Vantage VT1

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas faas » 21:30, 23 Juun 2011

:) Teades, et Aandra pillid on esimesed mis siis riiki tulid ja aastad teevad oma töö :) siis miski pole igavene.
Tigekala minu VT on korralikult jahutatud ja töötab päris tihti.Mis põlemisse puutub siis hea, et peremees kodu oli ja suurem õnnetus jäi ära.
Ma usun Aandral on pille varuks küll ja pildita Ta ei jää :D muidugi kas nii head on ....
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14396
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas tigekala » 21:41, 23 Juun 2011

faas kirjutas:Tigekala, minu VT on korralikult jahutatud...
Panid sund vesijahutuse peale ?
Miks Aandrale sellest midagi ei kõssanud ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas Zuumbox » 19:45, 25 Juun 2011

Henkka kirjutas:Oh, hea et see häire ikka töötas.
Aga mis seal tuuneri sees siis nii lahtise leegiga põleda sai, seda mu pea küll ei jaga..
Trafod ja kondekad väga põlev materjal just ei ole? smile29

Kõik, mis elektrit juhib, peab olema (enamasti) isoleeritud, et lühiseid ei tekiks. Isolatsioonimaterjal aga põleb üsna hea isuga (loe: musta suitsuga); eriti veel, kui teda piisava (lühis)vooluga takka sundida...
Muide, põlema on võimelised kõik ained, vaja on ainult piisavat temperatuuri ja/või õiget oksüdeerijat smile15
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
andrus
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 28 Juul 2007
    unknown unknown

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas andrus » 23:18, 25 Juun 2011

Mehed, krt.. tänud et hoiatasite... Praegu veel pilt ees aga VT 7100TS pandud ilusti liimpuidust riiulisse... Esimene asi tule ja suitsuandur nüüd teleka kohale.. asjal vanust juba mõni aasta, nii et varsti kohe asi küpse.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas Energizer » 00:41, 26 Juun 2011

smile11 Ma ei tea, kui see oleks minu teha siis mina ei topiks digiboksi riiulisse milles 3 külge on suletud. Isegi siis kui venitlatsiooninõuded tehase speci järgi on minimaalselt täidetud (enamasti 10cm vaba õhuruumi igast küljest) . Kunagi mulle öeldi isegi Manhattan 3300 CI tüünerit müües et parem oleks kui ma tüüneri külgedele miskised klotsid alla paneks et alt õhk läbi käiks... Oma driim on riiuli peal ,nii et kõik 3 külge on täiesti vabad. Driimil on ka mingid väikesed "jalad", nii et põhi päris vastu riiulit ei ole.
Saan aru, et see vant on HD boks seega tahab ilmselt prose ja emaplaat korralikumat jahutust, aga ikkagi.
Kui nii võtta siis pole isesüttiimise eest kaitstud ükski elektrooniline seade v.a arvutid mille emaplaadil temperatuurikontrollerid, mis kriitilise piiri ületades lihtsalt pikema jututa arvuti välja lülitavad.

On olnud ka juhuseid kus arvuti korpus (tõenäoliselt siiski kas emaplaat või toiteplokk) on põlema läinud.

Ise olen küll piisavalt ettevaatlik ja lülitan alati nii oma PC kui ka driimi välja (ooterežiimile), kui kodust ära lähen. Just seepärast et vältida halbu üllatusi. SA ju ei tea mis kodus toimub kui ära oled... Salvestamine töötab ka ilma töötava videoväljundita, st driim võib olla ootel, aga striimitakse siiski kõvakettale. Aga kui kodust ära olen siis on nagu aamen kirikus- kõik shut down... kui jääbki midagi äikese või voolukatkestuse pärast salvestamata pole hullu, tulevad kordused ja elu läheb edasi. smile29 Kunagi ei saa midagi usaldada. Äikese ajal veelgi enam, siis on ka toitejuhtmed seinakontaktist lahti.

Ausalt öeldes, tunnen Aandrale kaasa. Eks varem või hiljem ütleb tõesti üles. Kas garantii on juba läbi? Kas pole võimalik et tegu vigase toiteplokiga, esimesed seeriad on enamasti vahel halbu üllatusi täis (nagu ka DM 7000 ja 7020 eri toiteplokkide versioonidega?!?

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas valgekotkas » 01:14, 26 Juun 2011

Energizer kirjutas:Kui nii võtta siis pole isesüttiimise eest kaitstud ükski elektrooniline seade v.a arvutid mille emaplaadil temperatuurikontrollerid, mis kriitilise piiri ületades lihtsalt pikema jututa arvuti välja lülitavad.
smile36 smile36 smile36
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas Energizer » 01:26, 26 Juun 2011

sa tahad öelda et bioses shut down temperature määramine on kasutu?

smile29

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas valgekotkas » 08:27, 26 Juun 2011

Energizer kirjutas:sa tahad öelda et bioses shut down temperature määramine on kasutu?

smile29
tulekahju seisukohalt küll :wink: ... arvuti enda tervise seisukohalt võib sellest nii palju kasu olla, et valesti paigaldatud jahutuse tõttu jääb protsessor ellu smile85
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas aandra » 20:00, 26 Juun 2011

To Energizer:
See õnnetu box seisis uhkes üksinduses, lahtise laua peal ja kõikidest külgedest, v.a. laud, millel seisis, pääses toas olev jahe õhk, 18 kraadi, talle sisse. Boks oli avamata, tehases plommiga ja isegi usb pulka polnud küljes, rääkimata kõvaketastest.
Asi sai iseeneses otsa.

Kasutaja avatar
rei565
Entusiast
Postitusi: 276
Liitunud: 03:00, 14 Juun 2007
Asukoht: Tallinn, Kristiine
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Vantage VT1

PostitusPostitas rei565 » 13:58, 27 Juun 2011

Ma otsisin ka ühele sellisele lahtiselt laua peal seisvale pillile otsa saamise põhjust. Pärast tuli välja, et päike paistis just keset päeva läbi akna paar tundi korpuse peale. Peremees pilli kunagi välja ei viitsinud lülitada. Nii ta seal siis küpses...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist