ETV HD pilt

HDTV - HDTV
Kasutaja avatar
cl
Entusiast
Postitusi: 114
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas cl » 22:12, 29 Sept 2015

erik25 kirjutas:
Aga, teemas püsides, ETV HD-d jahh hakivad aegaejalt kummaliselt.. ja heliga ka vahetevahel probleeme..


mul samuti HD testid hakivad aegajalt korraks. täna hakivad justkui vähem kui varasemalt, aga täna on ETV2 HD TEST peal mingi pildiformaadi pidev vahetamine, ilmselt proovivad õigustada oma TEST nime :)

Kasutaja avatar
kalev-1
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas kalev-1 » 22:19, 29 Sept 2015

mux7 peal supakatega ka jätkuvalt mingi kala :?:

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas MultiUser » 23:20, 29 Sept 2015

kalev-1 kirjutas:mux7 peal supakatega ka jätkuvalt mingi kala :?:

Ikka. Sõltuvalt sellest, millega vaatad. Mul GoldenMedia Mania 3HD neid esile ei mana. Ju siis pole vaja :(
Ja ilmselgelt Levira rahvas siin neid kaeblemisi ei loe. Või on ehk midagi siiski loota? Kas teab...

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 954
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas arkoko » 10:25, 01 Okt 2015

Siin on erinevate operaatorite pildi ja subtiitrite kvaliteedi võrdlusest juttu olnud. Subtiitrite kohta on avaldatud arvamust, et Levira signaalil on nad kvaliteetsemad kui teistel (Elion, Starman). Nii ta ongi ja seda väga lihtsal põhjusel. Levira edastab subtiitrite striimis bitmap'e HD-le kohaselt (1920 piksli laiusega):
00001_000001-dvb-t2.jpg

Elion ja Starman aga 720 piksli laiusega:
00001_000001-dvb-c-iptv.jpg

Miks see nii on, seda ma ei tea. On see ERR-i signaali väljastuse või operaatorite rida?
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
sarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 94
Liitunud: 03:00, 20 Sept 2005
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas sarvik » 12:03, 01 Okt 2015

HD subtiitreid paljud seadmed ei toeta ja seetõttu ilmselt on operaatorid nii valinud.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas meremees2 » 14:23, 01 Okt 2015

Tere

Kas keegi on Levirast uurinud, või on ehk foorumis mõni tegelane Levirast, kes võiks seda aegajalt hakkimist kommenteerida? Ma esiti kahtlustasin antenni, kuid kuna see probleem näib olevat ka teistel, siis vast on hakkimine siiski edastamisest põhjustatud.

cl kirjutas:
erik25 kirjutas:
Aga, teemas püsides, ETV HD-d jahh hakivad aegaejalt kummaliselt.. ja heliga ka vahetevahel probleeme..


mul samuti HD testid hakivad aegajalt korraks. täna hakivad justkui vähem kui varasemalt, aga täna on ETV2 HD TEST peal mingi pildiformaadi pidev vahetamine, ilmselt proovivad õigustada oma TEST nime :)

AnaloogTV
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 10:25, 03 Veebr 2011
Asukoht: Eesti kagunurk
    unknown unknown
On tänatud: 5 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas AnaloogTV » 18:01, 03 Okt 2015

Nii, terve tänane hommikupoolik jooksis mul see ETV HD ja no sorri, aga mina ei näinud mitte ühtegi hakkimist. Lisaks polnud mitte mingisuguseid probleeme subtiitritega...
Spark triplex box ja pkteam image.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas meremees2 » 11:41, 05 Okt 2015

Probleem näib olevat erinevate tootjate mudelitega. Samsungi telekatega peaks pilt ilusti jooksma, aga LG telekatel on hakkimise viga küljes. Järelikult Spark triplex box on probleemivaba. Minul on LG telekas ja VU+Duo2 (OpenPLI 4.0), ning hakkimist esineb mõlemal. Telekal vähem, boxil rohkem. Loodetavasti saadakse Leviras probleemile lahendus.
AnaloogTV kirjutas:Nii, terve tänane hommikupoolik jooksis mul see ETV HD ja no sorri, aga mina ei näinud mitte ühtegi hakkimist. Lisaks polnud mitte mingisuguseid probleeme subtiitritega...
Spark triplex box ja pkteam image.

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas bljumkin » 14:33, 05 Okt 2015

meremees2 kirjutas:Probleem näib olevat erinevate tootjate mudelitega. Samsungi telekatega peaks pilt ilusti jooksma, aga LG telekatel on hakkimise viga küljes. Järelikult Spark triplex box on probleemivaba. Minul on LG telekas ja VU+Duo2 (OpenPLI 4.0), ning hakkimist esineb mõlemal. Telekal vähem, boxil rohkem. Loodetavasti saadakse Leviras probleemile lahendus.
AnaloogTV kirjutas:Nii, terve tänane hommikupoolik jooksis mul see ETV HD ja no sorri, aga mina ei näinud mitte ühtegi hakkimist. Lisaks polnud mitte mingisuguseid probleeme subtiitritega...
Spark triplex box ja pkteam image.

Minu LG telekas küll ei haki.
Pilt

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas meremees2 » 10:04, 06 Okt 2015

Täpsustan siis, et LG telekate puhul on probleeme kindlate mudelitega. Minu teleka mark on LB650v ja sellel mudelil esineb hakkimist.

bljumkin kirjutas:
meremees2 kirjutas:Probleem näib olevat erinevate tootjate mudelitega. Samsungi telekatega peaks pilt ilusti jooksma, aga LG telekatel on hakkimise viga küljes. Järelikult Spark triplex box on probleemivaba. Minul on LG telekas ja VU+Duo2 (OpenPLI 4.0), ning hakkimist esineb mõlemal. Telekal vähem, boxil rohkem. Loodetavasti saadakse Leviras probleemile lahendus.
AnaloogTV kirjutas:Nii, terve tänane hommikupoolik jooksis mul see ETV HD ja no sorri, aga mina ei näinud mitte ühtegi hakkimist. Lisaks polnud mitte mingisuguseid probleeme subtiitritega...
Spark triplex box ja pkteam image.

Minu LG telekas küll ei haki.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3259
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas 0000 » 22:14, 06 Okt 2015

image.jpeg
Millised on signaalitugevus ja kvaliteet? Ehk kas Sul võib signaal nõrgaks jääda?

Tegin täna oma ühistu antennisüsteemis just täiustuse. Kuna TV3 enam pilti ei tahtnud korralikult näidata, siis käärisin käised üles ja vahetasin vana Ranteloni võimendi AV66-TAHE laiaribalise võimendi AD30 vastu. Selle toimingu tulemusena on TV3 ja ETV+ pilt selged nagu prillikivi (nagu ütleks hr. Savisaar). TV3 ja ETV+ on Tallinnas kanalil E30, mida vanad võimendid hästi läbi ei lase (sõltub muidugi võimendist).
Igaks juhuks lisasin antenni ja võimendi vahele veel LTE tõkkefiltri, mis peaks maha suruma 4G 800MHz (täpsemalt 792-795 -10dB; 795-862 -20dB).
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 1 kord

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas meremees2 » 19:03, 08 Okt 2015

tugevus - 86
kvaliteet - 100
2015-10-08 18.50.49.jpg

Täna ei ole hakkimist täheldanud.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3259
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas 0000 » 21:00, 08 Okt 2015

Numbrid on Sul ju ilusad! Ma saan aru, et hakivad ainult need DVBT2 kanalid? Minul olid ja on need kõige stabiilsemad kogu aeg, probleemid tekkisid TV3-ga, kui nad läksid uuele sagedusele (Tallinnas TV3 ja ETV+ E30).
Kas Sul on lisaks välisantennile võimendi ka? Kas LTE filter on ka seal võimendi ees? Soome jaoks eraldi antenni pole ja kui on, siis kuidas toimub liitmine? Kvaliteedi näitajad on Sul nii head, et sellega ei tohiks pilt hakkida. Mul on need DVBT2 kanalid mõlemad (nii ETV HD, kui ka ETV2 HD) selliste näitajatega, nagu lisatud pildil näha ja ei haki. Peale antennisüsteemi ümberehitust on mul kõik DVB-T kanalid OK.
image.jpeg
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3167
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows XP Chrome
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 153 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas Scott » 21:57, 08 Okt 2015

Praegu ETV HD hetkeks "külmub", mis tundub nagu hakkimine. Signaali levi viga ei ole, see on saatepoole signaalikulgemise ahelates. Telekas ja AltDVB-s juhtub häire täpselt üheaegselt ja ühtemoodi. Seadmed on eri antennide taga.

Sama oli ETV+ kanalil hilisõhtul.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    Windows 7 Mozilla
On tänatud: 8 korda

Re: ETV HD pilt

PostitusPostitas elit » 08:42, 09 Okt 2015

Vaatasin eile õhtul ettevõtluse galat 3 erineva edastaja kaudu.

DVB-T kaudu (T2 võimekust siiani ei ole, kuna ei taha odavaid bokse/pulkasid osta), Starmani DVB-C-st ja Elioni IPTV-st.

Pildi defektid olid kõigil samaaegselt ja ühesugused.

Pilditrakti vead said ilmselt alguse Noblessnerist, sest kui pilt külmus, siis heli jooksis ilusasti edasi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist