Antennid (-süsteemid) kaugvastuvõtuks

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 20:54, 11 Okt 2007

Tartus minuteada igal pool pole kaablit, nt eramute piirkondades Tammelinnas,Supilinnas ja Raadil, ka kesklinnas. Elion küll ulatab igale poole. Kes seda võtta ei raatsi ja satiga jännata ei kavatse. peab ikka zuumima.

Kasutaja avatar
mart
Entusiast
Postitusi: 149
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas mart » 21:31, 11 Okt 2007

jyri403 kirjutas:Tartus minuteada igal pool pole kaablit, nt eramute piirkondades Tammelinnas,Supilinnas ja Raadil, ka kesklinnas. Elion küll ulatab igale poole. Kes seda võtta ei raatsi ja satiga jännata ei kavatse. peab ikka zuumima.

Nii kaabelTV ühendused kui ka Elioni IPTV maksavad 60 krooni suurusjärgus (ADSL-ile lisaks, lairibaühendus on aga tänapäeval nagunii absoluutne must (inglise keeles)), mis on üle kolmandiku vähem kui Zuum oma 99 krooniga, kvaliteedi ja kanalite hulga poolest jääb aga Zuum neile kõvasti alla. Seepärast ma ei saagi hästi aru inimestest, kes elu eest mingi antennikeemiaga tegeleda tahavad (pealegi garanteeritud levialades, mille jaoks on odavad valmislahendused saadaval!), ilma et see neile ekraanile midagi täiendavalt tooks. Oleks siis Soome maapealne või siis satelliidid, aga Zuum... Ma saan aru maapiirkondadest, kuhu miski kaabel ei ulatu, aga linnades jääb see minu arust küll mingi masohhismi valdkonda. Kogu minu lugupidamise juures neisse, et nad viitsivad mõelda ja ise midagi teha, aga kas tänapäeval on mõtet jalgratast ise kokku keevitada või peedist pesumasinale trumlit teha, kui see just mingite väga eriliste sõiduomadustega pole võrreldes poes saadaolevatega...

Kasutaja avatar
amonte
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 10 Okt 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas amonte » 22:18, 11 Okt 2007

Mart, kust sa Elioni IPTV 60 kr saad? Oletame, et mul on internet tasuta käes kuid mitte Elioni oma ja seega pole mul mõtet ju hakata veel lisaks Elioniga paarituma, et sealt (hea küll, kvaliteetsemaid) 3+kohalikku kanalit vaatama hakata. Satipannilt saab vabu kanaleid, internet on olemas ja UHF antenn on olemas, seega pole mingi probleem ka tulevikus tasuta kohalikke vaadata. Ja minu mäletamist mööd apeks uuematel teelkatel signaali veaparandus olema, nii et kui mingi tugevusega signaal juba telekas on, siis ta tuleb ka üsna kvaliteetselt.
Aga tänud vastamast!

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

PostitusPostitas elit » 09:42, 12 Okt 2007

Siin tuleks veidi täpsustada.

Tulenevalt konkurentsist turul ja teenuste odavnemisest (peamiselt võrkude väljaehitamise olulise vähenemise ja aparatuurile minevate kulude vähenemise tõttu) Elion kasutas oma klientide hoidmise eesmärgil taktikat, millega ei vähendatud nõutavat tasu, vaid tasu suurus säilitati, kuid lisati IPTV ja tõsteti interneti kiirust kuni 15 Mbit/s klientidele, kellel oli vormistatud pakett "Kodu 3". Juurde tuleb maksta teistel juhul, kui nad soovivad kasutada IPTV-d.

Kliendi poolel kasutatavad seadmed kuuluvad Elionile ja nende renditasu seni ei nõuta.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist