Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas faas » 23:10, 03 Aug 2010

Henkka küsimus ilmselt ei ole rahas vaid selles kas kulutus on õigustatud (raha leiaks ilmselt) 50 tolli V pana ei ole väga kallis.Ma krt. oleks ostnud kuid kahtlen kas ikka on jumet niigi hea pilt ja usun kah Sina oleksid ostnud kui kindel oleksid ime saabub tuppa :lol:

Teemasse siis krt. ma ei mäleta oma elu jooksul,et oleks midagi texti-tvst lugenud,vahtinud :oops: puudust ei tunne siis ja taastada ei taha kah. :D Tänapäeval on valikuid palju kust tarblase info leiab.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas Sculder » 23:28, 03 Aug 2010

kalvis kirjutas:Kui üldse midagi teksti TV taolist siis ootan pikisilmi, millal saab telekale panna interneti külge ning delfi uudiseid otse telekast vaadata. Kindlasti see tulevikus tuleb (hollandis mingis kaabeltv-s sai niimoodi).

Uuematel telekatel see võimalus juba on (Panasonic - Viera Cast, Sony - BRAVIA Internet Video), pole vaid Eesti teenusepakkujaid kes seda osutaks ..... veel. Seni tuleb läbiajada välismaiste tegijate poolt pakutava sisuga (Eurosport, Euronews, Bloomberg, ARD, Nova jne,).
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
sinira
Entusiast
Postitusi: 156
Liitunud: 03:00, 08 Sept 2007
    unknown unknown

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas sinira » 07:10, 04 Aug 2010

texti tv oleks võind kasvõi ajaloo tõttu jätta ja ta on väga praktiline ja mugav, mispõhiline, et kõige olulisem on kirjas ei ole mingit läbu ja libauudiseid. kõik on kõige olulisem. sündmused ilm valuutad jne.

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas mønster » 09:15, 04 Aug 2010

Sculder kirjutas:
kalvis kirjutas:Kui üldse midagi teksti TV taolist siis ootan pikisilmi, millal saab telekale panna interneti külge ning delfi uudiseid otse telekast vaadata. Kindlasti see tulevikus tuleb (hollandis mingis kaabeltv-s sai niimoodi).

Uuematel telekatel see võimalus juba on (Panasonic - Viera Cast, Sony - BRAVIA Internet Video), pole vaid Eesti teenusepakkujaid kes seda osutaks ..... veel. Seni tuleb läbiajada välismaiste tegijate poolt pakutava sisuga (Eurosport, Euronews, Bloomberg, ARD, Nova jne,).


Isegi mu igivanal (3 a.) teleril oli inet küljes. Korra vajutada sisendivahetuse nuppu, teler lülib end meediaPC sisendi peale ning edasi saab vaadata inetti või salvestatud filme või käimasolevat saadet ajanihkega või mängida või.. nii lihtne see ju ongi.
Alternatiivne lahendus on ka - Elioni digibox oma Operaga, kuid see on ebamugavam.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas buhh » 09:23, 04 Aug 2010

Vastan otse - mitte miski :!:
VBI põhine teletekst on Eestis kahjuks ajalugu, leppige sellega ja laske sel rahus minna.

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1671
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas kokku123 » 15:24, 04 Aug 2010

buhh kirjutas:Vastan otse - mitte miski :!:
VBI põhine teletekst on Eestis kahjuks ajalugu, leppige sellega ja laske sel rahus minna.

Just, kasutage Teletexti uut versiooni mille nimeks Internet.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas Energizer » 16:14, 04 Aug 2010

kokku123 kas sa teed nalja või mõtled seda tõsiselt, võrdled TTX-i ja internetti?!? tule taevas appi...
Kuidas ma saan analoogtelekaga kasutada internetti kui digiboksil pole näiteks eth liidest ja veebibrauserit?!?
TTX-il on teine funktsioon ja ta polegi mõeldud asendama internetti...

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas Energizer » 16:24, 04 Aug 2010

buhh kirjutas:Vastan otse - mitte miski :!:
VBI põhine teletekst on Eestis kahjuks ajalugu, leppige sellega ja laske sel rahus minna.

Kui see on ajalugu, miks osades kanalites isegi üle SAT on tekstitv teenus täies mahus saadaval? Kas sat operaatorid või kanalid on väga vanamoodsad või? Peab siis tingimata kõik mis oli 10-15 aastat tagasi moes, kinni keerama või? Isegi siis kui see tehnoloogia töötab ja annab võimaluse ka ilma korraliku internetita olulist infot hankida... Mina loeks TekstiTV-d iga teleriomaniku põhiõiguseks, vähemalt sellel tasandil, kui pakuti ning teenust kasutatakse siis pole mingit põhjust seda pisikest aegunud lisaväärtust kinni keerata, niigi on Eesti DVB-T-le üleminek üks suur ämber (HDTV-st rääkimata).

Mis järgmiseks- ahjaa fikstelefon on ka ajast ja arust- kinni keerata ja kohe!?! Kineskooptelerid otsemaid kõigil majapidamisest välja visata, tegemist on aegunud tehnikaga mis ei sobi eesrindliku e- (eesti) riigi kodaniku majapidamisesse. Kõigil peab olema 100 mbit net,ja vähemalt 40 "-ne plsama või LCD telekas isegi siis kui ei asu hüperkiire levialas, palun kõigil võrk käsu korras endale ISE välja ehitada :twisted: :roll:. Kes tingmusi ei täida saab trahvi ettekirjutusega trahviotsusega näidatud puudused 2 kuu jooksul kõrvaldada, kui siis ikka ei aita, siis koduarest ... :mrgreen:

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1671
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas kokku123 » 16:37, 04 Aug 2010

Energizer kirjutas:kokku123 kas sa teed nalja või mõtled seda tõsiselt, võrdled TTX-i ja internetti?!? tule taevas appi...
Kuidas ma saan analoogtelekaga kasutada internetti kui digiboksil pole näiteks eth liidest ja veebibrauserit?!?
TTX-il on teine funktsioon ja ta polegi mõeldud asendama internetti...

Playon HD DVR :roll:, elioni DTV... Võimalusi on.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas Energizer » 17:25, 04 Aug 2010

kokku123 kirjutas:
Energizer kirjutas:kokku123 kas sa teed nalja või mõtled seda tõsiselt, võrdled TTX-i ja internetti?!? tule taevas appi...
Kuidas ma saan analoogtelekaga kasutada internetti kui digiboksil pole näiteks eth liidest ja veebibrauserit?!?
TTX-il on teine funktsioon ja ta polegi mõeldud asendama internetti...

Playon HD DVR :roll:, elioni DTV... Võimalusi on.

Elioni dtv veebibrauser on ikka eriline tase... pole seda ühegi boksi tarkvaraga korralikult käma saadud.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas buhh » 09:21, 05 Aug 2010

Energizer kirjutas:
buhh kirjutas:Vastan otse - mitte miski :!:
VBI põhine teletekst on Eestis kahjuks ajalugu, leppige sellega ja laske sel rahus minna.

Kui see on ajalugu, miks osades kanalites isegi üle SAT on tekstitv teenus täies mahus saadaval? Kas sat operaatorid või kanalid on väga vanamoodsad või? Peab siis tingimata kõik mis oli 10-15 aastat tagasi moes, kinni keerama või? Isegi siis kui see tehnoloogia töötab ja annab võimaluse ka ilma korraliku internetita olulist infot hankida... Mina loeks TekstiTV-d iga teleriomaniku põhiõiguseks, vähemalt sellel tasandil, kui pakuti ning teenust kasutatakse siis pole mingit põhjust seda pisikest aegunud lisaväärtust kinni keerata, niigi on Eesti DVB-T-le üleminek üks suur ämber (HDTV-st rääkimata).

Mis järgmiseks- ahjaa fikstelefon on ka ajast ja arust- kinni keerata ja kohe!?! Kineskooptelerid otsemaid kõigil majapidamisest välja visata, tegemist on aegunud tehnikaga mis ei sobi eesrindliku e- (eesti) riigi kodaniku majapidamisesse. Kõigil peab olema 100 mbit net,ja vähemalt 40 "-ne plsama või LCD telekas isegi siis kui ei asu hüperkiire levialas, palun kõigil võrk käsu korras endale ISE välja ehitada :twisted: :roll:. Kes tingmusi ei täida saab trahvi ettekirjutusega trahviotsusega näidatud puudused 2 kuu jooksul kõrvaldada, kui siis ikka ei aita, siis koduarest ... :mrgreen:

Emotsioonid ja lahmimine. Kui "kaineks" saad, siis võime teemat edasi arutada.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas dreamants » 09:48, 05 Aug 2010

Energizer kirjutas:Mina loeks TekstiTV-d iga teleriomaniku põhiõiguseks, vähemalt sellel tasandil, kui pakuti ning teenust kasutatakse siis pole mingit põhjust seda pisikest aegunud lisaväärtust kinni keerata

Jah! Ja mina nõuaks, et taaskäivitataks ER kesklainesaatja sest minu põhiõigusi on juba pikka aega rikutud: mul pole kesklainaalal oma emakeelset raadiojaama.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas valgekotkas » 10:28, 05 Aug 2010

ma ei oska enam kas nutta või naerda ... suured mehed või siis vastupidi tattninad nõuavad asju mis ei kuulu kohe mitte kuidagi valdkonda mis peaks meie elu stabiilsemaks ja edasiviimavaks tegema ... ma saan aru kui inimesed nõuaksid hambaravi hindade alandamist või piima/leiva hinna külmutamist või sotsiaalseid garantiisid või midagi muud mõistlikku ja vajalikku aga taga nutta marginaalse kandepinnaga teenuseid minevikust - kardate, et magate keldris võimuvahetuse maha kui kesklainesaatjalt ei kuule, et tiblad on toompeal ??? :evil: tulge siis keldrist välja ja elage homse nimel ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas bljumkin » 10:59, 05 Aug 2010

Ja mina tahan teada,millal hakkab tööle teletekstiga kesklaineraadiojaam, :evil:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Mis taastaks texti-tv, kas rahvaküsitlus?

PostitusPostitas dreamants » 11:12, 05 Aug 2010

valgekotkas kirjutas: kardate, et magate keldris võimuvahetuse maha kui kesklainesaatjalt ei kuule, et tiblad on toompeal ???

No siis ma hakkan juba eestikeelset "Ameerika häält" tagasi nõudma.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist