1. leht 1-st

üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 19:20, 03 Okt 2020
Postitas wqsa
vaatan 'Elisa Klassik üle õhu' paketti S. palun kas keegi tark ütleks, et kas on olemas salvestavat tv-boxi, millega salvestatud HD videofailid oleks ka arvutis avatavad, lõigutavad jne? selle asja nimi on ilmselt HDCP, mis ei lase kodeeritud kanalite videosid arvutis vaadata. kas on olemas mingisugustki varianti sellest HDCP asjast mööda hiilida?

Re: üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 22:20, 03 Okt 2020
Postitas aandra
Kasutasin kunagi Vantage 700_? HD box-i, millel oli nii s2 kui ka meie, üle õhu, leviva DVBT2 vastuvõtja. Selle USB kaudu salvestasin mälupulgale ja see oli ka arvutis vaadatav. Lõikunud faile pole küll.

Re: üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 22:30, 03 Okt 2020
Postitas rait01
Kasuta seda boxi ja salvesta usb pulgale. Ja vaata arvutis.
https://llmerge.ee/hd-digiboks-amiko-he ... esaga--658

Re: üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 23:07, 03 Okt 2020
Postitas Scott
See ei ole HDCP, aga telerid ja mõned boksid salvestavad failid oma krüpteeringuga (sel pole kaardi krüpteeringuga mingit pistmist) ja vaadata saab vaid samas seadmes.

Kui juba arvutiga lõikuma plaanid hakata, siis on kõige mõistlikum osta DVB-T2 võimeline USB-tuuner ja arvutisse vaatamisprogramm, millega saab ka salvestada. On nii tasuta kui tasulisi variante.

Kui tahad arvutis üle õhu vaadata-salvestada tasulisi kanaleid, siis vajad lisaks ID-kaardilugejat Elisa kaardi ühendamiseks. Kuidas seda kompotti seadistada, on siin foorumis vanades teemades kirjas.

Re: üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 22:35, 04 Okt 2020
Postitas 0000
HDCP on salvestuskaitse, mis ei tohiks lasta salvestada üle HDMI selliste salvestajatega, millel on HDMI In (näiteks dm920). Üldiselt lukk on loomade jaoks, mitte inimestele.

Re: üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 14:37, 10 Jaan 2021
Postitas kalvis
Digiboxidest on päris lai valik - kõik Enigma Linux digiboxid H.265 toega. Viimane mis töötas oli Amiko viimane üllitis. Vanematel boxidel on kas prose nõrk või pole riistvaralist dekoodrit (kui prose on tugev piisab tarkvaralisest)
Lisaks töötavad Arvuti DVB-T2 PCIe/USB pulgad + smartDVB. Saad vaadata, salvestada. Ainult, et sobivate DVB-T2 seadmete ostunimekiri on lühike (ühe käe sõrme jagu, eriti rangetel ningimustel vaid F näpu jagu) ja saadaval Ebayst või Aliexpressist (eestis poed ei müü).

Re: üle õhu HD salvestuste vaatamine arvutis

Postitatud: 14:51, 10 Jaan 2021
Postitas humanoid
rait01 kirjutas:Kasuta seda boxi ja salvesta usb pulgale. Ja vaata arvutis.
https://llmerge.ee/hd-digiboks-amiko-he ... esaga--658


Selles boksis pead salvestuses määrama kas vaba või kodeeritud. ´vabalt´ näed siis kõikides seadmetes.