Aminet 110 juhtimise anomaalia

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas antonio1 » 17:41, 31 Jaan 2009

Olukord järgmine: vana sony crt teleka kõrval töötab ilusti, niikui pulti vajutad reageerib nagu peab. Panasonicu plasma kõrval pulti näppides selline tunne, nagu oleks puldi nupud rikkis. Vajutades reageerib topelt, peab väga kiiresti ja õrnalt puldiga toimetama, et soovitud toiminguid teostada.
Milles probleem? On keegi kokku puutunud?

Et vähendada võimalike pakutavate põhjuste hulka, siis infoks veel niipalju, et proovitud 3 erineva aminet 110 boxi ja kahe erineva puldiga. Mõlemad töötasid vana crt teleka taga normaalselt, plasma taga siis kõigil ülalkirjeldatud probleem.
Kõik teised pultidega seadmed töötavad tõrgeteta.
Meenub, et olen sarnast asja näinud ka ühel pool külas. Seal pidasin seda puldi veaks, kuna pult oli üsna kulunud ja üks nupp isegi puudu. Telekas oli seal mingi suurem samsungi LCD.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas valgekotkas » 18:05, 31 Jaan 2009

tee lihtne katse - pane plasmale miski tekk või papp ette ja katseta siis ... ilmselt on sellel puldil tugev signaal ja silm kah boxil tundlik ning plasmalt tekib suurel klaaspinnal peegeldus mis seinalt tagasi peegeldab ja amino peab seda kaheks klõpsuks või siis ei reageeri üldse, sest signaal paneb "segast" ... lihtsalt tuli selline mõte :oops:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas hania » 18:43, 31 Jaan 2009

endal oli sama jama lahenduseks otsi boksile koht kus peegeldusi oleks minimaalselt ,endal on boks alumise sahtli taga nurgas .tasub proovida erinevaid kohti ja katsetada ega muud lahendust ei ole

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas faas » 18:47, 31 Jaan 2009

:) minul kestsid need anomaaliad päris pikkalt(plasma ja amino hall pult) kui kõrini sai ja korraliku puldi ostsin ja peale seda pole vaja otsida kohta kuhu box panna ja puldiga sihtida jne. kõik toimib laitmatult.
Muidu tõsta boxsi kas telekast ette või taha poole ja lülita menüüst puldi kordussamm välja ja sihi täpselt peaks aitama. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas hania » 22:16, 31 Jaan 2009

faas kirjutas::) minul kestsid need anomaaliad päris pikkalt(plasma ja amino hall pult) kui kõrini sai ja korraliku puldi ostsin ja peale seda pole vaja otsida kohta kuhu box panna ja puldiga sihtida jne. kõik toimib laitmatult.
Muidu tõsta boxsi kas telekast ette või taha poole ja lülita menüüst puldi kordussamm välja ja sihi täpselt peaks aitama. :)

huvitav mis see korralik pult on endal on kah enamvähem pult harmony one aga paraku samad probleemid :shock:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas faas » 22:38, 31 Jaan 2009

Minul Amino telku all ekraanist 10cm madalamal, molud mõlemal ühel joonel ja Logitechi 885 . Amino seadetes puldi kordus samm välja lülitatud ja toimib laitmatult.Originaal pult pani näkku korralikult näiteks kui tahtsid ETV pealt minna Kanal 2 peale siis sattusid krt. teab kuhu :) Logitechi puldiga seda muret pole enam, vana halli pole enam pole kasutanud.Müüsin oma vana 525 sõbrale ka tema rahul ei jubi enam ja kah minul toimis.Sellest kah veendumus, et puldi vahetus aitab.Hania miks sinu One ei toimi õieti ei tea tõesti,proovi Amino seadetes mängida .Minu läikiv ja peegeldav plasma ei sega Logitechi ja Amino toimimist see lihtsalt minu kogemus, originaal pulti küll segas mingil x põhjusel.

Dvd on teisel pool teleka jalga see pole kunagi jamanud.Võib väita,et anomaalia.
Viimati muutis faas, 23:12, 31 Jaan 2009, muudetud 1 kord kokku.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas aandra » 23:11, 31 Jaan 2009

Minul puldivahetus küll ei aidanud.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas faas » 23:15, 31 Jaan 2009

:) Aandra sa ju tead,et minul kah segas.Praegult Amino samas kohas aga toimib laitmatult ikka üks vajutus korraga ja täpselt see nupp toimib mis vaja ja kohe.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas antonio1 » 23:18, 31 Jaan 2009

Panin Amino teleka jala kõrvale, umbes 10cm ekraani esiservast tahapoole, peale seda kõik toimib nagu peab.
Teleka all riiulis oli täpselt sama probleem. Must ja hall pult mõlemad mul, vahet pole kummaga proovisid ikka sama jama.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas aandra » 12:23, 01 Veebr 2009

Siis on tore! Ka mina sain korda tänu nõuannetele paigutada karp telekast eemale. Ja nii lihtne see oligi! Tahapoole panek ka ei aidanud, kuna on see taustavalgus ehk ambilight.

aigars
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 00:57, 14 Nov 2009
Asukoht: Valga
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas aigars » 01:08, 23 Juun 2010

vana teema aga mul ka sama jama, et pult ei toimi korralikult.
Lahendus on siis, et amino tuleb tõsta raamaturiiulisse või magamistoas riidekapi otsa või ma ei tea kuhu veel? Aga igastahes mitte sinna, kus ta koht oleks.

Elioni poolt ka muud lahendust ei ole. Ainult, et lülita telekal see välja ja teine asi välja. Põhimõtteliselt oleks kõige kindlam värvid ka välja lülitada ja vaadata mustvalget pilti, sest äkki värvid ka segavad elioni aparaadi tööd.

Tegelt peaks elion muretsema endale korralikud puldid. Ise pakuvad hd kanaleid aga seadmed töötavad ainult crt telekatega. Milleks need kanalid siis? Kõik muud aparaadid toimivad ideaalselt aga elioni omad ei mitte. Krt kui ikka asja müüa, siis võiks see olla toimiv, mitte et klient vaadaku ise kuidas asja tööle saab. Või veel etem, et klient peab ostma endale veel paarituhande kroonise puldi, et elioni teenuseid tarbida.

Täna sai pikalt elioniga suheldud ja nende arvates on normaalne, et telekas on ühes toa otsas ja digibox teises toa otsas. Aga noh seda ka ei väsitud kordamast, et nende pildi kvaliteet on ikka palju parem kui Starmanil. Kuigi ma ei saa aru, mis sellest kvaliteedist kasu on kui vaadata saab ainult mõnda kanalit, millele pult pidama jääb?


Ikka tuleb mõelda Starmani peale, kuna meil siin muud valida ei saa. Aga vähemalt saab kanaleid vahetada :)

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas Henkka » 02:54, 23 Juun 2010

aigars kirjutas:
...Ise pakuvad hd kanaleid aga seadmed töötavad ainult crt telekatega. Milleks need kanalid siis?



Mul on ka Elioni Digi-TV olemas, aga see ei ole mulle otseselt nähtav...nuh noor rahvas elab maja teisel korrusel ja seal see box on nende vaadata...
Aga kas Elion tõesti näitab läbi Amino 110 boxi mingeid HD kanaleid?
Kardan, et see siiski ei ole tõsi :cry:
Mis kanalid need siis on????

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas dreamants » 09:14, 23 Juun 2010

Henkka kirjutas:
aigars kirjutas:
...Ise pakuvad hd kanaleid aga seadmed töötavad ainult crt telekatega. Milleks need kanalid siis?



Mul on ka Elioni Digi-TV olemas, aga see ei ole mulle otseselt nähtav...nuh noor rahvas elab maja teisel korrusel ja seal see box on nende vaadata...
Aga kas Elion tõesti näitab läbi Amino 110 boxi mingeid HD kanaleid?
Kardan, et see siiski ei ole tõsi :cry:
Mis kanalid need siis on????

Amino 110 küll HD kanaleid ei näe aga et näha tuli muretseda Motorola: https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377& ... menyy=1374
Mul näitas HD pilti kenasti seni kui naaber ka Elioni TV'ga liitus, nüüd HD hakib. Õnneks mul alles keestab demo kuu ja näib, et HD kanaleid ei tasu tellida. Pealegi tundub mulle, et see HD pilt on kehvem kui mul sati pealt tuli. Muideks, naabril HD ei haki.

Kanalid on sellised:http://tv.elion.ee/hd/#kanalid

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas faas » 11:48, 23 Juun 2010

Henkka kirjutas:
aigars kirjutas:
...Ise pakuvad hd kanaleid aga seadmed töötavad ainult crt telekatega. Milleks need kanalid siis?



Mul on ka Elioni Digi-TV olemas, aga see ei ole mulle otseselt nähtav...nuh noor rahvas elab maja teisel korrusel ja seal see box on nende vaadata...
Aga kas Elion tõesti näitab läbi Amino 110 boxi mingeid HD kanaleid?
Kardan, et see siiski ei ole tõsi :cry:
Mis kanalid need siis on????


Henkka kindlasti mitte ja kui ma ei eksi siis( kunagi uurisin oma Amino 110 kohta) siis too käkk ei anna video väljundist täit SD resod välja (mäleta täpselt kahjuks mis sealt tuli) :mrgreen: HD kanaleid motorolaga näeb,eespool kirjas mida ja mis hinnaga.Ma ei ütleks kvaliteet viletsam kui satilt, hetkel ma küll enam ei näe Elioni üllitisi HD-s (pole tellinud) .
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Aminet 110 juhtimise anomaalia

PostitusPostitas Henkka » 13:03, 23 Juun 2010

Suur tänu faas ja dreamants hüperdetailse (no on ikka sõnamonstrumi välja mõeldud, aga HD tuleneb sealt küll) vastuse eest. :lol:

Need neli hästi valitud HD kanalit on mul mõningate teiste vastuvõtumeetoditega kenasti nähtavad, seega see asi ei huvita ja ei hakkagi huvitama... :mrgreen:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist