SF Image for Mutant 200S 26.01.2007

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

SF Image for Mutant 200S 26.01.2007

PostitusPostitas Riho » 16:08, 26 Jaan 2007

LZMA Patched
IMG Size ~ 8,5MB
FREE /var ~ 2,8MB
-------------------------
Linux Kernel 2.6.17
GCC 3.2.2
CVS 1.0.9. 26.01.2007
WEBIF 5.7.1
Features
--------------------------
DynDNS Client
NoIP Client
HTTPD Web Server
Addon Update IPKG

Inside Addons
---------------------------
Teletext
Ngrab

All IPKG Addon downloadable direct to
ipbox from All-In-One Plugin /Blue Button/

Fix:
---------------------------
before install ipkg Addons disable EPG
and TXT cache in Expert Menu

Important !!!!
---------------------------
If free RAm in Blue Panel is < 1500 kB
Instal addon and switch client crashed
witch Epg cache enable is Ram free < 900 kB

http://www.denktenk.com/enigma/enigma_200.htm
http://sfteam.anfy.cz/images.htm

Kasutaja avatar
Olavi
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 03:00, 26 Mai 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas Olavi » 19:06, 26 Jaan 2007

Jah see uus Sf-Team image töötab juba hästi.
AllInOne panel töötab nüüd ka probleemivabalt ja installis minul esimesel katsel vajalikud pluginad ära
Aga siit ka üks probleem
RAM on püsivalt 93-96% täis, mis on viimase piiripeal alla 1500 kB Ram-is vabaruumi enam box ei tööta korralikult ja hakkab crashima.

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 10:06, 30 Jaan 2007

Võtsin siis aega (naine öövalvesse tööle saadetud ja laps magama pandud, et poole flashimise pealt boxist multikaid otsima ei hakkaks) ja tegin Enigmaga esimest tutvust.

Flashimine läks probleemideta, kanalite list õnnestus ka suurema jamata üle tõmmata. Image oli väljanägemise ja võimaluste poolest nii hea ja isegi natuke parem, nagu olin oodanud ainult ühe pisikese veaga ... pilti ei olnud :P isegi FTA kanalitel mitte. Pika katsetamise peale õnnestus korraks näha Hotbirdi pealt ORT1 ja Euronewsi ja see oli ka kõik. Tõenäoliselt ei suutnud ma boxile selgeks teha, millise DiseqC otsa küljes, mul milline Sat on. Olin harjunud ikka panema A-Astra; B-Hotbird; C-Sirius, aga siin ainult numbrid.

Siis vaatasin kella :shock: uups, poiss hakkab varsti ärkama ja ise peaks ka nagu varsti tööle minema. Ja mis kõige olulisem, multikad boxist kadunud. Ega midagi. Sahtlist 0 juhe jälle välja ja vana järgi proovitud Highland 2.11 tagasi. Var kataloogist ja kanali listist oli mul ka ettenägelikult koopiad tehtud, nii et see läks kiiresti. Multikad ja filmid tagasi :idea: Selles suhtes süda rahul. Olin ju enne endale korranud- kui töötab siis ära näpi!!! Aga tstiteerides ühte vana humoreski: "... mida nad sinna plangu taha ikkagi ehitavad" ei anna endiselt rahu. Küllap mõni järgmine unetu öö :evil: on edukam.

Kasutaja avatar
kallo
Entusiast
Postitusi: 227
Liitunud: 02:00, 17 Nov 2005
Asukoht: Harku
    unknown unknown

PostitusPostitas kallo » 11:51, 30 Jaan 2007

ilmselt jäi veel oskustest puudu. Endalgi õppides neid unetuid öid kogunenud. Aga vaata kõigepealt vana imagega kuidas sul on satid pandud ja pane uue imagega samamoodi. Ja et ka mõned kanalid näitaksid pead sinise nupuga (addons ipk dovnload)ka ühe vajaliku emu tõmbama ja selle aktiivseks panema, muidu eisaagi peale fta midagi tulla.

Selles ongi vahe et driimiga varem toimetanud teavad enigma elu juba lähemalt aga mutandil oli enne asjad lihtsamalt lahendatud.
MUTANT/AB IPBOX200 * Triax 110/90 * 1/5/13/19/28/36

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 08:47, 31 Jaan 2007

kallo kirjutas: Ja et ka mõned kanalid näitaksid pead sinise nupuga (addons ipk dovnload)ka ühe vajaliku emu tõmbama ja selle aktiivseks panema, muidu eisaagi peale fta midagi tulla.


See oli mul meeles ja seetõttu tahtsingi kõigepealt FTA kanalitega asja käima saada. Tundub, et katsetamiseks sai valitud mitte just kõige sobivam aeg, sest minu pann on katusel vist lumme mattunud ja enamus transpondrite signaalid on minimaalsed, kui mitte päris nullis. Kuna Highland 2.11 avas halva signaaliga rohkem FTA kanaleid, siis tekkis mõte (võib olla väga loll mõte, aga ega muidu teada ei saa, kui ei küsi) , et äkki Enigma soft tahabki tugevamat signaali? Kui ei, siis olid mul ikka DiseqC seadistused paigast ära.

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 09:20, 31 Jaan 2007

Signaalitugevus softiga seotud ei ole, lnb settingud olid paigast ära.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
puu123
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 02:00, 11 Nov 2006
    unknown unknown

puu123

PostitusPostitas puu123 » 16:03, 31 Jaan 2007

Säherdune loll küsimus.Kas see fail paneb nüüd düüneris kõik parameetrid paika et ta hakkaks koode avama. Tean jah et sealt sinise nupu alt tulevad mingid parameetrid paika ajada et koode hakkaks avama aga ei mõista neid ise õigeks panna.












säherdune

Kasutaja avatar
kallo
Entusiast
Postitusi: 227
Liitunud: 02:00, 17 Nov 2005
Asukoht: Harku
    unknown unknown

PostitusPostitas kallo » 17:53, 31 Jaan 2007

ega kui poest oled auto ostnud siis bensiini sisse valamine veel autot ise sõitma ei pane. Tuleb syydet keerata pedaale vajutada ja ja tiba rooli keerata :lol:
MUTANT/AB IPBOX200 * Triax 110/90 * 1/5/13/19/28/36

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 22:51, 13 Veebr 2007

Nii, lõpuks õnnestus seda softi ka rohkem proovida. Peamine põhjus, miks eelmine kord ühtegi kanalit ette ei saanud oli see, et pann oli katusel nii paksu lume alla mattunud, et pidin metalliotsijaga taga ajama :D

Mis aga softi puutub, siis minu jaoks on see veel liialt ebastabiilne. Kokkujooksmisi ja iseeneslikke restarte tuli liiga sagei ette. Seetõttu läksin Enigma 2.6.17 peale üle ja olen sellega praegu väga rahul.

Kasutaja avatar
wqsa
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas wqsa » 13:13, 23 Veebr 2007

huvitav oleks teada, kas SF softiga YPbPr väljund ka toimib?

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas ziege » 18:51, 19 Mär 2007

Väga toores asi-camme ei saa blue paneli alt installida-samas pluginatega probleemi pole.Netiühendus ilusti olemas.Kas autorikaitse käis poisse sakutamas?

Kasutaja avatar
swordfish
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Pärnumaa
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas swordfish » 19:53, 19 Mär 2007

ziege kirjutas:Väga toores asi-camme ei saa blue paneli alt installida-samas pluginatega probleemi pole.Netiühendus ilusti olemas.Kas autorikaitse käis poisse sakutamas?


täiesti "cammitav" blue panelist

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 21:52, 19 Mär 2007

See soft juba üsna-söödav. Pole viga midagi. Kui asja veidi aga mudida, siristab ka Eesti keelt (menüü) nagu kevadine-pääsuke traadil.

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas ziege » 23:09, 19 Mär 2007

My bad-päeval oli servu maas aga õhtuks sai sealt kõik kätte mis vaja..Kahju ainult et pluginatest pakub ainult bullz0.39 -mingi vanem või gsub oleks asi omal kohal..
Aga muidu jah enam suurt Dreamist erine :)

Ps.Proovisin vedada ka temp kataloogi gsub.tar.gz faili et seda blue paneli alt installlida aga sinna ei tekkinud midagi.Oskab keegi õelda kas asi töötab ainult Dreami all?
Programmiks DCC.

Kasutaja avatar
marek007
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas marek007 » 14:36, 06 Apr 2007

ei saa kuidagi 10-nest diseci tööle. disec sai muudetud 1.2ver. 1.1-ks?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist