Zuumbox ja kanalid

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
magna
Edasijõudnu
Postitusi: 51
Liitunud: 02:00, 01 Jaan 2008
    unknown unknown
Kontakt:

Zuumbox ja kanalid

PostitusPostitas magna » 22:07, 01 Jaan 2008

Tere on selline jama kanalid on korrast ära. NTX Etv on kanal 1 ja kalev sport on kanal5 ja vahepeal ei ole midagi. Helistasin kliendiinfosse seal mingi (blondiin vist) et meil rike ei oska aidata. Kuidas saaks siis kanalid korda. Äkki kuidagi mingi progre abil.(Et siis ühendan arva ja boxi.)
Vahel ajab nii närvi. :lol:

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 00:40, 02 Jaan 2008

Tere kõigile ja head uut aastat!
Küsimus. Panen zuumboxis kanalid lemmiklisti, järjekord listis on neil ikka nii, nagu nad on operaatori poolt paika pandud (eelmise postituse jätkuks). Kas on võimalik muuta omavahel kanalite järjekorda listis?Nt ETV nr1, OK, kalev Sport nr5 asemel nr 2, Nelonen nr3, MTVEesti nr 4 jne jne, saaks paigutada kanalid just selles järjekorras, mida ise soovid, mitte nii, nagu operaatori poolt reastatud, tulevikus nt Kanal2 nr2 alla ja TV3 nr3 alla ilmtingimata. Boksi menüüdes pole sellist võimalust leidnud. Muide SAT tuuneril Samsung DSR9500 (mis mul on senini olemas) on see võimalus õnneks.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

PostitusPostitas elit » 11:36, 02 Jaan 2008

Ei ole võimalik.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas buhh » 13:50, 02 Jaan 2008

Usun, et järgmine tarkvarauuendus parandab ka selle vea,
lisaks käivitumisprobleemile.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas Plinn » 14:43, 02 Jaan 2008

buhh kirjutas:Usun, et järgmine tarkvarauuendus parandab ka selle vea,
lisaks käivitumisprobleemile.

On Sul selle hüpoteetilise "uuenduse" kohta äkki täpsemat faktilist infot? Kas sellega tõepoolest tegeldakse ja mis teoksil on? või lihtsalt loodad ja spekuleerid nagu me enamus siin foorumis?... :roll:
Minul näitkes "käivitusprobleeme" pole, kuid on hoopis väljalülitamisprobleemid... :twisted:

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 17:20, 02 Jaan 2008

Kas neid tarkvarauuendusi kontrollitakse ka enne ülespanekut? Selline mulje jääb, et seda küll ei tehta. Sellest need jamad, mis siin foorumis laineid löövad. Või olen ma liiga rumal, et ni arvan? Vabandage.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas buhh » 10:13, 03 Jaan 2008

niisama ma lootusi ja ootusi välja ei jaga,
nagu palju muudki siin ilmas, jäävad asjad papi taha pidama

siinne näib mulle nagu torm veeklaasis :D
iseenesest väljapool on kõik rahulik ja sellist tõmblemist ja poripildumist ei toimu

tundkem rõõmu sellest mis tehtud ja olemas on, rohkem optimismi härrased :)

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 11:20, 03 Jaan 2008

buhh kirjutas:siinne näib mulle nagu torm veeklaasis :D
iseenesest väljapool on kõik rahulik ja sellist tõmblemist ja poripildumist ei toimu

las koerad hauguvad - karavan ...

buhh kirjutas:
tundkem rõõmu sellest mis tehtud ja olemas on, rohkem optimismi härrased :)

et siis millest ... kas sellest, et digiajastusse astumisega on pildikvaliteet viidud "sellisele" tasemele - mille nautimiseks piisab 21" koobiga telekast ja suuremate digipaneelide omanikud nautigu udupilti :roll: ... või ongi sihtgrupp tädi Maali kes nagunii suurt ei jaga matsu ja harjunud udupildiga ja ei tõmble ja on rahulik ...


... üldiselt on see päris haige vabandus, et siin on ainuke koht kus vingutakse - ma isiklikult arvan, et see on koht kus vähegi asjalikumat tagasisidet antakse ... tädi maali seda nagunii ei tee :lol:

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas bljumkin » 12:33, 03 Jaan 2008

jyri403 kirjutas:Kas neid tarkvarauuendusi kontrollitakse ka enne ülespanekut? Selline mulje jääb, et seda küll ei tehta. Sellest need jamad, mis siin foorumis laineid löövad. Või olen ma liiga rumal, et ni arvan? Vabandage.

No praegu kontrollitaksegi.
~6000 inimese peal, :roll:

Kasutaja avatar
ompu
Edasijõudnu
Postitusi: 46
Liitunud: 02:00, 09 Dets 2007
Asukoht: Mikitamäe v.
    unknown unknown

PostitusPostitas ompu » 19:51, 03 Jaan 2008

tere,mul siuke mure et juba teist päeva hakivad kalev ja etv,s on 80-90 aga q käib umbes 50 ringis ja vahel kukub täitsa alla 10 peale ja nii, muidu ylejäänud töötab nagu ikka. Olen proovinu antenni keerata ja kaablit uuesti ühendanud juba ja,ei midagi. Kas keegi oskab öelda midagi,või on kellegi sama probleem? elan valgjärve levialas... tänud ette abi eest

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Sculder » 21:04, 03 Jaan 2008

Kas oled box`i seinakontaktist välja tõmmanud ? Endal on mõnikord Q alla läinud ja siis on stepsli kontaktist välja tõmbamine aidanud.

Kasutaja avatar
ompu
Edasijõudnu
Postitusi: 46
Liitunud: 02:00, 09 Dets 2007
Asukoht: Mikitamäe v.
    unknown unknown

PostitusPostitas ompu » 23:03, 03 Jaan 2008

proovisin välja tõmmata,ei aita. Ma ise arvan et äkki ilmast tingitud, on külm ja selge,samas siis peaks nagu % just parem olema...ei tea.Ootan ära kuna ilm muutub ja eks näis. Aga muidu nagu ma aru olen saanud siis see mux kus see kalev ja etv on peaks nagu olema just parema leviga? Või ma ajan sassi midagi?

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas Plinn » 09:24, 04 Jaan 2008

Kah umbes sama asi...
Kuigi! - ma ei tea kui mitmel päeval see on olnud, sest üleeile pea-aegu ei vaadanudki telekat ja kruuda'tv-d ma kah ei fänna, aga selle tunni aja jooksul, mil eile ETV-d jälgisin, torkas ka silma ja kõrva ebatavaliselt sage pildi hangumine ja hääle käuksumine.
Eelkirjutajaga on mul aga see erinevus, et signaali võtan Tartust, Soinaste mastist ja "S" on enam-vähem stabiilselt 98 ja "Q" kõigub 97-100 peal. Sellised näidud on ka hangumise hetkedel.
Muudel digikanalitel ringi kolades justnagu ei täheldanud eile sellist häirivat hakkimist. Kusagilt vene kanalilt sai terve pikk film ära vaadatud ja ei miskit probleemi...

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1071
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 09:50, 04 Jaan 2008

Siin on levi just parem. Alles pigistasin S 60% Q 30% E57 pealt 93 km kauguselt Koerust välja.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:49, 04 Jaan 2008

Plinn kirjutas: Kusagilt vene kanalilt sai terve pikk film ära vaadatud ja ei miskit probleemi...

Kas see vene kanal oli digi või analoog? Analoogi puhul punnitab kõige tõenäolisemalt Pihkva Tartu kandis. Mis kanaliga tegu oli?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist