Elisa Klassik üle õhu (end. Starman ZUUMtv)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
prelature
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 13:57, 20 Juun 2010
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas prelature » 11:33, 05 Juul 2010

Zuumbox kirjutas:
prelature kirjutas:Mul on selline küsimus, et kas ZoomBoxi tarkvara on võimalik uuendada läbi antenni? Menüüs on valik olemas, kuid kui valin sageduse ja uuendan, siis ütleb kas Pöördumiskood #A või Pöördumiskood #D, või midagi sellist. Ise on mul antud antenn suunatud Pärnu peale ning äkki keegi oskab juhendada. Mul on see tavaline Zuumbox, mitte HD oma.

Põhimõtteliselt jah, ainult et selle asja juures on paar paha viga. Esiteks ei ole sealt läbi antenni viimasel ajal üldse mitte mingisugust tarkvara tulnud (ehkki lubati :? ) ja teiseks, kuna SD ZUUMBox ei oma Digilevi märki, siis ei saa selle jaoks seda tarkvara seal ka kunagi olema.

Aga mida need Pöördumiskoodid üldse tähendavad? Ja kui ma tahan Pärnu masti pealt uuendada (kui uuendus saadaval), siis mis sageduse ma võtma pean? Tasuta MUX-i oma? Või tasuliste oma?

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas zoom » 23:17, 06 Juul 2010

Paganat, et juba mitu südaöiset aega on Zuum paketis mingi posu kanaleid mõlemal muxil ühel hetkel pilditud.
S=90 ja Q= 0-5 .
Mitte sedamoodi, et mux 2 toimib ja mux 3 kanalid on maas. Mingi anomaalia, et Foxid on vaadatavad, kuid Sony maas, Showrime nähtav ja Investigation maas.
Mux3 on Eurosport 1 maas ja Eurosport 2 vaadatav. Vene kanalid võivadki minu poolest maas olla :mrgreen:
Aga see ei ole ju seletatav ilmastiku oludega, et muxide piires osa kanaleid on maas ja osad toimivad probleemideta.
Seletage mulle sellist asja..

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Sculder » 23:42, 06 Juul 2010

Keegi lülitab südaööl segaja sisse. Mul samad kanalid kaovad tänu sellele, et WiFi ruuter ja toaantenn ei saa omavahel läbi :)
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas kokku123 » 00:07, 07 Juul 2010

Terve mux ei peaks siis nagu kaduma?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1068
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 00:13, 07 Juul 2010

Juba mitu südaöist aega on olnud ülilevid. Arvan, et mõni kauge telesaatja sõidab äkki sisse.
Viimati muutis TarmoTanilsoo, 00:38, 07 Juul 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Sculder » 00:21, 07 Juul 2010

Mul kaobki kogu mux2 ehk E59 (TV6, Sony TV, Investigation Discovery, Discovery, Universal, Animal Planet, Cartoon Network/TCM, Eurosport, Fashion TV, PBK Estonia, TV3+ ja REN-TV Estonia) ja sama ilmselt Zoomil. Fox-id ja Sony pole samas muxis ja Eurosport ja Eurosport 2 pole ka samas mux-is.
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas zoom » 00:38, 07 Juul 2010

asoo, arvasin, et kanalid loetaksegi sisse selliselt, nagu zuumi esimese muxi kanalid kõigepealt ja siis zuumi teise muxi omad.Nagu nad kanalilistis näha on.
See ajaski segadusse, et kuidas ühel muxil saavad osa kanaleid toimida ja osa mitte :wink:

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Sculder » 00:52, 07 Juul 2010

Nope. Siit saad vaadata mis kanalid mis mux-is on http://www.levira.ee/dyna/site/380est.html :)
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
ints0000
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 03:00, 10 Sept 2007
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas ints0000 » 11:14, 07 Juul 2010

Levira asja järgi on discovery, TV6, Universal ühes mux-s.
Miks see nii on, et TV6 ja universal-i signaali kvaliteet kõigub ja pilt on vahepeal ruuduline/seisab, kuid discovery on samal ajal täiesti ok? Seda asja olen just õhtusel ajal märganud.

Kasutaja avatar
sinira
Entusiast
Postitusi: 156
Liitunud: 03:00, 08 Sept 2007
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas sinira » 08:56, 11 Juul 2010

Sattusin helistama 1770 ja 1 tädi oli täitsa ummammuudu. Ei jaganud maad ega õhku milles zuum levib. ütlesin, et Koerus 1Mux E57 kolib vabanenud E39 peale. Et E60 ja E63 on kunagi vaja ka kolida(sagedusdividendi järgi vabastada) Et kas on plaanis? Ei ole kuulda! Kas saate edastada küsimuse zuumi juhtkonnale, et kaua võib nõrka signaali ja kehva leviala taluda. Eiooooeiaoo . Mis leviala kuskohas. Zuum levib peeaegu igalpool.... Tule taevas appi kas me selliseid klienditeenindajaid et kõik on seotud 1.juuliga, et teised ka muudavad jne. Et ei saagi küsimust edastada. Palusin andeks, et( :oops: :wink: :( ) ja panin toru ära.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas kreisi » 10:23, 11 Juul 2010

sinira kirjutas:Sattusin helistama 1770 ja 1 tädi oli täitsa ummammuudu. Ei jaganud maad ega õhku milles zuum levib. ütlesin, et Koerus 1Mux E57 kolib vabanenud E39 peale. Et E60 ja E63 on kunagi vaja ka kolida(sagedusdividendi järgi vabastada) Et kas on plaanis? Ei ole kuulda! Kas saate edastada küsimuse zuumi juhtkonnale, et kaua võib nõrka signaali ja kehva leviala taluda. Eiooooeiaoo . Mis leviala kuskohas. Zuum levib peeaegu igalpool.... Tule taevas appi kas me selliseid klienditeenindajaid et kõik on seotud 1.juuliga, et teised ka muudavad jne. Et ei saagi küsimust edastada. Palusin andeks, et( :oops: :wink: :( ) ja panin toru ära.

starmani ei kotigi mux1, nende omad on mux2 ja3. mux1 on digilevi !
ERR

Digitüng
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 13:02, 24 Juun 2010
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Digitüng » 22:36, 16 Juul 2010

Tere, räägin siis oma hädad seoses zuumiga ka ära. Esiteks läks zuumbox lolliks(see varasem versioon, ehk nagu olen aru saanud, see sd oma), viga selles, et suvalistel hetkedel hakkab bootima. Teiseks, kui tahtmine leping starmaniga lõpetada, siis kas tuleb box ja kaart viia starmani esindusse, ning kui jah, siis miks nii?!(Boxi ja kaardi omale "kraesse" saab ükskõik, milliselt edasimüüjalt). Kolmandaks, kui "koostöö" starmaniga on plaanis lõpetada, sest kanalid pole enam sobivad, siis millised oleks altarnatiivsed võimalused? Minu teada keegi teine tavaantenni kaudu välismaa kanaleid ei levita?!

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas valgekotkas » 22:40, 16 Juul 2010

esiteks: no kui läks siis on ju paha :lol:
teiseks: tagastamine esinduses, suvalise nurga peal on "edasimüüjad" aga mitte "kokkuostjad" :wink:
kolmandaks: alternatiivsed teenusepakkujad täna maapealses digilevis puuduvad
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas ziege » 22:53, 16 Juul 2010

Teadmiseks kui oled üks õnnelikest kes "tasuta"boksi sai siis selle ja kaardi tagastamisega kaasnevad kohustused Starmani ees. Aga isegi sellise oma elu elava (suvalisel ajahetkel restartiva) SD boksiga kokku puutunud mis esinduses ilma lisaküsimusi esitamatta välja vahetatti.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas vanemleitnant » 23:33, 16 Juul 2010

Digitüng kirjutas:sest kanalid pole enam sobivad

Kanalid on päris mitu aastat olnud üsna samad. Ja järsku muutusid mitte sobivateks?
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist