanelikult üle vaadata Profile Settings, sest püüab Video Size algfailiga võrreldes väikseks teha. Tegelikult saab seal kõike soovikohaselt muuta. Kui mpeg lõikamisel saab uue tulemuse minutitega, siis siin läheb aega, sest kogu fail konverteeritakse. Mõni splitter lubas liita ka ilma, kuid ei sobinud kasutada.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist