Zuum = Viasat

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
iivani
Entusiast
Postitusi: 183
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lƵunaeesti
    unknown unknown

Zuum = Viasat

PostitusPostitas iivani » 19:31, 02 Dets 2011

Probleemide ja jamade poolest võib nende kahe vahele vabalt võrdusmärgi panna. Juba mitmendat päeva ei suuda Zuum TV mu kaardil võtmeid vahetada. Kui helistada 1770, siis juba kaks päeva hämatakse sealt mingisugust eba adekvaatset jama. Sageduste vahetamine mind, siin Valgjärve masti all, ei puutunud. Kui alguses olid võtmete alguskuupäevad vähemalt aastast 2011, siis nüüd on nad suutnud kaardi ikka täitsa ära nullida - start kuupäev on aasta 1990!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14450
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas tigekala » 20:00, 02 Dets 2011

OK. Ja mis sitaga Viasat Sinu puhul hakkama sai, et võrdusmärgi nende vahele paned ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
iivani
Entusiast
Postitusi: 183
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lƵunaeesti
    unknown unknown

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas iivani » 20:38, 02 Dets 2011

Siin foorumis ju aina sõimatakse seda Viasati

Kasutaja avatar
andy
Tegija
Postitusi: 146
Liitunud: 09:24, 26 Juul 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas andy » 09:16, 03 Dets 2011

Kuid siin tekkib küsimus ,miks sina Viasati sõimad.Olen viasati vaadanud väga palju aastaid,kuid pole nagu põhjust neid sõimata.
Starmanil on server hetkel(oli) maas,mis jagab kaartidele võtmeid.
Dream-8000HD PVR-75*E-36*E-28,2*E-19,2*E-13*E-9*E-5*E-1*W-4*W-30*W Vu+ Duo-2

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas ziege » 09:33, 03 Dets 2011

Siin jah mõttekas rääkida omadest kogemustest mitte lihtsalt lahmida- ei oska ka mina midagi paha õelda Viasati kohta ( ca5 aastat klient).
_________________________________
DB8000HD DVB-S/C/T 1W/5E/13E/19E/
DVB-C, ZuumTV- Starman

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas Sombi » 10:21, 03 Dets 2011

Ma võrdusmärki nende vahele ei paneks, sest Viasat ja Zuum on kaks täiesti erinevat asja, nagu siga ja kägu. Ise ei tarbi kumbagi, aga teistele on neid käima tõmmatud küll ja rohkemgi. Tavaliselt kui kliendil mingi probleem on, helistatakse kõigepealt mulle, seega olen enam-vähem teemadega kursis.
Pildi kvaliteedi erinevusest ei maksa rääkida, sest võimalused ja tehnilised lahendused on erinevad, aga üks asi häirib Viasati puhul küll. Nimelt, miks Viasat ei võiks lepingu allkirjastamisel ja papi maksmise korral kohe kaarti avada? Arve kaardi eest hakkab küll kohe jooksma. Zuumi puhul on kohe pilt ees olnud kui uus kaart esmakordselt boxi pista. Või saadetakse Zuumi puhul kaardiuuendusi sadu kordi tihedamalt?

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas siil udus » 22:05, 03 Dets 2011

Mul viasatiga mitmeid kogemusi. Ise ei oma õnneks.
Viimane oli selline, sõber sai viasati HD tüüneri, kui tahtis teenusest loobuda, aga räägiti uuesti pehmeks.
Siis ei saanud tüüneri pulti telkut juhtima - kaasas vale juhend. Järgmisena oli vaja teha tüüneri tarkavara uuendus kuna ei näinud kõiki kanaleid, pidi minema nati rohkem kui 15 min. Tegelikut läks mitu tundi. Enne seda suhtuti nagu täielikku lolli ja lasti idiootlike tegevusi teha, mis pidavat aitama aga tegelt ei aitand. No siis tuli see tarkvara uuendus, suure saladuskatte all siis öeldi, et mis nuppe peab all hoidma, kui pistikut seina panna ja mis tulukesi ootama.
Eranditult kõik mu tuttavad kes on viasati esimese hooga võtnud, on selle kontori tegevuses hiljem nördinud. Üks negatiivne juhtum on selline, mis ei kannata siinse foorumi paberit.

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas Sombi » 09:48, 04 Dets 2011

siil udus kirjutas:Üks negatiivne juhtum on selline, mis ei kannata siinse foorumi paberit.

Aga kodeeri tekst ära, pane siia kirja ja saada PS-iga lugeda soovijatele võti :wink:
Eks neid klienditeenindajaid ole erinevaid, samuti ka firmasid. Viasat võiks näiteks EMT-st eeskuju võtta: Näiteks, kui on olnud probleeme leviga, ei käsi keegi telefoni antenniseadeid kontrollida või mida iganes :lol: Kuulatakse mure ära ja kui vastata ei osata, edastatakse info vastavale asjapulgale (tehnikule), kes siis tagasi helistab. Vähemalt mulle on ALATI tagasi helistatud kui on probleeme olnud ja klienditeenindaja ei oska või ei saa ise aidata.
Viasatil on veel palju-palju arenguruumi.

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

Re: Zuum = Viasat

PostitusPostitas ziege » 13:04, 04 Dets 2011

Ka minule on Viasatist tagasi helistatud kui klienditeenedeja ei oska ühele või teisele küsimusele vastata- näiteks kui uurisin miks vana Siriuse pealt Nokia 9780-le uut softi saada ei ole ja kas uus HD box ka oma nimekirja koostada laseb. Sellised spetsiifilised küsimused mille küsimuse vastuseid ei ootagi klienditeenendajalt. Tundub suht kiidulauluna Via aadressil aga leian et probleemi lahendusele aitab alati võimalikult täpne probleemi kirjeldus.
_________________________________
DB8000HD DVB-S/C/T 1W/5E/13E/19E/
DVB-C, ZuumTV- Starman

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist